Opinie o Man At Work Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Man At Work Sp. z o.o. sp.k., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Man At Work Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Man At Work Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Andrzej
Kandydat

Od stycznia mam jechać do pracy jako operator wózka do Hannoveru. Nie polecacie?

Matut20

Super Firma wypłacają pieniądze na czas nie ma problemu.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Man At Work Sp. z o.o. sp.k.?

mixx Nowy wpis
Kandydat

Pracował ktoś jako pokojówka zatrudniony przez tą agencje pracy w hotelu na północy Włoch i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Gabriela

Cześć, czy są jakieś problemy z wypłatą wynagrodzeń teraz w tej firmie? Poprzednie komentarze o Man At Work sugerują takie problemy. Mimo wszystko, nie mam wystarczającej ilości informacji, żeby to stwierdzić. Dlatego proszę, napiszcie, jak to wygląda aktualnie i czy wszystko jest okej.

Matti Nowy wpis
@Gabriela

Pensja jest zawsze 15 na konto i dają też zaliczki w międzyczasie. ja nie narzekam, mam pełne ubezpieczenia i niemiecką umowę o pracę a nie jakiś mini- job albo Zeitkonto. Jest ok

Kabaret

Nie polecam nikomu tego kurwidołka. Pani Agnieszka, (usunięte przez administratora) obiecuje darmowe mieszkanie oraz transport do pracy i określoną stawkę, wejdzie wam w (usunięte przez administratora) żebyście tylko wyjechali, a po przyjeździe po prostu dramat. Za mieszkanie płać, za transport też , dodam, że to ciężka speluna, 10 typa na chacie, 3/4 się nie myje, tam nawet nie trzeba kupy robić, bo leży na podłodze. Klucza od mieszkania nie dostaniesz, czyli jak mam na popołudnie to rano i tak nie wyjdziesz z mieszkania na zakupy, bo potem nie wejdziesz... Koordynatorka, ta (usunięte przez administratora) Agnieszka już telefonu od was ta (usunięte przez administratora) nie odbierze. Ucinają godziny, robisz 12, wpiszą 8...brygadzisci to (usunięte przez administratora) Tomek i Krzysiek. Nie macie ubezpieczenia no generalnie po pysku tam trzeba im wszystkim dać. Nawet tam nie jeździe, bo szkoda czasu, chyba, że jesteście niszą społeczną, alkoholikami to się tam odnajdziecie

Matti Nowy wpis
@Kabaret

jak zwykle narzekanie i malkontenctwo - najlepiej nic nie robić a zarobić i jeszcze kasę z kindergeldu brać za darmo .... no samo się nie da.... Byłem pracowałem i widziałem - ogarnijcie się, kto chce pracować to zarobi ładną kasę bo umowa jest ok i wszystko obejmuje - samej premii miałem 250E na ręke no a jak chce się pić, ćpać i (usunięte przez administratora) to wymówka zawsze się znajdzie... Pani agnieszka jest spoko a ty Artur kretynie sam jesteś prowokatorem i lepiej się przyznaj jak kolegom dokuczałeś i lusterka przy aucie zniszczyłeś... wal się palancie skończony

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Man At Work Sp. z o.o. sp.k. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Niem. firma zatrudni bezpośrednio operatorów wózków. Drezno.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Matut20

Super Firma wypłacają pieniądze na czas nie ma problemu.

Wal się mi wypłacili

@Matut20

Pracujesz dalej w tej firmie w Niemczech?

@Rafalnix

To jest syn brygadzisty ????wo wiadomo co bd pisał tak sam przygłup jak i ten brygadzista chłopie nie jedz tam bo 5o chje są

@Lllll

Dzięki za informacje. Dobrze ze weszlem na to forum i dowiedziałem się jak jest w tej robocie.

Tomek
@Matut20

To chyba brygadzista pisał ten komentarz ???????? jeden wielki wyzysk ludzi i mieszkanie w spelunie gdzie nawet kupy nie trzeba robić, bo leży na ziemi!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Man At Work Sp. z o.o. sp.k.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Endrju

Omijajcie to miejsce szerokim łukiem! To (usunięte przez administratora) Pracowałem na sortowni butelek przez 2 miesiące,za jeden pełny przepracowany miesiąc otrzymałem 600 euro zamiast 1200 ( podobno norm z kolegą nie wyrabialiśmy i to dlatego) a za nastepny przepracowany miesiąc nie otrzymałem ani pół euro. Na początku mówili że mają poślizg z przelewem a potem już nie odbierali telefonów,nie odpisywali na meila,ogólnie ,euro kontaktu.Duży problem jest tez z uzyskaniem od nich PIT,niestety ale nie otrzymałem od nich do tej pory nic. Żałuje że nie zrezygnowałem wcześniej,jestem do tyłu o 1200 euro.Nie dajcie się nabrać tak jak ja.

@Endrju

Ja miałem podobna sytuację tylko ja tam robiłem prawie 2 lata idź do adwokata ja tak zrobiłem i wygramel z oszustami

Andrzej

Ja
@Andrzej

To porażka wyjechałem na rozprawę sądową i już nie miałem gdzie wracać podobno pozucilem pracę Wyjechałem po uzgodnieniu tego faktu z Tomkiem Tobor. I Krzysztofem brygadzistą wózkowych. Zero odpowiedzialności i ludzkiego zrozumienia BARDZO PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH ZOSTANIECIE NA LODZIE BEZ KASY I CZEGOKOLWIEK. A ZA NADGODZINY PO MIESIĄCU ZAPIERDZIELANIA PO 11,12 GODZIN DOWIEDZIELIŚMY SIĘ ŻE GROBELSKI ZA NADGODZINY NIE PLACU TOJEDNA WIELKA ŚCIEMA ZROBIĄ CO CHCĄ ABY OKRAŚĆ CZŁOWIEKA. NA PRAWDĘ ZOSTAŁEM NA ŚWIĘTA Z 8 OSOBAWA RODZINA BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA. BARDZO PROSZĘ O KONTAK LUDZI POKRZYWDZONYCH PRZEZ TYCH ZŁODZIEJI MOSIMY ZŁOŻYĆ POZEW GRUPOWY WTEDY ZAPLACA NAM WIELKIE ODSZKODOWANIE ZA STRATY MORALNE I NASZE WYDATKI ZWIĄZANE Z PRACĄ DLA FIRMY KTURA OKRADA UCZCIWYCH LUDZI. MÓJ NR 733012880.

Kl
@Ja

Też mogłem być w tym Hanoverze od pażdziernika ale jak zobaczyłem same negatywne opinie na temat tej agencji to se odpuściłem na szczęście.Śledze te ogłoszenia i widziałem że w listopadzie też tam potrzebowali.

Kl
@Ja

Pracujesz cały miesiąc po 11 12 godzin a taki (usunięte przez administratora) Ci mówi po miesiącu że za nadgodziny nie płacą.Dobry (usunięte przez administratora) i jeszcze pewnie te godziny przepadają he he.Dlatego pewnie co miesiąc tam szukają do tej pracy bo nikt nie jest głupi i za free robić nie będzie.Zauważyłem że ostatnio jak szukali to był tylko numer telefonu i rozsiewają to na olxie w różnych lokalizacjach Polski.Pewnie wiedzą że ludzie czytają opinie dlatego w ogłoszeniu nie podają swojej nazwy.Tak poza tym jeśli macie uprawnienia i doświadczenie to chyba lepiej w Polsce pracować za te 3 tysie na przykład lub nawet gdzieś dodatkowo niż dorabiać jakiś polskich volksdojczów.A do Niemiec jak jechać to tylko do takich agencji gdzie nie ma żadnych Polaków.

@Ja

Witam mnie też oszukali robią to z każdym skierowal3m sprawe do sądu oni myślą że głupie polaczki nic nie zrobią przebywa pan ma terenie Niemiec czy pl?

@Rudo brody

Jak na terenie Niemiec mogą daj namiar na dobrego adwokata prowadzi moją sprawe i idzie to bardzo dobrze

Sztaplarz
@Ja

Cześć Jaruś. Tak sobie wszedłem na twój komentarz i miałem nic nie odpisywać, ale jak przeczytałem jakie ty pierdoły wypisujesz to musiałem sprostować twoją wypowiedź. Po pierwsze, to jakoś wszyscy mieli i mają wypłacane nadgodziny, a jeśli z ciebie taki matematyk że sobie nie umiesz przeliczyć ile godzin przepracowałeś to już twój problem (widać że z matematyką masz takie same problemy jak z językiem polskim). Po drugie, jakoś nie wspominasz w komentarzu jak lubiłeś sobie pospać w sztaplarce i inni (w tym ja) musieliśmy za ciebie odwalać cała robotę. Po trzecie, miałeś zjechać na rozprawę w piątek na 1 dzień i wrócić w poniedziałek. Bez słowa zjechałeś w środę, zostawiając nas z takim nawałem pracy!!!!! i później jakoś nie raczyłeś nikogo poinformować kiedy i czy w ogóle wracasz. No ale później pretensje do wszystkich, że szefo zły, firma zła, tylko Jaruś super pracownik jest pokrzywdzony. Jakbyś normalnie pracował i nie odwalił takiego numeru to byś otrzymał całe wynagrodzenie. POZDRO JARUŚ

Peter
@Sztaplarz

Witaj mam jechać tam do Hanover do browaru i chciałbym zasięgnąć opinii bo też nie lubię opierdalaczy a potem narzekają bo to firma najgorsza a w sobie winy nie widzą jak jest z wypłatami wynagrodzeń na czas ? co miesiąc czy co tydzień, jak warunki mieszkaniowe salzgitter ? I jak w pracy zgrany zespół? Co konkretnie tam się robi i po ile godzin . Pozdrawiam

Sztaplarz
@Peter

Witaj Peter. Wypłaty są co miesiąc, max do 15 ego. Jest możliwość zaliczek. Jeżeli normalnie pracujesz, nie uciekasz bez słowa z dnia na dzień, nie pijesz w ciągu tygodnia takich ilości wódy że rano w pracy albo spisz albo wymiotujesz, to normalnie dostajesz wypłatę za wszystkie przepracowane godziny. Jeśli praca nie odpowiada i chcesz być normalnie wypłacony to musisz poinformować brygadzistę, przepracować 2 tygodniowy okres wypowiedzenia i mogę się założyć, że szef wypłaci ci całą kasę. Pracuję sie róznie, w zależności od tygodnia. Ale nigdy mniej niż 8 godzin nie ma. Zdarzają się nadgodziny (2-3 godziny dziennie), zależy ile jest towaru. A do twoich obowiązków należy załadunek LKW browarami. Jak jestes normalny facet i w miarę trzeźwo myślący to spokojnie możesz jechać. Stawka początkowa nie powala, ale po okresie próbnym, jesli szef i brygadzista widzą ze dobrze jeżdzisz jest możliwość podwyżki i wtedy już wypłata jest całkiem fajna. Zwłaszcza że za mieszkanie szef potrąca tylko 50 € !!, co to jest ? Normalna stawka to 300-400 €. Ale tym przegłupom i tak jest źle, a jak byś im powiedział większą stawkę godzinową i 300 € za mieszkanie to by skakali z radości (a zarobiliby tyle samo) :D.

@Andrzej

Nie polecam chyba że chce Pan robić za darmo i w razie jakiś problemów zostawia Pana z ręką w nocniku i jeszcze nie wypłaca wynagrodzenia

Witam. Pracujesz? Tez dostałem oferte

Hahah
@Sztaplarz

No fakt wypłata jest na czas a co do tego wypowiedzenia 2tygodniowego to pierdolisz głupoty on zwalnia smsem i ma cie w dupie czy ty masz siano na to żeby wrócić do pl i wgl więc skończ pierdoli głupoty ta firma to jest tragedia każdy tam najebany biega to raz warunki w tym salzgitter to mieszkanie w 10 osób na mieszkaniu to ile ma kasować za mieszkanie i takie warunki założę się ze jesteś jakimś przydupasem kolego jak chcesz to ja Ci dam kontakt do przynajmniej 20 osób które Ci to potwierdza

@Sztaplarz

A i nadgodziny kto ci tu płaci nadgodziny czy masz 160 h czy 2000 wypłata taka sama to o czym my rozmawiamy????????????ludzie 1150 1250 więcej nie zarobisz

@Rafalnix

Chłopie ty nie bądź głupi i nie słuchaj bo to jakiś (usunięte przez administratora) jest wydymają cie i (usunięte przez administratora) jak większość ja tam pracowałem i wiem zero szacunku ciuchy robocze buty wszystko sam bd cie wysyłać raz Hannover raz gilde to tu to tam nie polecam naprawdę chcesz to się odezwij dam ci kontakt do mnie i do innych chłopaków ja się z (usunięte przez administratora) sądzę

Toja
@Andrzej

Panie Andrzeju, i jak? Pojechał Pan? Bo mam identyczną propozycję. Proszę o kontakt Adek71@spoko.pl. Pozdrawiam

Mentos
@Hahah

Można do Pana numer telefonu mam jechac przez ta firme

Xxx
@Andrzej

Dołączam się do pytania. Jak wygląda praca w Hanowerze na wózkach i czy warto?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Man At Work Sp. z o.o. sp.k.?

Pppp
@Pytanie

Jebiesz jak beduin i od 1150 do 1250 ????więc nie polecam

Tomasz Taborowski

Oszukali mnie na pieniądze (usunięte przez administratora) Sprawa już trafiła do Prawnika w Krakowie.

@Tomasz Taborowski

Jakaś Aga z Katowic na olxie sie ogłasza że potrzebuje do Hanoveru operatorów wldlaka i brygadziste. Ta sama co sie ogłaszała miesiąc,dwa i trzy miesiące temu.

@Kk

Dzisiaj Aga szuka na wózki w lokalizacji Koszalin na olx

Dr Alban

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... tutaj przynajmniej pensja jest zawsze na czas, ja mam też kindergeld na dzieciaki, nie narzekam a malkontenci zawsze się znajdą. Prawda jest taka że języka nie znam, nie mam prawka to wiele nie nadziałam a tu mam umowę niemiecką i wszystkie świadczenia, płatny urlop, chorobowe...ja tam jestem zadowolony, wszędzie jest podobnie a ludzie są różni, już tu wielu kretynów cwaniaków i (usunięte przez administratora)przerobiliśmy...

Ggg
@Dr Alban

Zobaczymy jak na zwolnienie kiedyś polecisz i cie wymelduja ????????????cierpliwości

Czarna mamba

Ma ktoś maila do biura. Wywalili mnie na bruk i na dodatek nie zapłacili mi za dwa tygodnie

Kkkkkk
 Problem
@Czarna mamba

Mam nr do szefa do biora i tak dalej ale to nic nie da nie odbierają telefonu sąd tylko nic wiecej

@Czarna mamba

Nie dodzwonisz się do nich tylko adwokat nic innego

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Man At Work Sp. z o.o. sp.k.?

Witek G.
@Pytanie

Musisz być głęboko upośledzony, to w zupełności wystarczy:)

Opinia i Witku G. zgadza się w 100%.Przywozi umowy i każe je podpisywać przez swoich brygadzistów,wypowiedzenia umowy,porozumienia stron są puste, a wszystko jest po niemiecku i używane przez Witka G. Jak brakuje pensji,to się nazywa oficjalnie,że sam pracownik wypowiedział,bo Witek G. podpisy już miał. Jak można tak traktować pracowników za granicą?

Witek G.
@anonim

Witold Grobelski to najzwykleszy (usunięte przez administratora) taki mały śmieć co mu się we łbie (usunięte przez administratora) Prędzej czy później ktoś mu spuści (usunięte przez administratora) i temu oklamanemu grubemu swiniakowi Taboborowskiemu też. (usunięte przez administratora) ich z każdego miejsca w Niemczech, bo to są patusy i zwykłe śmieci. ANTIFA

Franek

Widziałem informacje, że spółka jest w likwidacji, wiecie czy to prawda?

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe wieści na temat przedsiębiorstwa Man At Work Sp. z o.o. sp.k. w mieście Łódź. Czekamy na newsy od pracujących.

Tomasz Eitner
@Administrator

(usunięte przez administratora) Tym razem jednak mają pecha. Już z jednej firmy zostali wyrzuceni, a to dopiero początek. Szukam wszystkich poszkodowanych do pozwu zbiorowego, by uchronić kolejnych pracowników przed nerwami i utratą zdrowia.

Przekonany

Dokładnie to kryją się pod nazwa Men at Work 24 gbmh Trzymajcie się z dala od tej pseudo firmy prowadzonych przez oszustów.Strata czasu i wydaniu kasy na przejazd,gdzie jak było zapowiadane przez nią z Łodzi to '' Mieszkania'' o bardzo dobrych standardach odebrane po domach seniorach , na miejscu to istna Melina zdechlizna ,warunki nie nadające się do użytku.Na porządku dziennym jest robienie ludziom wodę z mózgu , byle tylko Cię tu ściągnąć, zarobić na Tobie i uzmysłowić Cię byś na tych warunkach spartańskich pozostał '' (usunięte przez administratora) , patologia,skończeni degeneraci , masówa i przeludnienie na pokojach , za mało lodówek , brakujące szafki , rozsypujące się łózka.Pozostanie tam to trzeba być skończonym idiotą,nie mieć godności i honoru . Ta Nora,melina to nie w Berlinie a tylko Jüterbog Klosterstraße -Zimmer prowadzona przez Cebulakow i wszystko wiadome.Praca oddalona w czasie potrzebnym na 2 godziny.Ta firma krzak Men an work 24 gbmh nie powinna istnieć na rynku.

Wkurzony
@Przekonany

(usunięte przez administratora).Smrod w pokoju,mało miejsca tym bardziej dla dwóch osób,brak lodówek, łóżka rozwalone tak że trzeba podkładać walizki pod nie, kuchnia wygląda jak po wybuchu, wystarczy tam jeszcze tylko nasrać.(usunięte przez administratora) zresztą to Polak więc wiadomo,ma modę nie wypłacać pieniedzy na czas,pracowałem tam i do tej pory nie dostałem wynagrodzenia za czerwiec,a jak próbuję się dodzwonić do biura to nikt nie odbiera.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Man At Work Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Man At Work Sp. z o.o. sp.k.
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Obywatelska 102/104 lok. 4
    94-104 Łódź
  • NIP: 7312025858 REGON: 100956037 KRS: 0000364791
Man At Work Sp. z o.o. sp.k.