Agencja Ochrony Mienia „ CERTUS ” Sp. z o.o.

Opinie o Agencja Ochrony Mienia „ CERTUS ” Sp. z o.o.

David

Ta firemka ochroniarska "certus" oddział w Warszawie to moralne i etyczne dno jeśli chodzi o prowadzenie biznesu. Zamieszczają ogłoszenia o pracę. Umawiają się z ludźmi na konkretną godzinę, po czym nie przyjeżdżają na spotkania. Ludzie tracą tylko czas i pieniądze na dojazdy.

przewałek

to bardzo dobre warunki finansowe jak ka agencję ochrony mienia, wśród konkurencji robią wrażenie :) wiele firmy, a zwłaszcza ochroniarskich powinno brać z nich przykład, bo naprawdę wiedzą jak powinno to wyglądać

jjo

tesco 11 zl za godzine minimum maja a innnii po 15 nawet

łysy

A jak ze stawkami na Tesco ?

trzask77

Złodzieje brak szacunku dla człowieka,Płacą grosze zero dodatku za noce tylko min 1600 co nakazuje ustawa.Nie przedłużają umowy brak obiektów

lolo

firmy nie polecam, na wszystkim próbują zaoszczędzić, o wszystko trzeba sie prosić i oczywiście jak wyciągniesz najniższą krajową to jest maks, omijać szerokim łukiem tą firme

Synek555

Umówiłem się na spotkanie dostałem telefon że niestety. Drugi raz umówiłem się na spotkanie nikt nie przyszedł i nie zadzwonił że coś więc nie polecam.

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Mienia „ CERTUS ” Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Mienia „ CERTUS ” Sp. z o.o.