Opinie o nocowanie.pl - NOCOWANIE.PL sp. z o.o. w Lublin

Opinie o Nocowanie.Pl Sp. z o.o.

Aktualność

Miło nam powitać Wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o firmie NOCOWANIE.PL

Nocowanie.pl to lider wśród polskich portali turystycznych, który od 17 lat dba o to, by planowanie wypoczynku było wygodne, łatwe i przyjemne. W sezonie korzysta z niego nawet 4 mln użytkowników miesięcznie. Baza ofert obejmuje obiekty noclegowe
w Polsce oraz za granicą, m.in. w Anglii, Austrii, Bułgarii, Czechach czy na Słowacji. Oprócz wyszukiwarki noclegów prezentuje również informacje o atrakcjach turystycznych i lokalnych imprezach, rozkładach jazdy oraz prognozach pogody. Portal nieustannie się rozwija i wprowadza udogodnienia, takie jak bezpieczne płatności online czy wirtualne spacery po obiektach. Udostępnia również aplikację mobilną dla właścicieli obiektów noclegowych do prowadzenia komunikacji z turystami
i zarządzania pozycjonowaniem obiektu.

W Nocowanie.pl z siedzibą w Lublinie pracuje obecnie ponad 100 osób.  Firma rozwija się, zatrudnia nowych pracowników i zmieniła styl zarządzania zespołem oraz jego funkcjonowania. Nowy sposób prowadzenia działalności różni się od wcześniejszego modelu.

Rozumiemy, że zmiany, nowe wyzwania i nowy kierunek rozwoju marki mogły stać się powodem do “wyjścia poza strefę komfortu” dla wielu pracowników. Dokładamy wszelkich starań, by przejście do realizacji nowych planów firmy związane z jej ekspansją odbyło się płynnie i zgodnie z  założeniami. Mamy nadzieję, że podczas tej drogi możemy liczyć na wyrozumiałość pracowników, tak jak i my staramy się podchodzić do ich problemów ze zrozumieniem.

Dziękujemy za Wasze komentarze, doceniamy to, że interesujecie się naszą firmą. Staramy się być wszędzie tam, gdzie są kandydaci zainteresowani pracą, aby móc na bieżąco odpowiadać na pytania.

Nie możemy jednak pozwolić, by w przestrzeni publicznej pojawiały się wpisy godzące w dobre imię naszych pracowników
Jan
@Paweł

Ta aplikacja nocowanie nie działa od dłuższego czasu

Jolanta Nowy wpis

Co to znaczy, że w styczniu ktoś pytał o młodszego specjalistę ds. sprzedaży i obsługi klienta w Lublinie, a teraz znów jest ogłoszenie? Ale jakkolwiek - piszą, że wynagrodzenie 5.000-8.000 zł brutto, to kwota wypłacana przy realizacji miesięcznych celów. Jeżeli nie uda mi się ich zrealizować, to wówczas ile zł?

Ktoś składał cv na testera manualnego? :D bo widzę że można zdalnie, ja akurat z Katowic jestem a na miejscu praca by była w lublinie więc ta zdalna by mi odpowiadała super. Widzę że wymagają też podstawowej znajomości SQL, z czym miałem do czynienia. Czy mimo pracy zdalnej firma jakoś zapewnia spotkania integracyjne żeby wiedzieć z kim się pracuje?

Grażyna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Nie polecam! ceny za usługi ciągle w górę a obsługa w dół. Niedawno był normalny kontakt telefoniczny Obecnie tylko mailowy. Po moją prośbie o telefon po dwóch dniach dostałam powiadomienie na maila że przyjeli moje zgłoszenie? ... i do tej pory nikt nie oddzwonił. Dla mnie to najdroższy i najgorszy portal . Zakańczam już z nimi współpracę

Trochę się spóźniłam jak widzę, bo ogłoszenie Konsultant ds. sprzedaży jest, ale sprzed 8 miesięcy. Niemniej jednak, wtedy szukali wielu kandydatów, może akurat coś się zwolniło? To jest trochę miejsc. Nie ma żadnej rotacji?

Tester Oprogramowania

Zgadzam się, zero feedbacku po rozmowie technicznej, a minęło 1,5 miesiąca. Oczywiście zapewnienia, że się odezwą z decyzją. Mega słabe.

teoria testowania, zadania praktyczne

Wiecie coś o planowanych rekrutacjach do działu marketingu czy e-commerce? Trochę czasu chyba już minęło, od kiedy wrzucili wzmianki o wolnych etatach. W ofercie do pracy w sprzedaży normalnie podali widełki, a dla specjalisty ds. e-commerce już niestety nie. Ile oferują netto? Kusi mnie wysłanie aplikacji, bo ponoć gwarantują rozwój i szkolenia zgodne z wybraną ścieżką zawodową. To prawda?

Ola

Dzień dobry, czy ktoś pracował na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Partnera i Klienta? Jakieś wskazówki jak wygląda praca? Jak firma? Jak zarobki? lublin.

Pytanko o pracę jako konsultant ds. sprzedaży Firma oferuje umowę o pracę, płace rzędu 5-10 K brutto, a po gwiazdce, że "*kwota wypłacana przy realizacji miesięcznych celów". Jak to należy rozumieć? Że nie ma podstawy comiesięcznego wynagrodzenia przy niezrealizowanym celu? Czy że owe 5 K brutto, to ta podstawa, a wyższe stawki wymagają osiągnięcia realizacji jakiegoś progu?

Honorata

Wyhaczyłam ofertę na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta z węgierskim, można pracować zdalnie. Jest sporo benefitów i ogólnie ogłoszenie brzmi nieźle. Jestem tylko ciekawa, jak z wypłatami, jest coś więcej za rzadki język? Przy rekrutacji firma sprawdza jego znajomość, czy może trzeba mieć certyfikat?

@Honorata

Hej, aplikowalas może na to stanowisko? Ja mam jutro rozmowę o tą pracę

@Kasia

Ooo i jak poszło, dostałaś tę pracę? Ile zaproponowali Ci na start i o co pytali? Wiesz, warto się przygotować, stąd pytanie :) A jeśli się nie udało, to skontaktowali się także, feedback, itp.?

Grzesio

Cześć. Myślałem o tym, aby ubiegać się właśnie o pracę na stanowisku konsultanta, jednak po przeczytaniu Twojego komentarza mam mieszane uczucia. Podasz jakieś przykłady tego, co napisałeś o tym braku szacunku do pracownika? Tak średnio, ile dziennie połączeń trzeba wykonać? Są jacyś spoko managerowie, czy ciężko jednak trafić na kogoś, aby aż tak nie wymagał?

Kasa dla mnie w miarę. Ale zarówno praca jak i sam produkt... szkoda gadać Klienci coraz częściej mają obiekcje co do jakości ofert a reklamodawcy do tego jak te oferty są prezentowane czy też promowane i że mizerna efektywność dla tych co nie dokupują punktów. A nawet jak dokupują... szkoda gadać...

Jak wygląda rozmowa w Nocowanie.Pl Sp. z o.o. na stanowisko specjalista e-commerce? Z iloma osobami się rozmawia? 9 listopada pojawiło się ogłoszenie.

Weronika

A na początku, na rozmowie kwalifikacyjnej, jakie wynagrodzenie zaproponowała firma? Dużo obcięli, że wyszła najniższa krajowa? Z tymi benefitami to jestem w szoku, kompletnie nic nie oferują już? Wiesz może jak było przedtem?

Weronika

Piszecie o dużej rotacji w firmie, o najniższej krajowej, ale ja znalazłam ofertę pracy jako konsultant ds. sprzedaży, gdzie podali widełki 5 tyś -10 tyś. brutto/miesiąc. No to o co chodzi w takim razie? :) Pracuje ktoś w dziale sprzedaży i zdradzi coś więcej na temat pracy? Jak warunki, atmosfera? Może pamiętacie, czy podczas rekrutacji firma nie pytała o coś konretnego?

Weronika

Aj, no to niedobrze, że jednak widełki są błędne podane.. Trochę nie rozumiem tego zabiegu. Przecież na rozmowie wyjdzie szydło z worka na temat wynagrodzenia, i potencjalny kandydat zrezygnuje. Czy jednak dużo pracowników decyduje się na zawarcie umowy z firmą? Co masz na myśli pisząc, że trzeba się wkupić, bo chyba niezbyt rozumiem? :

Turysta

To co się dzieje na stronach nociowaniu pl.. to istny szok ..a więc zadałem pytanie (usunięte przez administratora) , pobyt w górach .. dostałem 60 ofert .. gdzie oferty są nie aukatlne lub ceny noclegów są z roku 2022 .. nikt nie nadzoruje ogłoszeń.. Każdy robi jak chce kwotę narzuca telefonicznie inna , po co ten portal istnieje skoro nie ma opisanej całej prawdy o obiektach i ich cenach !!! Dla przykładu na stronie nociowaniu obiekt za dobę życzy 200zl a dzwoniąc jest już 280zl ..klimatyczne 1 zł a na miejscu jest już 3 zł .. i tak mógłbym godzinami pisać .. o całym tym przykrym incydencie ...

Poszukuję pracy w Lublin na stanowisku Kierownik Biura. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Marzena

Tylko tak właściwie czym jest spowodowana ta rotacja? Coś nie pasuje osobom na stanowiskach kierowniczych czy po prostu dochodzi do jakichś awansów?

Obserwator
@Marzena

Zostają zwolnieni, albo dostają sygnały, że sami powinni odejść. Wystarczy zajrzeć na LinkedIn i zobaczyć, że co chwilę ktoś z tej firmy szuka pracy.

Iza
@Obserwator

a powody? coś nie tak w wykonywanej przez nich pracy po prostu? zbyt duże wymogi czy o co chodzi?

Trip

Kierownicy mają mały staż niewiele więcej wiedzą od ludzi pracujących na sprzedaży. Brak konkretnych działań zmienność i dezinformacja powodują że ludzie "dobrzy pracownicy" odchodzą. Jeszcze długo do stabilizacji. Sam produkt do sprzedaży przyjemny:)

Magdalena

Kurczę, a jak w dziale obsługi klienta? Zastanawiam się nad wysłaniem cv bo mają właśnie ogłoszenie na portalu, a piszecie że nie ma co liczyć na dobre wynagrodzenie. Z drugiej strony w ogłoszeniu piszą, że wypłata składa się z "płacy podstawowej, premii za wynik i procentowego udziału w wypracowanych wynikach sprzedaży". Więc wydaje się nie tak mało, ale teraz już sama nie wiem :/ Jak wyglądają w rzeczywistości te premie?

Ktoś 2

W każdej firmę są plusy i minusy. Reklamę można mieć wszędzie. Zapraszam do stworzenia konkurencyjnej firmy i działać po swojemu zadowalać wszystkich i jeszcze na tym zarabiać.

Na jaką stawkę może liczyć Specjalista ds. obsługi klienta?

Ktoś
@Michał

2700 netto

Ktoś 2
@Michał

Czyli najniższa krajowa.

Iza
@Ktoś 2

czyli od lipca więcej? a premie jakieś czy coś? tu o podstawie widzę, że tylko piszą

Zadowolona

A mnie się podoba! :) Pracujemy na jasne cele, w atmosferze szacunku i współpracy. Firma przechodzi trasformację i pieknie się to obserwuje, bo mamy co nadganiac, a idzie szybko. Juz teraz pracujemy zwinnie, co jest standardem na rynku i wreszcie zatrudniani są prawdziwi fachowcy. Cały czas przychodzą nowe osoby, zarząd nie żałuje ani czasu ani pieniedzy ani troski o produkt. Strasznie kłamliwe są te komentarze byłych pracowników. Rozumiem, że jest żal po odejsciu z pracy (lub zwolnieniu), ale taka niekonstruktywna krytyka jest moim zdaniem poznizej jakiegokolwiek poziomu i świadczy zle nie o firmie, a tych ludziach własnie. To jest tez po prostu brzydkie i nie fair wobec nowych, ale i starcyh pracowników, którzy od poczatku roku robią swietna robote. W IT odeszło tle osoob? OK z tego, co wiem jest juz na pokładzie kilkadziesiat nowych fachowców. :) Nie dajcie się manipulowac rozzalonym ludziom, którzy nie nadązyli za zmiana. To nie są prawdziwe opinie :)

Ręce opadają
@Zadowolona

Ale się dziś śmialiśmy w biurze jak to czytaliśmy, taka zabawna lektura do porannej kawy ;) kogoś poniosło albo i nie - może żyje w alternatywnej rzeczywistości

Ciekawe
@Ręce opadają

Super, bo uśmiech to jest świetna sprawa :) swoją droga mnie się wydaje, że rynek pracy jest tak ogromny, że jak komuś się gdzieś nie podoba, to przecież może zmienić prace. Mamy rynek pracownika. Kompetentni pracownicy są rozchwytywani jak świeże bułeczki. :) A i ta rzeczywistość - każdy ja kreuje samodzielnie. To jak się czujesz i jakie masz nastawienie jest wyłącznie Twoja odpowiedzialnością. A tak już schodząc na ziemie. Po co się męczysz? Zrób coś ze swoim życiem! Trzymam kciuki! Pozdrawiam i życzę dużo uśmiechu!

Ciekawe
@Zadowolona

Zgadzam się! :) Polecam sprawdzić i nie sugerować się opiniami byłych pracowników, którzy zakładają tu konta z powodu złości i żalu.

Ex pracownik
@Ciekawe

Nie zakładamy kont. Komentujemy jako niezalogowani

@Ciekawe

Ciekawe czemu nowi pracownicy tacy rozchwytywani i tak odchodzą, pomimo dobrych propozycji finansowych, chyba widzą co się w firmie dzieje.

@Ciekawe

To dlatego nowi pracownicy tak szybko odchodzą, czyżby widzieli co się w firmie dzieje? Mają zaproponowaną stawkę większą niż pracownicy co pracują kilka lat a i tak uciekają. Z tego powodu to dopiero można się pośmiać.

@Zadowolona

Czyli przez 9 lat jak tam pracowałam nie było żadnego fachowca?? Przykre, że wolicie wymieniać i co chwilę szkolić nowe osoby za wcale nie wyższą pensję. Zanim sie wszystko zmieniło była to naprawdę dobra firma i pracowało sie jak w rodzinnej atmosferze.

Ktoś

Nie polecam tej firmy z tego względu ze zostałam zwolniona z tego powodu ponieważ byłam na okresie próbnym i w prost było mi powiedziane ze jeżeli nie brałabym zwolnień w okresie kiedy cała Polska była chora na grypę to umowa zostałaby mi przedłużona Generalnie nie polecam firmy bo jak wróciłam ze zwolnienia zostało mi zrobione szybkie 15 min szkolenie z wizytówek i kazano mi ogarnąć całe (usunięte przez administratora) które oni narobili z opóźnieniami po czym i tak zostałam zwolniona mimo ze zostało mi powiedziane ze widać duże zaangażowanie w mojej pracy Omijać szerokim łukiem jeżeli nie szukacie pracy na stałe i nie pisze tego bo chce dopiec i wyżyć tylko po to żeby wam coś uświadomić Straciliście świetnego pracownika !

Haha

I kolejne odejścia

Lidia
@Haha

Ale mają jakiś związek z sytuacją pracowników? Bo jednak ludzie czasem po prostu odchodzą z firm, żeby zmienić pracę, nie chcę od razu panikować. No ale ja nie wiem, co tam się dzieje, dlatego pytam.

outsider
@Lidia

też chciałbym wiedzieć, coś u PMów się zepsuło?

Zostaw merytoryczną opinię o Nocowanie.Pl Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Nocowanie.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nocowanie.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nocowanie.Pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nocowanie.Pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nocowanie.Pl Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nocowanie.Pl Sp. z o.o.