GROVIS - P.P.U. Centrum Motoryzacyjno-Techniczne

Lublin

Opinie o GROVIS - P.P.U. Centrum Motoryzacyjno-Techniczne

moto

Potwierdzam , zero reklamacji , Szkoda fatygi .

lbn

Gwarancja ,to fikcja.

pol12

Nie polecam ,zawyżają ceny akumulatorów przed zakupem dobrze radze zajrzeć do internetu ile kosztuje ten sam akumulator na allegro .Bardzo nie sympatyczny pan odbierający tel komórkowy (usunięte przez administratora),radze zmienić prace.

LBN291

dałem się nabrać i kupiłem u nich akumulator - jak potem porównałem ceny w necie to aż usiadłem - jedyne co mogę zrobić to przestrzec innych aby przed zakupem u nich porównali ceny w necie, rozumiem że na sklepie może być 20-30% drożej ale żeby ponad dwukrotnie wyższa cena! Bosch 12V 60 Ah 540A za 510 zł po rabacie.....

Zostaw opinię o GROVIS - P.P.U. Centrum Motoryzacyjno-Techniczne - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GROVIS - P.P.U. Centrum Motoryzacyjno-Techniczne