Multivac Sp. z o.o.

Natalin

Opinie o Multivac Sp. z o.o.

Zgadzam sie z ,, mały budowniczy kominów" pracowałam w tej firmie i jest wiele rzeczy do zarzucenia tej firmie a raczej zarządowi .

eo0

ku mojemu zaskoczeniu firma nadal prężnie działa i to jak widzę już w skali globalnej. jak wejdziecie teraz w ich oferty pracy na ich stronie internetowej to można nieźle się zdziwić - nawet widzę specjalistów w dziedzinie it poszukują do Stanów Zjednoczonych

BoB

Kolego najwidoczniej nie umiesz walczyć o swoje, to że ludzie pracują od początku i zarabiaj dużo to chyba naturalne a ty po paru latach pracy chciałbyś to samo. Śmieszne to jest. Piszesz o układzikach to i ty musiałeś mieć układ ze w ogóle się dostałeś tam do pracy. Z czyjegoś polecenia i nie płacz tak

mały budowniczy kominów

Zdecydowanie nie polecam! Kolesiostwo, układziki, manipulacja. Stara kadra zarabia bardzo duże pieniądze, wszyscy inni to śmiecie, nikt się z nimi nie liczy. Szkoda czasu i nerwów.

Matt

A skąd ty to możesz wiedzieć jeśli tam nie pracujesz?

Zostaw opinię o Multivac Sp. z o.o. - Natalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multivac Sp. z o.o.