Opinie o Puls Systemy Organizacji Szkoleń Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Puls Systemy Organizacji Szkoleń Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Puls Systemy Organizacji Szkoleń Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Puls Systemy Organizacji Szkoleń Sp. z o.o. w Poznań

Jaka atmosfera jest między działami w Puls Systemy Organizacji Szkoleń Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis

Najlepsza firma w jakiej pracowałam. Bardzo kompetentni kierownicy Artur S. i Kinga Z. Nigdy jako pracownik nie pozostawałam bez odpowiedzi i wsparcia kiedy taka była potrzeba. Wypłata zawsze na czas. Współpracownicy wspaniali. Były podwyżki, premie, jasny system wynagrodzeń i jasny system podziału obowiązków. Kiedy tam pracowałam to już wiedziałam, że już pewnie nigdy nie będę pracowała w życiu w lepszej firmie. Minęło od tego czasu 3 lata no i moje przeczucia potwierdziły się nistety a Puls Systemy organizacji szkoleń ogłosił upadłość lub likwidację.

KURSANTKA Nowy wpis

Ja nie miałam takiego problemu. to, że na szkolenie trochę sporo czekałam ale sam kurs był super. Tak jak jest napisane był zwrot kosztów dojazdu, i różne pomoce w każdej chwili miałam możliwość zapytać o coś co nie wiedziałam. Materiały były wszystkie na czas. Podczas doradztwa zawodowego miałam tak super napisane CV, że po stażu szukałam pracy to niecały miesiąc i znalazłam pracę, w której pracuję do tej pory. A minęły już 3 lata. Kontakt z firmą też miałam dobry, nie mogę narzekać. To normalne, że każda firma może mieć nieporządek w papierach ale jak na moje doświadczenia z tą firmą wspominam je bardzo pozytywnie. Dokumentacje dostałam jak należy, certyfikaty zaświadczenia itd. wszystko dostawałam do ręki, nic nie przychodziło pocztą. Nawet trafiłam na super ekipę, która się ze mną szkoliła i do tej pory dzięki tej firmie mamy ze sobą kontakt.

Agnieszka Nowy wpis

Jak atmosfera w firmie ? Czy ktoś z pracowników się wypowie ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Puls Systemy Organizacji Szkoleń Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Kuleczka

Też nie polecam tej firmy. Na szkolenie czeka się bardzo długo, bo prawie pół miesiąca. Następnie szkolenie jest robione trochę po łebkach i na szybko. Trwało kilka dni. Do tego potem długie czekanie odnośnie propozycji staży. Robią ludziom nadzieję, a potem nic z tego nie wychodzi. Czekałem dwa tygodnie od zakończenia szkolenia na spotkanie dotyczące propozycji stażu, po czym pani pyta mi się jakie mam propozycje miejsc odbycia stażu, po czym jest wielce zdziwiona, że to ona miała nam dać takie propozycje. I wyszukiwanie na szybko w internecie propozycji, po czym odwlekanie początku stażu i prawie 3 miesiące w zawieszeniu, po czym ze stażu nic nie wyszło, gdyż pracodawca wycofał się, ponieważ źle sformułowana była umowa. I brak możliwości przerwania stażu ani nic. Ciężko się też spotkać i umówić z organizatorami kursu i stażu.

Witold

Jak łatwo jest oskarżać tylko zastanówcie się czy macie dowody na swoje słowa? Firma może nie jest idealna ale przesadzacie!

Ziuta82

Oszuści krętacze (usunięte przez administratora) p.Kamil Jabłoński największy (usunięte przez administratora) oszust zwykle przekręty i (usunięte przez administratora) ta firma powinna być zlikwidowana

Lewandowska
@Ziuta82

Jestem na podobnym kursie z tej samej firmy mogła bym prosić o kontakt ponieważ z grupą mamy podobne problemy

Uczestniczka
@Lewandowska

Moglabym prosic o pani adres email? Tez jestem w nieciekawej sytuacji

Oburzony

Nie polecam współpracy z tą firmą. Materiały szkoleniowe (książki, skrypty etc.) przychodzą po szkoleniach. Niewypłacalni - czeka się na ciężko zarobione pieniądze nawet pół roku - o ile w ogóle się doczeka. Przysyłają certyfikaty pocztą - pogniecione, potargany. Trzeba się wstydzić przed ludźmi za nich. NIE POLECAM!

Lewandowska
@Oburzony

Zostaw merytoryczną opinię o Puls Systemy Organizacji Szkoleń Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Puls Systemy Organizacji Szkoleń Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Puls Systemy Organizacji Szkoleń Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Puls Systemy Organizacji Szkoleń Sp. z o.o.