NS Konsulting Sp. z o.o.
counter
2 45 70 5 1

Negatywne opinie wystawiają tylko i wyłącznie uczestnicy szkoleń a nie osoby tam pracujące. Większość stażystów bierze udział w szkoleniu tylko dla kasy, a nie dla zdobycia nowego doświadczenia i potem wystawia złą opinie z powodu niewypłaconych na czas pieniędzy (co nie zależny od tej firmy, bo środki na ten cel daje urząd, często po terminie). Jako wieloletni pracownik jestem bardzo zadowolona z pracy. Zarobki jak na rynek lubelski są bardzo dobre, a przede wszystkim super atmosfera. Polecam!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w NS Konsulting Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

@Pracownik

Atmosfera super? Gdzie? W NS-ie?

Pracowik
@Maksik

Oczywiście :) Pracowałam w rożnych firmach , ale nigdzie nie było tak miłej atmosfery między pracownikami. Jeśli dziwi Cię to widocznie tam nie pracowałeś/aś, więc się nie wypowiadaj :)

@Pracowik

Pracowałam/em w różnych firmach i jestem w stanie stwierdzić, że atmosfera w nsie z pewnością miłą nie jest.

odp
@Maksik

ja też

Problem
@Pracownik

A ja nie polecam. To jest fabryka - zatrudniają byle kogo, ludzi z ulicy bez doświadczenia. Stanowiska kierownicze też dają byle komu (bo nie ma komu), ludziom bez kompetencji do kierowania innymi. Tam jest przemiał zarówno pracowników jak i projektów. Błędy we wnioskach. Kierownicy nie udzielajacy pomocy swoim podopiecznym, czasem to nawet nie ogarniają co kto robi w projekcie. Ja miałem taką kierowniczkę, która nie ogarniała nic. Nie pamiętała co który pracownik jej dał do sprawdzenia, na jakim etapie jest w projekcie. Żenada

Były pracownik Nowy wpis
@Pracowik

Pracowałem i również stwierdzam, że miła nie jest. Owszem ogólnie na "korytarzu" jest miło, można pogadać, podpytać, nawet między firmami (bo te wszystkie firmy mieszczą się w pokojach obok siebie) ale nigdy nie wiesz kto ci kiedy obrobi (usunięte przez administratora) Albo (usunięte przez administratora) gdzieś wyżej. A walka i zazdrość jest. Komus lepiej idzie, ktoś lepiej zarabia...

Katarzyna Nowy wpis
@Były pracownik

Witaj, chciałam zapytać czy firma nadal funkcjonuje czy się zwinęli? Od roku próbuję zdobyć referencje. Bezskutecznie.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie NS Konsulting Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Wiem,że były robione scenki jak się zachowasz w rozmowie z uczestnikiem projektu albo jak zrekrutujesz.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 238 dni.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w NS Konsulting Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nwm

Z całego serca nie polecam z tą firmą wchodzić w jakiekolwiek układy całkowity brak profesjonalizmu pracowników. Ja faktycznie odbywałem tylko staż organizowany przez tą firmę ale jeżeli oni mają takie podejście do stażystów i miesiąc w miesiąc zawsze musi być jakiś problem który sobie same Panie stwarzają to nawet nie chce wiedzieć jaki bałagan musi być w samej firmie. Panie sarkastycznie podchodzą do wielu sytuacji. Tak jak ktoś napisał wyżej jest wiele firm zajmujących się organizacją stazów i polecam wybrać inną, a tą omijać szerokim łukiem ponieważ tylko stracicie czas który moglibyście wykorzystać na normalną pracę ;)

stażysta
@Nwm

Zgadzam się z tą opinią.

Justyna 27
@stażysta

Zapisałam się na szkolenie i staż w Przeworsku i właśnie nie wiem czy startować czy też nie bo widzę że opinia kiepska

@Justyna 27

Opinie są często subiektywne i nie zawsze przedstawiają realny obraz firmy. Myślę, że najlepiej jest przekonać się samemu, jak wygląda praca. A jakie stanowisko w NS Konsulting Sp. z o.o. Cię interesuje?

stażystka
@Justyna 27

Proponuje odpisać się, ja jestem i już drugi miesiąc nie ma wypłaty , z koleżankami z grupy właśnie radca prawny pisze do nich pismo z skargą naszymi podpisami ,jak nie pomoże to inną drogą '

@stażystka

Już chyba wszystko rozumiem. Nie miałam pojęcia, że firma NS Konsulting robi aż tak duże problemy, jeśli chodzi o tak podstawową rzecz, jak wypłacanie swoim pracownikom wynagrodzeń. Dobrze, że raz z koleżankami wzięłyście sprawy w swoje ręce i działacie konkretnie. Dasz znać, jak już coś się wyjaśni?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 481 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w NS Konsulting Sp. z o.o.?

Jan

@Maksik to nie dostaje się tu nawet telefonu służbowego??

@Jan

Dostaje się, ale trzeba się upominać.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w NS Konsulting Sp. z o.o.?

@Pytanie

Na żadne. O laptopa trzeba się samemu upominać, o telefon służbowy także. Przeszkolenie wstępne? To rzucenie wniosku do projektu i szkol się sam.

Justyna

Witam, czy obecnie firma NS Konsulting Sp. z o.o.poszukuje nowych trenerów z doświadczeniem do pracy? Bo na stronie niestety nie znalazłam takiej informacji.

Helga

Jeśli ktoś chce firmę oczernić to zawsze znajdzie to coś żeby wykorzystać!

stażysta
@Helga

Bzdury pleciesz panie .............

Pomidor
@stażysta

Nie trzeba szukać, ta firma samą sobą daje powody do tego by się ośmieszyć/oczernić. Na każdym kroku.

Nd

Zero profesjonalizmu, wielomiesięczne zaleganie z wypłatą, wybrakowane umowy i totalna głupota połączona z amnezją u pracowników - oto czym jest ta firma !

nick
@Nd

Zaleganie z wypłatą? Stypendium za szkolenia to NIE JEST wypłata. Wypłatę otrzymują PRACOWNICY zatrudnieni w firmie, a nie uczestnicy projektu. Tak więc wypłata jest zawsze na czas, a to czy stypendia są wypłacane terminowo zależy faktycznie od urzędu kiedy przeleje transzę. Decydując się na uczestnictwo w projekcie powinno się mieć taką świadomość, a jak się chce otrzymywać normalnie wypłatę jak PRACOWNIK to trzeba wziąć się do roboty i pójść do normalnej pracy, a nie skończyć jeden projekt i zaczynać drugi, a potem oczekiwać otrzymywania kasy za nawet nie chodzenie na zajęcia.

szkoleniowa
@Nd

wypłaty wynagrodzenia stypendium otrzymuja wszystkie osoby które wywiązuja się z dokumentów, potwierdzeń wykonania zadania. Wszystkie inne osoby, które nie rozliczają sie prawidłowo oczekuja na wypłaty... z własnej winy.

Ibox

Firma jakąś nie ogarnięte. Na szkolenie czekam od października 2018roku a jest luty 2019 a spotkania ani jednego.. Tylko dzwonią i przekładają.

szkoleniowa
@Ibox

widocznie jeszcze nie utworzyła sie grupa, to, że dzwonią i informuja aurat dobrze o nich świadczy, radzę zamiast siedzieć i czekać zacząć działać i szukać innych alternatyw:)

Pracownik z kilkuletnim stażem

Szkoda tylko że opinie są pisane przez osoby które nie miały nic wspólnego z Ns Konsulting sp. o.o. albo była ich to dwutygodniowa przygoda. Najłatwiej napisać "firma krzak" (usunięte przez administratora) a jak jest naprawdę może powiedzieć pracownik który przepracował przynajmniej kilka miesięcy. Jeśli jesteś osobą która chce za siedzenie w pracy 8 godzin otrzymywać wynagrodzenie, które przewyższa średnią w regionie.... to nie jest praca dla Ciebie!! Tak naprawdę nie wymaga się dużo. Po prostu chęci do pracy, i to wystarczy.

No co ty?!
@Pracownik z kilkuletnim stażem

pracowniku z kilkuletnim staże, nie ośmieszaj się, może zapytasz tych pracowników z długoletnim stażem którzy odeszli przez politykę firmy nastawioną na ( urzędy do tyłków dobierają się wam w końcu)nachapać się i nara, a ludzi macie w d#.

Stokrotka15

Brak organizacji.. szkolenia miały trwać od marca, jest lipiec a Państwo sobie żarty robią z osób które poszukują pracę! Absolutnie nie polecam!! Lepiej poszukać u siebie w miastach..na pewno są fundacje, które również zajmują się projektami z UE i proponują szkolenia. Kto zna lepiej rynek pracy od miejscowych fundacji? Na pewno nie ta firma.

p123
@Stokrotka15

jestem w tej samej sytuacji... zapisana bylam w kwietniu i szkolenia mialy sie zaczac w maju, zaczely sie na koniec lipca... szok... dodam ze staz zaczal sie w sierpniu i do tej pory nie dostalam wyplaty... noszku.... mać. Ps. nie wiem jak pracownicy ogolnie ale osoby ktore zapisuja sie przez posrednikow pracy u nich to są dymane w du....e jak jasny ch.....j

Pedro

Chęci do pracy to jest podstawa, jak tego nie ma to można firme zmienić!

anna

Czy pensja jest wypłacana zgodnie z umową? Chodzi mi o dział księgowości? Jak atmosfera? i na ile umowa? jest szansa pracy na stałe?

anna
@anna

chodzi mi czy pensja jest zgodna tym co "na papierze", nie płacona "pod stołem"

Kandydat

Proszę o informację na temat pracy w NS Konsulting na stanowisku specjalisty ds. organizacyjnych, jak wygląda typowy dzień pracy? Czy jest dużo delegacji w ciągu miesiąca? Nadgodzin? Jak atmosfera w pracy między pracownikami oraz kierownictwem? Warto?

Kandydat

To jest dobra firma i jeśli ktoś narzeka to niech ją zmieni a tu przyjdzie inny człowiek!!

Daniel

Rotacje to dziś norma. Młodzi nie wiążą się z firmą na długo!!

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Takie zgadywanie , że może jest coś nie tak!! Wszystko jest ok!!!!

TAK JASNE
@Pracownik

tak ok że rotacja non stop, odchodzą zarówno nowi, jak i wieloletni pracownicy. Atmosfera w pracy napięta. Jeśli jest to twoim zdaniem ok , no to rzeczywiście- ok:/

Zostaw merytoryczną opinię o NS Konsulting Sp. z o.o. - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

NS Konsulting Sp. z o.o.