Opinie o Toyota Bank Polska S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Toyota Bank Polska S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Toyota Bank Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota Bank Polska S.A. w Warszawa

Ciekawa

Dlaczego kadry tego banku nie odpowiadają na te negatywne wpisy? Czy mam rozumieć, że to wszystko to prawda o tym pracodawcy?

Bogusia
@AD

W odniesieniu do kadr to wiadomo ile osób teraz na dziale się zatrudnia ? możliwe, że mają teraz większy nacisk związany z obowiązkami i stad to milczenie? Pewnie dopiero po zatrudnieniu można wszystkiego się dowiedzieć. Czy cv zostało złożone? Po jakim czasie się teraz odzywają do kandydata?

Dzień dobry. nie widzę jeszcze aktualnej opinii a zależałoby mi na niej w kontekście pracy w banku. Chce się dowiedzieć jak praca w Centrali teraz wygląda z perspektywy pracownika biurowo-administracyjnego. Możecie ja opisać? ze zarobki są do 5,500 to już wiem z opisu

Compliance Nowy wpis

Cześć, czy może ktoś opowiedzieć coś o zespole Compliance? Zastanawiam się nad aplikowaniem. Jaka jest atmosfera w zespole, jak duży jest zespół? Zarobki i premie? Bardzo proszę o opinie!

Ciekawa

AD
@Ciekawa

Właśnie też chciałam się coś więcej dowiedzieć ponieważ chciałam złożyć CV,nikt z kadry nawet się nie broni przed tymi wszystkimi negatywnymi komentarzami

Dziunia Nowy wpis
@Ciekawa

Wszystkie negatywy to 1000% prawda

Bogusia Nowy wpis
@AD

Seba

Jak na dzień dzisiejszy wygląda atmosfera w TFS zwłaszcza po tych ostatnich wydarzeniach? macie zamiar jeszcze tam pracować czy lepiej rozglądać się za czymś? bo już chyba gorzej być nie może

Aleksandra
@Seba

Zależy o jakie wydarzenia Ci chodzi?

Jadwiga
@Seba

opisz 9bez szczegółów) o co chodzi. Myślę o pracy w tej firmie (jest kilka ofert, które nie wyglądają źle) ale .... nie chciałabym wdepnąć w jakieś nieciekawe sytuacje.

@Jadwiga

Nie wiem o jakie wydarzenia chodzi (ale zaciekawił) ale pracowałam tam ponad rok temu i w życiu bym nie wróciła za żadne pieniądze. Bardzo toksyczna firma.

Sebastian
@Kasia

Pod jakim względem firma jest taka, jak napisałaś? Dla mnie ważne, aby atmosfera była odpowiednia. Dobre porozumienie z szefostwem i w ogóle.

….
@Seba

Lepiej nic nie mówić … dramat . Nie polecam tam pracy . Totalny chaos !!!!

Aleksandra
@….

chaos w kontekście jakiejś dezorganizacji? napiszesz coś więcej dla jasności? Padła wzmianka o jakiś nieciekawych sytuacjach, o czym tu mowa?

Firma Toyota Bank Polska S.A. szukała nowego pracownika na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Doskonalenia Procesów. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jeśli chcesz wiedzieć jak wyglądały polskie firmy 15-20 lat temu, doświadczyć braku rozwoju, pracy polegającej na zwalaniu niewygodnych zadań na innych byle samemu nie oberwać, zapomnieć co to Work-Life Balance No to chyba nie ma lepszego miejsca :)

Be.
@Ewa

Idealnie się z Tobą zgadzam! ???? ktory departament?

@Be.

Wolę nie podawać. Centrala.

@Ewa

O jakie niewygodne zadania chodzi?

@Joanna

Niewygodne. Każdy kto pracował w korporacji wie o jakie zadania chodzi a ja więcej nie powiem bo te pytania służą próbie identyfikacji a ja taka (usunięte przez administratora) nie jestem by się podłożyć i jeszcze mieć problemy. Po prostu omijajcie tę firmę szerokim łukiem.

Zuzanna
@Ewa

Całkowicie rozumiem że nie chcesz się ujawniać takimi szczegółami. A powiedz mi czy jak się ma cierpliwość do tych zadań i pracuje się cicho i sumiennie to da się tu awansować?

Zuzanna
@Ewa

To po co to piszesz? Jak zaczynasz mówić A to powiedz też B a nie jak dziecko "chciałabym powiedzieć ale jednak Wam nie powiem" . Nie rozumiem takiej postawy.

Maria
@Ewa

Piszesz że to firma niczym sprzed 15-20 lat, a czy dotyczy to także sprzętu i programów informatycznych na jakich firma pracuje? Czy to jakiś Windows XP jest nadal?

@Maria

Jak lubisz Excela odnajdziesz się od razu. A Windowsa XP nikt nie używa od lat, nie żartuj sobie. A serio - nie licz na jakikolwiek rozwój i szkolenia, to nie ten adres.

@Ewa

Czyli pracuje się tutaj głównie w Excelu?

@Joanna

To zależy od tego co robisz i gdzie trafisz. Zapytaj o to na rozmowie rekrutacyjnej.

@Ewa

Chodzi mi o dział sprzedaży.

Piotrek
@Joanna

Tak generalnie każdy dział „szyje coś” na excelach. Tutaj sukcesem jest jak łączysz dwa raporty w jeden i znasz formule - wyszukaj pionowo. Z tego co kiedyś rozmawiałem z działem sprzedaży to nie maja lekko, wspominali o systemie który do dziś funkcjonuje a lata swietlnosci miał już za sobą.

Dziunia
@Ewa

Doświadczyłam więc wiem; współczesna forma (usunięte przez administratora)to standard w tej firemce

Jaka atmosfera jest między działami w Toyota Bank Polska S.A.?

Basia

Atmosfera jak i komunikacja pomiędzy działami jest delikatnie mówiąc nie najlepsza. Wiem to po sobie, zero pomocy w jakichkolwiek sprawach, gdzie odbija się to koniec końców na kliencie. Wyścig szczurów i zwalanie roboty z zespołu na zespół jest czymś normalnym więc niestety pod tym względem Bank mógłby się jeszcze dużo nauczyć

Edward
@Basia

Poszłaś gdzieś z tymi uwagami? Zgłaszałaś to wyżej? Czy raczej twierdzisz że to i tak by nic nie dało i odpuściłaś?

Merty
@Edward

A gdzie byś to niby zgłosił ?

Krzysztof
@Basia

Znam kilka fajnych osób i jest tak jak napisano powyżej. Każdy chce mieć łatwiejsza i lżejsza prace wiec przerzuca lub stara się przerzucić na innych. Ale w ostatnim czasie jest duża jakby to powiedzieć gonitwa i walka z innymi o obowiązki.

Marysia
@Krzysztof

@Krzysztof co to znaczy gonitwa z innymi o obowiązki? Czy każdy chce zrzucić z siebie obowiązki, zadania które ma do wykonania czy wziąć na siebie więcej tych zadań?

Na jakie wsparcie w Toyota Bank Polska S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Tak naprawdę to na żadne wsparcie liczyć nie mogą… przestrzeganie Kodeksu Pracy raczej nie jest czymś powszechnie uznawanym w tej organizacji. Samowolka na każdym szczeblu, kilka osób na wyższych stanowiskach nie ma nawet pojęcia o KP jak również o procedurach wewnętrznych

Piotrek
@Andrzej

Tak jest niestety jak pisze Andrzej, może prawa pracownika nie są łamane ale o znajomosci KP można by troche podyskutować.

@Piotrek

To czego z tego KP nie wiedzą i się nie stosują?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Toyota Bank Polska S.A.?

Dewu

Tak

Krzysztof

A są wyjątkowi ? To jest standard jeśli przekonasz ludzi do siebie na rozmowie (a najpierw twoje Cv musi przekonać) to Ci się uda. Warto jest coś mieć w CV a reszta się ułoży.

Jak wygląda praca w Toyota Bank Polska S.A.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Dziwne to pytanie. Przecież jak jesteś kierownikiem czy specjalista to masz różne zadania i różnie wyglada Twój dzień. Zależny jest tez od działów. Generalnie dużo się dzieje, duzo spotkań szczególnie online. Ciężko się wyrobić żeby mieć worklifebalance :/

Jak się pracuje z ludźmi z Toyota Bank Polska S.A.?

Generalnie większość ludzi jest ok. Niestety w czasach kryzysu (Covid, wojna) rotacja tych fajnych ludzi się rozpoczęła na dobre i zostają albo Ci którym się nie chce zmienić pracy albo Ci którzy nie mają wyboru.

ewwa

Od 11 dni nie mam karty Toyota Bank, nie została... ...do mnie wysłana automatycznie. Dwa razy zgłaszałam problem konsultantom banku, wpisałam wiadomość na stronie konta i dalej nie mam dostępu do swoich pieniędzy. Poczta w moim mieście (Wrocław) działa normalnie, otrzymuję liczne przesyłki. Dzisiaj, po 11 dniach braku dostępu do swoich pieniędzy i informowania banku o braku karty, rozpoczęłam przenoszenie środków do innego banku. Konto w Toyota Bak miałam 20 lat i dzisiaj to, co bank wyprawia oceniam jako skandaliczne. Wszystkim odradzam zakładanie tam konta jeżeli chcecie korzystać spokojnie ze swoich pieniędzy.

Justyna
@ewwa

wydaje mi się niestety, że takimi rzeczami to reklamację musisz złożyć bezpośrednio w banku - najlepiej na piśmie ... to forum jest dla pracowników i wątpie że komentarz coś da i wskóra że dostaniesz tą kartę ?

Basia
@ewwa

ewwa chyba już nie dostaniesz tej karty. Od 1 czerwca 2022 wchodzi w życie nowy regulamin. Toyota Bank Polska zaprzestaje wydawania kart kredytowych dla klientów indywidualnych. Zobacz w aktualnościach na stronie banku.

Czy sprawdzaja wiedzę na rozmowie ?

@Marek

Tyko z grubsza, ponieważ przy rekrutacji nie ma większych wymagań. Posiadanie odpowiedniej wiedzy niestety nie pomaga, kandydaci są wyłaniani w dziwnych okolicznościach i w większości po znajomościach

Czy Toyota Bank Polska S.A. zatrudnia studentów?

Tak, zatrudnia

Zatrudnia, ale nie ma co liczyć na to, że grafik będzie elastyczny i dopasowany do zajęć.

Atmosfera ekstra polecam serdecznie! Raczej nie obowiązuje typowy dress code, ale jak to w banku- trzeba dobrze wyglądać ;)

Kuba

Jeśli ktoś ma sprawę do banku to dlaczego informuje o tym na forum pracowniczym?

Zniechęcona

Straciłam pół dnia i nie udało mi się załatwić potwierdzenia przez e-mail, że założyłam lokatę, które chcę dostać od banku. Konsultanci z infolinii kompletnie bezradni, radzili spróbować z innego aparatu (korzystałam z 2 różnych smartfonów) w końcu doradzili wysłać przez e-mail na kontakt@toyota.pl skan prośby z podpisem, ale to okazał się undelivered message! A procedura do korzystania z bankowości elektronicznej liczy łącznie 18 punktów, wymaga równoczesnego stosowania komputera i telefonu i jest niewydolna (odrzucanie bez podania powodu wprowadzanych prawidłowych danych). To mój pierwszy i ostatni kontakt z tym bankiem,

Lidia

Czy całą sprawę wyjaśniał Pan z firmą @Marcin? Pana post był dodany już jakiś czas temu, firma nadal funkcjonuje więc dobrze byłoby poznać jak to wszystko się skończyło, chociażby dla wiedzy innych klientów.

uważajcie na Toyota Bank!. Ta firma nie ma zasad moralnych. Założyłem w 2009 roku darmowe konto, wpłaciłem na nie pieniądze. Zrobiłem 1 płatność kartą visa, po czym przeprowadziłem się, i zapomniałem o tym koncie i karcie. Darmowe konto i to jeszcze miałem tam środki pieniężne. W międzyczasie ankBank zrobił mi sprawę w sądzie w 2015 roku. w 2016 roku znalazł mnie komornik z prawomocnym wyrokiem. I z darmowego konta zrobiło się ponad 1300 zł. Świetnie nie. Bank nie jest gotowy do bezpośredniego kontaktu, unika go, tylko poprzez kancelarię. 0 moralności. Nikogo nie oszukałem. Dodaztkowo w regulaminie jest napisane, że jeśli nie będę robił nic przez 6 miesięcy to Bank może rozwiązać umowę. Oni zrobili w pewnym czasie prowizje i zamiast zamknąć konto, z którego nie korzystałem, żadnych operacji, logowań itp. To zrobili mi sztucznie taki debet. Z DALEKA OD TAKIEJ FIRMY. Współczuję pracownikom, którzy muszą działać w taki sposób.

Małysz

No powiem Wam, ze różnie bywa apropos tych dodatków do Toyoty, naprawdę przyzwoita kasa jest tutaj na oddziale, genrralnie tak jak mówi @kristina jest, dużo prawdy w jej słowach, polecam poczytać jej wczejsze wpisy

braciak

U nas w Stefczyku też mamy kilka fajnych dodatków, a i na kasę nie ma co narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Bank Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Toyota Bank Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota Bank Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyota Bank Polska S.A.?

Toyota Bank Polska S.A.
  • Postępu 18B