Opinie o nocowanie.pl - NOCOWANIE.PL sp. z o.o. w Lublin

2.7 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Nocowanie.Pl Sp. z o.o.

Slt
Inne

Nie rozumiem fali komentarzy jaka tu się wylała. Pracuję tu kilka lat i pracowałem również z tak wychwalanym tu "starym kierownictwem". Komentarze które tu czytam są absurdalne a komentujący chyba nie mają pojęcia o czym piszą. Zawsze wiedziałem że gowork to wylęgarnia hejtu, ale nie wiedziałem że na aż taką skalę. To absurd.

1
Ksiądz
Pracownik

Dużo tu komciów o fatalnym zarządzaniu spółką, menedżerach, którzy się na niczym nie znają oraz fatalnej atmosferze. Nie wiem jak było, jestem na pokładzie trzy miesiące i na razie: 1. Byłam na tłustej imprezie firmowej w jednej z lepszych miejsc w Lublinie. 2/3 firmy przyszło i bawiło się do rana 2. Prezio powiedział ze finansowo to jest najlepszy rok w 17 letniej historii firmy 3. Za czerwiec dostanę premię za zrobienie targetu 4. Jest jeszcze obiecana jakaś kasa ekstra - 2 kafle na głowę dodatkowo jak zrobimy cel roczny Jak dla mnie to raczej nie świadczy o fatalnych menedżerach

14
lucius
Kandydat
 Pytanie
@Ksiądz

No nic, trzeba będzie podesłać to CV. Na jakim stanowisku pracujesz?

Zakonnica
Były pracownik
@Ksiądz

Bo to zawsze tak, jest: kiedyś to było. Teraz to nie ma ;) Pewnie kilku pracowników się przyzwyczaiło do starego szefostwa i teraz narzeka że poszli swoją drogą. Ktokolwiek by ich nie zastąpił, będzie dla takich ludzi źle

1
Nick
Pracownik
@Ksiądz

Ja mam wrażenie, że te wszystkie komentarze napisała ta sama osoba. Ten sam styl, praktycznie to samo napisane...

1
max
Były pracownik
@Nick

coś w tym jest

1
angi
Kandydat
@lucius

podbijam

Aga
Inne

Niestety to mało rzetelny serwis, oferty nieaktualne....

anonim

(usunięte przez administratora)

MarJolka
Pracownik

@Proste, nie wiem kim jesteś, ale już Cie lubię :) sama prawda

OLX lepszy

Żaden inny portal nie musi tak dbać o poprawę reputacji jak nocowanie. Więc ani BOOKING ani OLX nie ma potrzeby podrabiania komentarzy. Wystarczy poczytać opinie pracowników co się u was dzieje. Prawda już wyszła na jaw. Nocowanie zmierza ku upadkowi.

Hahaha
Były pracownik
@OLX lepszy

To poczytaj opinie o Bookingu w takim razie :) Polecam, świetna lektura. Szczególnie podoba mi się ta część, gdzie na GoWorku piszą niezadowoleni klienci i właściciele pensjonatów, którzy po prostu nie widzą już innej metody kontaktu z tą wspaniałą stroną :)

micki
@Hahaha

potwierdzam w 200 % ;)

Olx wcale nie jest lepszy
Były pracownik
 Pytanie
@OLX lepszy

Ale ty tak serio w to wierzysz? Poczytaj sobie opinie innych firm na goworku, przecież tutaj ludzie głównie wypisują swoje żale do firm. Założę się że i booking i olx mają na swoich stronach mnóstwo żali byłych pracowników. Narzekanie to nasz sport narodowy i nic na to nie poradzimy

www
@Hahaha

noco naprawdę daje radę - zdecydowanie odradzam olx

nick
@www

zgoda w 100%

 Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nocowanie.Pl Sp. z o.o. na stanowisko Traffic Acquisition Manager ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Wojdi
Inne

Jeśli nie potraficie ocenić swojego miejsca wsrod konkurencji i próbujecie pobierać 12% prowizji od rezerwacji to marnie widzę Wasza przyszłość.... W porównaniu z bookingiem, niestety ale w ten sposób nikogo nie zachecicie

L
Były pracownik
 Pytanie

Jest jakaś grupka na której byli pracownicy się ustawiają żeby pisać komentarze w tym samym momencie czy co? XD

ratata
Były pracownik
@L

pewnie jest ;)

Obiectywny
Były pracownik

Fatalne zarządzanie, tragiczna atmosfera, brak szacunku i zaufania do ludzi. Efekt: masowe wypowiedzenia w ciągu kilku ostatnich miesięcy, ponad połowa specjalistów IT podziękowała za współpracę. Omijać szerokim łukiem.

1
Pracujący
Pracownik
@Obiectywny

Potwierdzam, ponad połowa działu IT odeszła. Zresztą nie tylko IT, w innych działach podobnie, choć nie na taką skalę.

1
Piękny Tomek
Pracownik
@Pracujący

Up. Potwierdzam

programista
Były pracownik
@Pracujący

Tak było, nie zmyślam:)

OkoPress
Pracownik
@Obiectywny

Zmiany bywają trudne, ale że nowa kadra zarządzająca narobi takiego (usunięte przez administratora) i spustoszenia w zespole, to się chyba nikt nie spodziewał. Będą zbierali owoce swoich „wyczynów” już w najbliższych miesiącach.

Anonim
Pracownik
@Obiectywny

Potwierdzam

Izzyy
Były pracownik
@OkoPress

Dokładnie. Już wkrótce odbije się im to czkawką.

Prosty schemat
Pracownik
@Izzyy

i tak za wszystkie fakapy odpowiedzialność spadnie na Bogu ducha winnych pracowników, bo nikt z kierownictwa nie przyzna się do swoich błędów. Jak zwykle.

Izzyy
Były pracownik
@Prosty schemat

Dlatego trzeba stamtąd uciekać. Jak już odejdą wszyscy kumaci, to tamci się obudzą z ręką w nocniku i zobaczą że nie ma kto na nich robić. Zachciało się im korporacji to teraz będą bekać podwójnie. A szkoda że nie potrafili docenić dobrych pracowników. Nadchodzi epoka BOOKING i OLX. Nocowanie papa. Korporacja-mobbingacja wita na pokładzie. Uciekajcie prędko :)

Lolz
Pracownik
@Obiectywny

Jak widzę nicka OBIEKTYWNY to już wiem, że z opinia nawet nie będzie stała obok obiektywizmu. Przecież ogólnie wiadomo, że te wpisy produkują dwie osoby...

Tomek, daj spokój:)
Były pracownik
@Lolz

Dwie osoby, to próbują tu preparować wypowiedzi właścicieli kwater (Tomek + dyżurna Kasia z HR). A rozczarowanych, wykończonych (byłych i obecnych) pracowników, którzy wyrażają tu swoje autentyczne opinie jest kilkunastu jak nie lepiej.

Policz sobie
Pracownik
@Lolz

Wystarczy że opinię napisała co trzecia z tych którzy odeszli i już masz sporą grupę. Poza tym spójrz sobie na ankiety pracownicze, świetnie tam widać jak „dobrze” się pracuje ludziom w Nocowaniu. Tak źle nie było jeszcze nigdy w 15 letniej historii firmy.

Samo życie
Pracownik
@Policz sobie

Zgadza się. Przecież te wypowiedzi mogą pochodzić też od osób po których nikt by się nie spodziewał. Z resztą często z obserwacji widać że każdy w oczy ładnie pięknie, a za plecami jedzie równo. Faktycznie opinie są mało eleganckie, ale to też coś pokazuje. Przykre że musi dochodzić do wylewania frustracji na forum, ale widocznie wszystko jest po coś :)

Już czas
Pracownik
@Samo życie

Właśnie, wszystko po coś. Ludzie chcą przestrzec przed tą firmą. A wypowiedzenia są tego przykładem.

zaskoczona @właściciel kwater
@Tomek, daj spokój:)

tak myślałam że te pytania do kwater są podrabiane i ktoś te maile specjalnie wysłyla zeby tylko kase płacić i pkt pozycjonujące kupic, a rezerwacji coraz mniej od nich, ...ech...eholiday to była fajna zabawa dla tych co szukali wynająć i chcieli wynająć ...nie ma mnie juz od dawna na nocowanie.pl, ale zaciekawiało mnie co sie z eholiday dzieje i tak sobie po kłębku doszłam do wypowiedzi waszych...fakt..specjalisci w eholiday byli super ..nigdy nikogo nie poznałam osobiście ale to dzieki wam stawiałam pierwsze kroki w 2012 roku z rezerwacjami online.. i zawsze spotakałam sie z życzliwością z waszej strony...czasami żałowałam ze nie moge u was pracować ..pozdrawiam wszystkich z eholiday..nie wiem czy ktos z was to jeszcze przeczyta...

Były
Były pracownik
 Pytanie

Los starego kierownictwa był przesądzony już w momencie przejęcia sterów przez nowego prezesa. Takie jest życie. Pamiętacie co się stało z warszawskim oddziałem Eholiday.pl a następnie z samym serwisem za starego prezesa? No właśnie :) Oni pewnie też pewnie woleliby nie dostać wypowiedzeń i nie oglądać upadku serwisu którego byli częścią przez wiele lat. Biznes to biznes a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie ma co bóldupić w nieskończoność tylko iść w swoją stronę i miło wspominać czasy grilli na parkingu.

To już jest koniec
Pracownik
@Były

Dokładnie, komu nie pasuje już uciekł (a zrobiła to większość doświadczonych pracowników). Niektórzy się jeszcze zastanawiają, lecz to kwestia czasu. Firma (managerowie) przez kompletny brak kompetencji w zarządzaniu ludźmi doprowadziła firmę do ruiny.

Grill
Były pracownik
@Były

Bez szału były te grille szczerze mówiąc ;)

lato
Były pracownik
@Grill

Ja tam dobrze je wspominam ;)

Smutne realia
Były pracownik
 Pytanie

Rozumiem, że komentarze są nieprzychylne i nic dziwnego, że organizacja stara się je zwalczyć, ale nie do końca rozumiem zdania o obrażaniu pracowników i konsekwencji z tego tytułu. Przecież tam nie ma imion i nazwisk i pisania obelg, tylko ogólnikowo ktoś napisał o niskich kompetencjach kierownictwa. A skoro nie jest to napisane pod adresem konkretnej osoby, to chyba nie kwalifikuje się to pod ,,zniesławienie" czy ,,obrażenie publiczne", ,, niszczenie reputacji".etc. Teoretycznie wiadomo, kto zajmuje stanowisko kiero, ale ludzie komentujący nie pisali o konkretnej osobie, więc nie jest jasno pokazane kogo mają na myśli, czyli nie ma obrażenia wprost. To już memy i komentarze w necie typowo obrażając prezydenta czy premiera są bezkarne, a tu anonimowe wyrażenie ogólnej opinii, spotyka się z zastraszaniem pozwem? Nie ogarniam. Pracownicy są rozgoryczeni i odchodzą, więc chyba tak nie do końca jest tu sielanka? A to że ktoś napisał komentarz o wydźwięku pozbawionym merytoryki wypowiedzi i owe wypowiedzi są prostolinijne, to już jest be? Napisane jest również o otwartości na tą merytoryczną konwersacje, ale chyba chodzi tylko o pozytywne komentarze. Bo jeśli w ostatnim kwartale non stop ktoś odchodzi i cały czas jest fala opinii ludzi niepocieszonych tym co ma miejsca, to kto ma podjąć tą dyskusje? Jak wypowiadać się pozytywnie, skoro nikt nie jest zadowolony? Faktycznie ma to wpływ na postrzeganie firmy, bo wszystko jest ,,na piśmie w necie", ale równie dobrze ,,poczta pantoflowa" też by rozniosła to i owo. Pewnie nie na taką skalę i nie tak nagle, ale również. A chyba na ludzi najbardziej działa ,,polecajka"(byłem, przeżyłem, nie polecam niż randomowe komentarze typu (usunięte przez administratora) miejsce, (usunięte przez administratora) płaca). Przykre, że wylał się hejt i są te wszystkie komentarze, ale może gdyby słuchać tego co mówią pracownicy, to nie rozniosło by się to na taką skalę? Oczywiście to krzywdzące dla firmy, ale czy pracownicy też krzywdy czasem nie zaznali i próbują przenieść tu swoje rozgoryczenie? Nawet jak się usunie te wszystkie treści to niesmak i tak pozostanie.

5
Zajazd
Inne

Portal zdziera grube pieniądze za abonament i wymyśla durne pozycjonowanie na które trzeba wydać dużo kasy, a to nic nie daje. TYLKO BOOKING I OLX

pensjo art
Inne
@Zajazd

nie polecam OLX

Lowasz
Inne
@Zajazd

Na Bookingu masz od 15 do 30% prowizji od jednej rezerwacji, w zależności właśnie od tego jakie chcesz mieć pozycjonowanie oferty :) Potem jeszcze co miesiąc musisz rozliczać niedojazdy, zakładać spory fakturowe bo przypadkiem za dużo policzą. Faktycznie łatwiej ;) Opłata roczna tutaj przy tak grubej prowizji Bookingu to nie jest wcale droga rzecz. Co kto lubi

aaaaa
Inne
@pensjo art

Jak dla mnie tylko noco ewentualnie b. / na OLX jest pełno scamów i fałszywych ofert :/

Hahaha
Były pracownik
 Pytanie
@Zajazd

Widzę że Ci się nie nudzi :D Wystaw ogłoszenie na OLX to zaraz odezwie się do Ciebie kilka botów, które wyślą Ci uprzejmie scammerski link i codziennie będzie do Ciebie dzwonić Klara Sobieraj z ofertą fotowoltaiki :) Booking? Tak jak wyżej napisane - 30% prowizji OD KAŻDEJ rezerwacji, a ty piszesz że tu "zdzierają grube pieniądze" :D

alex
Inne

polecam

Szczera lub nieszczera
Pracownik

Niestety jeszcze pracuję i muszę powiedzieć, ze to już nie jest ta firma co kiedyś. I nie mam tu na myśli dwóch czy trzech lat, ale obecny rok. Została wymieniona cała kadra managerska, która nie ma nic wspólnego z zarządzaniem. Panuje niekompetencja, czego efektem jest trwająca fala wypowiedzeń. Ludzie po prostu nie chcą pracować w takiej atmosferze.

CCC
Pracownik

Powiem tak, pracowałem już w wielu firmach, od dużych korporacji, po mniejsze biznesy, ale tak wysokiej niekompetencji wśród kadry managerskiej jeszcze nie widziałem. Przełożeni nie mają kompletnie pojęcia o co chodzi w tym biznesie, nie potrafią zarządzać zasobami ludzkimi - stąd tak duża w ostatnim czasie fala odejść z firmy.

coś w tym jest
Pracownik
@CCC

dziwnym trafem całe to nowe kierownictwo to dobrzy koledzy/koleżanki zarządu, a nie kompetentni, zweryfikowani merytorycznie specjaliści. I to niestety widać w codziennej pracy.

Zdumiony
Kandydat
 Pytanie

Zastanawiałem się nad wysłaniem CV na stanowisko Front-Enda, ale po przeczytaniu informacji o rotacji w dziale IT nieco się zniechęciłem. Czy ktoś powie coś więcej niż ogólniki o braku szacunku itd.? Czy to nie jest przypadkiem tak, że starzy pracownicy z biura w Lublinie nie radzą sobie z wizją nowego kierownictwa z Warszawy i mamy po prostu konflikt na linii tych dwóch miast?

Pracownik
Pracownik
@Zdumiony

Ludzie nie lubią zmian, sam się z brakiem szacunku nie spotkałem. Atmosfera pracy nie zmieniła się po zmianie kierownictwa i dalej dobrze się tutaj pracuje.

2
Thomas Mach3
Pracownik
@Zdumiony

Problemem nie jest wizja nowego kierownictwa tylko brak tejże wizji. Kiedyś były stawiane realne cele i zespół je dowoził. Dzisiaj pomysły na kolanie, nieprzemyślane i niewycenione, a do swojego błędu nikt z kierownictwa się nie przyzna, tylko szuka kozła ofiarnego. Absurdalna presja i niepoukładane procesy. Brak zaufania do ludzi pokazywany jest przy każdej możliwej okazji. Frontendowcy mogą przebierać w ofertach dobrze zarządzanych firm, ale jak chcesz to próbuj :)

aaa
Kandydat
@Thomas Mach3

Ja tam chętnie spróbuje i wyślę CV ;) wszystko wyjdzie w praniu

Lolz
Pracownik
@Zdumiony

To nie do końca tak. Po prostu przyszedł ktoś z zewnątrz i (o matko!) ZACZĄŁ WYMAGAĆ. Skończyła się firma, w której wszyscy sobie spijali z dziubków i plotkowali o tym jacy to są zaj..ści. Wszystkie te wpisy są produkowane przez parę osób, które (jak widać po tym co robią) nie dorosły do jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji. I wszystkie to wylewanie swoich złości i żalów bo TRZEBA pracować.

3
Bredzisz
Pracownik
@Lolz

Tylko dziwnym trafem, ci wszyscy specjaliści, którzy po latach rozstali się z firmą, błyskawicznie znaleźli dobre posady w innych organizacjach i radzą tam sobie doskonale :) Dobrych pracowników warto cenić, a nie nimi pomiatać, bo odbudowanie teamu nie jest łatwe. Może to kiedyś zrozumiesz.

Unstoppable
Pracownik
@Lolz

@Lolz wcale nie chodzi o to, że przyszedł ktoś z zewnątrz i jak to napisałeś "zaczął wymagać". Zmiany trwają już prawie dwa lata i po pierwszych roszadach duża część zespołu została. To ostatnie zmiany spowodowały falę wypowiedzeń. Wszystko przez brak odpowiedniego podejścia do pracowników, brak zainteresowania nimi i skupienie się na swoim otoczeniu. Z tym, że "Skończyła się firma, w której wszyscy sobie spijali z dziubków i plotkowali o tym jacy to są zaj..ści." w ogóle się nie zgodzę. Dział produktu kultywuje tę piękną tradycję jeszcze lepiej niż poprzedni pracownicy. Problem nie polega na tym, że "TRZEBA pracować" tylko, że trzeba pracować w takich warunkach. Brak kompetencji po stronie PMów i osób na stanowiskach kierowniczych, którzy nie potrafią rozmawiać z pracownikami.

Tak to już jest
Były pracownik

Skończyła mi się wazelina, więc muszę stąd uciekać. Pzdr dla kumatych, co wiedzą jak wygląda ich organizacja. Gratuluję tym co złożyli wypowiedzenia, a reszcie polecam to samo.

Były pracownik nocowanie.pl
Były pracownik

Nocowanie.pl było moim pracodawcą przez jakiś czas. Przyszłym pracownikom zdecydowanie odradzam "kariery" w tym miejscu. Praca sama w sobie była dla mnie naprawdę ciekawa, jednak atmosfera pozostawiała wiele do życzenia. Brak szacunku, publiczne obrażanie, obgadywanie, podważanie kompetencji. Jednym słowem - mobbing. "Przełożeni" w nocowanie.pl, którzy są bez odpowiedniego przeszkolenia w zakresie zarządzania zespołem, w ogóle nie powinni mieć styczności z ludźmi - gdziekolwiek, nie mówiąc już o tak dużej firmie, która zatrudnia setki osób. Szkoda nerwów. Zdecydowanie odradzam.

2
Obecny pracownik
Pracownik
@Były pracownik nocowanie.pl

Pracuje w firmie blisko 5 lat, przez ten czas wiele się zmieniało, na lepsze lub gorsze, ale jest chodzi o przełożonych w tej kwesteii nic się nie zmienia, nawet po awansach współpracuje się z nimi b. dobrze. Co ważne Prezes pomimo tego że firma zyskała w tym czasie kilkukrotnie na wartości, nadal jest tym samym spoko gościem :)

2
Były pracownik
Były pracownik
@Obecny pracownik

Nie jesteśmy na gowork to to, aby się przekonywać do swoich racji, tylko stwierdzać fakty. ????

Obserwator
Pracownik
@Były pracownik

@Były pracownik gowork od zawsze słynie wyłącznie z negatywnych komentarzy o firmach, to jest fakt. Sami napędzają lawinę "hejtu". Polecam przeszukanie fejsa czy innych social mediów i znalezienie osób zajmujących się pracą na danych stanowiskach, to nie jest trudne, a zawsze pozwala uzyskać najbardziej wiarygodne informacje o aktualnej sytuacji w firmie.

4
Marek
Kandydat

Dokładnie. Ogólnie to firma traktuje strasznie pracowników ostatnimi czasy, w każdym dziale.

obecny pracownik 4
Pracownik
@Obecny pracownik

no o opinia już nie aktualna, ten spoko gość w zeszłym roku przestał być prezesem a teraz szkoda mówić

5
Exe
Były pracownik
@Obserwator

No gowork to zawsze jest miejsce gdzie ludzie wylewają frustrację, ale rzadko kiedy to ma przełożenie na rzeczywistość. Te żale tutaj to najczęściej frustracja pojedynczych pracowników, którym po prostu coś się przestało podobać i zamiast zmienić pracę jak normalny człowiek, starają się wypisywać negatywne opinie. Pracowałem w firmach, które miały tu doskonałą opinię a źle traktowały pracowników i w takich, które miały tu słabą opinię, a były świetnym miejscem pracy.

Nick
Pracownik
@Exe

Co ty nie powiesz. Niestety wszystko, co jest tutaj pisane to prawda. Piszę 'niestety', bo jeszcze do niedawna miałem nadzieję. To, co się dzieje obecnie w tej organizacji to brak jakiegokolwiek ładu, procesów, BRAK ZASOBÓW LUDZKICH, brak perspektyw na rozwój i docenienia. Nikt nie wie za co jest odpowiedzialny a stawiane cele są nie do osiągnięcia... Wykorzystują człowieka do granic możliwości. Polecam omijać szerokim łukiem. Każdy kto chce się rozwijać odszedł lub odejście planuje.

Jack
Kandydat
 Pytanie
@Nick

No i zaorałeś "pozytywnego" EXE. To EXE to od Executive? Miałem złożyć papaiery ale dam sobie spokój. Dla mnie tematem przekonującycm jest duża...rotacja. Nikt nie odchodzi bez powodu. Pensje atmosfera w pracy itd. A trata informtyków to dla mnie pierwszys sygnał, że jest źle. Ci ludzie mogą sobie pozwolić od ręki na zmianę pracy.

Dobra decyzja
Pracownik
@Jack

Dobra decyzja, w firmie jest ogromna rotacja, obecnie trwa ponad 10 odejść z samego (!) it.

1
Irena
Pracownik
@Były pracownik nocowanie.pl

To jest najlepszy komentarz, który idealnie podsumowuje tą organizację.

L1 Tesla
Były pracownik
@Irena

Tylko że tamten komentarz jest z czasów starego prezesa i starego kierownictwa :]

Nowi ludzie, stare problemy
Pracownik
@L1 Tesla

Widocznie obecny prezes i zarząd nawet nie są w stanie zminimalizować starych problemów

Beatriz Alarcone
Kandydat
@Były pracownik nocowanie.pl

Z tym obrażaniem i obgadywaniem to szczera prawda. Jedna ,,kierownisia" ciągle wyśmiewa swoich ludzi z zespołu. A jak jej potrzeba poklasku, to wie gdzie przyjść. Przykre, smutne, lecz prawdziwe.

Frosta
Pracownik
@Były pracownik nocowanie.pl

Wazelina mi się skończyła i muszę stamtąd spadać. Pozdro dla kumatych, co wiedzą jak działa ich społeczeństwo. Gratuluję wszystkim złożonych wypowiedzeń, a reszcie polecam brać przykład.

Amelia
Kandydat

Rekrutowałam do tej firmy i na całe szczęście nie przeszłam do kolejnego ,,etapu”. Pani prowadząca rozmowę- mocno arogancka, oczywiście praca przedstawiona w samych superlatywach, pon-pt 8-16, najniższa krajowa, target sprzedażowy do wyrobienia, to jest nic innego jak wyścig szczurów, kto więcej ten ma większą,, premie”. Nie oszukujmy się jest to praca na słuchawce a wymyślili sobie etapy rekrutacji, oczekują chyba że ktoś to realnie zajmuje się sprzedażą przyjdzie do nich na słuchawkę. Bez wcześniejszej praktyki marne szanse na prace. Myśle że po podjęciu pracy zrezygnowałabym pp kilku dniach ze względu na przekłamanie.

Janek
Kandydat
@Amelia

Mam te same wrażenie odnoście rekruterki. Wizerunkowo wygląda to słabo. 3 lata temu rozmowa wyglądała zupełnie inaczej.

Anonim
Pracownik
 Pytanie
@Amelia

Która Cię rekrutowała? Jak wyglądała

Lol
Pracownik
@Anonim

@Amelia Tamta Pani nie była arogancka, tylko bardzo profesjonalna. Teraz jest żenada

Józek
Były pracownik

Widać że kierownicy dostali polecenie z góry żeby naprawiać opinie. Niestety to nierealne. 30 wypowiedzeń w ciągu ostatniego kwartału i ciągle to rośnie. Myślę że nie wyrobicie się z poprawianiem reputacji :)

To już jest loniec
Pracownik
@Józek

Potwierdzam, odszedłem i pracuję w innej firmie. W normalnych warunkach, z normalną pensją.

Wojtek
Pracownik
@Józek

Zgadza się, kolejny miesiąc z około 10 wypowiedzeniami. Obecnie trwa fala odejsć.

Wioleta
Inne
 Pytanie

Chciałam się dowiedzieć czy dobrze przypuszczam. Kilka dni temu zapłaciłam abonament za wystawienie domku na wynajem na nocowanie.PL i każdego dnia dostaje wiadomość z pytaniem o termin ale z tych około 7 wiadomości i moim odpowiedzi nie została kontynuowana. Każdego dnia spływa jedno pytanie i po mojej odpowiedzi, ze termin jest wolny jest cisza…śmiem twierdzić, ze pracownicy maja za zadanie spamować wynajmujących po to aby nikt im nie zarzucił, ze wyrzucił pieniądze w błoto ogłaszając się im. Dobrze myśle czy jednak dziwny zbieg okoliczności?

to nie tak
Pracownik
@Wioleta

Wioletta, Nocowanie to fatalnie zarządzana firma, stłamszona przez kadrowe problemy stworzone przez beznadziejne kierownictwo. Ale uczciwie trzeba powiedzieć, że nikt tu nie każe pracownikom wysyłać fejkowych zapytań. Poprostu serwis jest tak archaicznie skonstruowany, że jeden turysta wysyła to samo zapytanie do 10 kwater i potem ignoruje odpowiedzi dziewięciu z nich.

X
Były pracownik

Pracowałem, odradzam. Fatalna atmosfera, wymagania odnośnie IT wzięte dosłownie z (usunięte przez administratora). Managerowie w ogóle nie panują nad projektami i wiecznie nic nie wiedzą.

Y
Pracownik
 Pytanie
@X

A skąd mają wiedzieć? Ludzie którzy znali produkt już odeszli, albo złożyli wypowiedzenia i schodzą z zaległych urlopów :)

Tak jest
Pracownik
@X

To prawda. Ani żadna u nich praca, ani godna płaca. A ego kiero i trenerów czy innych liderów wyższe niż Mount Everest

Tak jest
Były pracownik
@Y

Dobrze zrobili, że się uratowali z tej gehenny. Nocowanie celowo wywala starych, dobrych pracowników (albo skłania do wypowiedzenia) żeby obstawić swoich. Jeszcze im się to odbije czkawką... ODRADZAM PRACĘ TU...

bezpodwyzkov
Były pracownik
@X

Potwierdzam. Byłem tym menadżerem.

Prosty schemat
Pracownik
@Tak jest

Szefostwo beztrosko patrzy na odejścia doświadczonych ludzi, a potem projekty stoją w miejscu i konsekwencje ponoszą szeregowi pracownicy. Amatorskie, krótkowzroczne zarządzanie, wykańczające psychicznie rzetelnych pracowników z poczuciem odpowiedzialności.

Tak jest
Pracownik
@Prosty schemat

W sedno :) jest dokładnie tak jak mówisz.

Vegeta
Były pracownik
@bezpodwyzkov

Ja chciałam być TimLiderem ale nie miałam znajomości i musiałam odejść. Tak mi przykro że aż wcale :)

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Nocowanie.Pl Sp. z o.o. - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Nocowanie.Pl Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Nocowanie.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Nocowanie.Pl Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Nocowanie.Pl Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Nocowanie.Pl Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nocowanie.Pl Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii