NS Konsulting Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o NS Konsulting Sp. z o.o.

Oszukany

Ciekawe czy NS Konsulting Sp. z o.o. to dawny Consultor. Jeśli tak to są to naciągacze i złodzieje, a szefuje im pan Krupa. Radzę trzymać się od tej firmy daleko.

Nick
@Oszukany 02.11.2017 19:47

nie:) ale styl ten sam :)

Fragles

Jestem na stażu prawie 2 miesiąc. Pieniędzy nie wypłacają, bo cytuje: "Wciąż czekamy na pieniądze z Unii". Zwrotu kosztów dojazdów na kurs nie ma od 3 miesięcy. Mało tego. Telefonów nie odbierają. Tylko nawijają makaron na uszy. A jak odbiorą to potrafią powiedzieć "Nie wiem. Nie mam czasu, bo właśnie wychodzę". Mają w (usunięte przez administratora) kursantów/stażystów. To nie staż tylko wolontariat. Wszyscy znajomi z kursu są (usunięte przez administratora) do czerwoności. Kto sprawuje kontrole na tą firmą?

@Fragles 21.10.2017 20:28

to zapraszam do pracy ,a nie na wieczne staże projektowe, a potem zamiast do pracy to siup do kolejnego projektu po "pensje". Staż to nie praca, a to się notorycznie myli niektórym " UCZESTNIKOM PROJEKTÓW".

Nd

Zero profesjonalizmu, wielomiesięczne zaleganie z wypłatą, wybrakowane umowy i totalna głupota połączona z amnezją u pracowników - oto czym jest ta firma !

Nd

Taki

Stanowczo nie polecam ! Banda nieprofesjonalnych oszustów pod płaszczykiem "firmy".

yuuki

Ja pracuję już trzeci miesiąc i jest OK, wiec pewnie zależy od człowieka i podejścia do tematu. Fajna atmosfera, ludzie sobie nawzajem pomagają. Dużo się można nauczyć jak chce się pracować. Wynagrodzenie na czas. Jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz.

Ona

Dział księgowości do wymiany!!! Z Panią MG na czele. Nigdy nie zdarzyło mi się "obcować" z bardziej nieprzystępną, tępą i nieogarniętą babą. Zamiast ułatwiać życie i sobie i UP wymyśla kolejne powody, by musieli latać za niedorzecznymi papierkami albo dosyłali coś na 15 razy bo twierdzi, że nie otrzymała (a zdarzało się, ze zgubiła). Nie polecam współpracy na żadnym polu! Jako uczestnik projektu zjadłam tyle nerwów przez tą firmę, że wystarczy na kilka lat. Współczuję koordynatorom, bo ich współpraca z działem księgowości właściwie nie istnieje, nie mają żadnego wpływu na to, co tamten dział wyprawia, nie mogą wpłynąć na decyzje księgowej, nawet jeśli nie jest ona zgodna z regulaminem projektu... Koszmar!!!

Corleone

Szczerze nie polecam, mobbing, wykorzystywanie pracowników na porządku dziennym. Brak szacunku do człowieka, niskie wynagrodzenie w stosunku do obowiązków. Brak prawidłowego zarządzania ze strony kierowników, rozkazy i wymagania - brak wstępnego szkolenia. Jeśli chcesz poczuć się jak śmieć i zostać wyciśnięty jak cytryna - to odpowiednie miejsce dla Ciebie.

qwert

Jak ktoś jest ogarnięty i cokolwiek wie o projektach to polecam. Pracy jest zależnie od dnia i etapu na jakim jest projekt, raz dużo, raz mało. Po okresie próbnym jest realna szansa na podwyżkę.

krzysztof

W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sobie wsadźcie tą cenzure. Oddajcie nasze pieniądze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak nie potraficie organizować szkoleń zmieńcie branżę zacznijcie lepiej szkolić psy bo do pracy z ludzmi sie nie nadajecie. Nie pozdrawiam.

mariola

To nie jest kariera jak ładnie reklamują się na stronie tylko WOLONTARIAT!!! Nie chcesz zarabiac - to miejsce dla ciebie

Stażysta

Bylam w ksiegowosci na stazu. Sortowanie korespondencji, przyklejanie znaczkow i roznoszenie paczek po trzech biurach mialy niewiele wspolnego z ksiegowaniem. Jeden raz w miesiacu dali mi faktury do zaksięgowania: tu masz faktury, znajdz jak bylo zrobione w poprzednim miesiacu i zaksieguj. Potem pretensje ''szeptane na ucho glownej ksiegowej'' ze robie zle. Dalam sobie spokoj.

Kamil
@Stażysta 28.04.2017 08:32

w jakiej miejscowości byłaś na tym stażu? bo również zaproszono mnie na rozmowę i mam teraz wątpliwości

Jaga

Jako uczestnik projektu bardzo żałuje pensja spóźnia sie 2 miesiąc i zero informacji ciagle przekładają date wypłaty wymyślając coraz to glupsze powody

hehehe
@Jaga 27.04.2017 10:53

"pensja" dla uczestników projektu ? a to ciekawe, pani raczy żartować.... uczestnicy to też oszuści.. twierdzą że chcą do pracy, a jak im wypłacą ostatnią "pensję " to zwijaja tobołki i jazda do innych projektów po nową "pensję":D

romek

ZERO kompetencji, ZERO szacunku do uczestników! Organizacja kuleje na każdym etapie realizacji.Nigdy więcej nie chcę mieć styczności z tą firmą. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

basia

Czy ktoś może jeszcze coś powiedzieć o tej firmie? Zaproponowano mi tam pracę, ale po przeczytaniu kilku opinii, zaczynam się zastanawiać czy ta firma jest tak nieuczciwa?

haahjshjhd

Także nie polecam !!!!

baltazar

Nie polecam oszusci !

no-one

pracowałem tam na szczescie juz nie pracuje ze zlych rzeczy to to ze roboty jest az nadto jezdzisz w delegacje na caly dzien daja ci za to 30 zl diety jesli 12 godzin jestes poza firma ale za godziny poza tymi 8 za ktore wpaca ci w pensji nie mozesz ani odebrac ani nikt za to nie zaplaci a jak masz projekt np w slaskim to sam czas podrozy to 8 godzin i delegacji tez wiele, wspolpracownicy ok ale kadra kierownikow projektu masakra oczywiscie zdarzaja sie wyjatki masz problem radz sobie sam praca stresujaca rotacja ludzi w firmie olbrzymia z dobrych rzeczy pensja jest wyplacana na czas

Robert

również, nie polecam

abc

Nie polecam

Masz nowe informacje o firmie NS Konsulting Sp. z o.o. ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o NS Konsulting Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NS Konsulting Sp. z o.o.