Opinie o Eniro Polska Sp. z o.o.

tutejszy

czy w pracy w Gdańsku szkolenia też są w Gdańsku czy w Warszawie?

Enrico
@tutejszy 20.11.2017 23:25
czy w pracy w Gdańsku szkolenia też są w Gdańsku czy w Warszawie?

Szkolenia są w Gdańsku albo normalnie albo zdalne czyli łączysz się prze komputer z trenerem i ludzie z różnych miejsc w polsce sa jakby w wirtualnej sali fajna opcja

Piotr

Gdzie jest dzisiaj impreza bo zablokowało mi Facebooka?

Łotr
@Piotr 18.11.2017 20:21
Gdzie jest dzisiaj impreza bo zablokowało mi Facebooka?

Zablokowało bo za dużo spamowałeś!

Mała

Gdzie mieści się firma w Krakowie i czy są przyjecia? Wie ktoś?

Pracująca
@Mała 08.11.2017 09:43
Gdzie mieści się firma w Krakowie i czy są przyjecia? Wie ktoś?

Przy Wadowickiej 6. Na plus na pewno umowa o pracę i sensowne godizny pracy. Najlepsi wycigają niezła kaskę, ale świerzak to musi sobie najpierw zbudować baze klientow.

Niepracująca
@Pracująca 09.11.2017 16:59

A nie jest przypadkiem tak, jak w wywiadzie " wyznania telemarketerki ... " ?

Przedsiebiorca

Też niestety podpisałem umowę z eniro. Od kilku miesięcy brak kontaktu z ich strony. Potrafią się tylko dopominać o kasę. Umowy są skonstruowane tak i ciężko się wycofać. Przestrzegam przed współpracą z tą firmą. (usunięte przez administratora)

adam

nie polecam tej firmy , strata pieniędzy które wydałem na reklamę czytajcie umowy które zawieracie bo później nie tak łatwo z niej zrezygnować ...

@Wanda 24.10.2017 12:46
Napisz na co trzeba zwrócić uwagę bo ostatnio strasznie mnie nagabują przez telefon.

Przede wszystkim zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Umowy z eniro ( OWU eniro ), zapoznać się z art. 60 KC i z art 68*2 KC. Następnie poczytać na forach internetowych o opiniach jakie posiada eniro i zapoznać się z Regulaminem Serwisu np: PF.

Aga
@adam 23.10.2017 22:00

Też bardzo załuję, ze dałam się namówić na tą reklamę. Płacę co miesiac 150 zł, a żadnych rezultatów, równie dobrze moglabym wyrzućić te pieniądze w kosz, na to samo wychodzi! Najchętniej rowiązałabym umowę, ale oczywiscie zabezpieczyli się 100% zwrotem w razie rozwiazanie z nimi umowy.

klient

Jakby co, to ich umowa jest publicznie dostepna tutaj https://www.enirocentrum.pl/owu

@klient 31.10.2017 13:45

Jak by co, to interpretację i objaśnienie " owu z eniro " znajdziesz w internecie.

Klient2
@klient 31.10.2017 13:45

Rzeczywiście jest dostępna. Szczególnej uwadze polecam zapoznać się z pkt. 9 a przede wszystkim z pkt. 9.9

Zdzisiek

Uwaga na umowę,reklama nie warta złamanego grosza

@Zdzisiek 27.10.2017 11:56
Uwaga na umowę,reklama nie warta złamanego grosza

Umowa to pikuś ale jest coś takiego jak integralna część tej umowy czyli " OWU z eniro "

anonymous

Nie polecam firmy,pieniądze wyrzucone w błoto,ciężko się od nich uwolnić

Nowa

Mam pytanie to starszych pracowników czy to standard że kierownik chce ode mnie po kilku słabych dniach sprzedażowych prośbę o rozwiązanie umowy przeze mnie bez daty? Czy on może to później wykorzystać?Jakieś to takie słabe.

Iza
@TT 13.10.2017 16:49
Takie zachowanie jest u nas nieakceptowalne. Wiem, bo pracuje w Eniro. Zadzwon - sprobuję pomóc: 668 395 617....

To mało wiesz.

Łukasz
@Nowa 12.10.2017 20:03

Takie zachowanie możesz zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy i już nie będą mogli tego wyjożystać przeciwko Tobie.

Monika

Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora)

Lola
@Monika 02.10.2017 00:39
Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora)

Czemu? Opisz coś więcej, mam ostatnio nieciekawe sytuacje i chciałabym się dowiedzieć

Ja

3 dni szkoleń totalnie za darmo z rzekomym "zatrudnieniem", po czym Ci dziękują i odsyłają z kwitkiem. Brak szacunku do czyjegoś czasu!

TS
@Ja 26.09.2017 00:21

​I co się dziwisz? Czasy "łapanki" się skońćzyły... Teraz np. każdy rep bedzei certyfikowany. To nie jest robota dla niekumatych czy sciemniaczy

Nowy

Zwrot kosztów za szkolenie???????? Od 3 i pół roku nic takiego nie ma. Włąsnie pytałem key accounta który pracuje tu z 15 lat to mówi , że faktycznie kilkanaście lat temu coś takiego było. Ludzie ale macie aktualne info wow

autsajder
@Nowy 18.09.2017 08:27

Kilkanaście lat temu ... hahahaha

kiki

U nas w Gdańsku za szkolenie żadnej kasy się niezwraca. A faktycznie dużo szkolą, ciągle coś, konkursy. Wszsycy na umowie, pensja 3 tys a nietkórzy podobno wiecej do tego premie, z tym że wynik musi byc.... Tele z Gdańśka spoko, jestesmy jedna z mocniejszych ekip

Pytajnik

Prawda to z tym zwrotem kosztów za szkolenie w przypadku odejścia z pracy ? Konkretnie idzie mi o Gdańsk ? Jak warunki ,ludzie . Trochę mitów i przekłamań jest ,więc warto by było naprostować co większe przegięcia .

Wz

Witam, zostalem zaproszony na drugi etap chcialem dopytac czy to jest ostatni juz etap? Czy podczas drugiego etapu bedzie odrazu odpowiedz czy tak czy nie?

Rekrutacja Eniro Polska
@Wz 21.08.2017 12:24

Dzień dobry! Tak, to ostatni etap. Po spotkaniu i rozmowie otrzyma Pan odpowiedź z decyzją (maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych). Zapraszamy!

aspirujący
@Wz 21.08.2017 12:24

@Wz to jak tam po drugim etapie? czytając kilka poprzednich stron tego forum zastanawiam się czy tam pracujesz.

Sławomir

Stabilna firma, pensja na czas, wysoka kultura osobista mojego szefa (nie wiem jak gdzieś indziej)

Ja

Czy przedstawiciele handlowi też rozpoczynają pracę od szkolenia wstępnego, za które Eniro nie płaci ? Jak atmosfera pracy w oddziale katowickim ?

MM

Przyjdź na rozmowę i przekonaj się sam. Ja pracuję tu 8 lat i nie pojmuję dlaczego niektórzy tyle jadu zostawiają na tym forum i po prostu kłamią. Cóż, hejt dzisiaj w modzie.

Vox

Tak podstawa w Tele to 3 tysie brutto, zawsze dają umowę, nie zostajesz w robocie, weekendy zawsze wolne. Przerwy sa dwie - śniadanie 15 min i lancz pół godziny. Teraz jest noew szefostwo w warszafce, nowi superwajzerzy i ogolnie atmosfera lepsza. Na plus tez to że poprawili jakość szkoleń - ostatni był np. ogarniety gośc od seo.

abc

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w Eniro, przy Postępu w Warszawie. Chodzi o stanowisko sprzedawcy telefonicznego. Jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną, ale po przeczytaniu powyższych opinii, zastanawiam się czy to nie strata czasu.Czy rzeczywiście podstawa to 3 tyś.brutto od początku pracy? I ile jest przerwy na 8 godzin?

xxxxx

Witam, czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku Fakturowanie ?

Romek

Hej, mam pytanie, w jakim mieście znajduje się ogólny dział rekrutacji firmy? Czy jej pracownicy posługują się adresami meilowymi nie @eniro.pl tylko z bezpłatnych skrzynek?

Ja

Witam.Zastanawiam się nad pracą w Eniro w Katowicach. Ile trwa szkolenie? Czy odbywa się w Katowicach czy w Warszawie? Płacą za szkolenie? Pozdrawiam

Alojz
@Ja 21.06.2017 19:48

Szkolenie w Katowicach trwa kilka dni (2-3) i odbywa się właśnie w tym mieście. Nie płacą za szkolenie.

ew

Wiadomo że niema co porównywać z pracą w biedronce na kasie,ale szczerze nigdy tam nie pracowałam to nie wiem ile i jak płacą.

Xx

Nie wiem gdzie i w której tele można zarobić takie pieniadze haha Chyba lepiej żeby nowe osoby wiedziały na co się szykują naprawdę a nie odchodziły po tygodniu czy miesiącu. Aby mieć prowizję powyżej 1% z całości sprzedaży w danym m-cu po okresie próbnym trzeba sprzedać kilkanaście reklam w tym podstawą jest ten klient który nie miał jej wcześniej lub przerwał współpracę. Inaczej jest 1%. * sprzedaży jest na okresie próbnym tylko,później jest inaczej.

XXX

Można zarobić ale trzeba mieć do tego smykałe... Kumpela z tele (u nas w Tricity) po 2 latach w Eniro miała podstawę do zasiłku macierzyńskiego na poziomie 12 tysiaków, więc chyba ma lepiej niż ziomy w jakimś call centre czy na kasie w Biedrze ;-)

MN

Prowizja po okresie próbnym jest jeśli masz kilkanaście sprzedanych reklam w miesiącu inaczej masz z tego 1%. Zależy na jaką osobę trafisz tak będzie z traktowaniem. Łatwo się dostać bo z tego co widać są deficyty osobowe.

Ania
@MN 29.05.2017 14:14

dokładnie to musi być 8 na 10%

Zaint

Czytając komentarze to naprawdę cięzko szukać pozytywow. Proszę o informację jak teraz wygląda praca jako handlowiec w bezposredniej? Warto tam iść? Jak z traktowaniem pracownika ?

pattttt

Właśnie dzwonili do mnie z eniro zapraszając na pierwszy etap rekrutacji. Czy ktoś mógłby opowiedzieć jak wygląda ten etap? Jakie pytania są zadawane? Jak wyglądają następne etapy? I czy jest to praca stała czy raczej coś na obecną chwilę kiedy nie ma się innej opcji?

Rep
@pattttt 24.05.2017 11:42

Rekrutacja w Eniro to głównie rozmowa i symulacje sprzedazowe - żadne cuda wianki. Jak masz pojęcie o sprzedazy, to bez problemu udowondnisz że się nadajesz do tej roboty. Można zaczepić się na dlużej, bo zawsze dają umowa o pracę, a podstawa to 3-4 tysie. Do tego spore premie, tylko że w praktyce nie dostaniesz ich od razu, ale dopiero jak rozkręcisz włąsną bazę klientów.

Tom
@Rep 24.05.2017 23:19

Czyli dla kogos kto chce pracowac powinno byc ok ?

den

Najlepiej powiedzieć że się nie chce pracować. Strasznie to płytkie bo fakt jest taki że wyniki były i to najlepsze w regionie ale widać najlepsza obroną jest atak nie merytoryczna odpowiedź może jej po prostu niema?

Ania
@den 18.05.2017 18:29

O jakim oddziale mówimy i o tele czy bezpośredniej? Ja sie mogę wypowiadać za siebie i na temat tego co sama widzę.

nowy niestety - ale już niedługo :)

Zapożyczam tekst od AaaaD: z taką zmianą, że nie w Gdańsku, a Katowicach jest tak: materiał lepszy da komu chce..., bo ktoś musi jechać na wycieczkę...,wygrać konkurs... Tak się pompuje kilka osób, bo trzeba pokazać, że można Nowym też na początek lepsze firmy, żeby się za szybko nie zniechęcili.. Twój przełożony sam sprzedawał jakieś 4 lata temu, ale wie najlepiej co i jak. Co dzień na zebraniu słyszysz, że ten i ten/ta i tamta jest super, ale firm takich jak ma ten i ten nigdy nie zobaczysz. Ci co sobie radzą najlepiej są podkręcani lepszymi firmami -obrastają w piórka, a tak generalnie to wysłowić się za bardzo nawet nie potrafią- :) Reszta to szaraki... Co jakiś czas usłyszysz, że jak Ci się nie podoba możesz się zwolnić i oczywiście powie Ci to sam kierownik, a za chwilę jak mu to wypomnisz, to wmawia, że nic takiego nie powiedział. Generalnie dobre miejsce dla tych trochę mniej inteligentnych co za swój atut uważają duży spryt :) (usunięte przez administratora)

wella

Pracowałam w tej firmie 4 miesiące, była to moja pierwsza 'prawdziwa praca", ludzie mili, ale atmosfera ciężka. kierowniczka, której imię i nazwisko pamiętam do dzisiaj miała wahania humorów - jak ludziom szła sprzedaż to była miła i słodka jak cukierek, jak nie szło to była bardzo niemiła i chamska. sama grzebała w Internecie szukając sukni ślubnej, umawiała się na wizyty lekarskie...a my nie mieliśmy nawet komputerów tylko słuchawki i telefony. jak chodziłam tuż przed przerwą do wc to miała pretensje, że nie idę na przerwie, a wtedy do toalety była duga kolejka.zero profesjonalizmu, trzeba wspierać pracowników a nie się na nich drzeć. mówiła, ze to nie jest normalne aby nie móc sprzedać dwóch reklam dziennie( taka była norma). do tego zarobki z podstawą 1000 zł, nawet dla osoby tuż po studiach to bardzo mało, pieniądze z prowizji wpływały kiedy chciały...kuchnia piętro niżej, brak pomieszczenia socjalnego, zanim się zeszło to tej kuchni to kolejka do mikrofali, nie dało rady zjeść nic na ciepło w ciągu 15 min przerwy. a przerwy były dwie w ciągu dnia, na akord - czy to fabryka?!więc choć dostałam przedłużenie umowy, to odeszłam, bo dla mnie dobra atmosfera to podstawa zadowolenia z pracy. polecam tylko tym, co mają twardą d.... niewyparzony język i koniecznie potrzebują kasy. bo tam przyjmują niemal każdego, przynajmniej na telemarketerów.

pracawe
@Ania 17.05.2017 18:32
Ale bzdury tu są wypisywane. To jasne ze patrzy sie na wynik i że jeśli ktoś nie przynosi zysku to z całym szacunkiem ale żaden...

Każdy kto tam teraz pracuje widzi bałagan. Chaos i brak współpracy jak kierowcy na siebie nadają i podejmują sprzeczne decyzje. Przyjmują ludzie którzy kopneli te firmę w dx i to z hukiem - dlaczego? Bo widocznie nowych którzy się utrzymują dłużej niż miesiąc czy dwa jest jak na lekarstwo naiwnie myśląc ze dzięki temu jakiś Franek czy Zenek będzie miał lepszą " grupę " . Finalnie to bardzo źle i świadczy o firmie.

@Ania 17.05.2017 18:32

Jedna z pracownic oferowała w ramach reklamy nieistniejące "złote gwiazdki na fejsbuku", czy wkręcała że klient płacił w ubiegłym roku inną kwotę niż naprawdę, żeby wkręcić go w droższy pakiet na kolejny rok. Firma ma w nosie, czy pracownik ma możliwość przygotować usługę dla klienta, liczy się tylko podpisanie nowego kontraktu (usunięte przez administratora)

Klaudia

Dla ludzi o mocnych nerwach he he mi nie polecali ale postanowiłam podjąć pracę i.... (usunięte przez administratora) to mało trzeba wiać jak najszybciej.

Michu

Słodko gadają przez telefon, opiekun opowiedział mi pół życia prywatnego zaprzyjaźnił się naciągnął i więcej się mną nie zainteresował… nie licząc Pani z windykacji po tygodniu spóźnienia z opłatą. (usunięte przez administratora)

Niki
@Michu 18.04.2017 15:57

To prawda! Miły na początek (usunięte przez administratora) i radź sobie sam.

Maciej

Zdecydowanie odradzam marnowanie czasu na rozmowie rekrutacyjnej. Rozmowy składają się z dwóch etapów. Po pierwszym zaprosili mnie na drugi...po czym na godzinę przed spotkaniem napisali sms że muszą przełożyć spotkanie na następny tydzień po czym już się nie odezwali. Bardzo nie kompetentni ludzie. Aż strach pomyśleć co się dzieje po zatrudnieniu! Specjalnie nie żałuję praca jakich pełno.P.S. zatrudniając się pamiętaj że przerwę trzeba opracować a za L4 nie dostaniesz premi.

Kick

W Łodzi szukają osobę na stanowisko: Office Managera. Jak wygląda atmmosfera w tym oddziale?

gość
@Kick 09.01.2017 20:01

Kolo
@gość 12.04.2017 15:34
Jak w każdej korporacji. Obecnie firma jest bardzo liberalna i jak się komuś praca znudzi to odchodzi i wraca kiedy chce ;)...

W warszawie nie ma czegos takiego jak powroty - chyba ze w wyjatkowych sytuacjach :)

eselka

Przepracowałem w Eniro łącznie 11 lat, 8 lat w Wawie i 3 w Gdańsku. Jak zaczynalem bylo inaczej i jak konczylem bylo inaczej. Przez lata zmienil sie produkt, sama firma, i pokolenie ludzi skladajace tam cv. Zaczynalem na sluchawkach jak wiekszosc, ale po 3/4 miesiacach praxy zobaczylem, ze to, fajna praca. Rozmawia sie z ludzmi z calego kraju, nawija im sie makaron na uszy sprzedajac ramke do katalogo, ktory nigdy do nich nie dojedzie, bo to wioska na koncu Polski, albo ksiedza z dzwonnicy sie sciagalo zeby 3 kilm rowerem jechal na poczte podpisac fax. Stopniowo przechodzilem do innych grup, gdzie byly inne fiszki no i kasa. Kase to dopiero czlowiek zaczal robic w sprzedazy bezposredniej i na wyjazdowych kampaniach. W Plocku czy Bialymstoku robilo sie po 4/6 tys dziennie. Z czasem produkt sie zmienial na lepszy, ale firma tracila wizerunek zatrudniajac idiotow w dziale windykacji. Sama polityka firmy po zmianie zarzadu wizerunkowo na +, ale dzialania pozostaly te same. Co trzeba powiedziec o Eniro, na czas kasa, w dobrych miesiacach grubo ponad 10 tys w slabych 5/7 tys, auto systematycznie wymieniane na nowe, tak samo tel czy laptopy, imp firmowe itp. Czyli firma dawala wszystkie narzedzia do pracy tylko trzeba bylo cos dac od siebie. Jedna wazna rzecz dla wszystkich narzekajacych jaka ta firma jest chu..wa, co wy daliscie od siebie zeby tam zarobic kase? Ja jak poszedlem na rozmowe do innej firmy i powiedzialem ze chce podstawy 8 tys na reke, to zaczeli sie usmiechac, troche mi sie glupio zrobilo. Okazalo sie ze z moim doswiadvzeniem handlowym dostalem 12 tys podstawy + prowizje i premie od wynikow mojego dzialu. Dzis zarzadzam grupa marketingowcow w jednej z Gdynskich firm. To wlasnie dala mi praca w PF.

oselka
@eselka 08.01.2017 21:54

@eselka, to Ty dyrektorem byłaś?

Tajemniczy_SV

No cóż czytam to i zastanawia mnie jedno: Cześć komentarzy pisze konkurencja nie mająca bladego pojęcia. Ja osobiście przepracowałem tam ładnych parę lat. Jeśli chodzi o socjal to zapomnijcie (pokrywają z niego srajtaśmę i wodę oraz obrzydliwą kawę instant z automatu). Paczki dla dzieci na święta no way. Bony jakiekolwiek na święta - zapomnijcie. Zgodzę się z jednym - wyścig szczurów. Mobbing jak cholera. Siedzisz w domu z temperaturą 39 stopni a Twój kierownik drze ryja że powinieneś być w pracy. Mało tego bierzesz uż to pytają się co się stało. A powinieneś powiedzieć to urlop na żądanie i moja sprawa a oni że firma nie uznaje czegoś takiego. Godziny pracy 8:00 16:30 no cóż wg mnie dzień pracy ma 8h a nie 8:30. Przychodzą tzw"nówki" - nowiu pracownicy i mają większą podstawę niż Ty. Trochę to denerwujące ale jak się ogłaszają pod adresem : http://www.praca3000.pl/ pracownicy, którzy mają kilkanaście lat pracy nawet nie mają takiej podstawy. Jak remontowali biuro w jednym z ośrodków to do pracy trzeba było przychodzić - sterta kurzu i syfu na telefonie, komputerze. Rozpadające się krzesła z innych ośrodków, bez kółek, podłokietników. Kiedyś konkursy sprzedażowe robili an nowe krzesła i szafki pod biurko paranoja. Nie masz czasu na wypełnienie wizytówki klienta w czasie pracy. Często po pracy w domu musisz to robić albo jak sprzedaż dobrze w danym dniu to ok zajmij się treścią czy stronami internetowymi. Jak jesteś chory a kwalifikujesz się do podwyżki która maiłeś obiecaną to zapomnij bo byłeś na L4. Cóż tak już jest. Klient jak usłyszy ze właściciel PanormyFirm to odkłada słuchawkę. Najlepsze że masz zrobić konkretny biling w ciągu dnia ale nie odbierają klienci to kierownik Ci mówi zrób tak żeby odebrali. To tak jakbyś mu powiedział nie chce ci sie kupy to idź się załatw, zrób tak żeby ci się zachciało. Najgorsze to są romanse!! Kierowniczka z konsultantem, kierownik z konsultantką lądują w łóżku. Od razu takim dać dyscyplinarkę. Najlepiej by było samą Panią dyrektor i kierowników regionów posadzić na słuchawkach i zobaczyć jak oni sobie poradzą. Jest ochrona danych osobowych a Twoje imię i nazwisko wyświetla się na telewizorze na którym miejscu danego dnia jesteś w sprzedaży. Praca dobra na początek i dla ludzi z mocnymi nerwami. Dobre szkolenia sprzedażowe i negocjacyjne. Pózniej uciekaj gdzie pieprz rośnie i jak najdalej. Jest jeszcze kilka wad ale o tym nie wspomnę.

gen
@Tajemniczy_SV 16.11.2016 11:54

"Kierowniczka z konsultantem, kierownik z konsultantką lądują w łóżku. Od razu takim dać dyscyplinarkę." Przesadzasz, najważniejsze aby przyrost naturalny był! Wszyscy przecież narzekamy że jest za mały a nasz kraj się wyludnia.

stef

Zaczęło się od natarczywych telefonów o reklamowaniu. Starałem się, pomny ostrzeżeń w internecie nie wyrazić zgody na jakieś telefoniczne zaakceptowanie umowy. Mówiłem nawet, że ewentualne zaakceptowanie umowy może nastąpić wyłącznie na piśmie. Ostatnio otrzymałem sowity rachunek za rzekome podpisanie umowy. To, nie koniec. Fikoły, jakaś inna firma, reprezentująca rzekomo PF, podała mnie do tej PF, ale jeszcze do innych firm reklamujacych firmy. Raz dziennie od tych koprofagów, Eniro, otrzymuję telefon który nieopatrznie im wydałem. Raz dziennie przychodzą śmieci na skrzynkę którą też nieopatrznie im podałem. Na razie patrzę na to ze śmiechem i zbieram materiały do UOiK, Sądu i innych instytucji o których się dowiem, że ich będą niszczyć.

Dominik

Kupe siana włożyłem w reklamę jako młody i naiwny inwestor... Na błędach człowiek się uczy dlatego nie działajcie we współpracy z tą firmą. Oni po prostu na naiwnych żerują. (usunięte przez administratora)

A.

Internauta
@A. 11.10.2016 11:21
Zastanawiam się na jakiej zasadzie usuwane są niepochlebne komentarze dotyczące firmy Eniro i managmentu tam pracującego...

Dziwne, gowork chyba się popsuł! Wszystkie fora o placówkach eniro w terenie jak Bydgoszcz, Łódź, Katowice, Gdańsk, Kraków itd. przekierowują do Warszawy.

matt

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie firma, naciągacze

ciekliwa

Rozumiem, że pracowałaś w Bydgoszczy! Słyszałam, że tam eniro już interes zwinęło?

Blekota

Ekipa była jedną z lepszych, jakie spotkałem w korpo. Umowa o pracę, pensja na czas też ok. Tylko codzinnie musi być kwit i kasa na tablicy.

Rura

(usunięte przez administratora) Nie polecam zastanówcie się dziesięć razy!

al

Makabra , przestrzegam ,spytajcie o rotacje wśród pracowników , a najgorsze, że po prawie dwóch latach pracy wpisując w cv doświadczenie w eniro narażasz się na pobłażliwe traktowanie na rozmowach kwalifikacyjnych i komentarze typu ' czy nie miał Pan innych ofert, skąd decyzja o pracy w eniro ?"

TeleMele

Presja na wynik jest i ciśnienie na codzienną sprzedaz. Szkoła życia na słuchawce, ale podstawa w tele to 3 tysie plus umowa o prace i stałe godziny pracy.

Sucha

Unikajcie tej firmy szerokim łukiem.! Firma z zerowym socjalem. Team Leaderki z przypadku a menedżerowie to polglowki. Masakra zakładanie ludzie.

Pawel

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, czy mają predyspozycje do wykonywania tego zawodu :) Polecam kwestionariusz określający profil osobowościowy i związane z nim predyspozycje do wykonywania zawodu handlowca. Aktualnie potrzebujemy odpowiedniej liczby wypełnień, żeby zakończyć proces normalizacji. Oczywiście, na życzenie każdy respondent otrzyma swoje wyniki po zakończeniu tego procesu. Warto poznać swoje mocne strony :) Badanie jest anonimowe, wyniki nie będą przekazywane osobom trzecim ani publikowane. Poniżej link do badania. http://talenthunter.badanie.net/

gerald

Nie polecam. Musiałem odejść ze stażu żeby podjąć szkolenie (bezpłatne - pff...) , wszystkiego pilnie słuchałem, uczyłem się po nocach ile to ludzi korzysta z usług, nadal mam w głowie wszystkie cenniki. W końcu nadszedł dzień egzaminu w którym teoretyczny zdałem bez problemu, a praktycznego nie zdałem z powodu kaprysów kierownika, nie dał mi nawet drugiej szansy chociaż osoba przede mną taką otrzymała. Serdecznie nie polecam, ich produkty to beznadzieja, zmarnowałem tylko czas na te ich szkolenia, przez cały czas dbałem o to żeby dobrze się prezentować a oni wypieprzyli mnie na zbity pysk bo najwyraźniej im się nie spodobałem. Panie B. nie każda rozmowa kończy się sprzedażą, musiałbym stanąć na głowie żeby sprzedać ten wasz "produkt" bo postawiliście poprzeczkę tak że nawet najlepszym by się nie udało. W skrócie - zwolniłem się ze stażu bo po dwóch rozmowach z niedoświadczonym rekruterem postanowił mnie on przyjąć na szkolenie, po czym chyba jednak zmienił zdanie oblewając mnie na jakimś śmiesznym egzaminie. Ukradliście mi poprzednią pracę i tydzień czasu, mogłem w tym czasie zarabiać pieniądze a siedziałem na bezpłatnym szkoleniu jeszcze to podziękowanie "mamy nadzieję że wiedza którą pan nabył w trakcie szkolenia przyda się panu w przyszłości"... tak, przyda, bedę mówił wszystkim firmom żeby nigdy niczego od was nie kupili, bo wasze ceny są horrendalne. Pozdrawiam Wiedźmin Gerald

Zostaw opinię o Eniro Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eniro Polska Sp. z o.o.