Opinie o nocowanie.pl - NOCOWANIE.PL sp. z o.o. w Lublin

Opinie o Nocowanie.Pl Sp. z o.o.

Błażej

Firma rusza i jak nastroje, czy bardzo dużo ograniczeń? Miałem zamiar aplikować, ale teraz nie wiem.

@Błażej

Na jakie stanowisko?

Adellajda

Moze warto wejśc tez na faaceksiązkę i zobaczy co piszą na temat firmy potencjalni odbiorcy ich usług bo tam tez są ciekawe opinie ...Obiecują wiele dla pracowników ale to nie zawsze potem tak jest. ...

Ridż Forester

Jak tam efekt wirusa? Szykują się zwolnienia, czy już kogoś zwolnili?

Tragedia. Rozumiem, że chodzi tu o szeregowych pracowników, a nie np. dyrektor sprzedaży? Gdyby nie ci zwykli ludzie na słuchawkach, gościu nie sprzedałby części biznesu WP za tak przesadnie duże pieniądze. Gdzie tu jest honor? Gdzie tu jest zabezpieczenie finansowe i chęć zapewnienia komfortu swoim pracownikom?

Mr. Raf

Praca jak praca, jak wszędzie trzeba sprzedawać i tyle, po to jesteś w dziale sprzedaży żeby sprzedawać. Atmosfera w pracy na plus. A Pani Dyrektor sprzedaży "AK" jak dla mnie ideał kobiety :). Polecam firmę. RM.

Tester Oprogramowania

Zgadzam się, zero feedbacku po rozmowie technicznej, a minęło 1,5 miesiąca. Oczywiście zapewnienia, że się odezwą z decyzją. Mega słabe.

teoria testowania, zadania praktyczne

Nocowanie.pl

Panie Mariuszu, zapraszamy do indywidualnego kontaktu, chcielibyśmy odnieść się do Pana opinii.

Pszczółka

Jak robisz target jesteś fajny super itd jak Ci nie idzie jesteś nie potrzebny obiecują Ci pomoc żeby się poprawić ale nie ma czegoś takiego sami doprowadzaja pracownika zeby nic nie zarabiał a co za tym idzie żeby go zwolnić. Nie możesz mieć własnego zdania jeśli takie masz to dostaniesz do zroxumienia że jesteś nie potrzebny że zostaniesz zwolniony, atmosfera na początku super ale później wiesz że połowa osób uśmiecha się Tobie w oczy a za plecami robi Ci koło czterech liter. Każą wyrabiać targety na poziomach prawie nie osiągalnych. (usunięte przez administratora)

@Pszczółka

W firmie panuje koleżeńska atmosfera i wszyscy starają się sobie wzajemnie pomagać. Kierownicy kładą nacisk na mocne strony pracowników, możliwe są przejścia między działami, jednak najważniejsza jest chęć do pracy i zaangażowanie ze strony pracownika ;)

Pszczółka
@Nocowanie.pl

Bardzo koleżeńska atmosfera jak np. Jedna osoba rozdaje obiekty i tez ona dzwoni do tych obiektów wszyscy za plecami gadają że tylko dlatego że rozdaje te obiekty wyrabia target bo wie co sobie wybrać a w oczy no skąd wszystko jest fair to jest tylko jeden przykład odnośnie koleżeństwa w firmie.

Obecny pracownik
@Pszczółka

Drogi Pszczółko, jestem obecnym pracownikiem i oboje dobrze wiemy ze nie jest to prawdą co napisaleś. W nocowaniu polecam pracę przede wszystkim ogarniętym i pracowitym osobom, którym się chce - jak się nie chce pracować i niepotrafi się przestrzegać podstawowych zasad to rzeczywiście może być ciężko z wyrobieniem targetów. Ze strony przełożonych to akurat mamy wszyscy bardzo duże wsparcie i pomoc. Atmosfera też jest dobra.

Jaś
@Obecny pracownik

Zawsze tak było w tej firmie. Po prostu jest tak mało już chętnych na tą przeciętną formę reklamy, że trzeba jakoś sobie radzić.

JB

Pracowałam w Nocowanie. pl i byłam bardzo zadowolona kasa na czas.umowa o pracę 8 godz jak coś wypadło zawsze można było się dogadać czy do zmiany godzin czy wolnego Atmosfera super szefostwo super współpracownicy zawsze chętnie pomogę mi brakowało trochę szkoleń dodam że nie odeszła z firmy zostałam oddelegowana do ich drugiej firmy jednak tam kierownik już nie był taki super ale to nie tu o tym pisać chętnie bym wróciła do Nocowania

@JB

@JB dziękujemy za rzetelną opinię!

Iwona
@JB

Czy Twoje przeniesienie to awans? To ważna wskazówka dla przyszłych pracowników tej firmy, którzy moga widzieć szansę na rozwój. Jak wygląda Twoja obecna sytuacja zawodowa i jakich wskazówek mogłabyś udzielić innym zainteresowanym ponieważ widzę, że firma poszukuje pracowników na kilka stanowisk m.in w dziale sprzedaży.

Często komentujesz opinie innych, a mogę Cię prosić o wypowiedź, jak wygląda praca z Twojej perspektywy? Opisz proszę warunki, wynagrodzenie, rodzaj zatrudnienia i co sądzisz na temat tego pracodawcy. Będzie to pomocne dla innych. Dziękuję.

Lukasz

Po wstępnej rekrutacji przez telefon, Skype oraz finalnie na żywo z poświęconym dniem na dojazd i paliwo, - za które zwrotu nie było - uczciwie miałem być poinformowany o rezultacie i podjętej decyzji, na którą czekałem by zachować się przyzwoicie wobec innego pracodawcy, który zaproponował mi współpracę. Dzwoniąc do osoby koordynującej rekrutację okazało się, ze juz tam nie pracuje a po próbie kontaktu dwa dni później otrzymałem SMS z podziękowaniami za udział w rekrutacji ???? jak widać pełen profesjonalizm w korpo. Dla mnie taka niesłowność jest przykładem selekcji z mojej strony.

Zaduszki
@Lukasz

Pewne standardy jak widać nie zmieniają się.

Ciepiela E.

Witam serdecznie. Miałam przyjemność być rekrutowaną przez przesympatyczne osoby m. i Panią (usunięte przez administratora),następnie Panem (usunięte przez administratora). Niestety nie dostałam się na stanowisko przedstawiciela handlowego, i tak, jak się umówiliśmy, otrzymałam @ oraz telefoniczny kontakt . Jedyne, co było na "-", to duszno w sali, ale upały wtedy dawały się we znaki,ja też zresztą miałam stresik:)

...

Iwona - wprowadzanie danych, szefowa w pokoju jest super, ale szefowa nad nią (odpowiedzialna też za call center) to kobieta która myśli, że tylko jeśli się cos sprzedaje przez telefon to należy płacić minimalną, a reszcie umowę zlecenia za 1tys. zł. A tekst, że nasza pracę może nawet małpa wykonywać też był obecny. Ale to było w 2016 więc może teraz jest lepiej?

Ania Kryjer
@...

@...Cześć drogi anonimie (w naszej firmie, a także poza nią wszyscy jesteśmy "na Ty") :) W Nocowanie.pl tak jak w każdej firmie wartość wynagrodzenia zależy od zakresu obowiązków- o tym przekonałeś się na pewno nie raz. Od długiego czasu oferujemy naszym pracownikom umowę o pracę na różne podstawy w zależności od stanowiska- jest ona w zdecydowanej większości wyższa niż 2 tys brutto przy pracy na pełny etat. Osoby zatrudnione na umowę zlecenie jeszcze kilka lat temu ceniły sobie elastyczność godzin i czasu pracy- to też dla wielu był plus. Jeśli to nie z mojej decyzji nasza współpraca się zakończyła to może warto było zaryzykować i zostać z nami chwile dłużej:) Natomiast zwroty które przytoczyłeś na temat porównania kogokolwiek do zwierzęcia nie są na poziomie ani moim ani żadnego innego pracownika firmy- warto się zastanowić po co powtarzać słowa, które nigdy nie zostały wypowiedziane i przypisywać im mylnie autora. Ze swojej strony życzę @... wielu sukcesów na nowej ścieżce kariery w innej firmie, a zainteresowanych pracą w serwisie zapraszam do zapoznania się z warunkami zatrudnienia i zaczerpnięcia informacji "ze źródła", Pozdrawiam serdecznie

Pracująca
@Ania Kryjer

Pracuje trochę w Nocowaniu i nie sadze, żeby ktokolwiek wyraził się wobec kogokolwiek w ten sposób. Ludzie, którzy tu pracują zwracają się do siebie z szacunkiem. A Ania to złota kobieta!

Żal
@Pracująca

Hahahaha!!!

mariusz
@Pracująca

Portal nocowanie.pl jest wg . mnie NAJGORSZYM z możliwych portali dla ludzi szukających noclegu . (usunięte przez administratora)

Tomcio

Otwórzcie oddział w Gdańsku uwielbiamy takie firmy jest tu mnóstwo ludzi dla których sprzedaż i obsługa klienta to najlepsza praca mamy tu najlepsze call centra w pl takie jak transcom orange czy wakacje.pl (wirtualna polska)

Jest ok

Atmosfera na wielki plus ????. Wypłaty na czas. Pozdrawiam

Jest ok
@Jest ok

Nie mam pojęcia dlaczego wstawiły się te znaki zapytania bo miała być uśmiechnięta buźka ???? oryginalna opinia:"Atmosfera na wielki plus. Wypłaty na czas. Pozdrawiam

Wszystko super

KT

Polecam wszystkim szukającym pracy, przyjazna atmosfera, jestem na okresie próbnym i zamierzam zostać na dłużej

Natalia

Pracuję w tej firmie od kilku lat i na prawdę widać, że firma prężnie się rozwija (pod względem usług, jak i umów, zarobków i wszystkiego co istotne dla pracownika), jest oferowanych także wiele benefitów. Osoby zarządzające są bardzo pomocne i w porządku wobec innych pracowników, pomagają w dalszym rozwoju kariery. W biurze panuje przyjemna i koleżeńska atmosfera, ludzie są doceniani za swoje zaangażowanie i pracę, a także motywowani do jeszcze lepszego rozwoju osobistego (szkolenia, szczere rozmowy z przełożonym, otwartość na nowe pomysły). Jeżeli ktoś się zastanawia nad podjęciem pracy w tej firmie to szczerze polecam! :)

Dominika

Polecam dla młodych osób, którzy chcą pracować w fajnej atmosferze :) Moje sugestie dla Nocowanie.Pl Sp. z o.o.: Więcej szkoleń Lubię atmosferę w Nocowanie.Pl Sp. z o.o. za: Niekorporacyjna atmosfera

Karol

Bardzo fajna atmosfera pracy, najlepsi ludzie, najlepsza kawa. Bardzo dobre warunki do rozwoju zawodowego! :)

Pracowałam w firmie Nocowanie.pl i niestety oceniam ją negatywnie. Moim zdaniem - firma jest nieprofesjonalna i to zarówno wobec pracowników, jak i klientów, pomysł na biznes marny, złe zarządzanie, brak szacunku do pracownika, zarobki niskie. Atmosfera w firmie pozytywna, ale niestety oparta na często dwulicowości i fałszu. Dużym plusem są za to zwykli (niezwykli ;)) pracownicy.

Marcin.W

Pracowałem w firmie Nocowanie.pl ponad 3 lata. Ten czas wspominam bardzo miło. Atmosfera w pracy bardzo dobra. Ludzie - najlepsi na świecie. Wypłaty zawsze na czas. Kierownictwo także na plus - zawsze można było się ze wszystkim dogadać. Polecam gorąco Nocowanie.pl

Paweł S.
@Marcin.W

Dlaczego odszedłeś, skoro było tak wspaniale ;)? Sam wiesz, że tak nie było.

przedstawicel

Pracuje jako przedstawiciel handlowy w serwisie i wszystkim zainteresowanym pracą w tej firmie ją polecam. Świetna atmosfera, super ludzie duża pomoc ze strony przełożonych. Głównie mam przyjemność współpracować z kierownikiem sprzedaży terenowej, naprawdę każdemu życzę takiego przełożonego. Pomaga, wspiera i mobilizuje. W kwestii finansowej też ok, oczywiście jak się pracuje a nie obija ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Nocowanie.Pl Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Nocowanie.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nocowanie.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nocowanie.Pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nocowanie.Pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nocowanie.Pl Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nocowanie.Pl Sp. z o.o.