Nocowanie (NOCOWANIE.PL sp. z o.o.)

2.7 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

 
           Miło nam powitać Wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o firmie NOCOWANIE.PL
 

Nocowanie.pl to lider wśród polskich portali turystycznych, który od 17 lat dba o to, by planowanie wypoczynku było wygodne, łatwe i przyjemne. W sezonie korzysta z niego nawet 4 mln użytkowników miesięcznie. Baza ofert obejmuje obiekty noclegowe
w Polsce oraz za granicą, m.in. w Anglii, Austrii, Bułgarii, Czechach czy na Słowacji. Oprócz wyszukiwarki noclegów prezentuje również informacje o atrakcjach turystycznych i lokalnych imprezach, rozkładach jazdy oraz prognozach pogody. Portal nieustannie się rozwija i wprowadza udogodnienia, takie jak bezpieczne płatności online czy wirtualne spacery po obiektach. Udostępnia również aplikację mobilną dla właścicieli obiektów noclegowych do prowadzenia komunikacji z turystami
i zarządzania pozycjonowaniem obiektu.

 

W Nocowanie.pl z siedzibą w Lublinie pracuje obecnie ponad 100 osób.  Firma rozwija się, zatrudnia nowych pracowników i zmieniła styl zarządzania zespołem oraz jego funkcjonowania. Nowy sposób prowadzenia działalności różni się od wcześniejszego modelu.  

 

Rozumiemy, że zmiany, nowe wyzwania i nowy kierunek rozwoju marki mogły stać się powodem do “wyjścia poza strefę komfortu” dla wielu pracowników. Dokładamy wszelkich starań, by przejście do realizacji nowych planów firmy związane z jej ekspansją odbyło się płynnie i zgodnie z  założeniami. Mamy nadzieję, że podczas tej drogi możemy liczyć na wyrozumiałość pracowników, tak jak i my staramy się podchodzić do ich problemów ze zrozumieniem.

 

Dziękujemy za Wasze komentarze, doceniamy to, że interesujecie się naszą firmą. Staramy się być wszędzie tam, gdzie są kandydaci zainteresowani pracą, aby móc na bieżąco odpowiadać na pytania.
 
Nie możemy jednak pozwolić, by w przestrzeni publicznej pojawiały się wpisy godzące w dobre imię naszych pracowników

Nocowanie.Pl Sp. z o.o.