miwi urmet

Łódź

Opinie o miwi urmet

J

W tym momencie Łódź jest najlepszym pracodawcą w tej branży, miasto bardzo wspiera ten projekt, polecam

Ktoś

Tak i to ponad rok temu :)

Ktoś

Wykonalne, ale zalezy na jakim stanowisku.

już były

Potwierdzam. Kiepskie zarobki. Duże obietnice bez pokrycia. Jedyny plus to fajna ekipa.

Ktoś

A na którym z działów dostaliście propozycję pracy ? Bo tak trochę ogólnie napisaliście.

miś

Zgadzam się. Marne wynagrodzenia o oczekiwania wygórowane. Stracone 20 minut na rozmowę.

LaBusch

zainteresowany
@LaBusch 01.03.2016 08:17
Widzę że szukają ponieważ też dostałem propozycję współpracy z firmą Urmet, z chęcią poznam opinie o tej firmie....

z tego co ja mogę powiedzieć po spotkaniu się z nimi to raczej szukają kogoś kto będzie ganiał po całej PL niczym akwizytor za nie wielką podstawę i wątpliwą prowizję która będzie zależna od marży jaką firma będzie miała na sprzęcie którym sprzedaż. W mojej ocenie stawki i kwoty kompletnie nie adekwatne do oczekiwań.

zainteresowany

Witam wszystkich Rozważam przyjęcie propozycji w tej firmie. Czy ktoś może powiedzieć jak obecnie kształtuje się atmosfera oraz warunki panujące w firmie Urmet ? Proponowane stanowisko to Doradaca techniczno-handlowy Pozdrawiam

anonim - 2010-11-29 22:13:19 Nie polecam, firma cwaniaków, najlepiej pracować za darmo po kilkanaście godzin. Brak polityki firmy kilka pomysłów na raz bez realizacji i wszyscy rządzący. To napisała ta, którą wywalili bo nikt nie mógł z nią wytrzymać. Wiecznie nabzdyczone babsko.

Zostaw opinię o miwi urmet - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie miwi urmet