Orange Logistics

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Orange Logistics

Julka
Kandydat

Praca w spedycji jest bardzo cięzka, miejsce tez pokazuje jak dana praca moze wygladac. Orange Logistics to miejsce dla wymagajacych, dla ludzi ktorzy chca dobrze zarobic ale tez dla osob ktore wymagaja zaangazowania. To nic zlego ze naklada sie ostre tempo pracy, przeciez to chyba normalne? Ja uwielbiam motywujace dzialania. Uwazam ze ambitnym osobom spodoba sie takie miejsce pracy. Dodatkowo nie zostajecie sami na nowym stanowisku, macie osoby ktore was wspieraja, dostajecie mozliwosc skorzystania z wielu ciekawych szkolen. Kolejnym atutem są ludzie, jezeli macie zgrana ekipe w pracy to kazdemu chetnie sie do niej przychodzi. I tak włąsnie jest tutaj ! Co moge powiedzieć wiecej. Ja spróbowałam, zapraszamy inne osoby !

lkw fredrich....
@Julka

z twego opisu wygląda, że jest super dlaczego więc firma szuka non stop pracowników? :))

komt.
@lkw fredrich....

proste- wszystkim sie wydaje, ze to latwa i przyjemna praca,a jak trzeba zaczac pracowac to wielkie zdziwienie ;) nie kazdy w takiej branzy sie sprawdzi. poza tym nie rozumiem o co wielkie halo, wejdzie na kroporacje tego typu wszedzie non stop trwa rekrutacja bo jesli biuro moze sobie pozwolic na powiekszanie zespolow, a szef na rozwoj firmy to dlaczego nie ;)

Rekomendacja
@komt.

Krótko, ale na temat. Przeklejacze giełdowi, kolokwialnie mówiąc robienie przewoźników oraz kontrahentów (usunięte przez administratora) Technicznie: Godziny pracy 8:00 - 16:00 Miejsce pracy w miarę blisko centrum Katowic, łatwy dojazd oraz dostępne miejsca parkingowe. Możliwy również łatwy dojazd komunikacją miejską. Technika pracy: (usunięte przez administratora) Sprawdzamy przy okazji, za jakie kwoty dany przewoźnik zgodzi się wziąć zlecenie. Po wybadaniu rynku, szukamy ofert wystawianych przez różne firmy na zagranicznych giełdach. Podajemy się za przewoźnika i przyjmujemy zlecenie, przykładowo firma zapłaci nam za przewóz danego towaru (usunięte przez administratora)Euro. Następnie wystawiamy tą ofertę, czyli przeklejamy przyjęte już przez nas zlecenie i szukamy kogoś, kto przyjmie je w zamian za np. (usunięte przez administratora)Euro. Pozyskany przez nas zysk będzie po części naszą przyszłą premią. Zarobki: Podstawa + premia zależna od wyników. Umowa: Okres próbny, tzw. staż trwa tydzień(usunięte przez administratora)Później umowa zlecenie na okres 3 miesięcy, później przejście na umowę o pracę. Szefostwo: Całkiem miłe, ale ma bardzo duże ciśnienie na wyniki.

Aguśka

zapytajcie sie ludzi ktorzy tam pracują ! Oni najlepiej wiedza jak tam jest ! Nie znam w naszym zespole ani jednej takie osoby która by narzekała !

Wiktoria
Kandydat

Dobra firma, szkolenia na wysokim poziomie. Opieka na poczatku pracy, benefity. Polecam

ciekawy.....
@Wiktoria

jak wyglądają relacje z przewoźnikami, podobno nie postępujecie fair? jeśli takie wspaniałe warunki to czemu taka duża rotacja pracowników????

Sar

Widzę pełną samokrytyke !

kręcioły....

rozumiem że ty odnalazłeś się.... a jaką masz normę wystawiania not obciążeniowych? :))))))))))

xd

staż jest płatny więc po co wprowadzasz w błąd xd

xddd

staż jest wypłacany po przepracowanym jakimś okresie czasu nie pamiętam dokładnie bo podpisywałem to z rok temu, a ty jakąś gównoburze robisz bo nie dałeś rady z presja czasu tygodnia wytrzymac xd

Konsultant IT
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

żenada

Pytania

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
irek

Dajcie znać jak wyglada u nich rekrutacja

pks24
@irek

szybka rozmowa, badają za jaką najmniejszą kasę możesz pracować, bezpłatny staż, wyciśnięcie z człowieka wszystkiego i następny, tak wygląda praca w tej firmie, i jest ok! :)

J.
@pks24

za jak najmniejszą kasę? to dlaczego jak porównasz sobie raporty,podzwonisz po frimach itd to ta firma daje najwięcej osobom początkującym bez doświadczenia? w żadnej firmie na start nie ma lepszych warunków

J.

A na jakiej podstawie ty wystawiasz swoje opinie? byłeś widziałeś i nie dałeś rady? a teraz żal do caałego swiata?

Wojtas

Polecam miejsce ! Co prawda juz zmieniłem miejsce zamieszkania ale gdyby dało sie miejsce pracy zabrac ze soba to bym tak zrobil. Wiele nauki stresu ale uwazam ze czas spedzony w miejscu takim jak ORANGE LOGISTICS uwazam za NIEZMARNOWANY ! Jezeli szukacie miejsca aby sie czegos nauczyc i doszkolic to polecam ! Do tego team ktorego bardzo mi szkoda . Byliscie swietną ekipą naprawdę ! Co do warunkow, przedstawiane są dokładnie na rozmowie kwalifikacyjnej a pozniej jeżeli dobrze pracujesz i widać efekty to idziesz do góry ! I tak twoje warunki naprawdę zmieniają się o 100% i jestes mega zadowolony. POLECAM !

nie polecam

ciasne biuro, natłok zadań , każdy goni za swoim, nikt nikomu nie pomaga, atmosfera nieciekawa, ludzie non stop się zwalniają a nowi którzy przychodzą krótko pracują widząc co się dzieje.

@nie polecam

a w jakim teamie byłeś? może potencjalny pracownik będzie miał to na uwadze może akurat źle trafiłeś ja trafiłem zarąbiście, ale nie wrzuca sie wszystkich do jednego worka :p

Kamel

Praca daje dużą możliwość rozwoju. Największym atutem dla mnie jest to że przez krótki czas osiągnąłem bardzo duży progres. Z pomocą pracowników i przełożonych pokonałem bariery, które w moim wyobrażeniu były nie do pokonania. Duża sympatia i życzliwość w zespole sprawia że atmosfera w pracy jest świetna. Dogodne godziny pracy i wynagrodzenie za nią to kolejny bardzo duży plus

Anna Odzioba
@Kamel

Wynagrodzenie na plus? Masz na myśli ten bezpłatny staż oraz umowę zlecenie za 1800 przez 3 msc oraz piękna umowę o pracę za 2200 netto.Hahahahaja , piękne pieniądze, nie wiadomo co z tym zrobić. Rate za mieszkanie zapłacić czy jeść

Paweł
@Anna Odzioba

ja zarabiam tutaj dobre pieniądze wiec nie rozumiem o co wam chodzi. Pewnie konkurencja pisze to chore komentarze...

sialala
@Anna Odzioba

1800? 2200? chyba 10 lat temu xdd a jeśli tyle ci proponują w firmach to miej pretensje tylko do siebie,że na więcej cię nie oceniają haha

Piotrek

Taka sama spedycja jak wszystkie, robiłem też w podlasiu i w rabenie jako spedytor. Wszedzie wiadomo chcą zeby siedziec na telefonie. Ja lubie taka prace.

Krystian

Polecam prace w danej firmie, pozdrawiam ekipe. Długo tam pracowałem do momentu zmiany lokalizacji zamieszkania. Sporo nauki i ogrom pracy ale warto ! Fajne bonusy, dodatkowo konkret ekipa ! Szkoda ze mnie juz z Wami nie ma ! Pozdro !

Weronika
@Krystian

ja również polecam to miejsca, szybka mozliwość awansu. Dobre stawki !

ciekawy.....

masz weekendy wolne, to kto w weekendy zajmuje się samochodami? z tego co wiem to transport odbywa się 24/24 proszę o odpowiedź.....

Marzena
Klient

Polecam Orange Logistics !

Grzegorz
Kandydat

bardzo dobre warunki pracy, szukaja z tego co wiem spedytorów.

pks24
@Grzegorz

czy to nie dziwne, że non stop szukają spedytorów?

Andzelika
Kandydat

Polecam prace w tej fimie, moze troche korpo ale sporo jest tkaich osob co lubi takie tempo pracy. Wypłaty zgodnie z ustaleniami. Praca dla ambitnych i pracowitych.

Dagmara
Kandydat

Kolega polecał to miejsce pracy, sama spróbowałam i poszłam na rozmowę rekrutacyjną. Firma świetnie się prezentuje, dobre miejsce dla osób które chcą się sporo nauczyć. Uważam że warto, polecam

aleksandra
Klient

Polecam bardzo konkretna współpraca !

Ada

Ada

bardzo dobre warunki !

Typiarz
Klient

To oni jeszcze działają ? Myślałem, że już nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Logistics - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Orange Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Orange Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orange Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 32 to opinie pozytywne, a 4 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Orange Logistics?

Liczba opinii klientów firmy Orange Logistics, to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orange Logistics?

Kandydaci do pracy w Orange Logistics napisali 44 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orange Logistics