4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Orange Logistics

Mariusz

Polecam firmę

Janek

Początki są trudne w każdej pracy. Ważne, że mamy dobrą atmosferę i świetna załogę.

Karol

Praca daje dużą możliwość rozwoju. Fajny zespół ludzi. Polecam

Tak2Nie1
Magda

Polecam prace w tej firmie !

fidżi

Czy wymagają ? Tak. Ale czy to dziwne? Nie rozumiem osób, które sądzą, że przyjdą do pracy, w której będą oglądać cały dzień YT i zarobią 6 tysi. No sorry. Wiadomo, wszystkim się nie dogodzi, ale warto spojrzeć w lustro i sobie odpowiedzieć, ile razy zmieniła(e)m pracę w ostatnim roku, dwóch. Bo ja widziałem ludzi, którzy się bujają od firmy do firmy i wszędzie im źle. Polecam firmę przez stabilne zatrudnienie i !rzetelne! wynagrodzenie adekwatne do wyników

Tak1Nie5
Misjonarz

Dokładnie tak, sama prawda, zresztą już to ktoś chyba pisał tu. Jedyne wyjście: prośba do Klientów - nie dawać zleceń ! i najważniejsza prośba do potencjalnych Przewoźników - nie brać zleceń !

Olek
@Misjonarz

To jest strona dla potencjalnych pracowników więc proszę swoje żale wylewać gdzieś indziej, a nie tutaj jeśli nie macie w tej kwestii nic do powiedzenia. Przychodzę na go work poczytać opinie pracowników, a tutaj jak w 90% firmach udziela się rozgoryczona konkurencja. (usunięte przez administratora)

Ktoś
@Olek

@Misjonarz 1. To nie jest WYLEWANIE ŻALI CZŁOWIEKU!! 2. Jak czujesz się pracując w "FiRMIE", która nie chce płacić swoim podwykonawcom i w świadomy sposób ich (usunięte przez administratora) 3. Czy pracując w takiej "FIMRIE" i odbierając telefony od osób, którym należą się pieniądze za wykonaną usługę dobrze się będziesz czuł? Bedzieszich musiał okłamywac? 4. Odwróćmy sytuację w druga stronę tobie nie zapłacą..

Tak2Nie
maxx

co wy gadacie ?! pracowac Wam się pewnie nie chce ! normalna firma , leniwe polaczki. Do roboty sie weźcie

Tak1Nie2
Michal

Polecam pracę w firmie Orange Logistics. Wspominam ją bardzo dobrze, pieniądze na czas , fajni ludzie. Miejsce pracy tez w dobrej lokalizacji.

Tak1Nie2
Z
Użytkownicy czekają na odpowiedź 104 dni.

Czy orange logistic w tym momencie rekrutuje?

Karolina

Pracowałam w Orange Logistics , wypłaty zawsze na czas. Nie wiem czy miałabym na co narzekać, zmieniłam prace, ponieważ zmieniłam miejsce zamieszkania. Uważam że miejsce do pracy dla osób ambitnych i mega pracowitych !

TakNie2
abc

pracuje nadal od blisko 3 lat i nie mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami. Zresztą gdyby było źle to nie byłoby mnie tu tak długo.... Szefowie spoko, wypłaty na czas, imprezy firmowe, piwne piątki, świeże owoce, benefity pracownicze, swoboda w działaniu i wsparcie ze strony "góry". Poza tym dobra atmosfera w biurze, gdzie z każdym jesteś na TY. Mało? Dla mnie dużo. :)

Olka

Pracuje w dziale handlowym Dobry system prowizyjny. Prowizja od każdej sprzedaży. Dobre miejsce do nauki technik sprzedaży.

hans

Wypłaty zawsze przed czasem za to duży plus!

Jakub

Akurat jeśli o mnie chodzi to mam porównanie jeszcze do innych firm tego typu. Co na pewno tutaj na plus to podejście oraz kompetencje rekruterów. Rozmowa jest przeprowadzana bardzo profesjonalnie i na poziomie. Może ktoś nawet nie jest świadomy ale na pewne sposoby potrafią nieźle prześwietlić człowieka. Sam wspominam to jako na prawdę jedną z najlepszych i dobre doświadczenie. Co do współpracy jasne i konkretne warunki. Od początku wszystko jest powiedziane jasno i nie ma tutaj miejsca na jakieś "nie wiedziałem" czy inne niedomówienia.

hamer

Firma jest dobrym pracodawcą, dającym nie tylko perspektywę rozwoju zawodowego, ale również pozwala samodzielnie podejmować decyzje i nieszablonowo myśleć. W oddziałach panuje dobra atmosfera - pracownicy nie mają obaw przed wypowiadaniem własnych opinii i poglądów za co wielki plus, w innych tego typu firmach żeby przetrwać musisz być szarą myszką.

filipo

ja tam jestem zadowolony z pracy, bardzo fajna atmosfera, wszyscy zawsze zadowoleni, praca w młodym zespole. godziny pracy extra od 8 do 16 a jak wiemy w dzisiejszych czasach bardzo ciężko o prace w tak fajnych godzinach z wolnymi weekendami. Wiadomo jak w każdej pracy trzeba spełniać swoje obowiązki a ambitni ludzie mogą tutaj zarobić naprawdę fajny hajs. :D:)

W.

Ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie,daje wielkie możliwości rozwoju i wspinania się po szczeblach na szczyt.Wiadomo,jak wszędzie początki są trudne bo faktycznie trzeba zapoznać się z wieloma osobami i pracą,ale nie widzę nic dziwnego w tym,że pracodawca wymaga.Jak pozna się wszystkie osoby to żadnego ,,buca''między nimi niema co daje świetną atmosferę w pracy! Praca w świetnych godzinach bo 8-16,weekendy wolne, młody zespół, wypłata na czas, dodatkowe premie i sporo niespodzianek.

Ania

Po pół roku pracy w firmie mogę już wyrazić opinię - jeśli tak jak ja nie miałeś wcześniej kontaktu z klientem to czeka Cię intensywny początek. Im więcej włożysz w to wysiłku tym szybciej będą efekty i łatwiej będzie się pracować. Na bieżąco mamy feedback od przełożonego, a od wyników pracy zależy premia (jeśli się przykładasz do swoich obowiązków to będziesz zadowolony :) Mamy multisporta, ubezpieczenie grupowe, imprezy firmowe, a po pracy jedziemy razem na paintball albo na piwko :) Fajne godziny pracy i wolne weekendy. Miałam moment załamania i wtedy też otrzymałam pomoc i wsparcie od przełożonych. Przede wszystkim lubię ludzi z którymi pracuję i 8 godzin z nimi mija w świetnej atmosferze

Kamel

Praca daje dużą możliwość rozwoju. Największym atutem dla mnie jest to że przez krótki czas osiągnąłem bardzo duży progres. Z pomocą pracowników i przełożonych pokonałem bariery, które w moim wyobrażeniu były nie do pokonania. Duża sympatia i życzliwość w zespole sprawia że atmosfera w pracy jest świetna. Dogodne godziny pracy i wynagrodzenie za nią to kolejny bardzo duży plus

mati

Witam. Jeśli chodzi o rekrutację przebiegała płynnie, firma jest elastyczna, zaproponowali mi luźny termin pracy (ja akurat zacząłem na następny dzień). Jeśli chodzi o pracę wewnątrz w razie problemu kierownictwo lub współpracownicy zawsze pomogą, dbają o atmosferę pracy czego nie można powiedzieć o wielu firmach w tej branży, więc mogę spokojnie ją polecić.

korek

Pracuję tutaj od ponad pół roku. Jestem młodym człowiekiem bez doświadczenia. Na podstawie czasu który tu już spędziłem mogę powiedzieć kilka rzeczy. Nie jest to praca dla ludzi o słabych nerwach czy szybko się de-motywujących. Tutaj musisz chcieć i nie uginać się pod presją. Liczy się głównie Twój wynik, ale powinno Ci na tym zależeć bo system premiowania naprawdę jest bardzo dobry. Moim zdaniem dobre miejsce na rozwój i nie tylko :)

H.

Zacząłem prace w firmie parę lat temu i zaczynałem od zera. Chciałem zrezygnować jednak zostałem i pokazałem na ile mnie stać. Owszem są cieżkie dni kiedy nie zrobi się wyniku. Nie znam osoby w która ani razu nie narzekała na swoją firmę, zawsze znajdzie się jakiś powód, ludziom nie da sie dogodzic tak juz jestesmy stworzeni . Puenta jest taka,że pewnie gdybym odszedł zarabiałbym ok.3,4 tyś i myślał,że to szczyt moich możliwości, Tutaj? Widząc taką kwotę myślę,że po prostu miałem gorszy miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Logistics - Katowice