Opinie o Man At Work Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Man At Work Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Man At Work Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Man At Work Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

W IMIĘ ZASAD

UWAGA!!! Przeczytaj do końca. To tylko 1 minuta a zyskasz niesamowitą wiedzę gdzie chcesz jechać. Pan Grobelski lubi zatrudniać ludzi z nałogami najlepiej w "fazie ostrej". Wykorzystuje sytuacje KRYZYSOWĄ tych ludzi. Po pierwsze są to ludzie z przeszłością często kryminalną jak i problemami życiowymi, rodzinnymi itp. Każdy chce zarobić. Lubi ludzi nie znających języka NIEMIECKIEGO - nie wiedzą co podpisują, nie poskarżą się na projekcie przełożonym. W obydwu przypadkach pracodawca czuje się wygrany ponieważ tymi ludźmi łatwo jest manipulować i... 1. ZANIŻAĆ IM WYPŁATY- NALICZAĆ KARY np. ktoś przyjdzie naćpany lub pijany do pracy - kara 100 Euro, w NIEMIECKIEJ firmie byłoby zwolnienie, tutaj "SZEF DAJE CI SZANSE":) 2. NIE DAWAĆ OSTATNIEJ PENSJI (popisane in blanco weksle na zaliczki i wypowiedzenia bez daty) SZEF TWIERDZI, że wypłate już wziąłeś. 3. ZMUSZAĆ DO TOLEROWANIA KOORDYNATORÓW z IQ poniżej 69 (upośledzenie umysłowe) - przykład projekt HANOWER-GILDE PAN TOMASZ, jego słownictwo -(usunięte przez administratora) te osoby współpracują kilkanaście lat w firmie, i pomagają prowadzić przestępczy proceder manipulując pracownikami i donosząc Panu Grobelskiemu po czym piją wódkę z pracownikami udając kolegów. 4. ZWALAĆ - na nich wine za powstałe szkody w pracy i wysyłać fałszywe raporty o szkodach do ubezpieczalni. 5. Dzięki tym osobą firma całkiem dobrze wychodzi w podatkach tzn. na rozliczeniach, zobaczysz imponująco inną ilość dni wolnych na rozliczeniu niż masz w rzeczywistości, nie mówiąc o tajemniczych przejściach pomiędzy spółkami Man at Work 24 a Work Force. Dostaniecie Państwo po prostu nową umowę i KOORDYNATOR będzie przyspieszał podpisanie wszystkiego. W biurze będziecie rozmawiać z przemiłą Panią Agnieszką a super księgowy to Pan Piotr. 6. W pierwszym miesiącu zarobisz mało - "ponieważ niepełny miesiąc był", w drugim słabo - "ponieważ nie robisz jeszcze normy". w trzecim zrozumiesz, że źle trafiłeś, a w czwartym jak się zwalniasz - nie dostajesz ostatniej pensji. Proszę teraz przemnożyć kilkadziesiąt zwolnionych ludzi w roku razy około 1200 Euro. Tyle pieniędzy zostaje w firmie, a (usunięte przez administratora) i narkomani, jak i po prostu ludzie słabi życiowo, nie potrafią się postawić i często nie mają pieniędzy na egzekwowanie od firmy pieniędzy. Dużo by tutaj pisać. Proszę OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Ta opinia świadczy o tym, że........ nawet w Firmie Man at Work 24 "TRAFIŁA KOSA NA KAMIEŃ".

@to ja

No a co z zasadami i prawem? Jaką dają umowę do podpisu i ile jest czasu na zapoznanie się z nią? Jest w niej, za co firma może stosować potrącenia, dokładny zakres obowiązków i stawka?

Czy jest możliwość pracy w Man At Work Sp. z o.o. sp.k. na część etatu?

@Rudy

A opowiesz co dokladnie się nie zgadzało na miejscu? Głównie czytam tu o zarobkach, a właśnie interesują mnie m.in. warunki mieszkalne, czy liczba godzin jest taka jak miała być (nie zaniżona) i czy kontakt z samym biurem jest na plus. Jaka była reakcja jak zgłaszałeś nieprawidłości?

Były Operator

Firma (usunięte przez administratora) nie dostałem wypłaty za pół miesiąca pracy, cudowna Pani Agnieszka zablokowała mój numer abym nie mógł dzwonić .. Zwolniłem się bo dostałem informację jak ta firma traktuje pracowników i wszystko okazało się prawdą. Warunki w "pensjonacie" (usunięte przez administratora), rozwalone łóżka, dziury w drzwiach, które porobione zostały przez (usunięte przez administratora)lokatorów. Smród unoszący się na całym obiekcie. Pani Agnieszka zapewnia o w pełni wyposażonej kuchni , podczas gdy nie ma tam nawet czajnika elektrycznego, bo ktoś ukradł. Koledze wstrzymali wypłatę bo opuścił jeden dzień pracy.. Pierwsza wypłata słaba bo niepełny miesiąc, druga , bo coś tam itd Póki pracujesz jest "spoko" jak się zwalniasz to zapomnij o kasie . OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!

XYZ
@Były Operator

I rzeczywiście w kolejnych wypłata była większa? Jeśli tak to daj znać jaka w ogóle była ta różnica. Na jaki czas ta umowa?

Michal@1 Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem ! Praca do której jedziesz 1.5h porażka, zakwaterowanie opłakane , żeby sobie to przybliżyć polecam wpisać na tiktoku ,,kloster zinna,, Przez telefon typowa berta z biura pani A. powie jakie udogodnienia czekają na nas oczywiście żadne z jej słów nie okaże się prawda łącznie z wypłatą, jeżeli spotkacie się z ofertą butelek w Berlinie za 1400-1900netto wiedzcie ze dostaniecie te 1600 , po przepracowanych 200h i przesortowaniu minimum 250 skrzynek na godzinę , norma 170.. Oczywiście po zwolnieniu centa nie zobaczycie Nie chce mieć z tymi mataczami z pod Łodzi nic wspólnego dlatego nawet nie kłócę się o te pieniądze Nie polecam tej chołoty i patusiarni tfuuuu.

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam z całego serca, jeśli jeszcze nie podpisałeś umowy to uciekaj od razu. Hotel pracowniczy( jeśli tak można go w ogóle nazywać) to melina, pokoje tragiczne 4m x 4m, dwie osoby w pokoju a między nimi jedna mała szafa która ledwo stoi i lodówka najmniejsza jaka była na wystawce. Jedna kuchnia na 50 osób gdzie są 3 kuchenki, 2 działające ale jak włączy się obie naraz to wywala korki i nikt nic nie ugotuje, oczywiście o czystości i zapachu nawet nie wspomnę. Z pracą różnie, do jednej jedziesz 3h i tyle samo wracasz( łącznie zostaje ci 8h wolnego jak nie ma nadgodziny ) oczywiście pobierane za paliwo cały czas i godziny nie płatne. Jeśli chcesz odejść to możesz pożegnać się z ostatnią wypłata a nawet dwiema jak odejdziesz przed wysłaniem na konto z poprzedniego miesiąca ( mówię tu o największej wypłacie jaką dostaniesz czyli 1200€ za 170h pracy).Ogólnie wyzysk, z biurem ciężko się skontaktować a powiesz jedno złe słowo i ci odetną z wypłaty lub wyrzucą na zbity pysk. Na hotelu (usunięte przez administratora) wszystko osrane i zasikane, w gorszej agencji nie byłem 3x na nie !!!

Ja Nowy wpis

Praca jak praca. Jak chcesz pracować, to masz taką szansę. Im dłużej pracujesz, tym więcej zarobisz. Gorzej jak chcesz odejść szybciej. Wtedy ciężko doprosić się o wypłatę

Nikodem Nowy wpis
Inne

Znalazłem ofertę pracy przy zbiorze zamówień w magazynie. Co ciekawe, początek ogłoszenia jest napisany po polsku, ale od fragmentu z wymaganiami - tylko po ukraińsku. Czy to znaczy, że znajomość ukrainskiego jest tu niezbędnym warunkiem? Praca, z tego co widziałem, jest w Polsce.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Man At Work Sp. z o.o. sp.k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
(2420 opinii)
logo firmy Pracownik magazynu - kompletacja zamówień
Piotrków Trybunalski
ESA logistika Polska sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Kierowca
Krzysztof Liberadzki Axel
(3 opinie)
logo firmy Kierowca kat B Transport Mebli do Niemiec
Wrocław
BEJOT E-COM SOLUTION Sp. z o.o.
Aplikuj na wiele ofert
BEST AKA BOSS
Inne

Man At Work 24 gmbh, wystrzegajcie się tej firmy. (usunięte przez administratora). Przyjeżdżasz do pracy a umowy nie ma. Potem szef ci grozi kolesiami że przyjadą po ciebie. Agnieszka nerwowa, prześladuje pracowników. Na szczęście wszystko jest na policji jak mi szef grozi przez telefon. Dodatkowo zgłoszenie zostało też wysłane do faire-mobilitaet.de i prawnik się zajmuję tą sprawą. Juz nikt więcej nie będzie tak traktowany przez tą firmę

Inne

Znajdzie się ktoś w wątku z pochlebnymi opiniami? Konkurencja może też czuwać, najlepiej przekonać się zapewne o wszystkim na własnej skórze. Może były to chwilowe problemy finansowe firmy. Jak obecnie z pracą? Ktoś tam musi pracować a za darmo to wątpię. Aktualnie ustabilizowała się sytuacja z finansami a wynagrodzenia dla pracowników są na czas?

Irek
@anonim

Opinie są niestety zgodne z prawdą, w przeciwieństwie do słów Agnieszki z biura. Agencja mocno szemrana tak jak i towarzystwo na hotelu. Agencja nie wymaga zaświadczeń o niekaralności co bardzo widać. Wypłaty są zazwyczaj na czas dopóki u nich pracujesz (chyba że wypadają w weekend, wtedy są opóźnione), niestety wypłaty za ostatni miesiąc nie zobaczysz, chyba że będziesz cały czas dbał o dowody swoich godzin pracy, podpisanie wypowiedzenia oraz uda Ci się nie podpisać weksla o zaliczkę inblanco przy umowie (2ostatnie strony umowy) Standard hotelu jest tragiczny, dziurawe drzwi, zepsute łóżka, zagrzybiała mikrofalówka oraz stół w kuchni z którego nie zjesz bo jest uwalony na biało bardziej niż klubowe kible (na tiktoku można znaleźć film ukazujący warunki po wyszukaniu kloster zinna). Z dwóch pralek i trzech kuchenek działa po jednej na około 50 osób. Hotel oczywiście nie znajduje się w Berlinie ani nawet w okolicach tylko w odległości 70km w miejscowości Jüterbog a właściwie jej dzielnicy Kloster Zinna w starym opactwie pocysterskim nad restauracją/pizzerią Da marcello (urokliwa okolica pomijając fakt że do miejsca pracy dojeżdżasz 30-120 minut a do najblizszego sklepu masz 3km piechotą). Opłaty za hotel i dojazdy to 150+100€. W pokojach jest wifi o ile akurat działa. Co do wypłaty to około 1000€ po odjęciu wszystkiego na rękę zarobisz ( na 2000 obiecane przez panią Agnieszkę nie licz, tak jak i na pomoc brygadzistów w rozwiązywaniu problemów z niezgodnością wypłat) Zaliczki są zależne od widzimisię szefa i zazwyczaj to max 100€ na miesiąc ( to prawda że szef strzela foszki jak nastoletnia panna i obrażony nie da zaliczki połowie pracowników). Spędziłem w tej firmie 3 miesiące i wyjechałem dalej bo szkoda życia.

@Irek

Dużo jest tu pracowników, którzy byli wcześniej karani? Piszesz, że trzeba udowadniać swoją obecność w pracy jak ktoś odchodzi, a czy lista obecności nie wystarcza? Dojazd do pracy jest w pełni pokrywany i organizowany przez agencję? Piszesz jeszcze o różnych kwotach wypłat, a jaka ostatecznie jest zapisana na umowie?

Max
Kandydat

Ma ktos jakis Kontakt do Firmy? Skad otrzymaliscie oferty?

Czy jest możliwość pracy w Man At Work Sp. z o.o. sp.k. na część etatu?

Rudy
@Pytanie

Odradzam. Sam tam kończę pracę. Od samego przyjazdu na miejsce nic się nie zgadza z tym co opowiadała pani Agnieszka. Odradzam tą firmę wszystkim

@Rudy

W IMIĘ ZASAD

Najgorsza firma
@W IMIĘ ZASAD

Zgadzam się z opinią też już załatwiłem prawnika. Nie pozdrawiam . Krótko z nimi

@Najgorsza firma

I co, bo prawie miesiąc minął, jaki efekt z tym prawnikiem?

Xxx
@W IMIĘ ZASAD

Sama prawda... Jak ktoś chce to mogę podać wszystkie adresy siedziby firmy w Pabianicach.

to ja
@W IMIĘ ZASAD

jako były pracownik tej (usunięte przez administratora) firmy mogę potwierdzić ta opinie jak i to ze Tomek na projekcie GIllde to (usunięte przez administratora) który niby jest łącznikiem miedzy pracownikiem a biurem a w rzeczywistości jak cos trzeba załatwić to zawsze jest odpowiedz " on nie jest szefem i co on może..." i tak samo (usunięte przez administratora) każdego bez z ostatniej wypłaty jak trafiłem na mieszkanie w Salzgitter to od mieszkających tam ludzi od razu usłyszałem ze ta agencja to (usunięte przez administratora) i jak będę chciał zjeżdzac to najlepiej 15 po wypłaci bo okradną mnie tylko za 15 dni

@to ja

Inne

Cześć, proszę o informacje, jaka aktualna sytuacja z tymi wypłatami. Płaci zakład normalnie ludziom? Bo tu niejeden komentarz ostatnio, że nie, a nie wyślę CV nawet jak mi zależy, jak jest ryzyko, że nie będzie wypłaty. Ogólnie są jakieś wyjazdy teraz na operatora produkcji? Tak jak kiedyś wisiało ogłoszenie we wrześniu '21.

Inne

Zaintrygowało mnie stare ogłoszenie firmy na stanowisko Junior Account. Treść ogłoszenia w stylu napisz co potrafisz i jakie masz oczekiwania. Jeżeli potrafię sporo a doświadczenie też nie jest najmniejsze to aktualnie jakich zarobków spodziewać się po tym stanowisku? Na UoP oczywiście...

asdf
@Były Operator

To była jakaś stawka godzinowa, że te wypłaty co miesiąc się tak różniły? Czy jak to wyglądało? Umowy jakie dają?

@asdf

Stawka jest jedna, lecz gdy rozmawiałem z nią, że jestem zawiedziony to powiedziała że to dlatego że niepełny miesiąc był i w kolejnych będzie lepiej bo "coś tam" i że inni po 2 tys zarabiają ???? Umowa o pracę

Jaga
@Były Operator

Wow, serio z tymi kwaterami? No a jest opcja samodzielnie znaleźć sobie nocleg? Czy firma wymaga, aby spać tam, gdzie oni załatwili i nie ma opcji zmiany miejsca noclegu?

XYZ
@Były Operator

Jak wygląda rozmowa w Man At Work Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko operator produkcji? Z iloma osobami się rozmawia? 21 września pojawiło się ogłoszenie.

Ja

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) pracujesz jakiś czas po czym stwierdzają że już cię nie chcą zjeżdżasz a wypłaty za ostatni miesiąc brak ,i takich przypadków jest bardzo dużo jednym słowem (usunięte przez administratora)

Julita
@Ja

Minęły 3 miesiące, jak wygląda sytuacja z ostatnim wynagrodzeniem, wypłacili je w końcu? Długo w ogóle tutaj pracowałeś ?

Johnsons

znasz adres?;)

Kacperek
Inne

Ludzie, wszystko co jest napisane w komentarzach to prawda. To jest pralka pieniędzy, której beneficjentami jest kilka osób:W.Grobelski, który jest jakby ojcem chrzestnym, M.Grobelska, która figuruje jako właściciel, do tego ich Synalek, telefonistka Aga plus księgowy w tej brandzie Pan P.Nita. Następnie jest grupa kierownicza(eunuchów), to ludzie z wieloma problemami, którzy wiedzą, że nigdzie indziej nie zarobią połowy tego co płaci łysy:)Należą do nich T.Taborowski, W. Król i K. Mordka. Nie ufajcie im,bo to uszy i oczy tego całego Witka:) Ten ostatni(Mordka)to kalibabka i cwany manipulant, natomiast ci dwaj pierwsi to takie przysłowiowe chamy oderwane od pługa. Jakby Witus kazał którego z Was odstrzelić to oni to zrobią! Narkotyki były rozporwadzane na motelu od zawsze, sam Witek lubi dobry śnieg, skąd wiem?bo sam je im dostarczałem:) Jeśli się Wam coś stanie i zadzwonicie na policję to od razu Wam mówię, że nikt Wam nie pomoże, ponieważ adres klosterstrasse 10 w Kloster Zinna jest przez niemiecką policję doskonale znany i omijany! Żaden sąd nie pomoże, jedyne co można to wynająć chłopaków i pojechać do domu Grobelskich pod Hannover i tam zrobić im rachunek sumienia!

Johnsons
@Kacperek

znasz adres?;)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Man At Work Sp. z o.o. sp.k.?

Kaczor
@Pytanie

Myślę, że najtrafniejszym opisem atmosfery w tej formie jest atmosfera statku pirackiego ????

@Kaczor

a to akurat serio ciekawe określenie. Chyba warto je rozwinąć nie sądzisz? Co to w przełożeniu na warunki w firmie miało oznaczać?

W Imię Zasad

UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!! (dziękuję za tyle odzewu po moich wpisach) Dla wszystkich, którym Firma Man at Work 24 GMBH, lub WORK Force, czy inna spółkę, którą się posługują w ciągu ostatnich 2 lat tj. od 2020r. nie wypłaciła pieniędzy, unikała kontaktu, zachęcam do zgłoszeń na adres EMAIL: oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl Odszukaj umowę, (to bardzo ważne), za najem mieszkania również, odszukaj Lohn (to dokument z Twoją wypłatą na koniec miesiąca). Nie zapomnij; oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl (usunięte przez administratora) Cię Pani Agnieszka bajerem o super zarobkach? (spokojnie są ponagrywane rozmowy, jak przedstawia ofertę pracy), NIE BÓJ SIĘ NAPISZ oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl Pracowałeś kilka dni i dostałeś "pare groszy" NAPISZ: oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl Kupiłeś skradziony silnik (lub kilka) z projektu GILDE-HANOVER, znalazłeś ogłoszenie na facebook-u z ofertą sprzedaży, zadzwoniłeś, zapytałeś, kupiłeś?- nie bój się, rówinież jesteś ofiarą - teraz już wiesz. Spokojnie są print-screeny tych ogłoszeń. NAPISZ; oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl Widziałeś jak naćpani bądź pod wpływem alkoholu otrzymują klucze do samochodów służbowych i je prowadzą? (spokojnie to też już nie wymaga potwierdzenia) Napisz; oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl Na którym projekcie pracowałeś? BERLIN, HANOVER, MIAMI, CHARLOTEN, BAD LIBENWERDA, WOLTERS? Wiesz coś ciekawego? NAPISZ; oszukaniprzezgrobelskiego@op.pl OTRZYMASZ PROFESJONALNĄ POMOC PRAWNĄ - ZA DARMO!!! Pozdro dla wszystkich.

Były pracownik.
@W Imię Zasad

Zostałem (usunięte przez administratora) przez tego człowieka, pobity na hotelu w swoim pokoju, następnie zwolniony przez SMS, w moim pokoju w Kloster Zinna Groblski kazał wymienić zamek chociaż miałem umowę i pobrał kaucję. Policja, którą wezwałem po telefonie do Witka zaczęła się śmiać, kazała mi się pakować, na pytanie na jakiej podstawie prawnej? odpowiedzi nie było. Na pytanie gdzie mam iść usłyszałem, że pod most. Następnie trafiłem do noclegownii w Berlinie, tam spędziłem miesiąc. Dostałem prawnika, byłem u konsula i do dzisiaj nic! Grobelski jest mi winien za cały miesiąc pracy, za niewykorzystany urlop, za zwolnienie lekarskie i zwrot kaucji za pokój czyli razem jakieś 2500tys.euro. Do tego wraz z instytucjami niemieckimi zrobili ze mnie bezdomnego, dostałem nawet opiekunkę socjalną:) Widziałem wiele nieprawidłowości, narkotyki, Pieniędze wypłacane pod stołem za tzw.Maimi, kierowca prowadzący busa palący marihuanę itp.

!

Wow, to Grobelski, Taborowscy i cala smietanka jeszcze funkcjonuja? Tragedia! :) (usunięte przez administratora) alkoholicy, (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) Nie wiem, jak to mozliwe, ze (usunięte przez administratora) tyle ludzi, a wciaz funkcjonuja! Karma wroci :)

@!

nie wiem na ile prawdy jest w tych wszystkich używkach, które przytaczasz ale skoro taki zaskoczony jesteś a wciąż działają, to może już to nie występuje? nie pomyślałeś o tym?

Boczek

Hotel koło Berlina to żenada pokoje niby 2 osobowe a śpisz jak na małżeńskim twarzą w twarz kuchnia to nie wygląda jak kuchnia tylko tam nasrać na środku ogólnie (usunięte przez administratora) TEN HOTEL LUDZIE PRZESTRZEGAM NIE WYJEŻDŻAJCIE DO PRACY PRZEZ TĄ FIRMĘ

@Boczek

A nie można samemu sobie kwatery szukać? W sensie na własną rękę czy jest to narzucone przez firmę?

Ferdek
@Lidia

Niestety nie. Takie osoby po pierwsze nie potrafią mówić po niemiecku ani po angielsku, więc trudno żeby udało im się wynająć jakieś mieszkanie, po drugie są to osoby, które nie mają pieniędzy żeby móc opłacić kaucję za takie mieszkanie, a po trzecie, tak im jest wygodniej. Ponarzekać jakie to są fatalne warunki na hotelu, a sami pewnie mają gorsze warunki w domu. Ale nasi rodacy spodziewają się, że za 150 € to powinni mieć pokój jednoosobowy w 5 gwiazdkowym hotelu. Osoby całkowicie oderwane od rzeczywistości i od dzisiejszych cen obowiązujących za wynajem pokoju/mieszkania.

@Ferdek

Ano ok, ta perspektywa zmienia postać rzeczy. No to ja się firmie teraz dziwię, bo żeby hamować tego typu podejście chyba wystarczyłoby udowodnić, że lepszych warunków za takie pieniądze to sobie nie znają? Bo faktycznie jak tak piszesz może jednak czasami trzeba lekko spokornieć

Zostaw merytoryczną opinię o Man At Work Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Man At Work Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Man At Work Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Man At Work Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Man At Work Sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Obywatelska 102/104 lok. 4
    94-104 Łódź
  • NIP: 7312025858 REGON: 100956037 KRS: 0000364791

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Man At Work Sp. z o.o. sp.k.
Przejdź do nowych opinii