Puls Systemy Organizacji Szkoleń Sp. z o.o.

Adres: Roosevelta 18, 60-829 Poznań

NIP: 7811845982 KRS: 0000344904

Puls Systemy Organizacji Szkoleń Sp. z o.o.

Opinie o Puls Systemy Organizacji Szkoleń Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Witold
 Opinia

Jak łatwo jest oskarżać tylko zastanówcie się czy macie dowody na swoje słowa? Firma może nie jest idealna ale przesadzacie!

Ziuta82
 Opinia

Oszuści krętacze (usunięte przez administratora) p.Kamil Jabłoński największy (usunięte przez administratora) oszust zwykle przekręty i (usunięte przez administratora) ta firma powinna być zlikwidowana

Lewandowska
@Ziuta82 01.12.2017 11:51

Jestem na podobnym kursie z tej samej firmy mogła bym prosić o kontakt ponieważ z grupą mamy podobne problemy

Uczestniczka
@Lewandowska 28.08.2018 09:38

Moglabym prosic o pani adres email? Tez jestem w nieciekawej sytuacji

Oburzony
 Opinia

Nie polecam współpracy z tą firmą. Materiały szkoleniowe (książki, skrypty etc.) przychodzą po szkoleniach. Niewypłacalni - czeka się na ciężko zarobione pieniądze nawet pół roku - o ile w ogóle się doczeka. Przysyłają certyfikaty pocztą - pogniecione, potargany. Trzeba się wstydzić przed ludźmi za nich. NIE POLECAM!

Lewandowska
@Oburzony 04.12.2014 20:07

Zostaw opinię o Puls Systemy Organizacji Szkoleń Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Puls Systemy Organizacji Szkoleń Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.