Panorama Firm Sp. z o.o.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Panorama Firm Sp. z o.o.

Aktualność
Zapytaj nas osobiście, jak się u nas pracuje! Wyślij CV, umów się na rozmowę video lub przez telefon, poznaj Panoramę Firm i zdecyduj, czy chcesz z nami pracować. Stworzymy Ci możliwości, a Ty zapracujesz na swój sukces! Zdaniem wielu z nas to przyjazne miejsce pracy na lata, dobre, by rozpocząć karierę, ale też by awansować i rozwijać się w wielu dziedzinach.

Kogo szukamy? Specjalistów ds. telesprzedaży, osób z doświadczeniem lub bez. Lubisz rozmawiać z klientami? Zapraszamy. Nauczymy Cię całej reszty.

Gdzie? Stacjonarnie w naszych biurach, zdalnie - w całej Polsce.

Co oferujemy? Etat, dobrą podstawę i prowizję. Pracę w nowoczesnych i bezpiecznych biurach lub wygodę pracy z domu. Pracujemy od poniedziałku do piątku 8-16.

Jak aplikować? Wszystkie szczegóły znajdziesz na naszej stronie w sekcji Kariera.

wirus Nowy wpis
Klient

Po wkrótce. Wszędzie informacja zadzwoń lub wyślij e mail. Ja wykonałem jedno i drugie. Na e mail nie otrzymałem odpowiedzi, w biurze obsługi telefonicznej informacja ktoś do pana oddzwoni. A odpowiedzi na list nie otrzymałem do dnia dzisiejszego. Od lutego do końca lipca zero kontaktu ze strony PF. W następstwie wypowiedziałem umowę a teraz straszą mnie sądem. Nie polecam PF. :( pozdrawiam

Marian Nowy wpis
@wirus

@wirus . W jakim terminie wypowiedziałeś Umowę ??

Amadi
Klient

Podjąłem się współpracy z firmą odnośnie reklamy dla firm. Aktualnie czekam już drugi tydzień(Mowa była do max 5 dni roboczych) aż pokażą moją wizytówkę w internecie aby mieć ciekawszych klientów niż tych z olx'a. 0 odezwu, nie odbierają telefonów i już sam nie wiem na czym stoję... Pozostaje mi znaleźć inną firmę by w końcu uwolnić się od olx.

Zuzanna Nowy wpis
@Amadi

Dzień dobry! Jako klient proszę się bardzo pilnować z terminami wypowiedzenia, bo będzie musiał Pan płacić za usługę ,której już nie wykonują. Dotyczy to obsługi utrzymania serwisu www. Na umowie takim drukiem, że przez lupę trzeba czytać. Wypowiedzenie możliwe najpóźniej 1 miesiąc przed zakończeniem umowy. Jak już po kilku miesiącach udało się dodzwonić to i tak na wszystko znaleźli wytłumaczenie. U mnie uruchomienie trwało kilka tygodni. Moich stron od początku nie aktualizowali, zasypywana byłam w e-mailu setkami dziennie, reklam i innych badziewi - nikt tego nie obsługiwał. Płaciłam jak za woły a teraz dostałam następną fakturę za usługę, która jest na moje polecenie wyłączona. Pozdrawiam

rozczarowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Byłam zatrudniona jako copywriter, więc na umowie zlecenie. Po 1,5 miesiąca otrzymałam wypowiedzenie- wcześniej jednak miałam skrzynkę pełną zleceń, a nawet chcieli mnie zapisać na szkolenie. Nie przypuszczałam, że zamierzają mnie zwolnić, ponieważ nie odbyłam żadnej rozmowy z przełożonym na ten temat. Pracowało się w porządku, można było zapytać, szkolenia też ok, ale do końcówki współpracy mam duże zastrzeżenia. Wiem, że miałam stosunkowo niewielkie doświadczenie, ale żeby wywalać na zbity pysk, nie mówiąc ani słowa, dlaczego?

Co jaki czas w Panorama Firm Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

@Pytanie

Niestety jedyna uczciwa odpowiedź brzmi "to zależy". Od stanowiska i Twojego zaangażowania.

Account Manager
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Generalnie rozmowa na bardzo niskim poziomie. Kierownik Wrocławia mało kompetentny i przebieg rozmowy poniżej krytyki. Jakaś bezsensowna ankieta i rozmowa, w której kontakt z kierowniczka sprzedaży totalnie odstrasza. Miejsce pracy to jakaś tragedia gdzie nawet klimatyzacja nie działa. Na ogłoszeniu podstawa 4-6 tys brutto w rzeczywistości to tylko 4 tys brutto więc śmiech na sali bo więcej na kasie w Lidlu zarabiają pracownicy.

Pytania

Proszę się opisać żebyśmy mogli Pana zapamiętać.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Ona

Szkoda czasu. Nie polecam. Umowa śmieciowa, zarobki żadne.

Ona
Kandydat

Mam wyższe wykształcenie i nie jestem sprzedawcą. Na rozmowie o pracę przedstawiali umowę i wynagrodzenie zupełnie inaczej niż było to w zapisie umowy, której nie podpisałam.

Nowy

Człowieku czy w tej firmie tylko sprzedawcy pracują? Jesteś aż taki ograniczony? Jest też taki piękny dział jak produkcja i tutaj się ludzi robi w jajo. Obiecują uop a dają zlecenie i potem kolejne i kolejne... Śmieszne groszowe premie przy których 500+ to prawdziwy rarytas. Daruj sobie komentarze.

Adam

Jestem pracownikiem firmy od 2 lat z sektora obsługi klienta w Warszawie i tylko z tej perspektywy będę się wypowiadał. Nie wiem jakie są warunki pracy w innych sektorach i biurach (a jest ich kilka w Polsce). Rzeczywiście firma nie płaci zbyt dużo na najniższym szczeblu. Ciężko jednak mieć o to pretensje gdy weźmie się pod uwagę dwie rzeczy: Pierwsza: Firma daje możliwość nauki od zera w branży marketingu internetowego. Rozwojowa i względnie odporna na dzisiejsze czasy branża. Kiedy nie masz doświadczenia, nie można oczekiwać od razu 8k/mc. Druga: Nie mogę znaleźć innej rzeczy, na którą bym narzekał. Komfort pracy, atmosfera, możliwość nauczenia się czegoś ciekawego, fajni przełożeni, sukcesy są wynagradzane, postawa zarządu wobec pracowników nawet najniższego szczebla jest moim zdaniem godna pochwały. Pracuję z ludźmi z różnych sektorów i widzę po ich postawach że są zadowoleni z pracy. I tacy ludzi nie wchodzą na go work. Domniemywam, że większość negatywnych komentarzy pochodzi z sektora copywritingu który jako jedyny zatrudnia na zlecenie. Nie umiem ocenić, czy negatywne komentarze są słuszne. Jeśli jednak potrzebujesz doświadczenia i interesuje Cię marketing internetowy to polecam pracodawcę

Pracuje w tej firmie ponad rok w dziale wizytówek. Nie mogę powiedzieć o tej pracy złego słowa. Wiadomo, że czasem jest ciężko, ale w jakiej pracy nie bywają takie dni. Aktualnie pracuje na zleceniu, co jest chyba jedynym minusem, bo przydałaby się umowa o prace. Super jest tez to, ze mogę pracować zdanie, to bardzo wygodne, zwłaszcza jeśli ktos ma daleko do pracy. Współpraca z koordynatorem to czyta przyjemność. To osoba bardzo pomocna, która szybko podejmuje działania :)

Marta
Klient

Najlepsze jest to: Zatrudnimy osoby z doswiadczeniem i BEZ, wszytkiego cię b nauczymy... Tylu ludzi nazwalniali z doswiadczeniem, żeby teraz rekrutować na nowo...

@Marta

Nazwalniali bo skończyły się czasy pracy tylko dla dobrej atmosfery i kawy z rana. Wszystko ładnie pięknie ale przychodzimy do pracy a nie na ploteczki.

Były pracownik.
@obecny pracownik

Nie zgodzę się z ostatnią wypowiedzią. Ludzie, Ci, którzy odeszli, odeszli tłumnie. W tym i ja. Z Oddziału łódzkiego zostało 4 z 60 stałych. Z oddziału warszawskiego podobnie. O czym to świadczy? O ty, że firma zmieniła politykę. (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie jesli jest ktoś zainteresowany rozwinięciem swoich umiejętności i nabyciem ich. Firma, patrząc rownież po subiektywnych opiniach i relacjach z klientami opóźnia się, albo nie realizuje zamierzone cele. Pozdrawiam.

@Były pracownik.

A ja się nie zgodzę również z ostatnim wpisem . Jeżeli chcesz się rozwijać (serio chcesz) to masz taką możliwość . Pracuję tutaj i widzę swój rozwój na przestrzeni lat zarówno jeżeli chodzi o wiedzę na temat marketingu internetowego jak i prowadzenia Klienta w trakcie trwania umowy tak żeby opinie tutaj nie miały dla niego znaczenia( tylko dlatego że jest zadowolony ze współpracy i nie interesują go opinie pisane w internecie przez anonimowe osoby). Podsumowując . Praca nie dla każdego . Sumienna praca i chęć nabywania wiedzy to podstawa do efektywnej współpracy z Klientem co koniec końców jest również opłacalne.

Kk
@obecny pracownik

Właśnie w tym problem. Panorama firm rozwija pod kątem wiedzy o marketingu, ale NIE DOŚWIADCZENIA. Konsultanci którzy są szkoleni, są tylko z teorii. Jeżeli ktoś z nich zdobywa PRAKTYKĘ w prowadzeniu marketingu to tylko po pracy. Konsultanci są teoretykami, wyszkolonymi w sprzedaży. Nic więcej. Praca dobra na 3 lata, żeby nauczyć się sprzedaży, która bardzo pomaga po założeniu swojej agencji. Jako praca na życie - marnowanie potencjału.

kamil C

Ała zabolało . Wyglądasz mi na osobę która została zwolniona z firmy a teraz piszesz takie piękne komentarze w necie .Ładnie to tak ? ;-)

Anonim
@kamil C

Wyprowadzę Cię z błędu. Jak u większości pracowników tej firmy, złożone wypowiedzenie ze strony pracownika.

obecny pracownik

@Nik nie odpowiadam za inne osoby więc nie twierdzę że nie masz racji . Ja pracuję na UoP od 2017 . Praca jest wymagająca ale przerwy wykorzystuję w 100% a nawet czasem parę minut więcej . Także jak robisz swoje nikt Ci nie robi z paru minut problemu . Oczywiście chodzi o dział handlowy

Nie polecam

4 miesiące temu otworzyłem firmę w ZUS , 2 dni później Panorama Firm umieściła ogłoszeńe na temat mojej firmy , ale podała nieprawdziwy zakres działalności mojej firmy. Napisałem w związku z tym do nich, że to nie zakres mojej pracy. Na drugi dzień pracownik Panoramy Firm zadzwonił do mnie w sprawię reklamy , później okazało się, że zostałem wrobiony w podpisanie umowy, mimo, że wielokrotnie nadmienialem iż nie chce w chwili obecnej jej podpisać. Otrzymałem jednak nakaz opłaty 4000zł za 36 miesiące , zdenerwowałem się i zamknąłem firmę, żeby Panorama Firm przestała wymagać ode mnie zapłaty. Ale to nic nie dało, bo codziennie, bez przerwy do mnie dzwonią w sprawie opłaty. A ja nie mam już firmy i nie chciałem podpisać umowy z Panoramą, zostałem zmanipulowany przez konsultanta w trakcie rozmowy telefonicznej, dlatego nie polecam! I nic nie będzie zapłacić

do Nie polecam
@Nie polecam

Człowieku co Ty za bzdury napisałeś. Nawet osoba z zewnątrz jak to czyta to Ci nie uwierzy. Nie ma takich umów 4000 za 36 miesięcy to po pierwsze, a po drugie jak mogłeś zostać wrobiony jak umowy są akceptowane telefonicznie i potwierdzane emailowo??

@Nie polecam

Zamknięcie firmy nie zwalnia z obowiązku płacenia. Jeśli Twoim zdaniem zostałeś wrobiony idź na policję? Na pewno czytałeś tu, rozmowy są nagrywane. Prosiłeś o odsłuch rozmowy? Tylko nie pisz, że to nie ma sensu i, że powiedzieli Ci, że nie ma takiej możliwości. Na pewno musiała być Twoja zgoda w nagraniu na zmieszczenie reklamy. Chyba, że faktycznie coś wymyślasz aby zwrócić na siebie uwagę.

tomi
@do Nie polecam

Ja mam tak samo teraz mi umowę dali na rok bo się nie dało zlikwidować masz 1 dzień na odstąpienie od umowy zawartej telefonicznie

@tomi

I co w tym dziwnego?? Warunki jak warunki .Zaakceptowałeś a teraz się wycofujesz ? słabe podejście

Gosc
@do Nie polecam

Też miałam telefon od panoramy firm. Oni mają taki sposób sprzedaży, że jak ktoś się nie zorientuje że wciskają umowę to ja się zaakceptuje i nawet nie wie się kiedy. (usunięte przez administratora)

Zen

Nie jestem pracownikiem tej firmy. Pisze prace magisterską z psychologii a takie portale dają mi możliwość zbierania materiałów, Jak myślisz skąd "Zen"? to filozofia. A, że przy okazji lubię udzielić rady/porady to nie oznacza, że dla nich pracuje. Zachęcam po prostu do używania logicznego myślenia a nie tylko do pisania czegoś bez sensu i składu, a jak widzę jest tego tutaj dużo. Mam nadzieje, że odpowiedź była pomocna :)

@do Nie polecam

(usunięte przez administratora). Reklama beznadziejna , żaden klient nie zadzwonil przez ten czas. I umowa zawarta " na siłę " . Wyslali mi list który się później okazało że zawieral umowę (usunięte przez administratora)

Pracodawca

Szanowna Pani, chcemy poinformować, że nasza firma nie wysyła umów listem do klientów. Umowy zawierane są poprzez akceptację telefoniczną lub osobisty podpis podczas spotkania z handlowcem. Obecnie rozmowy handlowe prowadzone są zdalnie, przez telefon lub video a umowy akceptowane są po kilkukrotnym potwierdzeniem warunków współpracy przez właściciela firmy lub osobę do tego upoważnioną. Jeśli prowadziła Pani rozmowę i nie potwierdziła klauzuli akceptacyjnej to umowa nie została zawarta. Informujemy również, że Panorama Firm nie wysyła do swoich klientów kuriera z umowami jak również nie pobiera płatności w gotówce. Jeśli spotkała Panią taka sytuacja to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Wyjaśnimy sprawę.

@Jolanta

Szanowna Pani, informujemy, że opisana przez Panią formuła zawarcia umowy nie jest stosowana przez naszą firmę. Zawarcie umowy odbywa się w trakcie rejestrowanego nagrania poprzez kilkukrotne potwierdzenie warunków umowy i jest prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Jeśli doszło do sytuacji, którą Pani opisała to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Sytuacja z pewnością zostanie wyjaśniona.

Znudzony

Sam to wymyśliłeś? Zanim oddaje się sprawę do sądu trzeba mieć pewność, że jest podstawa. Każda duża firma ma swój dział prawny a myślę, że oni mają. Nikt nie da do sądu sprawy gdzie nie ma dowodu. Skoro dali nagranie do sądu na pewno go słuchali, a skoro jak twierdzisz w nagraniu było, że odmówiłeś. To powiedz czy ma sens dawać sprawę do sądu wiedząc, że nie ma podstaw. Teraz pytanie główne. Sam to zmyśliłeś? Czy ktoś Ci podpowiedział

lee-can
@do Nie polecam

Umów może na takie kwoty niema ale zwierane umowy są tylko telefonicznie, czas na rezygnacje tylko 24h. Na maila dostaje się fakturę do opłacenia.

No Name
@Marian

Bzdury wypisujesz. Nie ma jednego dnia na odstąpienie od umowy, jeśli umowa jest tak skonstruowana to znaczy że zawiera błędy prawne. Jest 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość. Poczytaj...

Klient

Jeden dzień Kalendarzowy warto dodać. Zresztą... po co zawierać umowę żeby ją zaraz wypowiadać ? bez sensu

@No Name

Doedukuj się proszę .W regulaminie Umowy jest jasny zapis o 1 dniu kalendarzowym..14 dni jest dla konsumentów. PF zawiera umowy tylko z firmami .

Detektyw
@do Nie polecam

T co pisze ten człowiek to jest prawda. Ja płacę za reklamę 5000 zł PLN za 24 miesiące co wynosi 222 zł miesięcznie.Ja płacę lecz prosiłem o przesłanie umowy z moim podpisem. lecz do chwili obecnej jej nie otrzymałem.

@Detektyw

Detektyw zapewne miałeś umowę telefonicznie odczytaną ,Twoim podpisem w tym układzie jest potwierdzenie skryptu. Nie jest wymagany podpis na Umowie. Masz nagranie i jego numer na Umowie. Co do skuteczności działania to podaj NIP firmy to zobaczymy czy Cię nie widać

@Detektyw

Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta tel. 22 289 20 00. Wyjaśnimy sprawę i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące tej umowy. Nasze biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Kowalski
@Panorama Firm Sp. z o.o.

Witam. w takim razie musi być jakiś sposób by tej umowy nieprzedłużać gdy się już skończy. Powinniśmy dostać na e-mail taką informację bo każdy ma prawo zrezygnować z czegoś co albo nie przynosi efektów albo po prostu chce inaczej promować swoją firmę bo koszty zwyczajnie mogą nie odpowiadać abo po prostu uważam, że jestem w stanie obyć się bez Waszej reklamy. Czy jestem w tym momencie pozbawiony własnej woli czy uzyskam informację co zrobić by nieprzedłużać z Wami współpracy?

@Kowalski

Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z opisaną sytuacją. Zespół Panoramy Firm

Oszukana
 Problem
@Panorama Firm Sp. z o.o.

Na kontakt nie ma Szans!!! Nie odbierają Tel!!!!

Pitek
@No Name

U nich jeden dzień jest dostałem od nich umowę

@do Nie polecam

Potwierdzenie meilowe? Nie, wciskali mi na siłę, twierdząc że umowa jest zawarta tel!!!!!!!

@do Nie polecam

Właśnie problem polega na tym z Panoramafirm umów nie są podpisane, ani mailawo potwierdź. i prawda są wielu letnie

@Panorama Firm Sp. z o.o.

Mam właśnie sprawa z państwa, ja nigdy z Panoramafirm nie skontaktowałem się, rozmawiałem z pracownikiem CS group na temat tworzenia sklepu internetowego po kilka dni dostałem od państwa Panoramafirm maila z nr umowa zawarte za strona internetowa. Odmówiłem współpracy ponieważ nie interesuje mi. Po miesiąc dostałem faktury z Panoramafirm. Wysłałem kilku malia do państwa. Nie chcę z Panoramafirm współpracować nigdy nie skontaktowałem się z Panoramafirm. Pozdrawiam

Detektyw M
@Oszukana

Tez nie odbierałem telefonu , teraz to czekam jak mnie do Sądu podadzą

Idea Plus
@No Name

Zgadzam się z Panią . prawnik mi to samo mówił , ze jest 14 dni a nie 1 dzień . (usunięte przez administratora)

Obiektywnie
@Idea Plus

Pani prawnik chyba kończył podstawówkę eksternistyczne 14 dni jest jak umowa zawierana jest między firmą A osoba prywatna A nie między firmami

Obiektywnie
@Idea Plus

mariano
@Obiektywnie

Pan prawnik chyba garnie do siebie skoro takie głupoty opowiada ludziom . Zawsze dyspozycja jakiegoś pisma wpadnie czyt.min 350-500 PLN . Umowa jest zawarta na linii firma -firma . Koniec i kropka . Jest jeden dzień kalendarzowy i kto jest zainteresowany taką informacją o okresie wypowiedzenia na 100% zostanie o tym terminie poinformowany .

@Nie polecam

to jest gowork. tu się rozmawia na temat pracy w firmie.

Byłypracownik

Pracowałam w panoramiefirm w Katowicach i uważam że praca daje wiele możliwości pod kątem poznania klientów z różnych branży, rozwija znajomosci branży IT i social mediów i oczywiście współpracę z klientem. Cele są dość wysokie, ale taka branża, można dobrze zarobić. Do tej pracy trzeba mieć dużo cierpliwości, samomotywacji i świadomości, że nie każdy miesiąc będzie taki sam. Polecam tą firmę osobą które lubią pracować na słuchawce i nie przerażają ich liczby. Atmosfera w pracy panuje bardzo przyjemna, będę długo wspominała czas jaki tam spędziłam. Każdemu nowemu pracownikowi życzę powodzenia i polecam grupę i Lidera Sz.

eska
Klient

(usunięte przez administratora)-umowa przedłuża się automatycznie na kolejny rok-uważajcie szkoda kasy

@eska

Informujemy, że umowy na usługi Panoramy Firm nie przedłużają się automatycznie, a są zawierane każdorazowo na ustalony z klientem czas. Podana informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiamy, Zespół Panoramy Firm

EMWU

Co do pracy w placówce Wrocław potwierdzam opinie chłopaków.Przyjelam się tam co prawda tylko na chwilę Ale nie żałuję. Są plusy i minusy co do plusów napewno atmosfera, dobra organizacja , jasno wytyczone cele każdego miesiąca , wynagrodzenia podst+ premia jak się robi swoje całkiem ok , system premiowy jest czytelny bez kruczków,a co do kadry zaezadzajacej na miejscu napewno pomocni I z wiedzą o sprzedaży bo sami też sprzedają więc nie wciskają do głowy dyrdydmałow sprzedażowych. Minusy na pewno na szkoleniu dużo nauki i materiału ale jest materiał podawany partiami więc da się ogarnąć, na pewno jest to typowy telemarketing czyli dostajesz bazę firm i heja dzwonisz trzeba zapierniczac żeby nakłonić klienta są dni że I tydzień nic nie odpiszesz A są dni że I 3 klientów dasz radę. Ogólna ocena spoko dla tych co wiedzą na czym polega telemarketing I są nastawione na zarobek .Idealna praca dla Ogarnietych I kumatych studentów do 26 roku brutto=netto

Adam

Witaj ???? Jako były już pracownik dodam coś od siebie. Jeżeli interesuje Cię praca na słuchawce to wiesz czego można się spodziewać???? Jak dla mnie praca jest luźna nie ma bata nad głową i codziennych wiadomości np. Że jest słabo i trzeba nadrobić. Kierownik jak i reszta zespołu stwarzają naprawde miła atmosferę. Co do materiału to trochę go jest. Wypłata jak na CC też ciekawa. Jeżeli ktoś się zastanawia czemu jest tak kolorowo, a Ja już nie pracuje to po prostu wybrałem się do wojska. Pozdrawiam ????

Oskar

Dzień dobry. Po przeczytaniu jak niezbyt kolorowo bywa w innych placówkach/oddziałach Panoramy Firm, ja chcę podzielić się ze wszystkimi swoimi odczuciami w związku z pracą w oddziale we Wrocławiu. Na wstępie chcę dodać, że jest to moja subiektywna opinia na podstawie wielu dni obserwacji i ogólnego klimatu panującego w firmie, a wiem, że każda opinia potrafi być cenną wskazówką dla przyszłych pracowników. Ogólnie atmosfera jest naprawdę przyjemna. Uwierzcie mi - miałem wcześniej do czynienia z miejscem pracy, gdzie stale ktoś nad nami "stał z batem", monitorował każdy nasz krok, rozliczani byliśmy z każdej minuty, nawet tych spędzanych w toalecie... Tutaj jest zupełnie inaczej, ale żebyście mnie Państwo dobrze zrozumieli, kierownictwo i dział szkoleń to ludzie wyrozumiali i po prostu ludzcy, ale co przez to rozumiem? W odniesieniu do poprzednich słów mogę to ująć dość kolokwialnie - żarty żartami, ale kiedy jest praca, to jest praca i ciśniemy co mamy w planach. Każdy jest dorosły i wie, za co odpowiada w swojej sekcji. Uważam, że takie podejście jest zdroworozsądkowe i pozwala skupić się na swoich obowiązkach (czyli sprzedaży), a nie na tym, że człowiek z tyłu głowy łapie się na myślach: "boże, ciekawe co znowu wymyślą i co im się uwidzi". Przychodząc do PF miałem lekkie obawy i dozę dystansu, bo każda struktura firmy jest inna, panują inne zasady, różnie to bywa. Wolałem się miło zaskoczyć, niż kolejny raz rozczarować i wracać do domu totalnie wyczerpanym psychicznie. Relacje pomiędzy pracownikami są bardzo koleżeńskie, nie ma tu miejsca na jakiegoś typu zawiść, każdy sobie pomaga na tyle, na ile jest w stanie i się ze sobą komunikuje jak na ludzi przystało. Kierownictwo naprawdę nam pomaga i czujemy to wsparcie, ale wiecie, nie są to gadki typu: "Niebo nie jest limitem" czy "Zawsze i wszędzie możesz wszystko", tylko zdajemy sobie sprawę, że po drugiej stronie jest też człowiek, najczęściej biznesmen/przedsiębiorca, który oczekuje zrozumiałego języka od nas. Oceniamy realnie możliwości, jakie są dane na ten moment i działamy w takim zakresie, jakim się da. Plany / targety są wyznaczone od pierwszych dni pracy, wszystko jest przejrzyście ogarnięte na tyle, że człowiek nie ma wątpliwości co do ich wartości. Ogólnie, co jest dla mnie ważne, nie przenoszę pracy po godzinie 16 do mieszkania. Może to zabrzmi dziwnie, bo to co powiem powinno być normalne z etycznego punktu widzenia, ale tu na miejscu trafiłem na przełożonego, który daje mi komfort pracy i wsparcie. Każdemu życzę takiego spokoju na głowie w miejscu zatrudnienia, bo pozwala to angażować się w wyznaczone obowiązki bez ciągłego użerania się (często) o bzdury.

Marian

Tak? To na pewno jest nagranie skoro umowa tel . Sprawdź sobie . Zastanowimy się ?? Nad czymś czego nie ma bo nie masz żadnej Umowy .Bez przesady albo chcesz pokazać swoją firmę albo nie .Jeśli nie to po co rozmawiać i tracić czas Twój i osoby dzwoniącej do Ciebie.No chyba że jest tak że się rozmyśliłaś po czasie . Czasem trudno się przyznać.

Ola
@Marian

Co za bzdura ! A jaka polszczyzna hahaha, Marian przeczytaj co ty za bzdury piszesz! Z Twojego górnolotnego tłumaczenia wnioskuję że jeżeli rozmawiasz z konsultantem to za karę że zająłeś mu czas umowę uważasz za zawartą?

@Ola

Poproś o odsłuch nagrania, tylko nie pisz, że Ci nie dadzą, albo nie chcieli dać. Jeśli na nagrani jest potwierdzenie, że się zgadzasz na ich warunki i, że potwierdzasz. To zawarłaś z nimi umowę. Jeśli występowałaś jako przedsiębiorstwa, nie ma zastosowanie tutaj odniesienia do konsumenta.

@Ola

Ola za żadną karę . Jeżeli jest nagranie potwierdzające zawarcie Umowy to oznacza w prosty sposób że została zawarta . Mamy XXI wiek i umowa telefoniczna jest stosunkiem prawnym .Tyle !!! Po to jest nagranie żeby je odsłuchać .No chyba że tak jak powiedziałem rozmyślamy się po jej zawarciu wtedy zasłaniamy się zasadami panującymi w minionym stuleciu jak zawarcie Umowy tylko przez jej podpis.

@Marian

Marian. Nie ma czegoś takiego jak zasłanianie się tym co było w poprzednim stuleciu, jeśli zawarła umowę telefonicznie to jest zawarta. Ola nie zawierała umowy jako konsument tylko jako przedsiębiorca, więc jeśli potwierdziła, że zawiera umowę, że jest upoważniona i może zawierać umowy w imieniu firmy, podała swoje dane i firmy to mamy zawarcie umowy. Jak złożyła oświadczenie woli o zawarciu umowy to umowa jest wiążąca. Smutne ale prawdziwe

Jolanta

Prosilam na nagranie że chcę odsłuchać i co uszlyszalam ? Że nie mogą mi odtworzyc i wyslac. Jedynie do sądu jakby mialo posłużyć lub jeśli przyjadę do nich do Krakowa do firmy. List przyszedl na który nie odpowiedziałam i jak się później okazało to była umowa i jeśli bym odeslala to było by po kłopocie a przez to że nie odeslalam to równoznaczne jest niby że się zgadzam na umowę. Naprawdę tak było

@Marian

Odpisali mi tak "Szanowny Panie, w przedmiocie prośby o przesłanie nagrania potwierdzającego Pańską rozmowę z przedstawicielem PF wyjaśniam, iż nagrania rozmów z Klientami, którzy drogą telefoniczną akceptują umowy, są ewentualnym dowodem sądowym na okoliczność zawarcia umowy o konkretnej treści, który ma służyć naszej firmie w celu dochodzenia roszczeń. Nagrania te nie mogą być dystrybuowane i krążyć drogą mailową czy pocztową, w związku z zawartymi w nich danymi osobowymi

Boli
@Jolanta

Rozmów telefoniczny na 100 % nie macie , ponieważ wasz pracownik spierał się ze z moja firma była wcześniej zawarta niż moja wersja . Wysłałem kopie zawarcia umowy i wyszło na moim (usunięte przez administratora)

@Zen

Zen naprawde nie dadzą plik z rozmową, i warunki okazują się bardzo dużo ale dopiero potem.

Piotr
Klient

25.11.2020 rozmawialem z pracownikiem panorama firm. Wstepnie byla rozmowa o reklamie. I byla mowa ze od marca. 1 dzien byl na rozwiazanie niby umowy ja tullo nspisakem ze byla rozmoea od marca . A t w trakcie rozmowy przedstawiciel firmy panorama firm wstawia sfoje slowa ze reklama i umowa na 24 miediace no i powyzej 4000 zl. Cala tranzskcja ma kosztowac. Od listopada do teraz nie dostalem zadnej odpiwiedzi, obiecują kontakt i nic. Problem nie xostal rozwiazany do dnia dzisiejszego. (usunięte przez administratora) Ps. Nie bylo mowy o 24 miesiace tylko na probe 12 miesiecy a tu jakas umowa, bez mojej zgody,bez zapoznania sie z nia itd.

@Piotr

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Jeśli chciałby Pan podzielić się z nami informacjami, abyśmy mogli zbadać tę sprawę, prosimy o kontakt bezpośredni, również anonimowo, pod adresem e-mail: kontakt@pf.pl. Pozdrawiamy i postaramy się pomóc. Zespół Panoramy Firm

Odp
@Piotr

Normalka. Proszę odwołać się do rozmowy i nic nie płacić jeśli został Pan wprowadzony w błąd. Z jakim oddziałem Pan rozmawiał? Moja znajoma miała podobnie.

@Piotr

Dziękujemy za opinię i prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta kontakt@pf.pl. Prosimy o więcej szczegółów w sprawie, żebyśmy mogli podjąć właściwe działania. Zespół Panoramy Firm

@Piotr

Piotr, mam taką samą sytuacją z Panoramafirm i CS GROUP, walczę od listopada 2020.

Rozczarowanie
Kandydat

Bardzo nieprofesjonalne zachowanie względem potencjalnego pracownika. Przesłali zadanie rekrutacyjne, a potem ani be, ani me, ani kukuryku. Nie odpowiadają również na wiadomości z zapytaniem o wyniki rekrutacji.

Papa

(usunięte przez administratora) Zaangazowanie w powierzone obowiazki-zadne. Wprowadzenie nowego pracownika ktorego puszcza na gleboka wode -srednio sie nim interesujac tego dowodzi. Pomoc ze strony pracownikow wieksza niz od swojego lidera. Na poczatku wszystko super cele realizowane przez pracownika, natomiast jezeli juz cos zaczyna dziac sie nie tak to dalej sa umywane rece. O odsluch trzeba sie upominac ( po co robic go w piatek skoro i tak wszystko przez wekend sie zapomni) takie byly komentarze ze strony lidera W. Najgorszym komentarzem po wyproszonym odlsluchu bylo to, ze widzial ze cos nie gra ale stwierdził, ze jak to powiedzial niech sobie radzi i uczy sie na bledach. Pomoc innych liderow wieksza bo chociaz oni doceniali potencjal i prace ktora byla wkladana w powierzone obowiazki. Niestety i tak nic to nie dalo bo pracownik niestety zostal zwolniony ze wzgledu na brak wyniku w ostatnich dwoch miesiacach pracy co bylo spowodowane brakiem jakiejkolwiek pomocy i checi ze strony lidera. Pomoc pojawiala sie doraznie na pokaz w momencie kiedy przelozona lidera byla w poblizu. Uwazam, ze jezeli ktos wie po co przychodzi do pracy to powinien byc doceniony i pomoc w okresie wdrozenia powinna byc mu dana tak jak sie nalezy a nie tylko wtedy kiedy "znajdzie sie na to chwile po odgrzebaniu z 15 maili" Nie tylko ze strony pracowników i innych liderow ale przede wszystkim od swojego lidera. Ostatnie dwa miesiace pracy to byla walka o przetrwanie i proszenie sie o pomoc od wlasnego opiekuna ktory nigdzie nie widzial problemu. Finalnie w ostatni dzien trwania umowy jak mozna sie domyslic nie zostala ona przedluzona. Czekanie do konca, mydlenie oczu ze wszystko jest dobrze i nie ma sie czym martwic " Bedzie dobrze" - no niestety nie bylo. Pomocy,nauki ani couchingow z liderem rowniez. Tak jak wspomniano na początku- nie polecam Jezeli ktos szuka pracy na stale i wie po co przychodzi to proponuję lepiej sie rozejrzeć albo postarac sie rekrutowac do innej grupy (usunięte przez administratora). bo praca sama w sobie nie jest zla a atmosfera bardzo dobra.

Papa 2
@Papa

Kamel
Klient

Witam, zanlazlem firme od robienia stron, wszystko fajnie ladnie pięknie, oczywisice pod inna nazwa, po czym przyszla umowa, a tam... Panorama firm, pytanie jak moge rozwiazac z nimi umowę? Robia strony na gotowcach beznadzieja... Od 4 miesiecy tylko dzwonoa ze faktura niezaplacona co parw dni.? Jest możliwość wypowiedzenia umowy?

@Kamel

Jeśli nie przedstawili się, że dzwonią z Panoramy Firm, to sprawa jest prosta. Najwyraźniej rozmówca wprowadził klienta w błąd i umowa jest nieważna.

@Kamel

Dziękujemy za Pana opinię. Jeśli mógłby Pan podzielić się z nami informacjami w sprawie, wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Prosimy o kontakt na adres kontakt@pf.pl. Zespół Panoramy Firm

Aktualność

Gdzie? Stacjonarnie w naszych biurach, zdalnie - w całej Polsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Panorama Firm Sp. z o.o. - Warszawa

Panorama Firm Sp. z o.o.