Panorama Firm Sp. z o.o.

Opinie o Panorama Firm Sp. z o.o.

Weronika

Osobiście nie polecam tej firmy. Po zerwaniu umowy, prosiłam aby przesłano mi dane do zapłaty "kary" jaka wychodzi w umowie. Niestety po wielu próbach jej nie otrzymałam. Po 3 tygodniach od miniętego terminu rzekomej spłaty, dostalam upomnienie wraz z danymi do przelewu oraz próbę zrzucenia niekompetencje pracowników tej formy na mnie. Przez telefon każdy udaje miłego i kompetentnego ale rzeczywistość weryfikuje jak jest naprawdę.

@Weronika

Prosimy o wiadomość na kontakt@wenet.pl. Czekamy na kontakt, by wyjaśnić sprawę. Zespół Biura Obsługi Klienta

Jk

Nie polecam , jak noga sie powinie I będziesz musiał zamknąć działalność dalej będziesz zobowiązany płacić jak wynika z zawartej na 2 lata umowy będą z całą stanowczością egzekwować należną miesięczną ratę nie polecam

Heheh
@Jk

A znajdź firmę gdzie podpiszesz umowę terminowa i chcesz zrezygnować bo ci się noga podwinęła.. Jak pójdziesz do Orange podpiszesz umowę na 2 lata a po roku staniesz się głuchy to co też rozwiesza umowę bo ci telefon nie potrzebny

zuzka

Denis

Account Manager

Generalnie rozmowa na bardzo niskim poziomie. Kierownik Wrocławia mało kompetentny i przebieg rozmowy poniżej krytyki. Jakaś bezsensowna ankieta i rozmowa, w której kontakt z kierowniczka sprzedaży totalnie odstrasza. Miejsce pracy to jakaś tragedia gdzie nawet klimatyzacja nie działa. Na ogłoszeniu podstawa 4-6 tys brutto w rzeczywistości to tylko 4 tys brutto więc śmiech na sali bo więcej na kasie w Lidlu zarabiają pracownicy.

Proszę się opisać żebyśmy mogli Pana zapamiętać.

Najlepsze jest to: Zatrudnimy osoby z doswiadczeniem i BEZ, wszytkiego cię b nauczymy... Tylu ludzi nazwalniali z doswiadczeniem, żeby teraz rekrutować na nowo...

@Marta

Nazwalniali bo skończyły się czasy pracy tylko dla dobrej atmosfery i kawy z rana. Wszystko ładnie pięknie ale przychodzimy do pracy a nie na ploteczki.

Były pracownik.
@obecny pracownik

Nie zgodzę się z ostatnią wypowiedzią. Ludzie, Ci, którzy odeszli, odeszli tłumnie. W tym i ja. Z Oddziału łódzkiego zostało 4 z 60 stałych. Z oddziału warszawskiego podobnie. O czym to świadczy? O ty, że firma zmieniła politykę. (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie jesli jest ktoś zainteresowany rozwinięciem swoich umiejętności i nabyciem ich. Firma, patrząc rownież po subiektywnych opiniach i relacjach z klientami opóźnia się, albo nie realizuje zamierzone cele. Pozdrawiam.

@Były pracownik.

A ja się nie zgodzę również z ostatnim wpisem . Jeżeli chcesz się rozwijać (serio chcesz) to masz taką możliwość . Pracuję tutaj i widzę swój rozwój na przestrzeni lat zarówno jeżeli chodzi o wiedzę na temat marketingu internetowego jak i prowadzenia Klienta w trakcie trwania umowy tak żeby opinie tutaj nie miały dla niego znaczenia( tylko dlatego że jest zadowolony ze współpracy i nie interesują go opinie pisane w internecie przez anonimowe osoby). Podsumowując . Praca nie dla każdego . Sumienna praca i chęć nabywania wiedzy to podstawa do efektywnej współpracy z Klientem co koniec końców jest również opłacalne.

Kk
@obecny pracownik

Właśnie w tym problem. Panorama firm rozwija pod kątem wiedzy o marketingu, ale NIE DOŚWIADCZENIA. Konsultanci którzy są szkoleni, są tylko z teorii. Jeżeli ktoś z nich zdobywa PRAKTYKĘ w prowadzeniu marketingu to tylko po pracy. Konsultanci są teoretykami, wyszkolonymi w sprzedaży. Nic więcej. Praca dobra na 3 lata, żeby nauczyć się sprzedaży, która bardzo pomaga po założeniu swojej agencji. Jako praca na życie - marnowanie potencjału.

kamil C

Ała zabolało . Wyglądasz mi na osobę która została zwolniona z firmy a teraz piszesz takie piękne komentarze w necie .Ładnie to tak ? ;-)

@kamil C

Wyprowadzę Cię z błędu. Jak u większości pracowników tej firmy, złożone wypowiedzenie ze strony pracownika.

obecny pracownik

@Nik nie odpowiadam za inne osoby więc nie twierdzę że nie masz racji . Ja pracuję na UoP od 2017 . Praca jest wymagająca ale przerwy wykorzystuję w 100% a nawet czasem parę minut więcej . Także jak robisz swoje nikt Ci nie robi z paru minut problemu . Oczywiście chodzi o dział handlowy

Bo to prawda
@Marta

Bo to prawda

Niezadowolony z obsługi, komun

Panorama firm teraz działa znowu pod jakimś nowym szyldem Wenet sp. Z o.o., o czym informuje na stronie zamieszczając stopkę. Reaktywacja pod innym szyldem? Dla mnie to się nie uda. :) Zobaczcie osoby zarządzające.

@Niezadowolony z obsługi, komun

@niezadowolony z obsługi tak dokładnie działamy pod nowym szyldem ponieważ za dużo nieuczciwych firm się podszywało pod Panoramę . Proszę zerknąć na firmę o podobnej nazwie z Poznania ;-) Co do tego czy się uda czy nie to kwestia otwarta . Panu się nie udało dobrze podziałać a statystycznie patrząc 8 następnych jest zadowolonych ze współpracy. Pisanie na forum pracowniczym na temat wrażeń związanych ze współpracą jest dość niskim zagraniem. Proszę zgłosić swoje zastrzeżenia na naszą infolinię i załatwić sprawę jak na prawdziwego przedsiębiorcę przystało.

Niezadowolony z obsługi
@obecny pracownik

Statystycznie 1 na 8u będzie zadowolony. A piszę i wyrażam swoją subiektywną opinię jako były pracownik z 10 letnim stażem, jak również obecny przedsiębiorca. Jeśli zmieniła się tylko nazwa z panoramy firm, czy z cs group na wenet, to nic się prawdopodobnie nie zmieniło. Ten portal jest od tego by wyrażać swoje zdanie na każdej płaszczyźnie dotyczącej firmy, a przede wszystkim pracy u Państwa, czego jak najbardziej nie polecam nikomu :)

@Niezadowolony z obsługi

@niezadowolony z obsługi rozumiem że Pan mając 10 letnie doświadczenie jako pracownik zawiera jako przedsiębiorca świadomą Umowę i oczywiście jest Pan negatywnie zaskoczony że współpraca się nie ułożyła ? Oj chyba trzeba się będze postarać o bardziej wiarygodne komentarze :-)

Nieazdowolony z obsługi.
@obecny pracownik

Proszę czytać ze zrozumieniem, bo i to sprawia Wam pewną trudność. Nie zawarłem z Państwem żadnej umowy, a jedynie oceniam poprzez zwykłą zmianę danych w Waszych serwisach i kontakt telefoniczny, gdzie konsultanci myślą, że rozmawiają z laikiem ds pozycjonowania. Dawno nie słyszałem takiego steku bzdur. Nic się u Was, drodzy Państwo nie zmieniło. Sposób komunikacji nawet tutaj jest nieco żałosny z Państwa strony. Polecam więc najprostsze szkolenia z zakresu rozmów z potencjalnym klientem.

@Nieazdowolony z obsługi.

@niezadowolony z obsługi. Pana opis mówi co innego Panie przedsiębiorco :-) Co do rozmów z Klientami radzę sobie bardzo dobrze i jestem dostępny pod telefonem od pon do pt w godzinach 8-16 . Wiadomo każdy chwali swoje ale powiem tak.... Moi Klienci których obsługuję osobiście w 89% odnawiają umowy co roku . Bardzo często również podejmują współpracę na szerszą skalę niż dotychczas ponieważ jak Pan pewnie się orientuje posiadamy w swojej ofercie o wiele więcej niz katalog firmowy. Pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszej karierze przedsiębiorcy :-)

@Nieazdowolony z obsługi.

Dziękujemy za Pana uwagi. Pragniemy zauważyć, że opinia z którą Pan polemizuje nie jest oficjalną odpowiedzią naszej firmy. Uprzejmie prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta, , abyśmy mogli bliżej przyjrzeć się sprawie, o której Pan wspomina. Życzymy dobrego dnia. Zespół panoramafirm.pl

@Panorama Firm Sp. z o.o.

"nie jest oficjalną odpowiedzią naszej firmy"haha czyli należy rozumieć,że wszystkie wasze odpowiedzi są sterowane odgórnie, łącznie z tymi piewcami jaka to fajna praca itp..,a(usunięte przez administratora)Niech każdy oceni samemu.

Odp
@Panorama Firm Sp. z o.o.

Wiem doskonale, że jedna osoba pisze w Państwa imieniu, pracując u Państwa. Jest to głupie posunięcie ze strony pracownika. W zasadzie pracownicy. Komunikacja ze strony pracowników powinna być u Państwa zakazana, bowiem i one psują Wam markę w komunikacji z klientem. Jak człek głupi, to głupio postępuje, proste.

Ona

Szkoda czasu. Nie polecam. Umowa śmieciowa, zarobki żadne.

Ona

Mam wyższe wykształcenie i nie jestem sprzedawcą. Na rozmowie o pracę przedstawiali umowę i wynagrodzenie zupełnie inaczej niż było to w zapisie umowy, której nie podpisałam.

Zuzanna

Dzień dobry! Jako klient proszę się bardzo pilnować z terminami wypowiedzenia, bo będzie musiał Pan płacić za usługę ,której już nie wykonują. Dotyczy to obsługi utrzymania serwisu www. Na umowie takim drukiem, że przez lupę trzeba czytać. W(usunięte przez administratora) Jak już po kilku miesiącach udało się dodzwonić to i tak na wszystko znaleźli wytłumaczenie. U mnie uruchomienie trwało kilka tygodni. Moich stron od początku nie aktualizowali, zasypywana byłam w e-mailu setkami dziennie, reklam i innych badziewi - nikt tego nie obsługiwał. (usunięte przez administratora), która jest na moje polecenie wyłączona. Pozdrawiam

Jako pracownik powiem, że albo Pan coś źle zrozumiał albo został wprowadzony w błąd. Mamy termin do 4 tygodni z pierwszymi działaniami. Na pewno nie jest to 5 dni :)

Marian

@wirus . W jakim terminie wypowiedziałeś Umowę ??

Ciekawe w sumie, nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek była taka sytuacja. Zawsze ktoś się kontaktuje, chociażby sprawa zostaje przekazana dalej. A wypowiedzieć umowę jak najbardziej można i z tego co pamiętam nie mamy podstaw do straszenia sądem w tym przypadku :) l

rozczarowana

Byłam zatrudniona jako copywriter, więc na umowie zlecenie. Po 1,5 miesiąca otrzymałam wypowiedzenie- wcześniej jednak miałam skrzynkę pełną zleceń, a nawet chcieli mnie zapisać na szkolenie. Nie przypuszczałam, że zamierzają mnie zwolnić, ponieważ nie odbyłam żadnej rozmowy z przełożonym na ten temat. Pracowało się w porządku, można było zapytać, szkolenia też ok, ale do końcówki współpracy mam duże zastrzeżenia. Wiem, że miałam stosunkowo niewielkie doświadczenie, ale żeby wywalać (usunięte przez administratora), nie mówiąc ani słowa, dlaczego?

Co jaki czas w Panorama Firm Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Niestety jedyna uczciwa odpowiedź brzmi "to zależy". Od stanowiska i Twojego zaangażowania.

Jestem pracownikiem firmy od 2 lat z sektora obsługi klienta w Warszawie i tylko z tej perspektywy będę się wypowiadał. Nie wiem jakie są warunki pracy w innych sektorach i biurach (a jest ich kilka w Polsce). Rzeczywiście firma nie płaci zbyt dużo na najniższym szczeblu. Ciężko jednak mieć o to pretensje gdy weźmie się pod uwagę dwie rzeczy: Pierwsza: Firma daje możliwość nauki od zera w branży marketingu internetowego. Rozwojowa i względnie odporna na dzisiejsze czasy branża. Kiedy nie masz doświadczenia, nie można oczekiwać od razu 8k/mc. Druga: Nie mogę znaleźć innej rzeczy, na którą bym narzekał. Komfort pracy, atmosfera, możliwość nauczenia się czegoś ciekawego, fajni przełożeni, sukcesy są wynagradzane, postawa zarządu wobec pracowników nawet najniższego szczebla jest moim zdaniem godna pochwały. Pracuję z ludźmi z różnych sektorów i widzę po ich postawach że są zadowoleni z pracy. I tacy ludzi nie wchodzą na go work. Domniemywam, że większość negatywnych komentarzy pochodzi z sektora copywritingu który jako jedyny zatrudnia na zlecenie. Nie umiem ocenić, czy negatywne komentarze są słuszne. Jeśli jednak potrzebujesz doświadczenia i interesuje Cię marketing internetowy to polecam pracodawcę

Pracuje w tej firmie ponad rok w dziale wizytówek. Nie mogę powiedzieć o tej pracy złego słowa. Wiadomo, że czasem jest ciężko, ale w jakiej pracy nie bywają takie dni. Aktualnie pracuje na zleceniu, co jest chyba jedynym minusem, bo przydałaby się umowa o prace. Super jest tez to, ze mogę pracować zdanie, to bardzo wygodne, zwłaszcza jeśli ktos ma daleko do pracy. Współpraca z koordynatorem to czyta przyjemność. To osoba bardzo pomocna, która szybko podejmuje działania :)

Nie polecam

4 miesiące temu otworzyłem firmę w ZUS , 2 dni później Panorama Firm umieściła ogłoszeńe na temat mojej firmy , ale podała nieprawdziwy zakres działalności mojej firmy. Napisałem w związku z tym do nich, że to nie zakres mojej pracy. Na drugi dzień pracownik Panoramy Firm zadzwonił do mnie w sprawię reklamy , później okazało się, że zostałem wrobiony w podpisanie umowy, mimo, że wielokrotnie nadmienialem iż nie chce w chwili obecnej jej podpisać. Otrzymałem jednak nakaz opłaty 4000zł za 36 miesiące , zdenerwowałem się i zamknąłem firmę, żeby Panorama Firm przestała wymagać ode mnie zapłaty. Ale to nic nie dało, bo codziennie, bez przerwy do mnie dzwonią w sprawie opłaty. A ja nie mam już firmy i nie chciałem podpisać umowy z Panoramą, zostałem zmanipulowany przez konsultanta w trakcie rozmowy telefonicznej, dlatego nie polecam! I nic nie będzie zapłacić

do Nie polecam
@Nie polecam

Człowieku co Ty za bzdury napisałeś. Nawet osoba z zewnątrz jak to czyta to Ci nie uwierzy. Nie ma takich umów 4000 za 36 miesięcy to po pierwsze, a po drugie jak mogłeś zostać wrobiony jak umowy są akceptowane telefonicznie i potwierdzane emailowo??

@Nie polecam

Zamknięcie firmy nie zwalnia z obowiązku płacenia. Jeśli Twoim zdaniem zostałeś wrobiony idź na policję? Na pewno czytałeś tu, rozmowy są nagrywane. Prosiłeś o odsłuch rozmowy? Tylko nie pisz, że to nie ma sensu i, że powiedzieli Ci, że nie ma takiej możliwości. Na pewno musiała być Twoja zgoda w nagraniu na zmieszczenie reklamy. Chyba, że faktycznie coś wymyślasz aby zwrócić na siebie uwagę.

tomi
@do Nie polecam

Ja mam tak samo teraz mi umowę dali na rok bo się nie dało zlikwidować masz 1 dzień na odstąpienie od umowy zawartej telefonicznie

@tomi

I co w tym dziwnego?? Warunki jak warunki .Zaakceptowałeś a teraz się wycofujesz ? słabe podejście

Zen

Nie jestem pracownikiem tej firmy. Pisze prace magisterską z psychologii a takie portale dają mi możliwość zbierania materiałów, Jak myślisz skąd "Zen"? to filozofia. A, że przy okazji lubię udzielić rady/porady to nie oznacza, że dla nich pracuje. Zachęcam po prostu do używania logicznego myślenia a nie tylko do pisania czegoś bez sensu i składu, a jak widzę jest tego tutaj dużo. Mam nadzieje, że odpowiedź była pomocna :)

@do Nie polecam

(usunięte przez administratora). Reklama beznadziejna , żaden klient nie zadzwonil przez ten czas. I umowa zawarta " na siłę " . Wyslali mi list który się później okazało że zawieral umowę (usunięte przez administratora)

Szanowna Pani, chcemy poinformować, że nasza firma nie wysyła umów listem do klientów. Umowy zawierane są poprzez akceptację telefoniczną lub osobisty podpis podczas spotkania z handlowcem. Obecnie rozmowy handlowe prowadzone są zdalnie, przez telefon lub video a umowy akceptowane są po kilkukrotnym potwierdzeniem warunków współpracy przez właściciela firmy lub osobę do tego upoważnioną. Jeśli prowadziła Pani rozmowę i nie potwierdziła klauzuli akceptacyjnej to umowa nie została zawarta. Informujemy również, że Panorama Firm nie wysyła do swoich klientów kuriera z umowami jak również nie pobiera płatności w gotówce. Jeśli spotkała Panią taka sytuacja to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Wyjaśnimy sprawę.

@Jolanta

Szanowna Pani, informujemy, że opisana przez Panią formuła zawarcia umowy nie jest stosowana przez naszą firmę. Zawarcie umowy odbywa się w trakcie rejestrowanego nagrania poprzez kilkukrotne potwierdzenie warunków umowy i jest prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Jeśli doszło do sytuacji, którą Pani opisała to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Sytuacja z pewnością zostanie wyjaśniona.

Znudzony

Sam to wymyśliłeś? Zanim oddaje się sprawę do sądu trzeba mieć pewność, że jest podstawa. Każda duża firma ma swój dział prawny a myślę, że oni mają. Nikt nie da do sądu sprawy gdzie nie ma dowodu. Skoro dali nagranie do sądu na pewno go słuchali, a skoro jak twierdzisz w nagraniu było, że odmówiłeś. To powiedz czy ma sens dawać sprawę do sądu wiedząc, że nie ma podstaw. Teraz pytanie główne. Sam to zmyśliłeś? Czy ktoś Ci podpowiedział

lee-can
@do Nie polecam

Umów może na takie kwoty niema ale zwierane umowy są tylko telefonicznie, czas na rezygnacje tylko 24h. Na maila dostaje się fakturę do opłacenia.

No Name
@Marian

Bzdury wypisujesz. Nie ma jednego dnia na odstąpienie od umowy, jeśli umowa jest tak skonstruowana to znaczy że zawiera błędy prawne. Jest 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość. Poczytaj...

Marian

Jeden dzień Kalendarzowy warto dodać. Zresztą... po co zawierać umowę żeby ją zaraz wypowiadać ? bez sensu

@No Name

Doedukuj się proszę .W regulaminie Umowy jest jasny zapis o 1 dniu kalendarzowym..14 dni jest dla konsumentów. PF zawiera umowy tylko z firmami .

Detektyw
@do Nie polecam

T co pisze ten człowiek to jest prawda. Ja płacę za reklamę 5000 zł PLN za 24 miesiące co wynosi 222 zł miesięcznie.Ja płacę lecz prosiłem o przesłanie umowy z moim podpisem. lecz do chwili obecnej jej nie otrzymałem.

@Detektyw

Detektyw zapewne miałeś umowę telefonicznie odczytaną ,Twoim podpisem w tym układzie jest potwierdzenie skryptu. Nie jest wymagany podpis na Umowie. Masz nagranie i jego numer na Umowie. Co do skuteczności działania to podaj NIP firmy to zobaczymy czy Cię nie widać

@Detektyw

Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta tel. 22 289 20 00. Wyjaśnimy sprawę i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące tej umowy. Nasze biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Kowalski
@Panorama Firm Sp. z o.o.

Witam. w takim razie musi być jakiś sposób by tej umowy nieprzedłużać gdy się już skończy. Powinniśmy dostać na e-mail taką informację bo każdy ma prawo zrezygnować z czegoś co albo nie przynosi efektów albo po prostu chce inaczej promować swoją firmę bo koszty zwyczajnie mogą nie odpowiadać abo po prostu uważam, że jestem w stanie obyć się bez Waszej reklamy. Czy jestem w tym momencie pozbawiony własnej woli czy uzyskam informację co zrobić by nieprzedłużać z Wami współpracy?

@Kowalski

Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z opisaną sytuacją. Zespół Panoramy Firm

Oszukana
@Panorama Firm Sp. z o.o.

Na kontakt nie ma Szans!!! Nie odbierają Tel!!!!

Pitek
@No Name

U nich jeden dzień jest dostałem od nich umowę

@do Nie polecam

Potwierdzenie meilowe? Nie, wciskali mi na siłę, twierdząc że umowa jest zawarta tel!!!!!!!

@do Nie polecam

Właśnie problem polega na tym z Panoramafirm umów nie są podpisane, ani mailawo potwierdź. i prawda są wielu letnie

@Panorama Firm Sp. z o.o.

Mam właśnie sprawa z państwa, ja nigdy z Panoramafirm nie skontaktowałem się, rozmawiałem z pracownikiem CS group na temat tworzenia sklepu internetowego po kilka dni dostałem od państwa Panoramafirm maila z nr umowa zawarte za strona internetowa. Odmówiłem współpracy ponieważ nie interesuje mi. Po miesiąc dostałem faktury z Panoramafirm. Wysłałem kilku malia do państwa. Nie chcę z Panoramafirm współpracować nigdy nie skontaktowałem się z Panoramafirm. Pozdrawiam

Detektyw M
@Oszukana

Tez nie odbierałem telefonu , teraz to czekam jak mnie do Sądu podadzą

Idea Plus
@No Name

Zgadzam się z Panią . prawnik mi to samo mówił , ze jest 14 dni a nie 1 dzień . (usunięte przez administratora)

Obiektywnie
@Idea Plus

Pani prawnik chyba kończył podstawówkę eksternistyczne 14 dni jest jak umowa zawierana jest między firmą A osoba prywatna A nie między firmami

Obiektywnie
@Idea Plus

mariano
@Obiektywnie

Pan prawnik chyba garnie do siebie skoro takie głupoty opowiada ludziom . Zawsze dyspozycja jakiegoś pisma wpadnie czyt.min 350-500 PLN . Umowa jest zawarta na linii firma -firma . Koniec i kropka . Jest jeden dzień kalendarzowy i kto jest zainteresowany taką informacją o okresie wypowiedzenia na 100% zostanie o tym terminie poinformowany .

@Nie polecam

to jest gowork. tu się rozmawia na temat pracy w firmie.

Byłypracownik

Pracowałam w panoramiefirm w Katowicach i uważam że praca daje wiele możliwości pod kątem poznania klientów z różnych branży, rozwija znajomosci branży IT i social mediów i oczywiście współpracę z klientem. Cele są dość wysokie, ale taka branża, można dobrze zarobić. Do tej pracy trzeba mieć dużo cierpliwości, samomotywacji i świadomości, że nie każdy miesiąc będzie taki sam. Polecam tą firmę osobą które lubią pracować na słuchawce i nie przerażają ich liczby. Atmosfera w pracy panuje bardzo przyjemna, będę długo wspominała czas jaki tam spędziłam. Każdemu nowemu pracownikowi życzę powodzenia i polecam grupę i Lidera Sz.

eska

(usunięte przez administratora)-umowa przedłuża się automatycznie na kolejny rok-uważajcie szkoda kasy

@eska

Informujemy, że umowy na usługi Panoramy Firm nie przedłużają się automatycznie, a są zawierane każdorazowo na ustalony z klientem czas. Podana informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiamy, Zespół Panoramy Firm

EMWU

Co do pracy w placówce Wrocław potwierdzam opinie chłopaków.Przyjelam się tam co prawda tylko na chwilę Ale nie żałuję. Są plusy i minusy co do plusów napewno atmosfera, dobra organizacja , jasno wytyczone cele każdego miesiąca , wynagrodzenia podst+ premia jak się robi swoje całkiem ok , system premiowy jest czytelny bez kruczków,a co do kadry zaezadzajacej na miejscu napewno pomocni I z wiedzą o sprzedaży bo sami też sprzedają więc nie wciskają do głowy dyrdydmałow sprzedażowych. Minusy na pewno na szkoleniu dużo nauki i materiału ale jest materiał podawany partiami więc da się ogarnąć, na pewno jest to typowy telemarketing czyli dostajesz bazę firm i heja dzwonisz trzeba zapierniczac żeby nakłonić klienta są dni że I tydzień nic nie odpiszesz A są dni że I 3 klientów dasz radę. Ogólna ocena spoko dla tych co wiedzą na czym polega telemarketing I są nastawione na zarobek .Idealna praca dla Ogarnietych I kumatych studentów do 26 roku brutto=netto

Witaj ???? Jako były już pracownik dodam coś od siebie. Jeżeli interesuje Cię praca na słuchawce to wiesz czego można się spodziewać???? Jak dla mnie praca jest luźna nie ma bata nad głową i codziennych wiadomości np. Że jest słabo i trzeba nadrobić. Kierownik jak i reszta zespołu stwarzają naprawde miła atmosferę. Co do materiału to trochę go jest. Wypłata jak na CC też ciekawa. Jeżeli ktoś się zastanawia czemu jest tak kolorowo, a Ja już nie pracuje to po prostu wybrałem się do wojska. Pozdrawiam ????

Oskar

Dzień dobry. Po przeczytaniu jak niezbyt kolorowo bywa w innych placówkach/oddziałach Panoramy Firm, ja chcę podzielić się ze wszystkimi swoimi odczuciami w związku z pracą w oddziale we Wrocławiu. Na wstępie chcę dodać, że jest to moja subiektywna opinia na podstawie wielu dni obserwacji i ogólnego klimatu panującego w firmie, a wiem, że każda opinia potrafi być cenną wskazówką dla przyszłych pracowników. Ogólnie atmosfera jest naprawdę przyjemna. Uwierzcie mi - miałem wcześniej do czynienia z miejscem pracy, gdzie stale ktoś nad nami "stał z batem", monitorował każdy nasz krok, rozliczani byliśmy z każdej minuty, nawet tych spędzanych w toalecie... Tutaj jest zupełnie inaczej, ale żebyście mnie Państwo dobrze zrozumieli, kierownictwo i dział szkoleń to ludzie wyrozumiali i po prostu ludzcy, ale co przez to rozumiem? W odniesieniu do poprzednich słów mogę to ująć dość kolokwialnie - żarty żartami, ale kiedy jest praca, to jest praca i ciśniemy co mamy w planach. Każdy jest dorosły i wie, za co odpowiada w swojej sekcji. Uważam, że takie podejście jest zdroworozsądkowe i pozwala skupić się na swoich obowiązkach (czyli sprzedaży), a nie na tym, że człowiek z tyłu głowy łapie się na myślach: "boże, ciekawe co znowu wymyślą i co im się uwidzi". Przychodząc do PF miałem lekkie obawy i dozę dystansu, bo każda struktura firmy jest inna, panują inne zasady, różnie to bywa. Wolałem się miło zaskoczyć, niż kolejny raz rozczarować i wracać do domu totalnie wyczerpanym psychicznie. Relacje pomiędzy pracownikami są bardzo koleżeńskie, nie ma tu miejsca na jakiegoś typu zawiść, każdy sobie pomaga na tyle, na ile jest w stanie i się ze sobą komunikuje jak na ludzi przystało. Kierownictwo naprawdę nam pomaga i czujemy to wsparcie, ale wiecie, nie są to gadki typu: "Niebo nie jest limitem" czy "Zawsze i wszędzie możesz wszystko", tylko zdajemy sobie sprawę, że po drugiej stronie jest też człowiek, najczęściej biznesmen/przedsiębiorca, który oczekuje zrozumiałego języka od nas. Oceniamy realnie możliwości, jakie są dane na ten moment i działamy w takim zakresie, jakim się da. Plany / targety są wyznaczone od pierwszych dni pracy, wszystko jest przejrzyście ogarnięte na tyle, że człowiek nie ma wątpliwości co do ich wartości. Ogólnie, co jest dla mnie ważne, nie przenoszę pracy po godzinie 16 do mieszkania. Może to zabrzmi dziwnie, bo to co powiem powinno być normalne z etycznego punktu widzenia, ale tu na miejscu trafiłem na przełożonego, który daje mi komfort pracy i wsparcie. Każdemu życzę takiego spokoju na głowie w miejscu zatrudnienia, bo pozwala to angażować się w wyznaczone obowiązki bez ciągłego użerania się (często) o bzdury.

Marian

Tak? To na pewno jest nagranie skoro umowa tel . Sprawdź sobie . Zastanowimy się ?? Nad czymś czego nie ma bo nie masz żadnej Umowy .Bez przesady albo chcesz pokazać swoją firmę albo nie .Jeśli nie to po co rozmawiać i tracić czas Twój i osoby dzwoniącej do Ciebie.No chyba że jest tak że się rozmyśliłaś po czasie . Czasem trudno się przyznać.

Ola
@Marian

Co za bzdura ! A jaka polszczyzna hahaha, Marian przeczytaj co ty za bzdury piszesz! Z Twojego górnolotnego tłumaczenia wnioskuję że jeżeli rozmawiasz z konsultantem to za karę że zająłeś mu czas umowę uważasz za zawartą?

@Ola

Poproś o odsłuch nagrania, tylko nie pisz, że Ci nie dadzą, albo nie chcieli dać. Jeśli na nagrani jest potwierdzenie, że się zgadzasz na ich warunki i, że potwierdzasz. To zawarłaś z nimi umowę. Jeśli występowałaś jako przedsiębiorstwa, nie ma zastosowanie tutaj odniesienia do konsumenta.

@Ola

Ola za żadną karę . Jeżeli jest nagranie potwierdzające zawarcie Umowy to oznacza w prosty sposób że została zawarta . Mamy XXI wiek i umowa telefoniczna jest stosunkiem prawnym .Tyle !!! Po to jest nagranie żeby je odsłuchać .No chyba że tak jak powiedziałem rozmyślamy się po jej zawarciu wtedy zasłaniamy się zasadami panującymi w minionym stuleciu jak zawarcie Umowy tylko przez jej podpis.

@Marian

Marian. Nie ma czegoś takiego jak zasłanianie się tym co było w poprzednim stuleciu, jeśli zawarła umowę telefonicznie to jest zawarta. Ola nie zawierała umowy jako konsument tylko jako przedsiębiorca, więc jeśli potwierdziła, że zawiera umowę, że jest upoważniona i może zawierać umowy w imieniu firmy, podała swoje dane i firmy to mamy zawarcie umowy. Jak złożyła oświadczenie woli o zawarciu umowy to umowa jest wiążąca. Smutne ale prawdziwe

Jolanta

Prosilam na nagranie że chcę odsłuchać i co uszlyszalam ? Że nie mogą mi odtworzyc i wyslac. Jedynie do sądu jakby mialo posłużyć lub jeśli przyjadę do nich do Krakowa do firmy. List przyszedl na który nie odpowiedziałam i jak się później okazało to była umowa i jeśli bym odeslala to było by po kłopocie a przez to że nie odeslalam to równoznaczne jest niby że się zgadzam na umowę. Naprawdę tak było

@Marian

Odpisali mi tak "Szanowny Panie, w przedmiocie prośby o przesłanie nagrania potwierdzającego Pańską rozmowę z przedstawicielem PF wyjaśniam, iż nagrania rozmów z Klientami, którzy drogą telefoniczną akceptują umowy, są ewentualnym dowodem sądowym na okoliczność zawarcia umowy o konkretnej treści, który ma służyć naszej firmie w celu dochodzenia roszczeń. Nagrania te nie mogą być dystrybuowane i krążyć drogą mailową czy pocztową, w związku z zawartymi w nich danymi osobowymi

Boli
@Jolanta

Rozmów telefoniczny na 100 % nie macie , ponieważ wasz pracownik spierał się ze z moja firma była wcześniej zawarta niż moja wersja . Wysłałem kopie zawarcia umowy i wyszło na moim (usunięte przez administratora)

@Zen

Zen naprawde nie dadzą plik z rozmową, i warunki okazują się bardzo dużo ale dopiero potem.

Zostaw merytoryczną opinię o Panorama Firm Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Panorama Firm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Panorama Firm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panorama Firm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Panorama Firm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Panorama Firm Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Panorama Firm Sp. z o.o.