Opinie o FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

aaaabbbyyyy

Byłam stażystką w Hobby. Jedną z wielu. Mi też podzięowano za współpracę. Było mi przykro, bo nie dopuszczono mnie do anteny tak jak niektórych, choć nie uważam, że byłam od nich gorsza. Może młodsza. Nie uważam jednak, że ktos zrobiłmnie w balona mówiąc, że jak bedę ok, to mnie przyjmnie a jak nie to nie. Zasady były od razu przez nich ustalone. Miesiąc za darmo, potem jak mnie przyjmą na stałe porozmawiamy o kasie. Podejrzewam, że z Tobą było tak samo. Jak mogli zdecydować czy Cię chcą jak by cie nie wyprobowali. wydaje mi się, że przesadzasz. Nie uważam, że to co opisaleś, choć nie o wszystkim wiedziałam było jakimś oszustwem ze styrony Hobby. mieli prawo Cię nie zatrudnić. powiem Ci nawet to, że nawet jakbys był super DJ mieli prawo Ci podziękować. Może nie odpowiedał im Twój styl, czy cos podobnego. Spedziłam trochę czasu w Hobby i muszę powiedzieć, że nikt jakoś się nie uskarżał na (usunięte przez administratora) Rozumiem żale osób, które nie dostały kasy. To naturalne, że mają żal, bo zostały wykorzystane. Ty takiego żalu mieć nie mozesz. Chyba, tylko o to, że nie dano Ci szansy choc bardzo tego pragnąłeś. Ale to już chytba problem Twojej psychiki i nastawienia. Zreozumiała bym Twój post tak jak posty innych gdyś napisał : [usunięte przez moderatora] to dran bo tak bardzo chciałem pracować a on mnie dureń nie przyjął,. Moim zdaniem zachował się fair. W innych stacjach dowiadujesz się, ze nie pracujesz kiedy wchodzisz do studia - patrz radio Kolor, tutaj przynajmniej po zebraniu dyrekcji wogóle Cię poinformowano. O ile zdołałam poznać (usunięte przez administratora)to nie wierze, ze najpierw mówil Ci , że jest super a potem nagle zadzwonił i powiedzial, że Cię nie zatrudni. Mnie opierdalał przynajmniej kilkanaście razy nim mi podziękował. Było mi cholernie przykro, ale takie jest życie. Mam dopiero 18 lat. Wszystko przede mną.

Dj vel Mike

Moja droga, przeczytaj mojego posta, sprawdź czy kiedykolwiek napisałem, że byłem pracownikiem radia Hobby. jak pewnie dowiedziałaś się od pracowników radia kandydowałem na stanowisko Dj'a, który miałby grać Live. Niestety Stwierdzono, że jeszcze jednak nie pora na takie akcje i postanowiono, że moge ponagrywać parę setów dla radia - w formie sprawdzianu. Owszem byłem obecny podczas 2 audycji w formie gościa, ale nie prowadzącego. W między czasie mamiono mnie imprezami w Zegrzu, że będzie wielka bąba itp... itd.... Niestety kiedy zacząłem prowadzić rozmowy dotyczące wynagrodzeń, zaczęły się schody. Tak jak w wielu przypadkach podawanych tutaj na forum skończyło się na niczym. (usunięte przez administratora) mi podziękował, powiedział, że nic z tego nie będzie (oczywiście telefonicznie bo nie miał na tyle odwagi aby mi powiedzieć tego prosto w oczy - po tych wszystkich początkowych rozmowach, zanim nagrałem 3 sety dla radia, aby nie podejmowali ze mną współpracy jeśli po miesiącu powiedzą mi, że jednak nic z tego nie będzie). Moja droga na co dzień prowadzę firme rodzinną. Mam full roboty, ale zawsze dla muzy mam czas. Niegdyś, przez wiele długich lat, grałem w Clubach w całej Polsce. Nie jestem super(usunięte przez administratora) ale pamiętam jak dziś moje pierwsze słowa do Pana (usunięte przez administratora) marnować mojego czasu, bo nie jestem pierwszym lepszym grajkiem. Oczywiście (usunięte przez administratora)znajmił mi że doskonale rozumie o co mi chodzi. Wracając do twojej odpowiedzi..... Napisałem, że jeszcze nikt w życiu nie zrobił mnie tak w balona jak Pan (usunięte przez administratora)Poza tym nawet nie znasz przebiegu rozmów (bo jak sama napisałaś) tylko o nich słyszałaś. A może jednak słyszałaś?? Podpisz się imieniem i nazwiskiem daj się sprawdzić. A może brak Ci odwagi. (usunięte przez administratora)

aaaabbbyyyy

Drogi DJ-u Vel coś tam, nie pamiętam, bo nikt nigdy o Tobie nie słyszał. Ja bynajmniej, choć się interesuję muzyką taneczną także Ciebie nie kojarzyłam. Czy twierdzisz, że nie myślałam kiedy pisałam swojego posta? Akurat rozmowa o Tobie odbywała się w towarzystwie kilku osób i wszystkie zgodziły się z tym co powiedzial sokołowski. Było tam jeszcze dwóch kolesi i jeszcze jakas dziwczyna. Twierdziosz, ze wszyscy kłamią mówiąc, że nigdy nie pracowałes w radiu Hobby? To Ty lepiej pomysl co piszesz. pisząc, ze radio Cię oszukało bo Cie nie zatrudniło jest kłamstwem. Twoim zdaniem szefowie radia nie mogą decydować kogo chca zatrudnić, bo jak się nie zdecyzuja na taką osobę to już jest oszukanie? Wiele jest nieprawidlowosci w Hobby: spóźnione o kilka miesięcy wyplaty, lojalki grożące karą, sama taką podpisałam, czy wymieniający się zespół, ale na peweno nikt nie powiniem sie skarżyć, ze zostal oszukanmy ponieważ starał sie bardzo by tam pracowac, a go nieprzyjeto. Niepoważne i każdy ze mną się tu zgpodzi

No tak....

Moja droga, kimkolwiek jesteś!!! Wybaczę Ci fakt, że chyba (bo nie jestem pewien) celowo w swojej wypowiedzi przekręciłaś moją ksywke... No cóż mam nadzieję iż się uśmiałaś pisząc tą opinie. Co Ci odpowiedział Pan [usunięte przez moderatora], to Ci powiedział. Przykro mi jest tylko że nie znając całości zarysu sytuacji oceniłaś moją osobę, oraz to jakim jestem fachowcem (albo i nie) w swoim fachu. Jeśli jesteś osobą poważną podpisz się imieniem i nazwiskiem pod wypowiedzią i nie udawaj takiej wielkiej znawczyni. Powodzenia i mam nadzieje ze następnym razem pomyslisz zanim coś napiszesz.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
aaaabbbyyyy

Do radia trafiłam przez przypadek, czytałam Wasze wpisy, ale powiedziałam sobiue spróbuje. Poszłam tam w zasadzie z ciekawości. poznałam (usunięte przez administratora) głównie redakcję tak od srodka. Długo rozmawiałam (usunięte przez administratora). W zasadzie po kryjomu przemycałam pytania które wynikały z waszych postów. (usunięte przez administratora)potrafil się wypowiedzieć na temat tego co było w radiu nim do niego przyszedł, chyba w maju jak dobrze pamiętam. Są ludzie w radiu co go nie lubią, głównie starzy pracownicy, którzy musieli się przestawić na nowy profil, bo on nie chciał nikogo wywalac, poza tymi co prowadzili programy autorskie nie pasujące do nowej formuły jak się wyraził. Są też ludzie co go lubia, bo w radiu jest w koncu porządek , przynajmniej na antenie.Bo do fiansów sie on nie wtraca. Pytałam się też o tego (usunięte przez administratora)podobno tak strasznie krzywdził. Powiedział mi, że ten chłopak wogóle w radiu nie pracował. Chciał bardzo i nawet był gościem w dwóchlub trzech programach bo(usunięte przez administratora)? Każdy pracodawca ma prawo dobierać sobie pracowników. Jakoś nie uważam by ta opinia (usunięte przez administratora) To świetnie, że nie przyjmuja byle kogo. Merytorycznie radio jest dobre, w miarę dobry program i na serio ludzie sluchają tego radia. Niestety sa problemy z wypłatami, ale sama widziałam jak DJ-e dostawali normalnie kasę za swoją pracę. Moim zdaniem nie jest już w radiu tak źle,ale poczekam z pracą tam aż bedzie jeszcze lepiej

Ziom

Złożyłem aplikację i jutro mam rozmowę :) Przejadę się zobaczyć jak tam jest naprawdę :P

aaa

Ja ciekawe dlaczego dj zmieniają się bardzo szybko - brak kasy! Nie zastanowiło Ci dlaczego co chwile jest ktoś inny na antenie, dlaczego naczelny radia odszedł a z nim kilka os.... ja do dziś nie otrzymałam swojego wynagrodzenie! Bo jak twierdzi pseło pani prezes(usunięte przez administratora)kondycja raba jest bardzo zła.... to radio to dno i czekam niecierpliwi aż do reszty (usunięte przez administratora)

~ja

~Powiem tak,w radiu Hobby pracowałem i może nie jest to łatwa praca trzeba mieć żyłkę handlowca.Ludzie pracujący tam są różni tak jak w każdej firmie.Jest tam pewien brak organizacji spraw podstawowych,brak jakiegoś systemu motywacyjnego ale jak ktoś chce to zarobi.Ja problemu z odebraniem wynagrodzenia nie miałem,nikt mnie nie wyzywał ani nie straszył przy odejściu.Rozstaliśmy się w pełnej kulturze.A osoby komentujące brak wynagrodzenia myślę że po prostu podpisując umowę o pracę nie czytały jej lub nie analizowały dokładnie.Jest ona skonstruowana w mądry sposób,chroniąc radio przed naciągaczami próbującymi pobimbać za podstawę,tam dostaniesz ją przy limicie wyrobionym i fakt jest to minus ale limit jest do zrobienia jak ktoś chce i poświęci odrobinę czasu na pracę.Ja jako jedyny minus pracy w radiu uważam że blokadą jest zbyt duża ilość niepochlebnych opinii zarówno od pracowników jak i od kontrahentów którzy podjeli współprace z radiem,jak również zbyt słaba promocja samego radia(wielu ludzi dopiero ode mnie o nim słyszeli),które nie chce partnerować z firmami by się rozreklamowac.Potrzebują reklam za kase bo jej w radiu brak.I to jest ich minus.Ale poza tym jest ok.Jeśli ktoś wie że jest dobrym handlowcem i umie sprzedać reklamę to polecam,tylko żeby potem nie narzekał niech przeczyta uważnie umowę przed podpisem i zdecyduje czy na takich zasadach praca mu odpowiada.

abed

ooo a co jeszcze?

nie tylko merca zabrali

byly_pracownik

a dostałeś jakieś pieniądze? ja nawet po wyrzutach dostałam ZERO

ex

nie dajcie się skusić pięknymi opowieściami o wielkich prowizjach, bo ich nie dostaniecie gdy z podstawą jest wielki problem i wyrzuty.

prysia

Niestety radio to to kompletna klapa,zero pomysłu na swoje istnienie,tylko kasa za reklamy się dla nich liczy,choć sprzedać komuś reklamę w tym radiu graniczy z cudem bo nikt go nie zna albo nie słyszy!!! Zero szacunku dla swoich klientów tylko wyciąganie od nich kasy,a nawet nie potrafią porządnie reklamy wyemitować!!!Koszmar!!! Sama praca byłaby ok,gdyby nie parę osób uważających się za bogów,i lepsza reklama samego radia które tylko nielicznym jest znane.Ogólnie radio i praca w nim do bani!!!

kto czeka pół roku na pensję, to absurd..............................

Ciekawe jakie opinie są o was od poprzednich pracodawców ? Skoro wszyscy są w porządku, to dlaczego tak często zmieniają pracę?

Dorisska

Pracowałam w radiu Hobby, nie miałam wypłaconego wynagrodzenia, lecz udało mi się wygrać sprawę w sądzie pracy. Na szczęście miałam umowę o pracę, większość "pracowników" (a raczej wolontariuszy), nie miala tyle szczęścia. Nie miała umowy, lub miała na minimum. Niestey Polskie prawo chroni raczej pracodawce w takiej sytuacji (trzeba zapłacić 70% podatku od dochodow nieujawnionych). W Radiu Hobby była kontrola z inspekcji pracy, ale nie przyniosla zadnych skutkow. Generalnie odradzam prace w radiu hobby, za ciężką pracę otrzymacie jedynie wyzwiska, brak szacunku i brak wynagrodzenia.

ZERO szacunku dla pracownika! ZERO konsekwencji! ZERO planu jak działać! Łamanie kodeksu pracy względem pracownika - na każdym kroku, za to wymagania z kosmosu! Ogólnie Panie właścicielu zawaliłeś po całości ciekawy projekt i tylko dzięki temu, że masz wytrwałą ekipę to radio jeszcze oddycha...choć strona już dość DŁUGO w przebudowie...;)

NICKt

zapomniałem tylko dodać, że pracowała tam, praucje grupa bardzo odważnych i zdolnych do poświęceń ludzi czego nie ma komu docenić.

NICKt

Radio Hobby mogłoby być czymś ciekawym i cennym, gdyby właścicielem był ktoś z głową na karku, zewnętrznym źródłem finansowania i szacunkiem do ludzi. Muzyka przyjemna, słuchalność wyraźnie coraz większa, mogłoby być... gdybanie. Praca dla hobby.

Merson - 2009-11-25 15:16:56 na jakim byłeś stanowisku? Ja dostałam propozycje pracy na Przedstawiciela handlowego, i się waham.... Hej! Czy przyjęłaś propozycję pracy? Jak to wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.6/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Modlińska 61
    03-199 Warszawa