Orange Logistics

3 Dodaj opinię

Rozmowy kwalifikacyjne w Orange Logistics

Asystent Spedytora (pozornie) 2019-06-17 10:42 przez Dominika

Przebieg rekrutacji

Aplikowałam na stanowisko Asystent Spedytora. Mniej więcej dwa tygodnie później zadzwoniła Pani, która od razu zaprosiła mnie na rozmowę-żadnych pytań czy informacji, ustaliłyśmy po prostu dzień i godzinę. Dostałam SMSa z informacjami-gdzie mam się stawić (adres firmy, dział (handlowy) godzina, osoba z którą się spotkam. Na miejscu pierwsze pytanie padło o typowy dzień w mojej obecnej pracy, drugie dlaczego szukam nowej. Trzecie pytanie P. Wioletta zaczęła od "aplikowała Pani do działu handlowego...", na co zrobiłam wielkie oczy i powiedziałam, zgodnie z prawdą, że aplikowałam do spedycji. Usłyszałam stanowcze "NIE". Ponownie podkreśliłam, że owszem, tak. Na co usłyszałam (bardzo nieprzyjemnym tonem), że koleżanka, z którą telefonicznie umawiałam się na rozmowę, poinformowała mnie o tym fakcie. Zgodnie z prawdą powiedziałam, że nie. P. Wioletta (ponownie chamskim, nieznoszącym sprzeciwu tonem) stwierdziła, że w SMSie miałam "dział handlowy"-tak, owszem, jako miejsce rozmowy. A ta może się odbywać nawet w dziale obróbki skrawaniem, nie interesuje mnie nazewnictwo działów. Zakończyłyśmy więc tę farsę i opuściłam siedzibę firmy. Nie usłyszałam oczywiście żadnego "przepraszam". Z takim chamstwem, butą, oszukiwaniem i brakiem poszanowania dla cudzego czasu jeszcze się nie spotkałam. Nie zdziwcie się więc, jeśli Orange Logistics zaproponuje Wam inne stanowisko, bo jak widać nie obchodzi ich, na jakie aplikujecie.

Pytania

Jak wygląda mój dzień w obecnej pracy, dlaczego chcę ją zmienić.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Pracownik adminiatracyjno - biurowy 2019-06-14 08:43 przez Zoska66

Przebieg rekrutacji

Wprowadzają w błąd! Szukają pracownika call Center. Pani przeprowadzająca rekrutację niemiła, wyniosła. Twierdzi że dostała CV i nie ponosi odpowiedzialności że inne stanowisko ??

Pytania

Czy 150 połączeń dziennie to nie problem ??

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

pracownik administracyjno-biurowy 2019-06-11 13:17 przez Anna

Przebieg rekrutacji

Oferta pracy jaka został umieszczona na portalu pracuj.pl faktyczne oczekiwania pracodawcy są nieadekwatne. Piszą o pracowniku biurowym a faktycznie szukają pracownika do call center. Piszą o wysokich zarobkach- a na rozmowie Pani proponuje mi najniższa krajową + premia za sprzedaż + umowa zlecanie na okres próbny. Firma nie szanuje czasu potencjalnego kandydata, oferując co innego w ofercie pracy a w rzeczywistości. Żenada !!! Po 3 minutach rozmowy stwierdziłam, że szkoda mojego czasu i podziękowałam!!!!

Pytania

dlaczego chce zmienić pracę, czy posiadam doświadczenie w handlu/sprzedaży/ czy posiadam doświadczenie w pozyskiwaniu klienta przez telefon pytania dot. sprzedawcy a nie pracownika biurowego !!!!

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Handlowiec Stacjonarny 2019-04-16 13:34 przez Aldonka

Przebieg rekrutacji

Jak przyszłam do firmy od razu widać że to nie jest jakiś krzak, na budynku widnieje logo firmy. W recepcji poinformowano mnie do której sali mam się udać, na sali pisało rekrutacje:) więc pewnie sporo rekrutują. Na rekrutera czekałam ponad 15 min. i to mi się nie za bardzo podobało, natomiast przeprosił i rzeczywiści widziałem że dopiero kończył poprzednie spotkanie więc w miarę ok.

Pytania

Wypytywał mnie o poprzednie pracę ale miałam wrażenie jakby nie do końca go to interesowało, jakby pytania czytał z jakiegoś formularza. Czy jestem odporna na stres, czemu zrezygnowałem z poprzedniej pracy, jak mu odpowiedziałam że jeszcze nie zrezygnowałam to chyba nie wiedział co odpowiedzieć. Ale w sumie było przyjemnie i bez stresu.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Konsultant Ds. Obsługi Klienta 2019-03-25 10:21 przez Angelika

Przebieg rekrutacji

Spotkanie w firmie odbyło się o umówionej godzinie, rozmowa z Panią rekrutującą była bardzo przyjemna, odpowiadałam zgodnie z zadanymi pytaniami. Miło i przyjemnie. Czekałam na decyzje niecałe 2 tygodnie. Udało się

Pytania

Dlaczego to miejsce / Opis swojego zawodowego doświadczenia / Elementy sprzedażowe

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny