Opinie o Petersson Solutions Piotr Buczek w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Petersson Solutions Piotr Buczek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Petersson Solutions Piotr Buczek o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Petersson Solutions Piotr Buczek w Lublin

Jak jest z pakietem medycznym w Petersson Solutions Piotr Buczek? Można dołączyć rodzinę?

1234 Nowy wpis

Firma od 1,5 roku jest zamknięta na stałe.

Krystyna

Z opinii tutaj wynika, że jeden z klientów chyba coś nie mógł za bardzo z właścicielem się dogadać w pewnych kwestiach, dobrze że ostatecznie wszystko wyszło ok. Zastanawiam się czy pracownicy tutaj też mogą spotkać się z podobnym problemem? Jak z komunikacją w firmie sytuacja wygląda?

@Krystyna

O jaką komunikację w firmie chodzi? jesli firma nie istnieje od roku.

Krystyna
@1234

Skoro nie istnieje od roku to czemu po krs są aktywni? Są tylko wirtualnie czy o co tu chodzi? Mogę prosić o szczegóły?

Rr
@Krystyna

Jaki krs??? To byla działalność gospodarcza!

Krystyna Nowy wpis
@Rr

hej, czyli w sieci są jakieś nieprawidłowe informacje na temat działalności? Pokazuje mi na jednej stronie z krs jako spółkę zoo. Wiadomo o co mogło z tym chodzić?

1234 Nowy wpis
@Krystyna

Szanowna Pani, od kiedy działalność gospodarcza jest sprawdzana na stronie KRS??? Od tego jest CEiDG!

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Petersson Solutions Piotr Buczek odbywa się w siedzibie firmy?

Firma zamknięta od roku!

Peres

Po rozmowie z panem Piotrem nie domuwilismy szczegółów wszystko ok na przyszłość proszę ustalać szczegóły Piotrek G

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Petersson Solutions Piotr Buczek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Peres

Pimar transport niema z panem Piotrem B nic wspólnego przepraszam za błąd

Peres

Ach bym zapomniał uwaga na jego nową spółkę z Pimar transport jest to ta sama firma szpulka z panem Piotrem buczkiem nie wierzcie oszustom ostrzegam na. Poważnie

Peres

Omijać jak najdalej nie polecam jako kierowca mieć cokolwiek wspólnego z panem Piotrem B. Człowiek o ile tak można go nazwać jest nie szczerym na rozmowie mówi co innego jak już pojedzie się w trasę wychodzą inne pozytywy tego pana. Auta dno totalne opon brak tankowania po 50 l aby starczyło to co musi na rozmowie jak zachwala tą pracę i wszystko nowe opony nowe auto ładne zadbane on wolał by nie zjeść ale auto lala. Wszystko co mówi jest kłamstwem uwaga również aby nie wyciągną od was danych osobowych jakieś zdjęcia dowód nie wiadomo co chce z tym zrobić umowa zlecenie na pierwszą trasę. Umowa była taka jedziemy Polska Holandia potem zabieramy coś na Czechy Słowację i powrót i na rozmowie się skończyło nie wierzcie na słowo będziecie jeździć po Litwie Łotwie wegrach bo to żadna różnica racja ale umowa słowna też obowiązuje zobaczymy czy wypłaci chociaż należną kwotę czekamy

MAN

Oni już rozszerzyli działalność, nie zajmują się tylko transportem. Jeszcze więcej będzie ludzi niezadowolonych z ich usług. Myślę, że po tym jak się zachowują to i reszta będzie taka sama

IDTT

Nie polecam tej firmy też mają duże wymagania przekręty i problemy z wypłacaniem wynagrodzeń na czas, nie płacą nadgodzin. Jednym słowem nie polecam

Kierowca

Cała rodzina już zapewne pracuje w tej firmie hahaa może będą lepsze i ciekawsze komentarze

zadowolony

uważajcie na tego bajkopisarza ma nową firmę. Zapraszam do obserwacji ciekawe jak wygląda teraz nowa firma

Jak pracodawca motywuje swoich pracowników? Wypłaca wynagrodzenie na czas?

Tak

Tak, motywuje brakiem wypłaty za wynagrodzenia????

Przem123

Uwaga (usunięte przez administratora) i bajkopisarz!!!. Obiecuje złote góry i nie wypłaca zarobionych pieniędzy

Zostaw merytoryczną opinię o Petersson Solutions Piotr Buczek - Lublin

• Jak się pracuje w Petersson Solutions Piotr Buczek?

Zobacz opinie na temat firmy Petersson Solutions Piotr Buczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Petersson Solutions Piotr Buczek
  • Janowska 10