Opinie o FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Pan Mariusz W.

Witam,poczytałem te wasze wypociny,zauwarzyłem że jest mase ludzi zazdrosnych że nie dostali się do radia,ludzi którzy tam pracowali a ich zwolniono a teraz się odgryzają,i ludzie po ch.. Te komentarze?nie podoba wam się tam tak jak jest nie słuchajcie.

A warto tam obecnie iść na rozmowę?

aldo

to co za ludzie chcątam pracować?

abc

ale jaja, czytałem ..... brawo hobby!!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
a

Wczoraj były urodziny radia i chyba obchodzono je dosyć skromnie?:))

ciekawy

czy wiecie co słychać w hobby, zastanawiam się jak długo będą nadawać???.. podobno chcą zabrać koncesje.

podłota

mialam okazje brac udział w pewnego rodzaju pracach przy tworzeniu tego radia. Obiecywali duzo ale na szczęscie jestem zbyt ostrozna aby rzucic dla nich prace. Wszystko było pieknie, przesłuchania, prezentacja studia i takie tam, ale mimo tego i wbrew namowom im nie uległam. chcieli miec dziennikarza ale za darmo. jak wspomniałam o umowie i pensji to nabrali wody w usta, co mnie zastanowiło. generalnie chcieli abym pracowała ale o kasie nikt nic nie wspominał://///moja koleżanka u nich pracowała, po kilku miesiacach bez pensji, odeszła. ja przestałam odbierac telefony od nich, bo uznałam ze jelenia niech sobie gdzie indziej szukają. dzieki ostrozności unikłam rozczarowania.

IWON

Ludzie, czy nie ma na nich mocnych??? śmieją się w twarz i idą do przodu.

osoba

HA HA dobre... I kto to mówi ?? pani prezes???

malgosiam

dobrze się bawicie? ...czytam i oczom nie wierzę...PIENIĄDZE PIENIĄDZE PIENIĄDZE... do życia potrzebna jest jeszcze pasja... pozdrawiam serdecznie

obserwator

hej, czemu tu tak cicho, czyżby nic się już nie działo w tym temacie jestem głodny wrażeń z hobby

p.....

pyanie do(usunięte przez administratora) 2010-08-16 15:10 gdzie moge znaleźć wypowiedź Brzozy . podaj date i nick . czy naprowadź gdzie moge ja znaleźć

piotr

Gdzie mam szukac wpisu Brzozy??? ...chodzi o dokładna datę czy nick . wczoraj z nim rozmawiałem i nadal pracuje....

ciocia stasia

Jak lubisz prezenterów i chcesz ich szczęścia - wyłącz odbiornik:)

Patryczek

a moim zdaniem radio hobby est bardzo fajne leci bardzo dobra muzyka est mieszanka nowych hitów z przebojami lat wczesniejszych duzo słuchaczy ich chwali ja równiez maja dsobry kontakt ze słuchaczami dobre audycje no i fajne nagrody do wygrania a nie tylko pieniadze jak w innych stacjach ja radia hobby słucham całe dnie od rana do nocy bo lubie słuchac muzyki jak i prezenterów:)

Piotrek Ploch

Oj, przesadziło mi się trochę, ale to z rozpędu. Brzoza pracował tam 8 mc, więc biorąc pod uwagę, że stacja istnieje 18 miesięcy to pracownik zasłużony i obeznany w temacie.

Były prezenter

Witam serdecznie, napisało do mnie kilka osób pytając o Pannę Aaabbbyyy – otóż naprawdę nie wiem, kim jest ta pani. W radiu ostatnimi czasy bywałam najczęściej w weekendy, niestety tej osoby nie pamiętam. Jedno jest dla mnie niespójne: - podpisanie lojalki. Ona zaczęła obowiązywać pod koniec lipca, po wpisie Freeqa na forum radiopolska – a konsultowałam z kolegami z radia, nikt nie pamięta z ostatniego miesiąca 18 letniej stażystki. Poza tym,[usunięte przez moderatora]niby podziękował za współpracę, a jednak tu we wcześniejszym poście widzę nadzieję na powrót „aż będzie jeszcze lepiej”… Nie wnikam, wątpię jednak aby [usunięte przez moderatora] sam z siebie pisał o lojalkach i opóźnionych wypłatach. Byłby to strzał w kolano i skrajny odłam desperacji. Przewidziałby, że pracownicy zaprzeczą. Nie ma opóźnień… ponieważ nie ma pensji – były tylko zaliczki. Drobne… aby nie powiedzieć drobniutkie. W związku z tym nie wiem, jakie „normalne wypłaty” widziała Aaabbbyyyy, w sumie to byłoby raczej dziwne, gdyby wydawano pensje na oczach innych osób, nieprawdaż? Widać jaką opinię mają osoby decyzyjne rozgłośni, skoro podejrzewa się je o podszywanie pod każdym w miarę pozytywnym postem. Aż zaczyna to być zabawne!:) Chciałam jeszcze odnieść się do rzekomej wściekłości byłych pracowników. Owszem, mamy żal i mamy prawo ostrzegać innych. Jednak podkreślam, nie chodzi nam tylko o pieniądze, mnie zdecydowanie bardziej boli styl traktowania, brak szacunku i oczernianie jednych pracowników przed drugimi. Cóż, ja mam dosyć forumowych anonimów, pysiów, eksów… itp. Uczciwie radziłabym 3 razy się zastanowić i 10 razy puknąć w głowę, nim ktoś pójdzie pracować w tej firmie. Swoje zdanie podpisuję swoim nazwiskiem – żaden ze mnie pysio… Monika Poniatowska

Dj vel Mike

aaaabbbbbyyyy - piszesz dość sensownie, oraz rozumiem twoje uwagi dotyczące swoich danych osobowych. Jednakże, proszę Cię abyś zaprzestała mojej psychoanalizy chęci. Owszem nie ukrywam, że zawsze chciałem pracować w radiu (takie moje małe marzenie), jednakże nie jest to moim pryjorytetem (chyba zrobiłem tu błąd ort. sorki :P ). Niestety, było super cały czas..... T(usunięte przez administratora) Super muza, dobrze zmiksowana, o to nam chodziło, słuchaczom się podoba.... itp... itd.... Moje sety zapełniły 3 soboty z rzędu i było super. Z (usunięte przez administratora), dogadywałem się super i bez problemów (bo są to moi znajomi - w niewielkim stopniu ale jednak). Jeśli przeczytasz jeszcze raz mojego pierwszego posta na tym forum zobaczysz, że nikogo poza (usunięte przez administratora) oraz resztą szefostwa nie atakowałem. Sprawa w moim przypadku jest o tyle łatwa, że faktycznie nie byłem ich pracownikiem i nie mieli wobec mnie żadnych zobowiązań... Ale jednak zostałem nieładnie wykorzystany do zapełnienia ramówki i to mnie boli.... Masz prawo wypowiadać swoje zdanie, jednakże pamiętaj nie wypowiadaj się na temat sytuacji nie zając dwóch stron medalu - w dziennikarstwie nazywamy to bezstronnością. Jak widze, jeśli faktycznie masz 18 lat, to jeszcze wiele przed tobą.... Ale zapamiętaj moje słowa skoro, potrafią zaętlić człowieka pod 30 to co dopiero z niedoświadczoną 18.... (sorki za porównanie wiekowe) Powodzenia. Z mojej strony nie musisz obawiać się represji, ale porównanie do sytuacji spod Pałacu Prezydenckiego świadczy o tym, że powinnaś się jeszcze wiele o życiu dowiedzieć - bo porównanie to było chybione jak 102. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

aaaabbbyyyy

Zareczam, że nie jestem już pracownicą radia Hobby, a już w żadnym wypadku [usunięte przez moderatora]Czy na prawdę trzeba być pracownikiem radia by o nim pisać tak jak ja? taki tok rozumowania jest żenujący i nie świadczy najlepiej o moim przedmówcy. Kazdy ma prawo do swojej opini. Oczywiście odbiega ona od każdej innej tutaj, ale mam prawo ją wyrazić i nie musze być jakimś tam [usunięte przez moderatora] Wystarczy, ze jestem sobą. Przykro mi ale swoich danych personalnych nie ujawnię. Po waszych wpisach widac, że pałacie taka chęcią zemsty, że pewnie zlinczowalibyście każdego, kto stara się żetelnie napisać coś o tym radiu. Jako dziewczyna, ktora nie trenowała judo po prostu się was obawiam. Poza tym nie bedę udowadniała, że jestem wielblądem. Zachwujeciue się tak samo prymitywnie jak obroncy krzyża w Warszawie. pozdrawiam(usunięte przez administratora)

anty-aaaabbbyyyy

Osoba o pseudonimie "aaaabbbyyyy" to zapewne sam pan [usunięte przez moderatora]lub ktoś będący w sferze jego wpływów. Szkoda tylko, że szefostwo Radia musi uciekać się do podszywania pod byłych lub aktualnych pracowników, żeby ratować reputację stacji. Jeżeli nie, to przedstaw się z imienia i nazwiska, skoro i tak nie narzekasz na radio i szefostwo chyba nie masz się czego bać?

Zostaw merytoryczną opinię o FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.6/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Modlińska 61
    03-199 Warszawa