Auto-Serwis Henryk Sztychmiler

Elbląg

Opinie o Auto-Serwis Henryk Sztychmiler

Nowy York

Omijajcie szerokim łukiem tego chama, nie dość że to co miał naprawić to popsuł to jeszcze oszukuje.

misiu

Prasownicy pracują na akord - wyzysk -,że nikt się za to jeszcze nie wziął - zarówno warsztat jak i stacją -mają płacone za przerób a za jakość ,to czemu się dziwicie że efekty pracy są takie jakie są........

jasiu

Dziadostwo to mało powiedzieć , nie polecam oszustów i złodziei....

edek

mówi że cena będzie za robote taka i taka a jak odbierasz samochód dolicza se niby vaty i inne rzeczy ktore niby wychodza podczas roboty ale nie sa ustalane z wlascicielem samochodu !!!

Oszukany

Ten warsztat nabija ludzi w butelkę. Przed zostawieniem kluczyków dla Pana (usunięte przez administratora) nie ma rzeczy niemożliwych. Gdy przychodzi do rozliczenia końcowego okazuje się, że zawarta umowa (słowna) nie spełnia naszych oczekiwań. Pan "Henio" wypisuje zlecenia w jakimś brudnopisie i później tłumaczy się, że tak ma tam napisane. Dałem samochód do malowania. Usługa została niepoprawnie wykonana (zrobiona na szybko). Zapłaciłem masę pieniędzy i kiedy zapytałem o fakturę, powiedzieli, że trzeba będzie jeszcze zapłacić VAT. Partactwo. Nie dajcie się oszukać!

Zostaw opinię o Auto-Serwis Henryk Sztychmiler - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Serwis Henryk Sztychmiler