Toyota

Opinie o Toyota

Ricki

Toyota Marki/żerań, przyjaciel pracował 4 lata.....nie polecam, właścicielka dyma pracownokow na premii a kierownictwo to straszne pizdy i boją sie cokolwiek powiedzieć.

Paulina

@cziki czy zarobki podlegają negocjacjom? Czy one są zależne od doświadczenia w pracy w Toyocie, czy też innych firmach o podobnym profilu? Opiszcie to troszkę dokładniej.

cziki

dyrektor serwisu ok kierownik trochę gorzej może więcej niż trochę, zarobki zależne od doświadczenia i umiejętności dotyczy mechaników i doradców. omijać zatrudnienie w dziale blacharskim, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

woker

dostałem propozycje pracy na magazynie ,-ale po opiniach jakie przeczytałem chyba sobie dam spokój...

Paulina

Wiecie, że Toyota jest obecna w 48 krajach, ma 28 działów sprzedaży i marketingu oraz 3000 placówek sprzedaży? A Wy co jeszcze możecie powiedzieć o samej pracy w tej firmie?

onwawa

Witam pracowalem w tym serwisie x lat kasa myslalem ze dobra dopuki nie zmienilem pracy u konkurencji na ttym samym stanowisku atmoswera marna, maja cie oczywiscie za zlodzieja.... dobry serwis na 2 lata zdobyc doswiadczenie i uciekac..... a kierownicy szczegulnie na blacharni zenada .P.T, i M.N.....

w a to w ogóle jest rekrutacja jakakolwiek w tym temacie i szukają mechaników? daj proszę namiary na ogłoszenie to dam żonie znac bo ona szuka takiej pracy

Arek

Witam, jak wygląda zatrudnienie na mechanika na ul prymasa tysiąclecia ??

ciekawski

a jakie warunki oferują? Miechałekk masz te robotę? :)

ciekawski

ile dadzą na stażu do biura? może ktoś powiedzieć? tylko bez hejtów proszę, grzecznie pytam :D

jaco

he he he he he he znowu szukają pracowników powodzenia za te oferowane grosze żenada nie firma powodzenia słoiki jakieś się znajdą

kasa

Hey wam moi drodzy, interesowałaby mnie praca w toyocie jako doradca klienta? czy jest jakiś test z wiedzy o marce na rozmowie kwalifikacyjnej czy nie ? a może jakoś inaczej sprawdzają wiedzę o firmie jak za trudniają? No i na co najbardziej zwracają uwagę w Cv, bo ja musze swoje trochę ogarnąć i chcialbym zrobić to właśnie pod tym kontem.

olek

ciągle szukają pracowników a to na myjnie na blacharnie itp. stanowiska i dalej będą szukać a wystarczy zdrowy rozsądek i normalne traktowanie pracowników i płace to skończą się ogłoszenia bo ludzie przestana się zwalniać a tak to kto przyjdzie popracuje trochę zobaczy co tam się dzieje i ucieka

solei

Jak ktoś szuka pracy w Toyota to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. Opis stanowiska:   przeprowadzanie napraw/ przeglądów pojazdów samochodowych (marki Toyota) kontrolo... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5729107?keywords=&region=

byly pracownik

to co piszą to jest szczera prawda to jak są traktowani ludzie to jakaś masakra a najlepszy w całej firmie jest dyrektor działu blacharsko lakierniczego ten to dopiero potrafi wciskać ciemnotę pracownikom ciągle kryzys bieda itp lepiej omijać tą firmę

Bonzo

Podstawowa pensja na poziomie 1100 netto i nieograniczone możliwości zarobków. Ładnie się usmiechaja . Strata czasu na rozmowy chyba ze jestes słojem i wynajmujesz kawalerke w 6 osób i tyrasz to może 1600 wyciągniesz .

bydle

anonim - 2013-05-26 20:00:21 Witam. Widziałem ogłoszenie że poszukują mechaników do Toyota carolina car company - Warszawa. Czy ktoś może powiedzieć ile mniej więcej się zarabia na takim stanowisku? Nie wiem czy wysyłać CV dlatego się pytamto teraz i w ten sposób komputery wpisy robią? Strasznie to wiesniackie i śmierdzi spamem i scamem na kilometr

czy coś się w tej firmie zmieniło? teraz były ogłoszenia, ze pracowników potrzebuja

fako

jedyna dobra strona tej firmy to mechanicy i kilka osob z biura poza tym to dno i 5 metrów mułu. pozdrawiam chlopaków ze zmiany [usunięte przez moderatora]. wszyscy zasługują na coś wiecej niz to co dostają w tej firmie

Heidfeld

Z każdym miesiącem coraz lepiej ;-) Magiczny kalkulator już nie daje rady - na gwiazdkę przyda się chyba nowy, bo nadchodzi kolejny rok walenia w [usunięte przez moderatora] Mam radę: Po co udawać, że się płaci mechanikom - w technikach praktykantów nie zabraknie (a koszty żadne ;-)) "Nie ma ludzi niezastąpionych"

ZADOWOLONY_KLIENT

Ja zakupiłem samochód u Pana Pawła, takiego młodego handlowca, bardzo sympatyczny i pełen energii człowiek, zaangażowany w swoją pracę i służący radą, a nie próbujący naciagać ludzi jak to nieraz się zdarza. Jak będę w przyszłości kupował samochód to napewno wrócę to niego Pozdrawiam

klient

dokladnie sie z Pania zgadzam. kupilem samochod w zeszlym miesiacu u pana piotra i wszystko przeprowadzone bylo idealnie. nie mam zadnych zastrzezen. to chyba jedyny handlowiec ktory jest kompetentny jesli chodzi o swoje stanowisko. pozdrawiam

Katarzyna

A ja wbrew wszystkim opiniom byłam bardzo zadowolona z obsługi. Szczególnie z Pana Piotra Kucharenko. Świetny handlowiec, pełne zaangażowanie w to co robi. Nawet po godzinach pracy rozwiewał moje wątpliwości odnośnie zakupu samochodu. Potrafił doskonale doradzić, szczególnie kobiecie, która nie ma zielonego pojęcia o zakupie samochodu. POLECAM tego handlowca w 100%.

klientka

przy zgłaszaniu szkody, panowie bardzo pomocni i solidni musieli przekrzykiwać wręcz pracowników, którzy siedzieli po przeciwnej stronie a dokładnie śmiechy pracowników flirtujących bezczelnie. Co to za firma!! Nawet panowie obsługujący mnie byli mocno tą sytuacja zirytowani

zulf

recepcjonistki plotkuja, non stop biegaja na papierosa i genrealnie sie [usunięte przez moderatora]. Ci ktorzy najwiecej pracuja najmniej zarabiaja. Dziwne i nieuzasadnione awanse.Jedna wielka rodzina, kazdy to znajomy znajomego nic tylko uciekac!

Witam, Mam wieloletni staż pracy w tej firmie i własnym oczom nie wierzę jak czytam te brednie. Ton i język tych wypocin nazbyt wyraźnie świadczy o ich autorach i całkowicie wypaczają prawdziwy obraz tego co dzieje się w firmie. Personalne wycieczki jakie tu widzimy przypominają bardziej ujadanie małego tchórzliwego pieska który szczeka na wszystkich bez konkretnego powodu wiedząc że będąc za solidnym ogrodzeniem niż merytoryczną opinię na temat samej firmy.

ccc Ostrołęka - pracownik

Oddział w Ostrołęce prowadzi szwagierka jednego ze współwłaścicieli, nie żebym zazdrościł ale dyrektorem stacji nie powinien zostawać pracownik z recepcji z 7-mio miesięcznym doświadczeniem, który nie potrafi prowadzić rozmów z pracownikami i wykorzystuje przeraźliwy krzyk z powodu bezradności nie zwracając uwagi na klientów. Po za tym tej firmie nie zależy na pracownikach - to tylko osoby do [usunięte przez moderatora]. Traktują ludzi jak typowa warszawka...

Michał

Panie Skwarku apeluje! Zarabia Pan 8 tyś. Niech Pan pomyśli ile zarabiają mechanicy? i pozostali pracownicy. I prosze wyciągnąć rozsądne wnioski. Nie liczy sie to ile Pan ma w kieszeni tylko to jakim Pan jest. Jeśli dotrą te słowa do Pana to w końcu niech się Pan obudzi i nie myśli o wlasnej [usunięte przez moderatora]. Bo może się zdarzyć tak, że Panu pogorszy sie zdrówko i co będzie po pieniążkach??? Prosze przemyśleć i wbić sobie do tej cięzkiej głowy, która liczy złotowki z miesiąca na miesiąc!

. porok...

Kiedys bylem prracownikem ccc w ksiegowosci... przykład: sekretarka lub recepcjonistka co ma tlylko na glowie wyjscs na papierosa napic sie kawy odebrac tel i pogadac ( jest ich tam tyle co mrowek w mrowisku zarabia ponad 2tys). Mechanik ktory [usunięte przez moderatora] by miec ta pseudo prowizje jak najlepsza chociaz i tak mu zaplaca jak beda chcieli zeby zarobic te 2 tys musi naprawde dobrze napierac. dalej nie musze nic juz pisac wniosek jest jasny i klarowny

franek

mam do CCC umówioną rozmowe o prace na wtorek , ale po tych wiadomościach chyba zrezygnuje

ktoś

Generalnie jest to chyba najgorzej prowadzona firma na swiecie. Kazdy pracownik ma 2 kierowników, a mechancy muszą utrzymywać tych darmozjadów. Sysrem wynagrodzen to chyba mistrzostwo swiata - robią cię tam jak tylko chcą!!!! Doradcy mają narzucony REŻIM by robić w [usunięte przez moderatora]mechaników w rozliczniku napraw,,, itp itp

Cichy

Potwierdzam to co wyzej.....

Fatalna atmosfera fatalny kierownik serwisu [usunięte przez moderatora], ktory wtrąca sie w dział czesci, chociaz nie ma zielonego pojecia o prowadzeniu tego działu. Powodujac kiepska atmosfere. Jednym slowem kierownictwo zachowuje sie tak jakby w firmie jezykiem urzedowym byl jezyk japonski a oni udaja, ze wszystko jest wporzadku. Na sam koniec najciekawsze jest to, ze kierownik wstawia swoich ludzi (znajomych) bez doswiadczenia.

Zostaw opinię o Toyota - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota