Opinie o Noclegi.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Noclegi.Pl Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Noclegi.Pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noclegi.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Noclegi.Pl Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Account Manager, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 24 lutego.

Czy firma Noclegi.Pl Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Natalia Jaworska Nowy wpis

Tak Noclegi.pl zawsze i w całości finansuje szkolenia dla Pracowników.

Urszula Nowy wpis
@Natalia Jaworska

Super! A powiedz jak jest ogólnie z tymi szkoleniami? W sensie pracownik może sam sobie wybrać w jakich szkoleniach bierze udział czy to pracodawca mu to wybiera?

Natalia Jaworska Nowy wpis

Na tą chwilę w Noclegi.pl nie ma platformy e-lerningowej zatem Pracownik sam nie może wybrać szkolenia. Dotychczas szkolenia były organizowane dla wszystkich wedle potrzeb organizacji.

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 24 lutego kilka aktualnych ofert pracy do firmy Noclegi.Pl Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Account Manager. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Natalia Jaworska

Dzień dobry, Na tą chwilę nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Key Account Managera. Pozdrawiam, Natalia Jaworska

@Natalia Jaworska

A na jakieś inne stanowiska prowadzicie teraz rekrutację?

@Maja

Pani Maju, niebawem będziemy otwierać rekrutacje na wiele stanowisk proszę obserwować platformę Pracuj.pl gdyż tam najczęściej dodajemy ogłoszenia. Życzę wszystkiego dobrego, Natalia Jaworska

Maja

Podobno podczas procesu rekrutacyjnego trzeba wykonać jakieś zadanie . Pisano tutaj o tym . Niech ktoś kto przechodził przez to zadanie mi opowie na czym ono polega :-) !

@Maja

Droga Maju, Zadanie do wykonania jest tylko przy aplikacji na stanowiska Key Account Managera i Sales Managera. Na stanowiska specjalisty obsługi klienta zatrudniamy na podstawie jednego bądź dwóch etapów rozmów rekrutacyjnych, które z reguły odbywają się online. Mam nadzieje, że udało mi się odpowiedzieć na Twoje pytanie. Pozdrawiam ciepło Natalia Jaworska

Bartosz
@Natalia Jaworska

Dlaczego nie udzielają Państwo informacji po odbytej rozmowie / rozmowach, co jest powodem decyzji o niepodjęciu współpracy? Można dzięki temu dowiedzieć się czegoś o sobie, jest to materiał do zastanowienia się i ewentualnej zmiany prawda? Oczywiście podanie takiego powodu może być odebrane personalnie, jako forma krytyki, ale to chyba nie powinno mimo wszystko zniechęcać do szczerości?

@Bartosz

@Bartosz, nie mamy takiego obowiązku aby każdemu kto bierze udział w rekrutacji udzielać informacji zwrotnej jednak oczywiście jeśli kandydat indywidualnie poprosi o feedback udzielamy go. W podziękowaniu za udział w rekrutacji z reguły piszemy iż wybraliśmy kandydata spełniającego w większym zakresie nasze oczekiwania. Mam nadzieję, że udzieliłam odpowiedzi na Twoje pytanie.

@Natalia Jaworska

Czy można wiedzieć na czym mniej więcej polega zadanie przy aplikacji na stanowisko Sales Managera :-) ?

@Maja

Są z reguły 2 zadania do wykonania i nie zawsze są takie same. Jedno zadanie z reguły jest związane z analizą rynku i oferty Noclegi.pl, a drugie przedstawienie na podstawie porównania z innymi platformami mocnych i słabych stron Noclegi.pl. Zadania również mogą być związane z działaniami na dokumencie excel.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Noclegi.Pl Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace

Jak długo trwa proces awansu w Noclegi.Pl Sp. z o.o.?

Natalia Jaworska

Dzień dobry, bardzo dziękuję za pytanie. Bardzo proszę o sprecyzowanie stanowiska bo od tego jest zależna droga awansu. Firma rozwija się bardzo szybko więc pracownicy mają możliwość rozwoju. Pozdrawiam Natalia Jaworska

Junior Account Manager?

@Anna

Pani Anno, w zależności od zaangażowania Pracownika i możliwości, może to zająć około roku aby być Key Account Managerem. Mam nadzieję, że odpowiedziałam na Pani pytanie. Pozdrawiam Natalia Jaworska

Brałem udział w dość długim procesie rekrutacyjnym, rozmowa online, później zadanie i prezentacja zdania a na koniec spotkanie z Natalią, Country Managerem oraz jakimś Węgrem. Na koniec brak informacji zwrotnej dlaczego nie zdecydowali się na współpracę, dlatego jeśli chcesz tu pracować to zastanów się czy chcesz brać udział w długim i wieloetapowym procesie rekrutacji i nie otrzymać konkretnej informacji zwrotnej dlaczego nie zostałeś/aś zatrudniony. Bez pretensji - ale to średnio profesjonalne :)

@Piotr

Piotrze, bardzo dziękuję za Twoją opinię jak i feedback na temat rekrutacji. To cenna informacja co ewentualnie moglibyśmy poprawić ze swojej strony. Na prośbę kandydata oczywiście udzielamy feedbacku personalnego natomiast nie mamy obowiązku informować kandydata jaka była przyczyna niezaproponowania współpracy. Życzę powodzenia w poszukiwaniach i sukcesów zawodowych. Pozdrawiam, Natalia Jaworska

Zostaw merytoryczną opinię o Noclegi.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Noclegi.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Noclegi.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Noclegi.Pl Sp. z o.o.
  • Wspólna 56