Opinie o Nocowanie.Pl Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Nocowanie.Pl Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nocowanie.Pl Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nocowanie.Pl Sp. z o.o. w Lublin

Agata Boguta

Lubię atmosferę w Nocowanie.Pl Sp. z o.o. za: Niesamowicie rodzinna atmosfera, nie ma wyścigu szczurów :)

Były pracownik nocowanie.pl

Nocowanie.pl było moim pracodawcą przez jakiś czas. Przyszłym pracownikom zdecydowanie odradzam "kariery" w tym miejscu. Praca sama w sobie była dla mnie naprawdę ciekawa, jednak atmosfera pozostawiała wiele do życzenia. Brak szacunku, publiczne obrażanie, obgadywanie, podważanie kompetencji. Jednym słowem - mobbing. "Przełożeni" w nocowanie.pl, którzy są bez odpowiedniego przeszkolenia w zakresie zarządzania zespołem, w ogóle nie powinni mieć styczności z ludźmi - gdziekolwiek, nie mówiąc już o tak dużej firmie, która zatrudnia setki osób. Szkoda nerwów. Zdecydowanie odradzam.

Czy pracownicy w Nocowanie.Pl Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Ja pracuję teraz w nocowanie.pl w dziale sprzedaży i jestem zadowolona. Jest bardzo fajna, przyjazna atmosfera stałe dni pracy pon- pt i wypłata zawsze na czas. Jeśli chodzi o zarobki to wiadomo że zawsze chciałoby się więcej ale nie ma co narzekać, jak na warunki lubelskie są dobre - oczywiście nie sama podstawa ale jak podstawa + premia to naprawdę dobrze. Targety czasami są wysokie ale nie jest trudno je wyrobić, zwłaszcza w sezonie ale pod warunkiem że się pracuje a nie obija lub ciągle chodzi na zolnienia . Ja jestem zadowolona i polecam ogarniętym osobom.

@MŁ

Minęło 15 miesięcy od tego wpisu i dalej wszystko aktualne. Miła atmosfera, super współpracownicy, dobre zarobki i naprawdę ciekawa praca. W dalszym ciągu jestem bardzo zadowolona ????

Ww
@MŁ

Jaka jest podstawa i jaki mają system premiowy? Da się 4tys miesięcznie wyciągnąć?

Nocowanie

Zachęcamy do kontaktu z BOK, przyjrzymy się ofercie, a nasi pracownicy podpowiedzą jak zwiększyć jej skuteczność.

Ja Nowy wpis
@Ww

Da się, sama podstawa oczywiście mniejsza ale podstawa+ prowizja to bardzo często mam co najmniej 4 tyś

Lemmys Nowy wpis
Klient

Po miesiącu jak wysłałem zapytanie a dokładnie dwa dni przed wyjazdem dostałem odpowiedź z ofertą noclegów...Żenada.

DAWIDOOOOSSSSSS Nowy wpis
Klient

Nie polecam poszukiwania noclegu za pośrednictwem tego portalu....Zamieszczone tam oferty nie są zgodne ze stanem faktycznym, a oferty tam zamieszczone rzadko odpowiadają na zapytania. Szkoda czasu.

Nocowanie.pl Nowy wpis
@DAWIDOOOOSSSSSS

Jako portal dokładamy starań, by prezentować rzetelne informacje o ofertach noclegowych w całej Polsce. Obiekty noclegowe są weryfikowane przed dodaniem oferty, większość z nich ma zdjęcia wykonane prze naszych fotografów. Bardzo prosimy o szczegółową informację jakich ofert dotyczy zgłoszenie. Odnosząc się do odpowiedzi na zapytania, w szczycie sezonu wakacyjnego duża część obiektów, szczególnie w popularnych kurortach ma już pełne obłożenie. Gorąco polecamy usługę szukam noclegu lub wolne pokoje, które ułatwiają znalezienie miejsca na wyjazd.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Nocowanie.Pl Sp. z o.o.?

Wojtek

Kompletnie nie ;-(

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nocowanie.Pl Sp. z o.o. na stanowisko Traffic Acquisition Manager ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anka

absolutnie nie wykupywac tam reklamy nikt z tego portalu nie rezrwuje strata duzych pieniedzy..blokuja w emailu dane typu telefon ...nikt stamtad nie zrobi u was rererwacji maja boty ktore wypisuja niby zainteresowanie..

Idea
Kandydat

Na przebyte 2 etapy rekrutacji w tej firmie-moje spostrzezenia sa średnie. Sztywno i chłodno. Kiepska atmosfera widoczna juz od wejscia.A jak zażyczysz sobie wiecej niz najnizsza krajowa,to Ci podziekują.

xxx

Pracuję w nocowaniu już jakiś czas i zdecydowanie mogę polecić każdemu pracę tutaj. Oczywiście bywają gorsze dni, ale w każdej pracy takie są. Atmosfera w tej firmie jest przyjazna, zawsze można liczyć na pomoc. Przełożeni traktują nas z szacunkiem, są wyrozumiali, zawsze wysłuchują naszych opinii i szybko podejmują rozsądne decyzje.

Amelia
Kandydat

Rekrutowałam do tej firmy i na całe szczęście nie przeszłam do kolejnego ,,etapu”. Pani prowadząca rozmowę- mocno arogancka, oczywiście praca przedstawiona w samych superlatywach, pon-pt 8-16, najniższa krajowa, target sprzedażowy do wyrobienia, to jest nic innego jak wyścig szczurów, kto więcej ten ma większą,, premie”. Nie oszukujmy się jest to praca na słuchawce a wymyślili sobie etapy rekrutacji, oczekują chyba że ktoś to realnie zajmuje się sprzedażą przyjdzie do nich na słuchawkę. Bez wcześniejszej praktyki marne szanse na prace. Myśle że po podjęciu pracy zrezygnowałabym pp kilku dniach ze względu na przekłamanie.

Praca ?

Opisze ktoś jak dokładnie wyglada praca w tej firmie? Ile dni pracujących w tygodniu czy od pon do piątku czy weekendy także ? Jak płaca ? Jakie godziny pracy ile zmian ?

Agata Boguta

Jarecki
@Agata Boguta

Była, teraz to zwykle korpo :)

Problem
@Jarecki

Potwierdzam, teraz Nocowanie stało się „zwykłą” korporacją, z lubelskimi zarobkami. Atmosfera była dobra, ale dwa lata temu.

Honorata
@Romek

Co dokładnie się zmieniło pod względem atmosfery? Zależy ona w dużej mierze od pracowników, czy wystąpiły jakieś konflikty, czy może po prostu obecnie w firmie pracuje więcej osób i trudniej się zintegrować? Chciałabym poznać więcej szczegółów.

@Honorata

Zmieniło się nastawienie kadry zarządzającej do „zwykłych” pracowników.

Abbb
@Honorata

Akurat pracownicy to się dogadują, atmosfera między nami zawsze była w porządku, tylko to co teraz się dzieje to jest szukanie dziury w całym, czepienie się o wszystko co tylko przyjdzie do głowy, atmosfera napięta, brak poczucia bezpieczeństwa, bałagan organizacyjny - kiedyś pracowaliśmy w fajnej firmie z ludzkim podejściem i do klientów i do pracowników, teraz nie wiadomo co przyniesie jutro, przykro

@Abbb

Atmosferę w firmie tworzy zespół, ten jest stale powiększany, dzięki czemu mamy szanse na różnorodność i nowe pomysły. Cenimy wzajemny szacunek, zaufanie i komunikację w zespole. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu firmowego na linkedin: https://www.linkedin.com/company/nocowanie.pl

Kermit
@Nocowanie.pl

Atmosferę psuje kadra managerów, pracownicy zamiast motywacji są zdemotywowani i zaczynaja odchodzić, or dobra zmiana.

Czesław Miłosz
@Agata Boguta

Przychodząc do tej firmy widziałem taka szanse na rozwój jak nigdzie, każdy miły, uczynny, pomocny, na rozmowie rozłożona ścieżka możliwości.. obiecanki, cacanki.. No po prostu firma marzenie.. Jak zderzyłem się z rzeczywistością to osupialem. Każdy bez wyjątku przyklaskiwal K. nawet jak pierdnął. Ja nie neguje jego pomysłu, talentu i smykałki do tego biznesu ale inni ludzie też mają rację. Ówczesna Pani D. była spoko do czasu aż nie wtrącił się K. Potem już popłynęła ???? Fakt, atmosferę tworzą ludzie ale bardzo często biorą przykład z góry, bo ryba psuje się od głowy i tak stało się z nocowaniem Dziękuję, pozdrawiam

Były pracownik nocowanie.pl

Obecny pracownik
@Były pracownik nocowanie.pl

Pracuje w firmie blisko 5 lat, przez ten czas wiele się zmieniało, na lepsze lub gorsze, ale jest chodzi o przełożonych w tej kwesteii nic się nie zmienia, nawet po awansach współpracuje się z nimi b. dobrze. Co ważne Prezes pomimo tego że firma zyskała w tym czasie kilkukrotnie na wartości, nadal jest tym samym spoko gościem :)

@Obecny pracownik

Nie jesteśmy na gowork to to, aby się przekonywać do swoich racji, tylko stwierdzać fakty. ????

Obserwator
@Były pracownik

@Były pracownik gowork od zawsze słynie wyłącznie z negatywnych komentarzy o firmach, to jest fakt. Sami napędzają lawinę "hejtu". Polecam przeszukanie fejsa czy innych social mediów i znalezienie osób zajmujących się pracą na danych stanowiskach, to nie jest trudne, a zawsze pozwala uzyskać najbardziej wiarygodne informacje o aktualnej sytuacji w firmie.

Marek
Kandydat

Dokładnie. Ogólnie to firma traktuje strasznie pracowników ostatnimi czasy, w każdym dziale.

Wojciech
Klient

Mam takie same odczucia, lepiej wychodzę na booking

Czy pracownicy w Nocowanie.Pl Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

@Pytanie

W firmie panuje niekoroporacyjna atmosfera, organizowane są imprezy integracyjne, można pogadać przy kawie czy obiedzie :)

Jaś
@Nocowanie.pl

Niekoniecznie. Sporo podziałów na grupy.

xxxxxyzzzz
@Nocowanie.pl

niestety nie prawda, w niektórych działach jest bardzo smutna atmosfera , ludzie się lubią ale nie może być za dobrze i wyższa kadra kierownicza o tym stale przypomina

Mikołaj
@xxxxxyzzzz

Potwierdzam, nocowanie.pl to teraz najzwyklejsza korporacja, z marnymi zarobkami.

@Pytanie

Atmosferę w firmie tworzy zespół, ten jest stale powiększany, dzięki czemu mamy szanse na różnorodność i nowe pomysły. Cenimy wzajemny szacunek, zaufanie i komunikację w zespole. Współpraca z Grupą Wirtualna Polska stwarza ogromne możliwości dla kadry Nocowanie.pl. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu firmowego na linkedin, gdzie na bieżąco informujemy o prowadzonych działaniach: https://www.linkedin.com/company/nocowanie.pl

xdx
Klient

Bo jak Kowalski znajdzie sobie ofertę i wyśle zapytanie, to potem może wysłać automatycznie to samo zapytanie to innych obiektów w okolicy...

Nocowanie.pl

Jest nam bardzo przykro czytać takie słowa, zrobimy wszystko by zmieniła Pani zdanie o naszych usługach. Zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, podczas rozmowy Konsultant podpowie jak maksymalnie wykorzystać potencjał reklamy na portalu. Jesteśmy do dyspozycji!

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Nocowanie.Pl Sp. z o.o.?

SzybkiBill
@Pytanie

Odbywa się w garażu firmy.

Jaok
@Pytanie

Tak, ale niestety nie są to przyjemne rozmowy

@Pytanie

Rozmowy odbywają się zdalnie lub w naszej nowej siedzibie na 9 piętrze z widokiem na panoramę Lublina! :) Zapraszamy do śledzenia naszego profilu firmowego na linkedin, gdzie umieszczane są najnowsze informacje o rekrutacjach: https://www.linkedin.com/company/nocowanie.pl

Zainteresowana

Napisze ktoś jak jest na dziale social media ? Widzialam, że szukaja teraz tam kogos

2020
@Zainteresowana

Zdecydowanie nie polecam. Przełożeni w tym dziale nie posiadają kompetencji w zarządzaniu zespołem, przez co atmosfera jest dramatyczna. Ludzie odchodzą, bo nie wytrzymują w takim klimacie organizacji.

Alfons
@2020

Social media? Ale po co im to?

@Zainteresowana

Nie polecam. Większość konkretnych osób właśnie zawija się z firmy lub już zrezygnowali.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Nocowanie.Pl Sp. z o.o.?

Jarek
@Pytanie

Wszystko pilne i na już. Chaos.

@Jarek

@Jarek w jakim dziale panują takie warunki?

aaaaaaaaa
@Nocowanie.pl

nie jestem Jarek ale niestety potwierdzam, w dziale sprzedaży jest nieciekawie - przeogromny bałagan, nie liczy się jakość- tzw ,,starzy pracownicy" którzy kiedyś pracowali porządnie nie mogą sie z tym pogodzić, niestety w dzile sprzedazy każda osoba jest zarzucana ogromna ilością obowiązków - pracujemy obecnie po 6 i poł godz a zadań mamy więcej niż jak pracowaliśmy 8 - no to jak można to porządnie zrobić? znam wiele osób z działu sprzedaży którym zależy aby praca była dobrze wykonana - niestety zmiany w organizacji pracy wprowadzone w ostatnich tygodniach bardzo utrudniają prace pracownikom i powodują bałagan.

Ania
@aaaaaaaaa

hmmm, jakby firma miała wpływ na to co się dzieje na świecie to z pewnością wyeliminowała by koronowirusa, który zmienił nie tylko turystykę ale większość branż, co przeorganizowało też nasze życie i naszą pracę. Zdaje się, że większość z nas ma świadomość, tego że wszystko co robimy teraz ma wpływ na to jak szybko zmieni się chociażby wymiar czasu pracy każdego z nas, a wszystko wskazuje na to że wysiłek się opłacił i od lipca znów wrócimy na pełny wymiar zatrudnienia. O wszystkich trudnościach w pracy każdy może podzielić się ze swoim przełożonym na i zadziałać na poziomie indywidualnej pracy - na 90% przypadków taka rozmowa ale też podjęte działania dają pozytywny efekt- do tego zachęcam, bo jak wszyscy wiemy kilka napisanych zdań nie da nikomu pełnego poglądu na sytuację :)

Jarek
@Nocowanie.pl

W każdym :) Sprzedaż, Produkt, Marketing. Proszę popytać pracowników :)

Adellajda

no coz no coz jak się czyta opinie to widac ze są opinie ludzi i riposty od pracowników portalu, patrząc ze swojej perspektywy osoby zatrudnionej kiedyś niestety muszę przyznac ze ,(usunięte przez administratora)'' kasa taka sobie, trzeba targac robotą bo niestety samo udawanie pracy nic dobrego nie wniesie szybciej cie zwolniom niz zdązysz pomyslec. O klienta trzeba walczyc kazdy miesiac taka syzyfowa praca , robisz nadgodziny ale za to nie płacą...firma juz dawno kupiona przez WP a tam tylko wzrosty się liczą masz byc jak gen . Manowski resztę sobie dopowiedz sama czytelniczko badz czytelniku -

Obecnie pracuję
@Adellajda

Jestem obecnym pracownikiem i chcę sprostować 2 rzeczy z powyższej wypowiedzi - po pierwsze nie ma mowy o żadnych nadgodzinach - to jakieś bzdury - a jeśli już to robione tylko i wyłącznie z własnej woli i zawsze można je sobie odebrać, wyjść wcześniej, przełożeni nie mają z tym absolutnie żadnego problemu, a po drugie nocowanie oferuje stabilność zatrudnienia - ja pracuję już ponad 5 lat a mnóstwo osób pracuje tu dłużej, a po trzecie to właściwie racja,, udawanie pracy nic dobrego nie wniesie" - ani w nocowaniu a chyba w żadnej firmie. Generalnie to miejsce pracy ma wiele zalet dla pracownika, ja jestem zadowolona

Czy w Nocowanie.Pl Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Jarecki

Nie.

Iwona

@MŁ rozumiem, że masz wiedzę tylko na temat swojego działu, ale to i tak dużo. Masz oczywiście rację, że to zależy od osoby czy się spodoba i mimo przeczytanych komentarzy zawsze warto sprawdzić samemu. Ktoś z Was się zdecydował na sprawdzenie miejsca pracy w portalu nocowanie.pl?

Kamila
@Iwona

@Iwona w całym Nocowaniu panuje miła atmosfera :) zapraszamy do sprawdzenia na własnej skórze!

xyzzzz
@Kamila

już nie prawda, w dziale sprzedaży nie ma miłej atmosfery,..... kierownik jest ok, ale niestety są osoby nad kierownikiem :(

Jolo
@xyzzzz

Dyrektor sprzedaży?

Zostaw merytoryczną opinię o Nocowanie.Pl Sp. z o.o. - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nocowanie.Pl Sp. z o.o.