Opinie o Auto-Góry Firma Handlowo-Usługowa Marcin Wieczorek w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto-Góry Firma Handlowo-Usługowa Marcin Wieczorek, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Góry Firma Handlowo-Usługowa Marcin Wieczorek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Góry Firma Handlowo-Usługowa Marcin Wieczorek w Płock

Opelvivarobelg2013r

Witam dzis kupilem tam auto faktura oczywiscie zanizona auto po 15 km 20min po zakupie padlo obrócilo panewki auto 4 letnie sprawa bedzie skierowana do sądu bo nie chcieli nawet przyjechac po auto a o naprawie nie ma mowy.

Klient

Nie polecam tego komisu, zero profesjonalizmu, źle podejście do klienta. Klienta mają gdzieś, dla nich liczy się żeby jak najszybciej sprzedać samochód.

No niestety
Klient

Zakupiłem tam jakiś czas temu auto. Stan wydawł się ok. Pomimo tego że pousuwane były wsz.naklejki dot.wymian oleju i rozrządu. Wstawiłem auto na wymiany. Auto "tułało" sie przez 4 tyg po mechanikach. Trup. Auto poszlo na czesci. Tj sprxedane jako uszkodzone.Czy dolane było coś co zagęscilo olej czy takiego trupa juz komis kupil...nie wiem...kupowalem juz kilknascie aut. Wiadomo ze zawsze trzeba w auto uzywane zainwestowac.naprawic.ale nigdy nie zdazylo mi sie, ze auto bylo w takim stanie, ze nie dalo sie naprawic. ..i tyle.

Ala

To co przeczytałem to porażka o tym komisie.mialem dziś tam jechać ale rezygnuje 29,10 ,2018 rok .dzięki tym wpisom uratuję sporo kasy

Karol232 Nowy wpis

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy nowo zatrudnione osoby w Auto-Góry Firma Handlowo-Usługowa Marcin Wieczorek otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Karol232 Nowy wpis

Oszukana
Klient

Jedna wielka porażka. Sprzedali auto rzekomo sprawne a nawet nie dojechaliśmy do domu i się zepsuł. Wciskanie gwarancji która tak naprawdę nic nie obejmuje. Kwota samochodu zanizona na fakturze. Kontakt z właścicielem i pracownikami w celu dochodzenia swoich praw prawie żaden. Olanie tematu całkowicie. Unikajcie tego komisu szerokim łukiem!

@Oszukana

Zaraz sie odezwie wymyslony przyjaciel marcina ( co to w auto gory tyyyyyyyyle aut kupil) i zacznie sie obrona i dyskredytowanie. Chyba juz tylko ty marcin wierzysz w tego zmyslonego przyjaciela.

@Oszukana

klient/klientka nie skorzystał ze swojego prawa konsumenta które mu wręcz nakazuje -sprawdzenie samochodu przed zakupem w autoryzowanej wybranej przez siebie stacji diagnostycznej , takie jest prawo klienta ... żal było stówki, no to jest efekt i kto tu winien no kto, sam sobie winien oczywiście klient...

oj marcin marcin Nowy wpis
@Obserwator

klient to ma prawo zwrotu towaru. a nie sprawdzenia auta. kupuje sie niby u profesjonalisty, ktory gwarantuje odpowiednia jakość. kolejna sprawa to pisali tu ludzie o zanizonych kwotach na fakturze. i przy zwrocie niepelnowartosciowego towaru mamy kolejny cyr. marcin, podpisuj sie swoim imieniem a nie znow tworzysz profile "altruistycznych obroncow handlarza z radziwia"

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Opelvivarobelg2013r

@Opelvivarobelg2013r

Co panewki się obróciły -pewnie poprzedni użytkownik zgodnie z instrukcją fabryczną wymieniał olej co 30 tysięcy , a producent Celowo zamontował osłabione panewki bo tak wynikało z makietingu!!! Producent z premedytacją nie tylko Renault Opel ale inni również montowali CELOWO osłabione panewki żeby szybciej padł silnik no i ta wymiana co30 tysięcy rewelacja dla mechaników!!! Ford zamontował takie turbo że wióry jakie z niego się łuszczyły lądowały w silniku. Temat rzeka… No a teraz ponieważ zaintrygował mnie ten wpis uruchomiłem swoje kontakty żeby sprawdzić fakty u źródła- to że nastąpiła taka awaria to podziękuj producentowi i poprzedniemu użytkownikowi, To po pierwsze . Po drugie Nie piszesz całej prawdy ale Wybiórczo, pominąłeś istotny fakt ze dostałeś gwarancję na ten samochód więc nikt cię z tematem samego nie zostawił byłeś zabezpieczony!!! Po trzecie nikt nie prześwietli silnika to nie butelka nawet w fabrycznie nowych może nastąpić taka awaria jak jest błąd w montażu lub wada produktu - i kogo wówczas będziesz oskarżał producenta panewek, czy montażystę silnika, czy pech który akurat ciebie dopadł. Tak na zaś Sprawy należy opisywać rzetelnie a nie wybiórczo bo to i tak sie wyda krótka piłka I To mówi klient który od lat sie zaopatruje w tym autokomisie a nie ktoś tam nie wiadomo kto !!! Pisz całą prawdę to jest uczciwsze niż rzucanie oskarżeń !!!

@Opelvivarobelg2013r

//nie chcieli nawet przyjechac po auto a o naprawie nie ma mowy.// Ja to bym ci radził to odszczekać inapisać sprostowanie jak faktycznie było , bo tak jak sugerujesz sprawa nadaje sie do sądu ale przeciwko tobie za oszczerstwa. Wszyscy w miescie wiedzą ze to co piszesz to stek kłamst i możesz je sobie wsadzić ...Tak ze jezeli cie nie stać na kilkudziesięciortysięczne odszkodowanie + koszty procesu to szybko pisz sprostowanie, jakie przecież wiesz ,że sholowali cie dali gwarancję itd. i po tym wszystkim piszesz oszczerstwa ogarnij sie !!!

Oserwator z boku
@Stały Klient Auto-Góry

Zainteresowała mnie ta sprawa bo chciałem kupic w tym komisie dla żony samochód.po krótkim rozpytaniu nikt nie robił z tej sprawy tajemnicy- klient o niku'Opelvivarobelg2013r " napisał niestety kłamstwa,bo zaraz po zgłoszeniu awarii został otoczony profesjonalna opieką- jego samochód został natychmiast sholowany do mechanika na koszt firmy AutoGóry otrzymał gwarancje i aktualnie awaria jest usuwana.Dziwi mnie tylko że mimo takiej wzoroej postawy Firmy klient obrzuca ja błotem ? Można domniemywać że coś mu sie pomyliło moze inna firma w innej sprawie go skrzywdziła a on zastosował procedure "na kogo padnie na tego benc" a co tam- Ta sprawa w zupełnosci rozwiała jakiekowiek niepewnosci wobec Firmy Auto-Góry .Ze spokojem zakupię u nich samochód dla żony , bo wiem że będzie gwaracja w żetelnosci dokumentacji,poza tym samochód można sprawdzić w ASO bezproblemowo. Tak to powinno wyglądać a nie kupowanie czegos z ogłoszenia za szyba samochodu.

Nowy
@Oserwator z boku

Jesteś właścicielem czy pracujesz tam?

Chary portier
@Stały Klient Auto-Góry

Oczywiście, że wierzę w to iż to klient tego komisu,a nie jego właściciel, z olbrzymią agresją i próbami dyskredytacji oponentów, reaguje na każdy niepochlebny acz prawdziwy wpis. Żenada Marcinku. Od lat. Ty kolo chciałeś żeby ci ktos tam napisał jaki złom nabył. Dawaj.wypisuj te auta które kupiłeś. Wraz z datami. Dawaj.

@Nowy

Czytając ten temat to odnoszę wrażenie, że to właściciel robi cyrk i podszywa się pod zadowolonego klienta...

@Anton

,,Odnoś swoje wrażenia do pojemnika na odpady zmieszane bo tam jest ich miejsce,, Czytam czasem te wypociny które piszą tz. niezadowoleni klienci i jest mi po prostu wstyd za nich. Od razu widać z którego regionu kraju piszą , mentalność z dawnego zaboru rosyjskiego. Dlaczego np. Poznań jest bogaty i sztywno stoi ,bo takie durnoty i skrzywienia mentalne dawno wytępili i na to nie chorują od powstania wielkopolskiego .

@Chary portier

Długo nie trzeba szukać, no pierwszy z brzega objaw bezmyślnej głupoty bo inaczej tego nie można zaliczyć. No i co z tego że ktoś wypisze ile samochów kupił. Stawiasz pytanie jak emerytowany milicjant lub nieudacznik ormowiec czy urzędnik skarbowy. Ile ktoś kupił to jego byznes jego pieniądze i nic ci do tego pilnuj swoich spraw . Idź po samochód do salonu najlepiej Toyoty . Nie pisze więcej bo nie warto wyjdzie za długi teks i będziesz miał problem ze zrozumieniem.

@Obcy z miasta Łodzi

A co obchodzi owego "anonimowego" klienta to jakie pojazdy zakupili piszący tu ludzie? Czemu ów "anonimowy" niby klient zabiera głos w sprawie stanu technicznego zakupionych pojazdów i kto mu dał prawo do podważania opinii nabywców? A pytanie dotyczące tego jakie pojazdy ów "anonimowy" nabył jest prostą weryfikacją, że on taki anonimowy jak ja baletnica.

Krotko i zwiezle. Brawo

@Obcy z miasta Łodzi

Ty tez pilnuj swoich spraw.swiete slowa.a nie sie wtracasz;)...nooo chyba, ze to ty marcin:)).parodia.typowo z radziwia: sam poucza zeby sie nie wtracac a sam przy kazdym negat poscie rzuca sie na piszacego.ale ...za chwile sam pisze zeby sie nie wtracac.obluda

@Marcin zaloguj sie

Nie zniżę się do twojego poziomu , ale koleś przez swoją głupotę nawaliłeś sobie w papiery Z głupoty obrażać chcesz chłopaka z Miasta Łodzi i to z Bałut ryzykowna zabawa... Chłoptysiu to nie piaskownica tu toczy sie dyskusja na wyższym poziomie dla ciebie praktycznie niezrozumiała. Zazdrościsz Firmie której idzie dobrze weż się za robotę i pokaz że ty będziesz sprzedawał całkiem nowe i całkiem sprawne samochody z przebiegiem 250 tys, km, Popatrzymy ocenimy.

Jeeee huopak
@Obcy z miasta Łodzi

Z balut. Jeeee. Ale czad. Ale tfardziel. Bo z balut. Ty, z limanki od trotyla? Dawaj ksywe i wypytamy cos ty za ptica. Dawaj. Checkujemy czy jestes sztywny czy pajac. Dawaj jak cie wolaja

@Jeeee huopak

Hahaha
@Obcy z miasta Łodzi

No pucuj jak cie wolaja.widac netowa napinka.ogon podkulonyi uciekasz. Dawaj jak cie wolaja. Jak z limanki, ze starej ekipy mlodego trotyla to co pekasz tak sie balutami obstawiales. Dawaj jak cie wolaja.

@Obcy z miasta Łodzi

Kolejny raz mam wrażenie baaa pewność, że to właściciel tego komisu stworzył kolejną tożsamość. Tym razem łodzianina z Bałut. Obstawiającego się swoim pochodzeniem. Ale pytany o szczegóły ( podobnie jak ten stały klient ) zaczyna się wycofywać i pleść androny.

@Anton

,,Nie pajacuj zmień forum tu nie żłobek ani inne przedszkole, Nie Twoje klimaty. Nie pytaj będziesz zdrowszy.,, Co za bzdety i ponownie to co sam robi przypisuje innym,//Ale pytany o szczegóły ( podobnie jak ten stały klient ) zaczyna się wycofywać i pleść androny.// Tak tak to o Tobie piszę -podobno kupiłeś kiedyś tam jakiś tam samochód i do domu nie dojechałeś--taki wpis zamieściłeś w 2017 roku ,no właśnie ale pytany o szczegóły natychmiast zamilkłeś i ponownie go powtórzyłaś w 2021Oczywiście bez żadnych szczegółów .Na pytania nie odpowiadasz . I to jest ten zaściankowy styl , opluć i się schować.

dawaj jak cie wolaja
@Obcy z miasta Łodzi

albo zamknij gębe i przestan obstawiać się Bałutami!! jesteś sztywny - dawaj jak cie wołają! nie podasz - przestan sie obstawiac Bałutami. Moment cie pajacu sprawdze jesli jesteś z Limanki!!! a jak nie to morda i zjazd na frajernie!!!

Anika
@Obcy z miasta Łodzi

Taką bajkę moje dzieci oglądały: dom dla zmyślonych przyjaciół pani foster. Może to bardziej trafiona nazwa niż a g?

@Anika

Dotyczy to wszelkich wzniosłych tez przypuszczeń i twierdeń we wszystkich postach - odpowiedziach do ,,Obcy z Miasta Łodzi ,, U nas się mówi na takie odkrywcze tezy ZONG.

I nadal nie wiemy
@Obcy z miasta Łodzi

Coz to za postac tak sie bałutami obstawiała, a po pytanku kto zacz, szybko zaczęła zwiewać. Oj Marcin Marcin.

Oszukana

@Oszukana

,,Kwota samochodu zanizona na fakturze.,, Taak FakVat nie taka. Tyle się trąbi o tym nie bierz zaniżonej faktury, nie a co mi tam , ale jak trzeba z niej skorzystać taka zwykła sprawa -jak (usunięte przez administratora), ubezpieczyciel wypłaci na podstawie FakVat ,to wtedy płacz obwinianie wszystkich w koło tylko nie samego siebie, no bo jak . Widziały gały co brały , a teraz siorpanie w rękaw , a wydawać sie moło że gostek taki bystry, wszystkich poucza a nie potrafi takiej prostej sprawy załatwić dla siebie -no no jeżeli z tym zakupem to faktycznie prawda, bo również mógł nic nie kupować tylko pisze że kupował.

Marcin...zaloguj sie
@Obserwator

Skoncz ten cyrk z tworzeniem profili

Betonik
@Obserwator

Szanowny Panie Obserwator nie wszyscy co kupują muszą się znać i ma Pan rację że świadomie podejmują decyzję co do zakupu . Jednak(usunięte przez administratora) I BRAK KULTURY SPRZEDAŻY - to szczyt (usunięte przez administratora) . Sporo czasu zajęło Wam wypracowanie sobie opinii na swój temat choć by nawet było to 50% prawdy .I trzeba mieć odrobinę honoru by przyznać się do błędów , i w ten sposób może i szacunek u klientów . Taka rada przedsiębiorcy z 24letnim stażem .

@Betonik

,, Sporo czasu zajęło Wam wypracowanie sobie opinii na swój temat choć by nawet było to 50% prawdy .I trzeba mieć odrobinę honoru by przyznać się do błędów , i w ten sposób może i szacunek u klientów . Taka rada przedsiębiorcy z 24letnim stażem ... Było pewnie kopiuj wklej i miało być dobrze a wyszło jak zawsze. A teraz dla tych mniej zorientowanych --powyższe sformułowanie nijak się ma do tekstu który pisałem na który otrzymałem odpowiedź sensowną. Nie do mnie jest to sformułowanie .To nie moja bajka , jestem ,,Obserwatorem,, a nie właścicielem Firmy ,a kto upraszcza sobie i idzie na skróty i tak twierdzi, radze zmienić zioła i kanał w telewizji.

Ala

Stały klient-1
@Ala

No nie jestem pewna" lub nie jestem pewny" - no bo jak "Ala" pisze przeczytałem" a może "przeczytałam" ??? Ani jedno ani drugie. Cos tam może ale bez zrozumienia. Samochód to nie butelka nie przejrzysz co w środku siedzi!? Od tego są stacje diagnostyczne a nie sąsiad ...i nie jakieś tam wpisy typu , nie choć tam bo cie oszukają itd...

@Stały klient-1

I skoncz ten cyrk

xxxx

Odradzam kupowanie samochodu w tym komisie. Negatywne komentarze na temat tego komisu są uzasadnione. Sprzedający tam samochody są nieuczciwi, oferują auta z wadami ukrytymi.Większość pojazdów w tym komisie ma cofnięty licznik i jest po wypadku. Nie dajcie się oszukać, omijajcie ten komis szerokim łukiem. NIE KUPUJCIE U TYCH OSZUSTÓW ! ! !

Niestety racja
@xxxx

Nie mają dobrej opinii.

Ziomek

Witam. Nie polecam zakupu samochodu w komisie Auto-góry. Po zakupie samochodu miałem problem dojechać nim do domu, oszuści i cwaniak. Omijanie szeroko.

@Ziomek

Konkrety- bo to co piszesz to nic to po prostu heyt koniec kropka w tym temacie. Łaskawie co kupiłeś może wiesz jaki rocznik jak firma za jakie pieniądze, wtedy będzie można po prostu do tego jakoś sie odnieść , a tak ??? Za chwile napiszesz ze jakiś tam warsztat czy mechanik twojego autka nie chciał naprawiać bo jest za bardzo zajechane Widziały gały co brały Szkoda było kilku złotych dla mechanika żeby choć pobierznie przepatrzył wypatrzony wysniony samochodzik, A skorzystać z przysługującego prawa do wizyty przed zakupem w stacji obsługi , no nie bo żal stówki. Jak wybrałeś tak masz i nie czepiaj sie wszytkich w koło .

Michael

Same szroty nie polecam bite malowane liczniki walone????

@Michael

A cha proponuję Płock ul.Bielska ...tam akurat powyższa opinia na 200% pasuje powodzenia w zakupach, tylko nie siorpać potem w rękaw.

Bo zeza dostaniesz

mechanik

po przeczytaniu wszystkich opinii twierdzę że prezes to właściciel albo naganiacz chciałem przyjechać i kupić dzięki ostrzeżeniom nie zrobię tego niech fiut bankrutuje razem z prezesem.

@mechanik

Samo obrażanie kogos lub jak w tym przypadku siebie jest po prostu prymitywne i żenujące. To że Prezes pisze dając dobra radę " że nikt za kupującego nie podejmuje decyzji"-no cóż to prawda nikt do niczego nie zmusza Pewnie za długie teksty pisze Prezes i co niektórzy pogubili sie i nie ogarneli tematu.Wszyscy co pluja na jakies firmy no bo tak , bez jakiego kolwiek powodu bez podania wiarygodnych faktów to jest prosta rada- wynajem długoterminowy , parę stówek na miesiąc i o nic sie nie martwi, ewentualnie musi mieć samochód koniecznie na własność no to salony ze wszystkimi niespodziankami badziewiatym serwisem wmawianiem klientowi bzdetów itd.

Zadowolony klient tej Firmy
@mechanik

nie obrażaj klienta "Prezes-a" bo poza prymitywnym zachodaniez z Twojej strony nic w Twojej wiedzy na temat samochodów nie przybędzie !!! Co nie mozesz się pogodzic z tym że klient"Prezes" jest zadowolony z obsługi w Firmie AutoGóry i pisze na temat?! Ogarnij sie ...

Obserwator -2
@Klient

KONKRETY PROSZĘ TAK DLA PORZĄDKU !!! Nie tam jakieś smętne paplanie tylko co spowodowało że tak a nie inaczej napisałeś. Za trudne to nie zaczynaj dyskusji .

@Klient

Zgadzam się z tymi słowami jak najbardziej, nie polecam

@Obserwator -2

tomcio8775

ODRAZAM TEN KOMIS KUPILEM U NICH SAMOCHOD I NIE DOJECHALEM DO DOMU NA TRASIE PADLO TURBO DO TEGO PO JAKIMS CZASIE ODEZWAL SIE DWUMAS I SPRZEGLO SLIZGALO NIE POLECAM!!!!

@tomcio8775

Zapytam co pokazywał licznik kilometrów 50 tysięcy czy 250 tysięcy przejechanych kilometrów ??? Kupując używany samochód trzeba sie zastanowić przyswoić trochę podstawowej wiedzy, co po jakim czasie się zużywa, a jak nam sie nie chce to wynajem długoterminowy w Skodzie czy Hyundai-u za kilka setek na miesiąc i po sprawie Czy każdy Polak musi mieś obowiązkowo na własność samochód - po co mu to ??? Wynajmuje jeździ tankuje, serwis go nie interesuje i wszystko w temacie. Nie Polak od urodzenia na wszystko narzeka, po pierwsze na to że urodził sie Polakiem !!!

Januszek
@tomcio8775

Koło dwumasowe - jedne rozlatuje sie po 100 tysiącach inne po 200tysiącach wszystko zależy od stylu jazdy i producenta. Ja jeżeli idę zakupić samochód używany to po pierwsze korzystając z prawa mi przysługującego kieruje sie z nim do stacji diagnostycznej To nie tylko moje prawo ale i obowiązek .O ile się orientuje komis AutoGóry nie ma jakiś zahamowań żeby to przeprowadzić. Kłopotliwe no ale spokojny sen, należy wybrać co komu lepiej pasuje. Nigdy nie kupuję od sprowadzających pojedyncze sztuki chyba ze konkretnie na zamówienie, ale to inna bajka i inne finanse. Jest jeszcze jedna możliwość -młode roczniki polizyngowe ew z przejęć bankowych , firma w Warszawie lub Wrocławiu Udokumentowany serwis i kilometry (przebieg faktyczny). Zresztą nawet i w komisie AutoGóry są samochody z gwarancją tak jak we wspomnianych firmach.

Stały Klient AutoGóry
@tomcio8775

Mało że drukowane to powinieneś na czerwono napisać?! No niestety piszesz ze złości DRUKOWANYMI LITERAM a i tak nikt Twoich krzyków nie słucha i nie bierze poważnie !!! Brak jakichkolwiek konkretów nie zdecydowałeś się do tej pory a minęło trochę czasu (14.10.2017 19:05 ) a dziś 01.07.2021 )) i co niczego świat sie nie dowiedział o Twoim zakupie ,dziwne nieprawdaż ?!

@Stały Klient AutoGóry

Altruista, spedza cale dnie na obronie komisu. Wsz w to wierza marcin,ze to nie ty :)))

@Obserwator-2

Cytujac klasyka"Ile ktoś kupił to jego byznes jego pieniądze i nic ci do tego pilnuj swoich spraw"

@Stały Klient AutoGóry

Cytujac klasyka: Ile ktoś kupił to jego byznes jego pieniądze i nic ci do tego pilnuj swoich spraw

No niestety

@No niestety

Woda, kit, nic nie mówiące sformułowania, komis samochodowy to nie picernia jednemu smakuje drugiemu nie! KONKRETNIE co za samochód rocznik jaki silnik jaki przebieg, a takie PITU PITU to se można posmędzić wiadomo gdzie.. ,, Zakupiłem tam jakiś czas temu auto. Stan wydawł się ok. ,, Z tego sformułowania kupił jakies auto , gdzies tam nawet nie pamięta gdzie ,,wydawało sie ,, co to znaczy wydawało sie skeca ze śmiechu i,patrząc z politowaniem na takiego gościa, dlaczego jeżeli motoryzacja nie jest Jego mocną strona to korzysta z tz. ,,STACJI DIAGNOSTYCZNEJ, do czego ma prawo , a nie ,,wydawało się, i w dodatku gdzieś tak nie pamięta nawet gdzie...Ludzie ogarnijcie się Zakup samochodu używanego to nie kupno butelki wody mineralnej !!! Znając takie wpisy bo to się pojawiają odpowiedzi raczej nie będzie bo to zwykłe szczucie i tyle ...

misiu kolorowy
@Stały klient

a może gość nie chce mieć nieprzyjemności ze strony komisu jeśli poda dokładne inf.? nie pomyślałeś o tym?

Chary portier
@Stały klient

Ty ale ty też nie napisałes "staly kliencie" ile to i jakież auta nabyłeś:)

@misiu kolorowy

Gość może mieć nieprzyjemności za szkalowanie tz. pomówienie z mocy prawa . Może wreszcie ci co opluwają innych dla własnej przyjemności zastanowią się co wypisują. Ja na miejscu właściciela AutoGóry tak dla przykładu zrobił bym użytek z takiego bezmyślnego ,bezpodstawnego oczerniania...

@Chary portier

Nie pisałem bo to nie był to temat, zaraz by były że wychwalam,, AutoGóry ,,albo nowe zarzuty, podejrzenia itd. Tu nie ma dyskusji tu jest doszukiwanie się jakby kogoś złapać za słówko ,takie odnoszę wrażenie jak czytam komentarze na tym forum .Jak napisze same pozytywy to zaraz, a może ty w zmowie z właścicielem i tak w kółko.

Marcin
@Stały klient

Odpisujesz na kazdy negatywny komentarz. Uwierz ludzie nie wierza w twojego wymyslonego przyjaciela-obronce co to co tydzien fure kupuje w auto-gory

Marcin
@Stały klient

A gdzie tam masz marcin szkalowanie? Poducz sie.zaloguj swoim imieniem a nie udajesz, ze to wymyslony przyjaciel. Taaa wsz wierza, ze jakis czlowiek codziennie siedzi na go work i zajmuje sie "obrona" komisu....i rzuca sie do kazdej osoby, ktora pisze nieprzychylne komentarze.

Odrobina odwagi. A nie piszesz jako zmyslony przyjaciel. Zenada

@Stały klient

Cytujac klasyka "Ile ktoś kupił to jego byznes jego pieniądze i nic ci do tego pilnuj swoich spraw"

Ja

Firma do mega BANI. Brak szacunku dla klienta, dezorganizacja i ogólne rozpierdziel.

@Ja

Proszę o konkrety to jako stały klient tej Firmy odpowiem opierając sie na własnym doświadczeniu !!! Prosze pisać zrozumiałem językiem i konkretnie .Postaram się równiez konkretnie odpowiedzieć Pozdrawiam

Nowatorskie podejście
@Stały Klient Auto-Góry

Cóż za altruizm. Przeszczęśliwy klient bierze na swe barki odpieranie ataków niezadowolobych klientow. Baaa merytorycznie odp.na temat usterek w zakupionych pojazdach. Nieprawdopodobne. ty, marcin, myslisz ze ludzie sie lapia na tego zmyslonego przyjaciela?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Auto-Góry Firma Handlowo-Usługowa Marcin Wieczorek?

Peter
Klient

Witam wszystkich tych którzy czytają te opinie. Chciałbym nie zgodzić się tu na tej stronie z wieloma opiniami i oszczerstwami wobec w/w firmy.Osobiscie kupiłem busa z tego komisu który spełniał moje wymagania,a że to nie był pierwszy bus w mojej firmie wybrałem to co szukałem panowie bardzo dokładnie przedstawili mi auto które szukałem,i oglądałem.Auto jeżdzi do dziś wiadomo że to nie są nowe auta i mają swoje wady ależ również zalety.Każdy ma prawo wyboru,i proszę nie piszcie takich głupstw

Mati
Klient

Uwaga na opla signum 1.9 cdti 150km kolor czarny, piękny zewnątrz i wewnątrz ale silnik, turbo, dpf, pompa paliwa, czy nawet opony to tragedia, warto było wydać na mechanika który sprawdził auto przed zakupem, zdecydowanie odradzam zakup tego pojazdu.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Auto-Góry Firma Handlowo-Usługowa Marcin Wieczorek? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

kliient

Nie polecam tego komisu brak szacunku dla klięta. Umówiłem się na ogędziny samochodu telefonicznie w ogłoszeniu była podana cena 26500 zł sprzedający zapewniał że auto jest w bardzo dobrej cenie więc powiedziałem że jeśli faktycznie tak jest i auto wygląda tak jak na zdjęciu to jestem zaintersowany . Umówiliśmy się na rano , po przyjezdzie sprzedawca nwet nie wyszedł do mnie tylko przez telefon powiedział że auto kosztuje 36500 zł.Po długej rozmowie przez telefon nie udało się doprowadzić do porozumienia więc po przejechaniu 150 km musiałem wrócić do domu lżejszy o koszt i stracone 4 godziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Góry Firma Handlowo-Usługowa Marcin Wieczorek - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Auto-Góry Firma Handlowo-Usługowa Marcin Wieczorek
2/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Osiedlowa 2