Opinie o Man At Work Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Man At Work Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Man At Work Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Man At Work Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

baner wywiady
W IMIĘ ZASAD
Pracownik

UWAGA!!! Przeczytaj do końca. To tylko 1 minuta a zyskasz niesamowitą wiedzę gdzie chcesz jechać. Pan Grobelski lubi zatrudniać ludzi z nałogami najlepiej w "fazie ostrej". Wykorzystuje sytuacje KRYZYSOWĄ tych ludzi. Po pierwsze są to ludzie z przeszłością często kryminalną jak i problemami życiowymi, rodzinnymi itp. Każdy chce zarobić. Lubi ludzi nie znających języka NIEMIECKIEGO - nie wiedzą co podpisują, nie poskarżą się na projekcie przełożonym. W obydwu przypadkach pracodawca czuje się wygrany ponieważ tymi ludźmi łatwo jest manipulować i... 1. ZANIŻAĆ IM WYPŁATY- NALICZAĆ KARY np. ktoś przyjdzie naćpany lub pijany do pracy - kara 100 Euro, w NIEMIECKIEJ firmie byłoby zwolnienie, tutaj "SZEF DAJE CI SZANSE":) 2. NIE DAWAĆ OSTATNIEJ PENSJI (popisane in blanco weksle na zaliczki i wypowiedzenia bez daty) SZEF TWIERDZI, że wypłate już wziąłeś. 3. ZMUSZAĆ DO TOLEROWANIA KOORDYNATORÓW z IQ poniżej 69 (upośledzenie umysłowe) - przykład projekt HANOWER-GILDE PAN TOMASZ, jego słownictwo -(usunięte przez administratora) te osoby współpracują kilkanaście lat w firmie, i pomagają prowadzić przestępczy proceder manipulując pracownikami i donosząc Panu Grobelskiemu po czym piją wódkę z pracownikami udając kolegów. 4. ZWALAĆ - na nich wine za powstałe szkody w pracy i wysyłać fałszywe raporty o szkodach do ubezpieczalni. 5. Dzięki tym osobą firma całkiem dobrze wychodzi w podatkach tzn. na rozliczeniach, zobaczysz imponująco inną ilość dni wolnych na rozliczeniu niż masz w rzeczywistości, nie mówiąc o tajemniczych przejściach pomiędzy spółkami Man at Work 24 a Work Force. Dostaniecie Państwo po prostu nową umowę i KOORDYNATOR będzie przyspieszał podpisanie wszystkiego. W biurze będziecie rozmawiać z przemiłą Panią Agnieszką a super księgowy to Pan Piotr. 6. W pierwszym miesiącu zarobisz mało - "ponieważ niepełny miesiąc był", w drugim słabo - "ponieważ nie robisz jeszcze normy". w trzecim zrozumiesz, że źle trafiłeś, a w czwartym jak się zwalniasz - nie dostajesz ostatniej pensji. Proszę teraz przemnożyć kilkadziesiąt zwolnionych ludzi w roku razy około 1200 Euro. Tyle pieniędzy zostaje w firmie, a (usunięte przez administratora) i narkomani, jak i po prostu ludzie słabi życiowo, nie potrafią się postawić i często nie mają pieniędzy na egzekwowanie od firmy pieniędzy. Dużo by tutaj pisać. Proszę OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Ta opinia świadczy o tym, że........ nawet w Firmie Man at Work 24 "TRAFIŁA KOSA NA KAMIEŃ".

1
Xxx
Pracownik
@W IMIĘ ZASAD

Sama prawda... Jak ktoś chce to mogę podać wszystkie adresy siedziby firmy w Pabianicach.

exworker
Były pracownik
 Pytanie

Może ktoś podać meila lub tel do Man at work 24gmbh? Nie mogę się dokopać do ich meila. Aha proszę o zgłaszanie się ludzi którym nie wypłacili wynagrodzenia za pracę w Niemczech, wspólnie więcej wywalczymy. Proszę pisać w odpowiedziach na ten post

Timek12345
Pracownik
@exworker

Witam szczera prawda pracowałem parę miesięcy i za ostatni grosza nie zobaczyłem i już nie zobaczę banda (usunięte przez administratora)

W IMIĘ ZASAD
Pracownik

Umowa z której wynika, że firma może wszystko a Pan nic. Dodatkowo prosze uważać na tzw. weksle In Blanco. Pierwszy to Pana wypowiedzenie umowy, a drugi to weksel na zaliczke. Proszę tego nie podpisywać. W momencie gdy będzie chciał Pana Pan Grobelski wyrzucić wpisze datę na wypowiedzeniu i kwotę wynagrodzenia najprawdopodobniej na Pana wekslu. Po to, żeby oficjalnie podziękować za pracę kiedy chce i podziękuje Panu nie dając wypłaty.

W IMIE ZASAD
Pracownik
 Pytanie
@Marzena

Jest okres wypowiedzenia 2 tygodnie. I co z tego? Złoży Pani wypowiedzenia 15 maja i musi Pani dopracować do końca miesiąca. 15-ego czerwca czeka Pani na wypłate - i niestety nie ma. Zadzwoni Pani do biura (polecam z innego numery niż zwykle) i odbierze Pani Agnieszka, po czym powie, że zapyta księgowiego. Księgowy odpowie, że ostatnia wypłata okoła 25-ego będzie wysłana. Mija 25-ty, znowu Pani dzwoni _-nie odbierają. Znów dzwoni Pani z innego numeru i Pani Agnieszka odpowie "to już od szefa zależy, czy dostanie Pani ostatnią pensje". Tłumaczy Pani umowe a tam "miesiąc na sądy i roszczenia". I myśli Pani "zapóźno na sądy". to oczywiście BZDURA z tej Pseudoumowy. W drugą strone z kolei, jeżeli szef Panią będzie chciał zwolnić jest inaczej. UWAGA; W piątek przed końcem pracy podejdzie do Pani Pan Tomasz T - koordynator pseudonim;(Pies WITKA)- i z rękami w kieszeni i czapeczce z daszkiem z bazaru, z wiejskim akcentem powie "No wisz, z biura był telefon, że już nie jesteś potrzebna. Nie wim o co chodzi ale tak powiedzieli. Możesz jeszcze przenocować, ale w poniedziałek do roboty nie przychodź". - Tak wygląda wypowiedzenie od firmy. Pensja następnego miesiąca - TEŻ NIE WPŁYNIE- a jeżeli coś wyślą to grosze. np około 100 euro. (ponieważ niepełny miesiąc był). Tak to działa. "Najfajniejsze jest to", że Ci ludzie (współpracownicy szefa) są w stanie np. otworzyć firmę PSEUDOBUDOWLANĄ, po to, żeby sobie swobodnie kręcić WAŁY np. na odzyskaniu VAT-u. Kiedyś myślałem, że Ci ludzie mimo, że oszukują wszystkich dookoła mają troche rozsądku - niestety nie mają - NIE POTRAFIĄ SIĘ DOGADAĆ. Nie potrafią nawet liczyć. Choroba dziecka, też nie jest w stanie im przemówić do "tempego łba", że dlatego tak jest, bo KARMA WRACA do człowieka. Niestety LOS nie wybacza. Oni nie mają sumienia. Oni wierzą w pieniądz, a krzywda ludzka ich nie rusza. Niestetety trafili na takiego typa jak JA co ma możliwości, nie boi się ich (wręcz przeciwnie), i jeszcze traktował pracę w firmie jako nowe doświadczenie życiowe a nie formę zarobienia pieniędzy na życie, i naukę u źródła. Czego naukę? Jak prowadzić pośrednictwo pracy za granicą, korzystając z "taniej siły roboczej" z Polski. Dzisiaj wiem prawie wszystko. Tak na marginesie kiedyś myślałem, że szef jest dużo bardziej inteligentny - czasem nawet odbierałem go pozytywnie. Myślałem, że jego Pseudokoordynatorzy dużo o nim mówią negatywnie, bo mu zazdroszczą. Znają go 15 lat i on się dorobił na ich oczach, a oni żyją na średnim poziomie i są jego "robolami". Dzisiaj widze to inaczej. Oni nie mogą wyjść z podziwu (zazdrości) jak on (szef) może prowadzić firme w taki sposób. Sprawa jest wielowątkowa, zobaczymy jak to wszystko dalej się potoczy.

Ja Nowy wpis
Były pracownik

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) pracujesz jakiś czas po czym stwierdzają że już cię nie chcą zjeżdżasz a wypłaty za ostatni miesiąc brak ,i takich przypadków jest bardzo dużo jednym słowem (usunięte przez administratora)

Marta Nowy wpis
@Ja

To standardowo jest problem z tą ostatnią wypłatą? Z wcześniejszymi zawsze jest ok? Nie było nigdy opóźnień?

Johnsons Nowy wpis
Inne
 Pytanie

znasz adres?;)

Kacperek
Inne
 Pytanie

Ludzie, wszystko co jest napisane w komentarzach to prawda. To jest pralka pieniędzy, której beneficjentami jest kilka osób:W.Grobelski, który jest jakby ojcem chrzestnym, M.Grobelska, która figuruje jako właściciel, do tego ich Synalek, telefonistka Aga plus księgowy w tej brandzie Pan P.Nita. Następnie jest grupa kierownicza(eunuchów), to ludzie z wieloma problemami, którzy wiedzą, że nigdzie indziej nie zarobią połowy tego co płaci łysy:)Należą do nich T.Taborowski, W. Król i K. Mordka. Nie ufajcie im,bo to uszy i oczy tego całego Witka:) Ten ostatni(Mordka)to kalibabka i cwany manipulant, natomiast ci dwaj pierwsi to takie przysłowiowe chamy oderwane od pługa. Jakby Witus kazał którego z Was odstrzelić to oni to zrobią! Narkotyki były rozporwadzane na motelu od zawsze, sam Witek lubi dobry śnieg, skąd wiem?bo sam je im dostarczałem:) Jeśli się Wam coś stanie i zadzwonicie na policję to od razu Wam mówię, że nikt Wam nie pomoże, ponieważ adres klosterstrasse 10 w Kloster Zinna jest przez niemiecką policję doskonale znany i omijany! Żaden sąd nie pomoże, jedyne co można to wynająć chłopaków i pojechać do domu Grobelskich pod Hannover i tam zrobić im rachunek sumienia!

Johnsons Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Kacperek

znasz adres?;)

W IMIĘ ZASAD
Pracownik

UWAGA!!! Przeczytaj do końca. To tylko 1 minuta a zyskasz niesamowitą wiedzę gdzie chcesz jechać. Pan Grobelski lubi zatrudniać ludzi z nałogami najlepiej w "fazie ostrej". Wykorzystuje sytuacje KRYZYSOWĄ tych ludzi. Po pierwsze są to ludzie z przeszłością często kryminalną jak i problemami życiowymi, rodzinnymi itp. Każdy chce zarobić. Lubi ludzi nie znających języka NIEMIECKIEGO - nie wiedzą co podpisują, nie poskarżą się na projekcie przełożonym. W obydwu przypadkach pracodawca czuje się wygrany ponieważ tymi ludźmi łatwo jest manipulować i... 1. ZANIŻAĆ IM WYPŁATY- NALICZAĆ KARY np. ktoś przyjdzie naćpany lub pijany do pracy - kara 100 Euro, w NIEMIECKIEJ firmie byłoby zwolnienie, tutaj "SZEF DAJE CI SZANSE":) 2. NIE DAWAĆ OSTATNIEJ PENSJI (popisane in blanco weksle na zaliczki i wypowiedzenia bez daty) SZEF TWIERDZI, że wypłate już wziąłeś. 3. ZMUSZAĆ DO TOLEROWANIA KOORDYNATORÓW z IQ poniżej 69 (upośledzenie umysłowe) - przykład projekt HANOWER-GILDE PAN TOMASZ, jego słownictwo -(usunięte przez administratora) te osoby współpracują kilkanaście lat w firmie, i pomagają prowadzić przestępczy proceder manipulując pracownikami i donosząc Panu Grobelskiemu po czym piją wódkę z pracownikami udając kolegów. 4. ZWALAĆ - na nich wine za powstałe szkody w pracy i wysyłać fałszywe raporty o szkodach do ubezpieczalni. 5. Dzięki tym osobą firma całkiem dobrze wychodzi w podatkach tzn. na rozliczeniach, zobaczysz imponująco inną ilość dni wolnych na rozliczeniu niż masz w rzeczywistości, nie mówiąc o tajemniczych przejściach pomiędzy spółkami Man at Work 24 a Work Force. Dostaniecie Państwo po prostu nową umowę i KOORDYNATOR będzie przyspieszał podpisanie wszystkiego. W biurze będziecie rozmawiać z przemiłą Panią Agnieszką a super księgowy to Pan Piotr. 6. W pierwszym miesiącu zarobisz mało - "ponieważ niepełny miesiąc był", w drugim słabo - "ponieważ nie robisz jeszcze normy". w trzecim zrozumiesz, że źle trafiłeś, a w czwartym jak się zwalniasz - nie dostajesz ostatniej pensji. Proszę teraz przemnożyć kilkadziesiąt zwolnionych ludzi w roku razy około 1200 Euro. Tyle pieniędzy zostaje w firmie, a (usunięte przez administratora) i narkomani, jak i po prostu ludzie słabi życiowo, nie potrafią się postawić i często nie mają pieniędzy na egzekwowanie od firmy pieniędzy. Dużo by tutaj pisać. Proszę OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Ta opinia świadczy o tym, że........ nawet w Firmie Man at Work 24 "TRAFIŁA KOSA NA KAMIEŃ".

1
Najgorsza firma
Były pracownik
@W IMIĘ ZASAD

Zgadzam się z opinią też już załatwiłem prawnika. Nie pozdrawiam . Krótko z nimi

Lidia
@Najgorsza firma

I co, bo prawie miesiąc minął, jaki efekt z tym prawnikiem?

Xxx
Pracownik
@W IMIĘ ZASAD

Sama prawda... Jak ktoś chce to mogę podać wszystkie adresy siedziby firmy w Pabianicach.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Man At Work Sp. z o.o. sp.k. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Niem. firma zatrudni bezpośrednio operatorów wózków. Drezno.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Łódź
Polenergia Fotowoltaika S.A.
(16 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Handlowy GLYNT
Łódź
GLYNT POLSKA
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Key Account Manager
Łódź
Trichopartner Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Łódź
Netmove Sp. z o.o.
(23 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Man At Work Sp. z o.o. sp.k.?

Kaczor
Pracownik
@Pytanie

Myślę, że najtrafniejszym opisem atmosfery w tej formie jest atmosfera statku pirackiego ????

Lidia
@Kaczor

a to akurat serio ciekawe określenie. Chyba warto je rozwinąć nie sądzisz? Co to w przełożeniu na warunki w firmie miało oznaczać?

W Imię Zasad
Pracownik
 Pytanie

UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!! (dziękuję za tyle odzewu po moich wpisach) Dla wszystkich, którym Firma Man at Work 24 GMBH, lub WORK Force, czy inna spółkę, którą się posługują w ciągu ostatnich 2 lat tj. od 2020r. nie wypłaciła pieniędzy, unikała kontaktu, zachęcam do zgłoszeń na adres EMAIL: oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl Odszukaj umowę, (to bardzo ważne), za najem mieszkania również, odszukaj Lohn (to dokument z Twoją wypłatą na koniec miesiąca). Nie zapomnij; oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl (usunięte przez administratora) Cię Pani Agnieszka bajerem o super zarobkach? (spokojnie są ponagrywane rozmowy, jak przedstawia ofertę pracy), NIE BÓJ SIĘ NAPISZ oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl Pracowałeś kilka dni i dostałeś "pare groszy" NAPISZ: oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl Kupiłeś skradziony silnik (lub kilka) z projektu GILDE-HANOVER, znalazłeś ogłoszenie na facebook-u z ofertą sprzedaży, zadzwoniłeś, zapytałeś, kupiłeś?- nie bój się, rówinież jesteś ofiarą - teraz już wiesz. Spokojnie są print-screeny tych ogłoszeń. NAPISZ; oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl Widziałeś jak naćpani bądź pod wpływem alkoholu otrzymują klucze do samochodów służbowych i je prowadzą? (spokojnie to też już nie wymaga potwierdzenia) Napisz; oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl Na którym projekcie pracowałeś? BERLIN, HANOVER, MIAMI, CHARLOTEN, BAD LIBENWERDA, WOLTERS? Wiesz coś ciekawego? NAPISZ; oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl OTRZYMASZ PROFESJONALNĄ POMOC PRAWNĄ - ZA DARMO!!! Pozdro dla wszystkich.

Były pracownik.
Były pracownik
 Pytanie
@W Imię Zasad

Zostałem (usunięte przez administratora) przez tego człowieka, pobity na hotelu w swoim pokoju, następnie zwolniony przez SMS, w moim pokoju w Kloster Zinna Groblski kazał wymienić zamek chociaż miałem umowę i pobrał kaucję. Policja, którą wezwałem po telefonie do Witka zaczęła się śmiać, kazała mi się pakować, na pytanie na jakiej podstawie prawnej? odpowiedzi nie było. Na pytanie gdzie mam iść usłyszałem, że pod most. Następnie trafiłem do noclegownii w Berlinie, tam spędziłem miesiąc. Dostałem prawnika, byłem u konsula i do dzisiaj nic! Grobelski jest mi winien za cały miesiąc pracy, za niewykorzystany urlop, za zwolnienie lekarskie i zwrot kaucji za pokój czyli razem jakieś 2500tys.euro. Do tego wraz z instytucjami niemieckimi zrobili ze mnie bezdomnego, dostałem nawet opiekunkę socjalną:) Widziałem wiele nieprawidłowości, narkotyki, Pieniędze wypłacane pod stołem za tzw.Maimi, kierowca prowadzący busa palący marihuanę itp.

!
Były pracownik
 Pytanie

Wow, to Grobelski, Taborowscy i cala smietanka jeszcze funkcjonuja? Tragedia! :) (usunięte przez administratora) alkoholicy, (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) Nie wiem, jak to mozliwe, ze (usunięte przez administratora) tyle ludzi, a wciaz funkcjonuja! Karma wroci :)

Lidia
@!

nie wiem na ile prawdy jest w tych wszystkich używkach, które przytaczasz ale skoro taki zaskoczony jesteś a wciąż działają, to może już to nie występuje? nie pomyślałeś o tym?

Boczek
Pracownik

Hotel koło Berlina to żenada pokoje niby 2 osobowe a śpisz jak na małżeńskim twarzą w twarz kuchnia to nie wygląda jak kuchnia tylko tam nasrać na środku ogólnie (usunięte przez administratora) TEN HOTEL LUDZIE PRZESTRZEGAM NIE WYJEŻDŻAJCIE DO PRACY PRZEZ TĄ FIRMĘ

Lidia
@Boczek

A nie można samemu sobie kwatery szukać? W sensie na własną rękę czy jest to narzucone przez firmę?

Ferdek
Były pracownik
@Lidia

Niestety nie. Takie osoby po pierwsze nie potrafią mówić po niemiecku ani po angielsku, więc trudno żeby udało im się wynająć jakieś mieszkanie, po drugie są to osoby, które nie mają pieniędzy żeby móc opłacić kaucję za takie mieszkanie, a po trzecie, tak im jest wygodniej. Ponarzekać jakie to są fatalne warunki na hotelu, a sami pewnie mają gorsze warunki w domu. Ale nasi rodacy spodziewają się, że za 150 € to powinni mieć pokój jednoosobowy w 5 gwiazdkowym hotelu. Osoby całkowicie oderwane od rzeczywistości i od dzisiejszych cen obowiązujących za wynajem pokoju/mieszkania.

Lidia
@Ferdek

Ano ok, ta perspektywa zmienia postać rzeczy. No to ja się firmie teraz dziwię, bo żeby hamować tego typu podejście chyba wystarczyłoby udowodnić, że lepszych warunków za takie pieniądze to sobie nie znają? Bo faktycznie jak tak piszesz może jednak czasami trzeba lekko spokornieć

exworker
Były pracownik
 Pytanie

Może ktoś podać meila lub tel do Man at work 24gmbh? Nie mogę się dokopać do ich meila. Aha proszę o zgłaszanie się ludzi którym nie wypłacili wynagrodzenia za pracę w Niemczech, wspólnie więcej wywalczymy. Proszę pisać w odpowiedziach na ten post

Patryk
Były pracownik
@exworker

Wiszą mi kasę za przepracowany tydzień ( niecały) bo w piątek się nachlali i nie było kierowcy, więc się spakowałem i pojechałem dalej

Sebaaaa
Były pracownik
@exworker

Siemanko ja walczyłem z nimi pół roku ale bez adwokata się nie obejdzie jak chcesz to odezwij się tu albo daj nr do sb dam ci nr na dobrego adwokata wywalczyła co do grosza od nich

Bbbbb
Były pracownik
@Sebaaaa

Podaj numer telefonu chętnie skorzystam z twojej pomocy

Mat
Były pracownik
@exworker

Proszę podaj maila

Bożena

Róbcie coś jak najszybciej! Swoją drogą to ciekawe czy komuś jeszcze się już udało odzyskać pieniądze?

Daniel Łączkowski
Pracownik
@exworker

Mi nie wypłacił

Marzena
@Daniel Łączkowski

Długo się już starasz o zwrot pieniędzy?

Timek12345
Pracownik
@exworker

Witam szczera prawda pracowałem parę miesięcy i za ostatni grosza nie zobaczyłem i już nie zobaczę banda (usunięte przez administratora)

Boczek
Pracownik

Adresy już posiadam to kwestia czasu jak się pojawię w biurze i Pana Grobelskiego też odwiedzę to mogę obiecać ze nie odpuszczę tej sprawy nie stety trafiliście na mściwą osobę (usunięte przez administratora) do zobaczenia twarzą w twarz

Helena
@Boczek

Co takiego się stało? Możesz opisać sytuację ile konkretnie nie zostało Ci zapłacone?

Boczek
Pracownik

Firma się nadaje na pekiel (usunięte przez administratora) kasy nie wypłacają nie polecam tej firmy omijajcie szerokim łukiem naprawdę warunki na kwaterach masakra ludzie nie dajcie się wciągnąć do tej firmy

Daniel Łączkowski
Były pracownik

W pierwszym miesiącu próbowano mnie oszukać na prawie 200€, nie dałem się i po ponad tygodniu dostałem większość zaległej kwoty niestety z dnia na dzień zostałem tak po prostu zwolniony i nie mogę się doprosić o wypłatę którą powinienem dostać za cały miesiąc pracy

Iza
@Daniel Łączkowski

Jak udało ci się zdobyć te 200 e? To może tak samo wywalcz wypłatę zaległą?

W IMIĘ ZASAD
Pracownik

Umowa z której wynika, że firma może wszystko a Pan nic. Dodatkowo prosze uważać na tzw. weksle In Blanco. Pierwszy to Pana wypowiedzenie umowy, a drugi to weksel na zaliczke. Proszę tego nie podpisywać. W momencie gdy będzie chciał Pana Pan Grobelski wyrzucić wpisze datę na wypowiedzeniu i kwotę wynagrodzenia najprawdopodobniej na Pana wekslu. Po to, żeby oficjalnie podziękować za pracę kiedy chce i podziękuje Panu nie dając wypłaty.

Marzena
@W IMIĘ ZASAD

To co tam jest zawarte w umowie że firma może wszystko, a pracownik nic? Możesz coś więcej napisać w tym temacie?

W IMIE ZASAD
Pracownik
@Marzena

Dla przykładu. Podejmuje Pani pracę w Berlinie, za tydzień może być Pani wysłana do Hanover na zupełnie innych warunkach finansowych, czy mieszkaniowych. Wszystko może według tej umowy zmienić się z dnia na dzień. W każdej chwili Szef może Panią zwolnić, jeżeli "uzna", że nie ma pracy w trybie natychmiastowym (na ostatnią pensję nie ma co liczyć tak w praktyce - to relacja kilkunastu byłych pracowników). Warunki mieszkaniowe też w każdej chwili mogą się zmienić, np KLOSTER ZINNA, stare opactwo pocysterskie, niektóre pokoje wołają o pomstę do nieba. Dodatkowa "wisienka na torcie" to zakłamania w ostatnich paragrafach umowy, że mają Państwo miesiąc czasu na roszczenia od firmy po zakończeniu pracy". Taką bzdurę wpisano dla ludzi bardziej ambitnych, którzy np skończyli pracę w Marcu i przez cały kwiecień nie otrzymali przelewu z pensją. Wtedy ludzie "budzą się" i zaczynają tłumaczyć umowę a tam pisze "miesiąc na roszczenia i sądy", i myślą "o to już za późno bo mamy maj, nic się nie da". To jest oczywiście BZDURA, biegły sądowy, który oceniał tą umowę PODKREŚlIŁ, że np. ten zapis nie ma mocy prawnej, ze względu na brak zgodności z NIEMIECKIM KODEKSEM PRACY. W Niemczech obowiązuje okres 3 miesięcy na dochodzenie swoich praw, a przy takim zapisie to i można nawet po roku wołać o pieniądze, jeżeli już na samym początku pracodawca wprowadził Panią w błąd, i na skutek czego Pani nie wnioskowała o roszczenia. Oczywiście, większość jak podkreślałem rezygnuje ponieważ nie zna Prawa Niemieckiego i nie wie jak działają NIemieckie Sądy. Dla wszystkich (usunięte przez administratora) przez tą firmę, odwołuję się do praktyki sąowej, gdzie Sąd Pracy w Niemczech zawsze staje po stronie pracownika. Dodatkowo, może być Pani według tej umowy "naliczona" za powstałe szkody. Teraz jeden z pracowników ma proces z firmą, ponieważ naliczono go za szkodę UWAGA, która była kilka miesięcy wcześniej i wszyscy o niej już zapomnieli. Normalnie pracował, gdy dał wypowiedzenie, to nagle się wszystkim przypomniało, że powinien teraz za coś tam zapłacić. Powód wymyślony w celu nie wypłącenia ostatniej pensji. PRZESTRZEGAMY WSZYSTKICH..

Marzena
@W IMIE ZASAD

A w umowie nie ma żadnego okresu wypowiedzenia?

W IMIE ZASAD
Pracownik
 Pytanie
@Marzena

Jest okres wypowiedzenia 2 tygodnie. I co z tego? Złoży Pani wypowiedzenia 15 maja i musi Pani dopracować do końca miesiąca. 15-ego czerwca czeka Pani na wypłate - i niestety nie ma. Zadzwoni Pani do biura (polecam z innego numery niż zwykle) i odbierze Pani Agnieszka, po czym powie, że zapyta księgowiego. Księgowy odpowie, że ostatnia wypłata okoła 25-ego będzie wysłana. Mija 25-ty, znowu Pani dzwoni _-nie odbierają. Znów dzwoni Pani z innego numeru i Pani Agnieszka odpowie "to już od szefa zależy, czy dostanie Pani ostatnią pensje". Tłumaczy Pani umowe a tam "miesiąc na sądy i roszczenia". I myśli Pani "zapóźno na sądy". to oczywiście BZDURA z tej Pseudoumowy. W drugą strone z kolei, jeżeli szef Panią będzie chciał zwolnić jest inaczej. UWAGA; W piątek przed końcem pracy podejdzie do Pani Pan Tomasz T - koordynator pseudonim;(Pies WITKA)- i z rękami w kieszeni i czapeczce z daszkiem z bazaru, z wiejskim akcentem powie "No wisz, z biura był telefon, że już nie jesteś potrzebna. Nie wim o co chodzi ale tak powiedzieli. Możesz jeszcze przenocować, ale w poniedziałek do roboty nie przychodź". - Tak wygląda wypowiedzenie od firmy. Pensja następnego miesiąca - TEŻ NIE WPŁYNIE- a jeżeli coś wyślą to grosze. np około 100 euro. (ponieważ niepełny miesiąc był). Tak to działa. "Najfajniejsze jest to", że Ci ludzie (współpracownicy szefa) są w stanie np. otworzyć firmę PSEUDOBUDOWLANĄ, po to, żeby sobie swobodnie kręcić WAŁY np. na odzyskaniu VAT-u. Kiedyś myślałem, że Ci ludzie mimo, że oszukują wszystkich dookoła mają troche rozsądku - niestety nie mają - NIE POTRAFIĄ SIĘ DOGADAĆ. Nie potrafią nawet liczyć. Choroba dziecka, też nie jest w stanie im przemówić do "tempego łba", że dlatego tak jest, bo KARMA WRACA do człowieka. Niestety LOS nie wybacza. Oni nie mają sumienia. Oni wierzą w pieniądz, a krzywda ludzka ich nie rusza. Niestetety trafili na takiego typa jak JA co ma możliwości, nie boi się ich (wręcz przeciwnie), i jeszcze traktował pracę w firmie jako nowe doświadczenie życiowe a nie formę zarobienia pieniędzy na życie, i naukę u źródła. Czego naukę? Jak prowadzić pośrednictwo pracy za granicą, korzystając z "taniej siły roboczej" z Polski. Dzisiaj wiem prawie wszystko. Tak na marginesie kiedyś myślałem, że szef jest dużo bardziej inteligentny - czasem nawet odbierałem go pozytywnie. Myślałem, że jego Pseudokoordynatorzy dużo o nim mówią negatywnie, bo mu zazdroszczą. Znają go 15 lat i on się dorobił na ich oczach, a oni żyją na średnim poziomie i są jego "robolami". Dzisiaj widze to inaczej. Oni nie mogą wyjść z podziwu (zazdrości) jak on (szef) może prowadzić firme w taki sposób. Sprawa jest wielowątkowa, zobaczymy jak to wszystko dalej się potoczy.

Xwx
Kandydat

Lumpy jesteś iw niech tam nikt nie idzie pracować (usunięte przez administratora) nie wypłacają pieniędzy pracuje tam (usunięte przez administratora) a w biurze siedzą (usunięte przez administratora) co z dnia na dzień (usunięte przez administratora) ludzi !!!!!

Ppp
Pracownik

Nie znasz dnia ani godziny za to ze nie wypłaciłeś mi pieniędzy czekam na adres i będziesz się dziwil na drodze jak mnie zobaczysz (usunięte przez administratora) nie odpuszcze ci tych pieniędzy (usunięte przez administratora) 350 km się wybieram niedługo

Patryk
Kandydat
@Ppp

Mi też nie zapłacili, tydzień pracowałem, teraz brak jakiegokolwiek kontaktu

Ol
Pracownik
 Pytanie

Kto ma adres do tej firmy w Łodzi ? Już moja cierpliwosc się skończyła chłop nie wie kiedy o gdzie nawet i się zdziwi ale potrzebuje adres

Andrzej
Kandydat
 Pytanie

Od stycznia mam jechać do pracy jako operator wózka do Hannoveru. Nie polecacie?

Ja
Były pracownik
@Andrzej

To porażka wyjechałem na rozprawę sądową i już nie miałem gdzie wracać podobno pozucilem pracę Wyjechałem po uzgodnieniu tego faktu z Tomkiem Tobor. I Krzysztofem brygadzistą wózkowych. Zero odpowiedzialności i ludzkiego zrozumienia BARDZO PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH ZOSTANIECIE NA LODZIE BEZ KASY I CZEGOKOLWIEK. A ZA NADGODZINY PO MIESIĄCU ZAPIERDZIELANIA PO 11,12 GODZIN DOWIEDZIELIŚMY SIĘ ŻE GROBELSKI ZA NADGODZINY NIE PLACU TOJEDNA WIELKA ŚCIEMA ZROBIĄ CO CHCĄ ABY OKRAŚĆ CZŁOWIEKA. NA PRAWDĘ ZOSTAŁEM NA ŚWIĘTA Z 8 OSOBAWA RODZINA BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA. BARDZO PROSZĘ O KONTAK LUDZI POKRZYWDZONYCH PRZEZ TYCH ZŁODZIEJI MOSIMY ZŁOŻYĆ POZEW GRUPOWY WTEDY ZAPLACA NAM WIELKIE ODSZKODOWANIE ZA STRATY MORALNE I NASZE WYDATKI ZWIĄZANE Z PRACĄ DLA FIRMY KTURA OKRADA UCZCIWYCH LUDZI. MÓJ NR 733012880.

Kl
Były pracownik
@Ja

Też mogłem być w tym Hanoverze od pażdziernika ale jak zobaczyłem same negatywne opinie na temat tej agencji to se odpuściłem na szczęście.Śledze te ogłoszenia i widziałem że w listopadzie też tam potrzebowali.

Kl
@Ja

Pracujesz cały miesiąc po 11 12 godzin a taki (usunięte przez administratora) Ci mówi po miesiącu że za nadgodziny nie płacą.Dobry (usunięte przez administratora) i jeszcze pewnie te godziny przepadają he he.Dlatego pewnie co miesiąc tam szukają do tej pracy bo nikt nie jest głupi i za free robić nie będzie.Zauważyłem że ostatnio jak szukali to był tylko numer telefonu i rozsiewają to na olxie w różnych lokalizacjach Polski.Pewnie wiedzą że ludzie czytają opinie dlatego w ogłoszeniu nie podają swojej nazwy.Tak poza tym jeśli macie uprawnienia i doświadczenie to chyba lepiej w Polsce pracować za te 3 tysie na przykład lub nawet gdzieś dodatkowo niż dorabiać jakiś polskich volksdojczów.A do Niemiec jak jechać to tylko do takich agencji gdzie nie ma żadnych Polaków.

Rudo brody
Były pracownik
 Pytanie
@Ja

Witam mnie też oszukali robią to z każdym skierowal3m sprawe do sądu oni myślą że głupie polaczki nic nie zrobią przebywa pan ma terenie Niemiec czy pl?

Rudo brody
Były pracownik
@Rudo brody

Jak na terenie Niemiec mogą daj namiar na dobrego adwokata prowadzi moją sprawe i idzie to bardzo dobrze

Sztaplarz
Pracownik
@Ja

Cześć Jaruś. Tak sobie wszedłem na twój komentarz i miałem nic nie odpisywać, ale jak przeczytałem jakie ty pierdoły wypisujesz to musiałem sprostować twoją wypowiedź. Po pierwsze, to jakoś wszyscy mieli i mają wypłacane nadgodziny, a jeśli z ciebie taki matematyk że sobie nie umiesz przeliczyć ile godzin przepracowałeś to już twój problem (widać że z matematyką masz takie same problemy jak z językiem polskim). Po drugie, jakoś nie wspominasz w komentarzu jak lubiłeś sobie pospać w sztaplarce i inni (w tym ja) musieliśmy za ciebie odwalać cała robotę. Po trzecie, miałeś zjechać na rozprawę w piątek na 1 dzień i wrócić w poniedziałek. Bez słowa zjechałeś w środę, zostawiając nas z takim nawałem pracy!!!!! i później jakoś nie raczyłeś nikogo poinformować kiedy i czy w ogóle wracasz. No ale później pretensje do wszystkich, że szefo zły, firma zła, tylko Jaruś super pracownik jest pokrzywdzony. Jakbyś normalnie pracował i nie odwalił takiego numeru to byś otrzymał całe wynagrodzenie. POZDRO JARUŚ

Peter
 Pytanie
@Sztaplarz

Witaj mam jechać tam do Hanover do browaru i chciałbym zasięgnąć opinii bo też nie lubię opierdalaczy a potem narzekają bo to firma najgorsza a w sobie winy nie widzą jak jest z wypłatami wynagrodzeń na czas ? co miesiąc czy co tydzień, jak warunki mieszkaniowe salzgitter ? I jak w pracy zgrany zespół? Co konkretnie tam się robi i po ile godzin . Pozdrawiam

Sztaplarz
Pracownik
 Pytanie
@Peter

Witaj Peter. Wypłaty są co miesiąc, max do 15 ego. Jest możliwość zaliczek. Jeżeli normalnie pracujesz, nie uciekasz bez słowa z dnia na dzień, nie pijesz w ciągu tygodnia takich ilości wódy że rano w pracy albo spisz albo wymiotujesz, to normalnie dostajesz wypłatę za wszystkie przepracowane godziny. Jeśli praca nie odpowiada i chcesz być normalnie wypłacony to musisz poinformować brygadzistę, przepracować 2 tygodniowy okres wypowiedzenia i mogę się założyć, że szef wypłaci ci całą kasę. Pracuję sie róznie, w zależności od tygodnia. Ale nigdy mniej niż 8 godzin nie ma. Zdarzają się nadgodziny (2-3 godziny dziennie), zależy ile jest towaru. A do twoich obowiązków należy załadunek LKW browarami. Jak jestes normalny facet i w miarę trzeźwo myślący to spokojnie możesz jechać. Stawka początkowa nie powala, ale po okresie próbnym, jesli szef i brygadzista widzą ze dobrze jeżdzisz jest możliwość podwyżki i wtedy już wypłata jest całkiem fajna. Zwłaszcza że za mieszkanie szef potrąca tylko 50 € !!, co to jest ? Normalna stawka to 300-400 €. Ale tym przegłupom i tak jest źle, a jak byś im powiedział większą stawkę godzinową i 300 € za mieszkanie to by skakali z radości (a zarobiliby tyle samo) :D.

Kk
Były pracownik
@Andrzej

Nie polecam chyba że chce Pan robić za darmo i w razie jakiś problemów zostawia Pana z ręką w nocniku i jeszcze nie wypłaca wynagrodzenia

Rafalnix
Kandydat
 Pytanie
@Andrzej

Witam. Pracujesz? Tez dostałem oferte

Hahah
Były pracownik
@Sztaplarz

No fakt wypłata jest na czas a co do tego wypowiedzenia 2tygodniowego to pierdolisz głupoty on zwalnia smsem i ma cie w dupie czy ty masz siano na to żeby wrócić do pl i wgl więc skończ pierdoli głupoty ta firma to jest tragedia każdy tam najebany biega to raz warunki w tym salzgitter to mieszkanie w 10 osób na mieszkaniu to ile ma kasować za mieszkanie i takie warunki założę się ze jesteś jakimś przydupasem kolego jak chcesz to ja Ci dam kontakt do przynajmniej 20 osób które Ci to potwierdza

Lllll
Były pracownik
@Sztaplarz

A i nadgodziny kto ci tu płaci nadgodziny czy masz 160 h czy 2000 wypłata taka sama to o czym my rozmawiamy????????????ludzie 1150 1250 więcej nie zarobisz

Lllll
Były pracownik
@Rafalnix

Chłopie ty nie bądź głupi i nie słuchaj bo to jakiś (usunięte przez administratora) jest wydymają cie i (usunięte przez administratora) jak większość ja tam pracowałem i wiem zero szacunku ciuchy robocze buty wszystko sam bd cie wysyłać raz Hannover raz gilde to tu to tam nie polecam naprawdę chcesz to się odezwij dam ci kontakt do mnie i do innych chłopaków ja się z (usunięte przez administratora) sądzę

Toja
 Pytanie
@Andrzej

Panie Andrzeju, i jak? Pojechał Pan? Bo mam identyczną propozycję. Proszę o kontakt Adek71@spoko.pl. Pozdrawiam

Mentos
Kandydat
@Hahah

Można do Pana numer telefonu mam jechac przez ta firme

Xxx
Kandydat
 Pytanie
@Andrzej

Dołączam się do pytania. Jak wygląda praca w Hanowerze na wózkach i czy warto?

man at
Były pracownik
@Andrzej

Nie jedz tam!!! Gruby brygadzista co nic nie ogarnia cie wychuja, wspomnisz moje słowa

Adwokt
Były pracownik

Dzień dobry, wygrałem już 3 sprawy przeciwko tej firmie i odzyskałem od pracodawcy pieniądze pracowników. Nie można pozwolić na taki wyzysk. Sprawy odbywają się w sądzie w Hanoverze ale nie musisz się stawiać osobiście na rozprawę, ja się wszystkim zajmę oczywiście za 15% od kwoty o którą walczymy. Zapraszam do kontaktu: 881 352 110.

Mar
Pracownik

To są zwykle faje nie polecam nikomu kto chce zarobić kogo nei będą ruchac na godziny kto bedzie normę robić w biegu i bedzie miał sile użerać się z tym tępym biurem kłamią nie płaca wyzysk gorzej jak na Ukrainie praca dla (usunięte przez administratora) na hotelu którzy jedyne co w życiu chcą to pijackie awantury samych chłopów współczuje ich żonom

Matut20
Pracownik

Super Firma wypłacają pieniądze na czas nie ma problemu.

Matut20
Pracownik

Wal się mi wypłacili

Rafalnix
Kandydat
 Pytanie
@Matut20

Pracujesz dalej w tej firmie w Niemczech?

Lllll
Były pracownik
@Rafalnix

To jest syn brygadzisty ????wo wiadomo co bd pisał tak sam przygłup jak i ten brygadzista chłopie nie jedz tam bo 5o chje są

Rafalnix
Kandydat
@Lllll

Dzięki za informacje. Dobrze ze weszlem na to forum i dowiedziałem się jak jest w tej robocie.

Tomek
Były pracownik
@Matut20

To chyba brygadzista pisał ten komentarz ???????? jeden wielki wyzysk ludzi i mieszkanie w spelunie gdzie nawet kupy nie trzeba robić, bo leży na ziemi!

Byly pracownik
Były pracownik
@Matut20

na czas w miesiacu ale dzien blizej nie okreslony ...

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Man At Work Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Man At Work Sp. z o.o. sp.k.?

  Zobacz opinie na temat firmy Man At Work Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Man At Work Sp. z o.o. sp.k.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Man At Work Sp. z o.o. sp.k.
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Obywatelska 102/104 lok. 4
  94-104 Łódź
 • NIP: 7312025858 REGON: 100956037 KRS: 0000364791
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Man At Work Sp. z o.o. sp.k.
Przejdź do nowych opinii