Opinie o nocowanie.pl - NOCOWANIE.PL sp. z o.o. w Lublin

Opinie o Nocowanie.Pl Sp. z o.o.

Madzik

Witam, portal niby fajny wszystko przejrzyste fajna formą wyszukiwania. Dla osoby z drugiej strony porażka. Abonament bardzo wysoki ok 1300 zł powinno wystarczyć a jednak nie. Punkty sa ciągle odejmowane nawet minimalna ilość a to każda złotówka. Wielki hotel i mala kwatera z 3 pokojami te same warunki niby ok ale nie do końca. Żeby się wyróżnić potrzeba nieraz 200 zł dziennie to absurd. W dodatku konsultanci tylko wydzwaniają i informują o super promocjach żeby dokupować punkty pozycjonujące

Wojciech
@Madzik

No wiesz coś za coś. Jak się chce być na wyróżnionej pozycji to trzeba płacić. Jak jesteś długoterminowym klientem to też ciągle musisz zdobywać te punkty? Nie jest tak, że klienci dobrymi opiniami też ci je nabijają?

pytanie
@Wojciech

Jakie punkty bo nic niewiem

Magdus
@Madzik

Całkowicie zgadzam się z Madzik. Małe kwatery nie mają szans z pensjonatami i willami, w których jest dużo pokoi. Abonament bardzo drogi i punkty pozycjonujące również.

Irena
@Madzik

Nie tylko odejmują, ale zabierają punkty czasowe, gdy nie zdążysz je wypozycjonować. W ten sposób portal pozbawił mnie ponad 500 pkt.

@Madzik

Kilka informacji o punktach pozycjonujących. Kosztują, bo odpłacają się turystami w obiekcie noclegowym: Większość użytkowników poszukując informacji o obiektach noclegowych przegląda tylko pierwszą stronę, skupiając się na pierwszych 3 pozycjach. Tylko 9% użytkowników dociera do końca strony. Dzięki temu, że Twój obiekt wyświetla się na pierwszej pozycji zyskuje nawet 9 krotnie więcej wyświetleń oferty niż obiekty będące niżej ( biorąc pod uwagę pierwsze 2-3 strony). Naszą stronę odwiedza ok. 50 mln użytkowników rocznie. Z naszych statystyk wynika, że obiekty znajdujące się na pierwszej stronie zyskują minimum 300% wyświetleń więcej niż te obiekty, które znajdują się na dalszych stronach listingu. W sezonie trafia do nas ok 3 milionów zapytań miesięcznie – dzięki temu, że wyświetlasz się cały przez cały okres pozycji gwarantowanej na pierwszym miejscu wiele z nich wpłynie właśnie do Ciebie, a to gwarantuje więcej rezerwacji i szybsze obłożenie obiektu!

Obecny prawdziwy pracownik
@Justyna Bąk

Kto to pisze? Kierownik albo trener. Ktoś z Warszawki zrobił dla firmy argumentację, która nam sprzedali na szkoleniu. Nikt z konsultantów się tym w taki sposób nie posługuje. Od razu widać, że nie jesteś zwykłym pracownikiem.

Aga Karwat

Prowadzę agroturystykę i chciałabym pochwalić obsługę klienta. Mimo że nie prowadzę dużego ośrodka, to czuję się dobrze zaopiekowana. Dzięki obecności na portalu zwiększyłam obłożenie w okresach kiedy miałam problemy ze znalezieniem klientów także cieszę się że ktoś wpadł na pomysł takiego serwisu.

Darek

Specjalista ds. Sprzedaży - najniższa krajowa, nie ma po co fatygować się na rozmowę kwalifikacyjną.

@Darek

Nocowanie.pl udaje że płaci pracownikom, a pracownicy udają, że pracują.

@Darek

Bzdury piszesz. Pracowałam wcześniej w dwóch innych call center w Lublinie. Nigdzie nawet nie byłam w stanie zarobić tyle co w Noco. Oczywiście razem z premią. Z podstawy biorę jakieś 3200. Teraz rzucili nowy system premiowy więc mogę wziąć od 2500 do ponad 5k za zrobienie targetu. Mam do tego premię kwartalną, bonus roczny i konkursy w każdym miesiącu.

Prawdziwy pracownik
@Justyna Bąk

Do wszystkich czytających - nie wiem co to za bzdury i o co tu chodzi ale w nocowanie.pl nie pracuje żadna Justyna Bąk. A nowy system premiowy wchodzi dopiero od kwietnia - więc jeszcze nic nie wiadomo, na razie dużo nam naobiecywali.... A powyższe kwoty oczywiście brutto

@Prawdziwy pracownik

Prawdziwy pracowniku, ja też jestem prawdziwa. Nie wiem co to za zarzuty mi stawiasz, nikt na tym portalu nie podaje swojego imienia i nazwiska. Ale chętnie cię poznam, może na najbliższym owocowym poniedziałku? Byłeś na naszej imprezie wielkanocnej? Było trzeba podejść do mnie jak jadłam babę z lukrem. Nie napisałam że z nowego systemu premiowego biorę te pieniądze tylko że mogę wziąć. Ja akurat stówkę robię. A ty? Mam znajomych w różnych miejscach i nie twierdzę że nocowanie to raj ale z kasy jestem zadowolona. Pozdro z przedłużeń

Agata

Jeśli ktoś chce szybko znaleźć nocleg to nie polecam. Ceny są zaniżone i dopiero po kontakcie z obiektem okazuje się, że termin już dawno jest zajęty.

Tester Oprogramowania

Zgadzam się, zero feedbacku po rozmowie technicznej, a minęło 1,5 miesiąca. Oczywiście zapewnienia, że się odezwą z decyzją. Mega słabe.

teoria testowania, zadania praktyczne

Ona/on

Dzień dobry, Kiedy i czy w ogóle mogę spodziewać się informacji zwrotnej w sprawie rekrutacji, jeżeli rozmowę kwalifikacyjną odbyłam w tym tygodniu? Pozdrawiam

@Ona/on

Prawdopodobnie nie możesz się spodziewać, bo pomimo informacji od prezesa, że odpowiedz będzie w ciągu tygodnia, nie odzywali ponad 3 tygodnie. Po wysłaniu maila z zapytaniem, czy proces rekrutacji się zakończył, otrzymałem odpowiedz że nie ale, ale nie mogą zaprosić mnie na kolejny etap. Szacunek dla osób aplikujących to coś obcego dla Nocowanie.pl.

P.....
@Kandydat

Z szacunkiem dla już pracujących też jest średnio......

A tak
@P.....

Ti prawda, zaczęły się masowe odejścia z firmy. Widać ogólne napięcie kadry zarządzającej.

@Ona/on

Nocowanie.pl nie odpowiada po rozmowach jeśli kogoś nie chcą zatrudnić.

Uczestniczyłem w rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Kierownika Sprzedaży. Rozmowę prowadził CEO firmy. Na spotkanie przyszedł bardzo wyluzowany, nie miał ze sobą cv lub ankiety rekrutacyjnej. Opowiadał o firmie, potem padło kilka pytań. CEO był niezadowolony z wyników pracy telemarketerów z powodu bardzo niskiej konwersji leadów. Telemarketerzy dzwonią 2-3 godziny dziennie (z tego powodu chyba piszą, że jest fajna atmosfera i nie ma wyścigu szczurów), nikt nie odsłuchuje rozmów, Odniosłem wrażenie, że CEO widzi obszarów do zmiany, ale z jakiegoś powodu nie podejmuje działań. Podczas rozmowy nie padły pytania badające kompetencje lub oceniające dopasowanie motywacyjne. Prowadzący nie robił notatek i nie miał przygotowanych pytań. Zastanawiam się w jaki sposób ocenia i porównuje kandydatów? Ogólnie chyba niewiele wie nt. prowadzenia rozmów rekrutacyjnych, a decyzje podejmuje na podstawie ogólnego wrażenia. Informację o decyzji miałem otrzymać w ciągu tygodnia. Po 3 tygodniach braku odpowiedzi, wysłałem maila do osoby, która umawiała spotkanie z pytaniem, czy rekrutacja została zakończona. Otrzymałem odpowiedź, że jeszcze nie, ale nie mogą zaprosić mnie na kolejny etap rekrutacji. Byłem ciekawy informacji zwrotnej po spotkaniu, o ile CEO by pamiętał rozmowę. Napisałem kolejnego maila z pytaniem, czy praktykują możliwość udzielenia feedbacku po rozmowie rekrutacyjnej, ponieważ byłbym zainteresowany. Niestety nie chciało im się nawet odpisać. Wrażenia z kontaktu z firmą mam negatywne. Poziom profesjonalizmu bardzo niski i brak szacunku dla kandydatów do pracy. Podsumowując. Rozmowa nie była przeprowadzona profesjonalnie w wykorzystaniem narzędzi rekrutacyjnych. Brak było informacji po rozmowie. Próba uzyskania feedbacku pozostała bez odpowiedzi. Zrobiłem mały research i okazało się, że CEO, który objął stanowisko w styczniu 2021r. może się pochwalić spadkiem zysku firmy w 2021r. o połowę. Gratuluję CEO profesjonalizmu w zarządzaniu firmą. Tak trzymaj, a szybko firma zniknie z rynku.

Ann

Mimo negatywnych opinii starałam się podejść do rekrutacji z pozytywnym nastawieniem. Niestety, była to jedna z najgorzej przeprowadzonych rekrutacji: bezsensowne pytania, brak odzewu po rozmowach, nawet nikt nie wspomniał o warunkach zatrudnienia czy wynagrodzeniu. Nie warto brać tego pracodawcy pod uwagę, stracony czas.Pozostawiam ku przestrodze.

Jak dużo osób pracuje w Nocowanie.Pl Sp. z o.o.?

Co chwile ktoś jest zwalniany albo sam odchodzi wiec ciężko powiedzieć… ~100 osób.

Idea

Na przebyte 2 etapy rekrutacji w tej firmie-moje spostrzezenia sa średnie. Sztywno i chłodno. Kiepska atmosfera widoczna juz od wejscia.A jak zażyczysz sobie wiecej niz najnizsza krajowa,to Ci podziekują.

Bulko
@Idea

Zgadza się kasa dramatyczna a wymaganie (usunięte przez administratora)wie jakie

Lemmys

Po miesiącu jak wysłałem zapytanie a dokładnie dwa dni przed wyjazdem dostałem odpowiedź z ofertą noclegów...Żenada.

DAWIDOOOOSSSSSS

Nie polecam poszukiwania noclegu za pośrednictwem tego portalu....Zamieszczone tam oferty nie są zgodne ze stanem faktycznym, a oferty tam zamieszczone rzadko odpowiadają na zapytania. Szkoda czasu.

@DAWIDOOOOSSSSSS

Jako portal dokładamy starań, by prezentować rzetelne informacje o ofertach noclegowych w całej Polsce. Obiekty noclegowe są weryfikowane przed dodaniem oferty, większość z nich ma zdjęcia wykonane prze naszych fotografów. Bardzo prosimy o szczegółową informację jakich ofert dotyczy zgłoszenie. Odnosząc się do odpowiedzi na zapytania, w szczycie sezonu wakacyjnego duża część obiektów, szczególnie w popularnych kurortach ma już pełne obłożenie. Gorąco polecamy usługę szukam noclegu lub wolne pokoje, które ułatwiają znalezienie miejsca na wyjazd.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Nocowanie.Pl Sp. z o.o.?

Wojtek

Kompletnie nie ;-(

Praca ?

Opisze ktoś jak dokładnie wyglada praca w tej firmie? Ile dni pracujących w tygodniu czy od pon do piątku czy weekendy także ? Jak płaca ? Jakie godziny pracy ile zmian ?

Czy pracownicy w Nocowanie.Pl Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Nocowanie.pl

W firmie panuje niekoroporacyjna atmosfera, organizowane są imprezy integracyjne, można pogadać przy kawie czy obiedzie :)

Jaś
@Nocowanie.pl

Niekoniecznie. Sporo podziałów na grupy.

xxxxxyzzzz
@Nocowanie.pl

niestety nie prawda, w niektórych działach jest bardzo smutna atmosfera , ludzie się lubią ale nie może być za dobrze i wyższa kadra kierownicza o tym stale przypomina

Mikołaj
@xxxxxyzzzz

Potwierdzam, nocowanie.pl to teraz najzwyklejsza korporacja, z marnymi zarobkami.

Nocowanie.pl

Atmosferę w firmie tworzy zespół, ten jest stale powiększany, dzięki czemu mamy szanse na różnorodność i nowe pomysły. Cenimy wzajemny szacunek, zaufanie i komunikację w zespole. Współpraca z Grupą Wirtualna Polska stwarza ogromne możliwości dla kadry Nocowanie.pl. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu firmowego na linkedin, gdzie na bieżąco informujemy o prowadzonych działaniach: https://www.linkedin.com/company/nocowanie.pl

xdx

Bo jak Kowalski znajdzie sobie ofertę i wyśle zapytanie, to potem może wysłać automatycznie to samo zapytanie to innych obiektów w okolicy...

Nocowanie.pl

Jest nam bardzo przykro czytać takie słowa, zrobimy wszystko by zmieniła Pani zdanie o naszych usługach. Zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, podczas rozmowy Konsultant podpowie jak maksymalnie wykorzystać potencjał reklamy na portalu. Jesteśmy do dyspozycji!

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Nocowanie.Pl Sp. z o.o.?

SzybkiBill

Odbywa się w garażu firmy.

Jaok

Tak, ale niestety nie są to przyjemne rozmowy

Nocowanie.pl

Rozmowy odbywają się zdalnie lub w naszej nowej siedzibie na 9 piętrze z widokiem na panoramę Lublina! :) Zapraszamy do śledzenia naszego profilu firmowego na linkedin, gdzie umieszczane są najnowsze informacje o rekrutacjach: https://www.linkedin.com/company/nocowanie.pl

Zainteresowana

Napisze ktoś jak jest na dziale social media ? Widzialam, że szukaja teraz tam kogos

2020
@Zainteresowana

Zdecydowanie nie polecam. Przełożeni w tym dziale nie posiadają kompetencji w zarządzaniu zespołem, przez co atmosfera jest dramatyczna. Ludzie odchodzą, bo nie wytrzymują w takim klimacie organizacji.

Alfons
@2020

Social media? Ale po co im to?

Romek
@Zainteresowana

Nie polecam. Większość konkretnych osób właśnie zawija się z firmy lub już zrezygnowali.

Adellajda

no coz no coz jak się czyta opinie to widac ze są opinie ludzi i riposty od pracowników portalu, patrząc ze swojej perspektywy osoby zatrudnionej kiedyś niestety muszę przyznac ze ,(usunięte przez administratora)'' kasa taka sobie, trzeba targac robotą bo niestety samo udawanie pracy nic dobrego nie wniesie szybciej cie zwolniom niz zdązysz pomyslec. O klienta trzeba walczyc kazdy miesiac taka syzyfowa praca , robisz nadgodziny ale za to nie płacą...firma juz dawno kupiona przez WP a tam tylko wzrosty się liczą masz byc jak gen . Manowski resztę sobie dopowiedz sama czytelniczko badz czytelniku -

Obecnie pracuję
@Adellajda

Jestem obecnym pracownikiem i chcę sprostować 2 rzeczy z powyższej wypowiedzi - po pierwsze nie ma mowy o żadnych nadgodzinach - to jakieś bzdury - a jeśli już to robione tylko i wyłącznie z własnej woli i zawsze można je sobie odebrać, wyjść wcześniej, przełożeni nie mają z tym absolutnie żadnego problemu, a po drugie nocowanie oferuje stabilność zatrudnienia - ja pracuję już ponad 5 lat a mnóstwo osób pracuje tu dłużej, a po trzecie to właściwie racja,, udawanie pracy nic dobrego nie wniesie" - ani w nocowaniu a chyba w żadnej firmie. Generalnie to miejsce pracy ma wiele zalet dla pracownika, ja jestem zadowolona

Czy w Nocowanie.Pl Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Jarecki

Nie.

Iwona

@MŁ rozumiem, że masz wiedzę tylko na temat swojego działu, ale to i tak dużo. Masz oczywiście rację, że to zależy od osoby czy się spodoba i mimo przeczytanych komentarzy zawsze warto sprawdzić samemu. Ktoś z Was się zdecydował na sprawdzenie miejsca pracy w portalu nocowanie.pl?

Kamila
@Iwona

@Iwona w całym Nocowaniu panuje miła atmosfera :) zapraszamy do sprawdzenia na własnej skórze!

xyzzzz
@Kamila

już nie prawda, w dziale sprzedaży nie ma miłej atmosfery,..... kierownik jest ok, ale niestety są osoby nad kierownikiem :(

Jolo
@xyzzzz

Dyrektor sprzedaży?

Zostaw merytoryczną opinię o Nocowanie.Pl Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Nocowanie.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nocowanie.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nocowanie.Pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nocowanie.Pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nocowanie.Pl Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nocowanie.Pl Sp. z o.o.