counter
2 36 180 5 1
BAR

TEN PORTAL USUWA NEGATYNE OPINIE O LEKARZACH.POWINNO SIE GDZIES TEN FAKT ZGLOSIC JEST TO PORTAL NIEWARYGODNY BO AKCEPTUJE TYLKO POZYTYWNE OPINIE!!!!

IT recruitment consultant

Ja na temat procesu rekrutacji i osoby z wewnątrz prowadzącej proces.. Pytania tendencyjne, wyuczone na pamięć. Totalnie nie umie słuchać kandydatów, zadaje inne pytania, oczekuje innych odpowiedzi. Feedback taki jak się spodziewałem. Mam wrażenie, że pani rekruterce zwyczajnie brakuje warsztatu pracy. Odradzam, nie warto marnować czasu i energii.

Adam

Fatalna atmosfera. Lekarzy traktuje sie jak (usunięte przez administratora) Dodatkowo opinie pozytywne sa dla tych co płacą za to....

Men

Nie warto czytać. Wszystkie informacje, które nie są pozytywne kasują. Moje sugestie dla ZnanyLekarz.pl: Nabranie obiektywizmu

klient znanylekarz Nowy wpis
Klient

;( Portal znanylekarz jest nierzetelny i nie należy kierować się jego opiniami. Nie są dawane negatywne komentarze.

jeremi Nowy wpis
Klient

Lekarz miał tylko jedną opinię 5-cio gwiazdkową. Po wstawieniu przeze mnie negatywnej opinii o tym lekarzu wraz z uzasadnieniem (i tak dobrze, że na koniec po mojej interwencji wstawili), wraz z moją opinią 1-gwiazdkową pojawiła się nagle druga pozytywna 5-cio gwiazdkowa SPRZED 7 LAT !!! - CO AUTOMATYCZNIE W JEDNEJ CHWILI podbiło lekarzowi ogólną ocenę z 2,5 do 3,5. Tak portal ZnanyLekarz dba o swoich klientów fałszując ich ogólną ocenę, żeby nie była za niska.

Iwona Nowy wpis
@jeremi

@jeremi - jeżeli taka sytuacja miała miejsce, najprawdopodobniej wystapił jakiś bład lub pomyłka. Czy możesz podać (tu lub w wiadomości prywatnej do mnie) profil lekarza,o jakim piszesz? Dzięki temu będę mogła odnieść się bezpośrednio to tej sytuacji i wyjaśnić, co sie stało. Moj adres: iwona.dziedzic-gawrys@docplanner.com. Z pozdrowieniami, Iwona Dziedzic-Gawryś

kama Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.
Klient

Zastanawia mnie taki fakt: ZnanyLekarz.pl jakim jest pracodawcą skoro (usunięte przez administratora) pacjentów? Opinie negatywne i neutralne o lekarzach są usuwane (na ich prośbę). W jakim celu zatem taki portal? Komu to potrzebne? Jeśli firma (usunięte przez administratora) to nie jest również dobry pracodawcą.

BAR

@BAR

@BAR Portal ZnanyLekarz nie stosuje praktyk usuwania opinii, nie jest to zgodne z regulaminem oraz wewnętrznymi zasadami. Jeżeli opinia, bez względu na jej wydźwięk, spełnia wszystkie zasady jest publikowana w serwisie. Użytkownik, który chce dodać opinię powinien zapoznać się z regulaminem: (usunięte przez administratora) oraz zasadami dodawania opinii -(usunięte przez administratora) Do każdej opinii lekarz/specjalista ma prawo zgłosić nadużycie. Wówczas opinia pacjenta razem z uzasadnieniem trafi do moderatorów, którzy poprowadzą proces dalej. Jedną z możliwości jaką dysponuje Moderator, jest poproszenie autora opinii o jej potwierdzenie. Jeśli w ciągu 7 dni nie zostanie ona potwierdzona, może zostać usunięta z serwisu. Jeśli Pacjent potwierdzi swoją opinię, zostanie ona na profilu. W przypadku potrzeby dodatkowych wyjaśnień, wątpliwości, zapraszam do kontaktu z nami pod adresem: kontakt@znanylekarz.pl. Z pozdrowieniami, Iwona Dziedzic-Gawryś.

Midori
@Iwona

Zgadzam się z Bar Znany lekarz nie zamieszcza negatywnych opinii o lekarzach od ponad 2 lat, opinie tam zamieszczone są przez to niewiarygodne

@Midori

@Miodori - Portal ZnanyLekarz nie zamieszcza opinii, które są niezgodne z regulaminem serwisu oraz zasadami dodawania opinii. Każda opinia jest moderowana przez specjalny dział moderacji i jeśli nie jest publikowana, to właśnie dlatego, że jest niezgodna z w/w zasadami. Ponadto użytkownik otrzymuje za każdym razem wyjaśnienie od moderatora, dlaczego jego opinia nie została opublikowana, W każdej sytuacji skrupulatnie wyjaśniamy, wskazujemy nawet miejsca, gdzie opinię należy poprawić opierając się wyłącznie na naszym regulaminie oraz zasadach dodawania opinii. Zapraszamy do kontaktu pod adresem: kontakt@znanylekarz.pl i wyjaśnienia konkretnego przypadku. Pozdrowienia,Iwona Dziedzic-Gawryś

@Iwona

zarty i paranoja mam nadzieje ze ten portal przestanie istnieć a czemu pozytywnych sie nie potwierdza co? takie tlumaczenie to dla kretynów

@Midori

oni je usuwają i wyslają linki które trafiają do spamów,a jak sie uprzesz i bedziesz kolejno wysylac nowe negatywne opinie usuną twoje konto.. kwestia zcasu az ktoś powienien zrobic program na ten temat..i zglosic to poniewaz jest duzo ludzi i huczy juz na internecie o tym.

P
@Iwona

Znany lekarz publikuje również opinie niezgodne z regulaminem. Dział moderacji ogranicza się do zdania: jeżeli użytkownik potwierdzi opinie, to nic nie możemy z nią zrobić. Może Pan co najwyżej skomentować opinie. Po co regulamin, skoro pracownicy go nie przestrzegają. Współpraca że znanym skończy się skargą do UOKiK (praktyki monopolistyczne) i pewnie wypowiedzeniem umowy. Niestety pracownicy firmy idą w zaparte i ignorują własny regulamin. Zdecydowanie nie polecam. (usunięte przez administratora)

T
@P

Jestem w podobnej sytuacji. Nie są skłonni reagować nawet jeśli komentarz składa się niemal jedynie z oczerniania cech osobistych specjalisty. Tego typu komentarzy można zobaczyć całe mnóstwo.

N
@T

Niestet, znany lekarz pozwala na wszystko w wystawianych opiniach. Należy wypowiadać umowy i składać skargi do UOKiK - to są praktyki monopolistyczne. Nie polecam tego portalu.

Jacek
@Iwona

Moderatorzy sami nie przestrzegają regulaminu, którego najprawdopodobniej nie znają. Odpowiadają na maile wybiórczo nie odnosząc się merytorycznie do zgłoszonych uwag. Grają na znudzenie - nie dajmy się pracownikom znanego lekarza, łapmy ich za słówka i walczmy o swoje zdanie do skutku.

J
@T

Pani Iwono, proszę skomentować ważne kwestie poruszone w tej wypowiedzi.

@Jacek

@Jacek - Panie Jacku z przyjemnością się odniosę do Pana wpisu. Pozwoli Pan, że na wstępie podkreślę, że to forum jest miejscem, gdzie zamieszczane są opinie o pracodawcach, jak ktoś wcześniej zauważył, a nie o opiniach, serwisie, etc. Niemniej jednak wywołał mnie Pan do odpowiedzi i chcę podkreślić, iż dział moderacji, a konkretnie moderatorzy, znają doskonale, wręcz jest to obowiązek, regulamin, procedury i zasady obowiązujące w serwisie. Są to niejako fundamenty, na których w/w dział się opiera. Jeśli ma Pan odmienne zdanie. ale poparte faktami, które możemy zweryfikować i ewentualnie odnieść się do merytorycznych zarzutów, poproszę o kontakt na adres: kontakt@znanylekarz.pl. Z pozdrowieniami, Iwona Dziedzic-Gawryś

@Iwona

Nie ma sensu zgłaszać czegokolwiek moderatorom, którzy nie czytają opinii, odpowiadają z gotowych szablonów - nie odnosząc się merytorycznie do naruszeń regulaminu.

Jarek
@P

Pani Iwon, popisuje się pani nieznajomością regulaminu, w którym jest punkt, że każda opinie niezgodną z regulaminem możecie usunąć.

Ja
@Iwona

Pisałam 3 razy na ten adres, zawsze niemerytoryczna odpiwiedz, aby znudzić i zniechęcić do dalszej korespondencji.

@Iwona

Czyli potwierdza pani, że łamiecie własny regulamin, w którym są punkty mówiące o tym, że każda opinie niezgodna z regulaminem możecie usunąć w dowolnym momencie.

Prof. dr. Umberto Wolfonii
@BAR

Niestety musze to potwierdzic- Portal nie zamieszcza negatywnych opini o lekarzach. i to bez wzgledu czy opinia jest zgodna z regulaminem portalu czy tez nie.

Iwona

@er - Drogi Anonimowy Użytkowniku. Informuję, iż do moich obowiązków a tym bardziej etycznych zasad nie należy i nie będą należały działania, które zostały wymienione, tj, usuwanie czy też dodawanie czegokolwiek. Informuję, iż traktuje to jako pomówienie, które zostało już zgłoszone. Z poważaniem, Iwona Dziedzic-Gawryś

Andrzej
@BAR

Tak, zgadzam się z takim twierdzeniem! Właśnie dzisiaj zamieściłem negatywną opinię o specjaliście, którego jako człowieka uważam za bardzo przyzwoitego. Natomiast, jako o specjaliście, mam już negatywne zdanie, za sprawą poważnego powikłania, jakiego doznałem w czasie operacji. I portal, zamiast opinię opublikować, bo jest zgodną z prawą, to opinię zablokował. Natomiast na poczcie napisał mi informację, że opinia jest niezgodna z zasadami portalu oraz nie dotyczy mojej osoby!!! Szok! To w końcu wysłałem im mailem wyjaśnienie, a nawet fotki części dokumentacji medycznej. Mało tego, bo zaproponowałem im przedstawienie całej dokumentacji i siebie samego, jako dowód, że specjalista poważnie mnie uszkodził. Oczywiście, logowałem się na portal z konta Facebook, co sprawia, ze mój wpis jest wiarygodnym! Przeto mam poważne wątpliwości do tego portalu, czy jest on wiarygodnym, a jego rola nie ogranicza się przypadkiem do drukowania laurek, z jednoczesną likwidacja opinii negatywnych o danym lekarzu. A to już jest najzwyklejszą manipulacją!

Daisy
@Jacek

Prawda.Ja zmienialam tyle razy komentarz,ze o malo nerwicy nie dostalam.A oni cynicznie twierdzili,ze moj komentarz moglby zaszkodzic pacjentom!!

Lech
@Iwona

Bzdura! Zamiesciłem a właściwie chciałem zamieścic dwie opinie o lekarzach, którzy zasługiwali jedynie na negatywna opinje..Arogancja, niechęć do wypisywania recept, wypraszanie z gabinetu nie wiadomo z jakiej przyczyny(usunięte przez administratora) z portalu ciagle żądali poprawienia czegoś..Zaznaczam ,iz nie było w moich opiniach nic niegrzecznego ani poniżajacego..(usunięte przez administratora)

@Lech

Proces dodawania opinii na platformie ZnanyLekarz podlega pewnym zasadom oraz opiera się na regulaminie, które każdy użytkownik, chcący dodać opinię, akceptuje. Jeśli opinia nie spełnia określonych kryteriów, jest odsyłana z informacją, do autora, dlaczego w takiej formie nie może zostać opublikowana - (usunięte przez administratora) Pan takie wyjaśnienie powinien również otrzymać, drogą mailową. Jeśli z jakiś przyczyn nie otrzymał Pan takiej wiadomości, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami: kontakt@znanylekarz.pl lub ze mną: iwona.dziedzic-gawrys@docplanner.com, postaramy się wyjaśnić sytuację. Z pozdrowieniami, Iwona Dziedzic-Gawryś, PR Manager w ZnanyLekarz

ola
@Iwona

cha, cha kilkadziesiąt pozytywnych choć lewych opinii za to nie wzbudza waszego zainteresowani?

monia
@Iwona

a oskarżenie że w żaden sposób nie kontrolujcie tego że osoba dajaca komentarz w ogole byla u danego lekarza też Pani zglosi jako pomówienie? Opinie może oddawać każdy i nie jesteście w stanie zweryfikować czy to prawda. Byle agencja poradzi sobie z tym i radzi sobie od lat i od lat nic nie robicie.

Anita
 Problem
@BAR

To prawda. Wystawiłam negatywna Opinie lekarzowi, której moderator nie zaakceptował. Co ciekawe wysłałam ją trzykrotnie bez zmian i dostałam 3 różne uwagi z jakiego powodu nie została opinia dodana. Jeszcze ciekawsze jest, iż niektóre uwagi nie dało się nawet skorygować, bo nie bylo ich zawartych w komentarzu. Po kilku próbach i poprawkach zrezygnowałam, wiec opinia nie widnieje na profilu lekarza. Profil nie jest godny zaufania, Opinie lekarzy wybiórcze, publikowane wyłącznie pozytywne.

eedffff
@Anita

zgadzam sie mnie nekali telefonami, chcieli wyjasnien co do negatywa a do tego grozili i chcieli podac moje dane lekarzowi a ten mnie chcial pozwac o znieslawienie mimo ze kazde slowo bylo prawda - (usunięte przez administratora) nie lekarz, nie mozna rzetelnej opinii wystawic nikomu! tylko pozytywne portal sprzedaje wiec nasze dane i bierze kase za dobre opinie a lekarze sie ciesza, zenada... widac po osobach tu komentujacych ze to jest notoryczne a nie wymyslone ta firma powinna przestac istniec

greg
@Iwona

Ale regulamin macie taki że albo opinia jest pozytywna i ja dodajecie albo negatywna i jej nie dodajecie. Jeśli negatywna jest nie uczciwa to niech sobie zainteresowany ja zgłosi do serwisu w celu weryfikacji. Meteorytyka opinii nie ma nic do rzeczy, wiec co to za dziwny i nie życiowy regulamin i co to za wiarygodność. Teatr lekarskiej adoracji.

anon
@Iwona

Tak, no i po tym "moderowaniu" opinia jest publikowana (jeśli w ogóle), a następnie po cichu usuwana, czemu zaprzeczacie. To też jest "regulaminowe"? To jest w ogóle przedziwna sytuacja, gdy strona trzecia - najmniej poinformowana - występuje w roli arbitra / cenzora, który na dodatek często przyznaje, że nie wie, co się działo. Powołujecie się na regulamin z założeniem, że wymanewrujecie sporą liczbę naiwnych opiniodawców poprzez zmęczenie, co dowodzi braku wyobraźni, bo sytuacja może wymknąć się spod kontroli. No i, pani Iwono, wpisy, pod którymi się pani podpisuje, nie znikną.

an
@Iwona

Pani Iwono, to jest spora gimnastyka to powtarzanie wielu użytkownikom, że nie mają racji w swoich opiniach, i powoływanie się przy tym na etykę. Z jakiegoś powodu (żerowanie na naiwności niedoinformowanych użytkowników?) unikacie praktyki witryny rankinglekarzy, gdzie regulaminowe zastrzeżenie o możliwości usunięcia każdej opinii bez podania powodu skutkuje praktycznym ich brakiem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

anon
Klient

Miejsce dla młodych ludzi bez pomysłu na karierę. Pierwotna inicjatywa udostępniania kalendarza wizyt lekarzy na zasadzie giełdy i zrealizowanie w tym zakresie umiejętności informatyków to jedyna dobra strona działalności. Witryna jest pośrednikiem, a w trójstronnym układzie lekarz/pacjent/pośrednik nie brakuje konfliktów interesów, w których w/w młodzież porusza się ze swobodą i bezkarnością. (usunięte przez administratora)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Czy często w firmie ZnanyLekarz.pl zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

znanylekarz
Klient

Reklama goni reklamę. Portal działa wg schematu kampanii wyborczej: nikt nie zagłosuje na kandydata którego nie ma na plakatach... I o ile polityka to gra i obietnice to tu chyba nie chodzi o zadowolenie pacjenta -jeśli tak to psychologiem lepiej być niż lekarzem. Nawet architekt projektując dom musi uwzgędniać bardziej fizykę, normy niż oczekiwania... Ciekawe jaką opiinię ma mieć patomorfolog: jestem zadowolona, pani doktor wytłumaczyła wszystko o chorobie i wszystko pokazała (na stole sekcyjnym ;) Nikt nie wspomina o przegranej w sądzie gdy Naczelna Rada Lekarska założyła sprawę... Lekarze chcąc zaistnieć (zwłaszcza tych specjalności których jest nadmiar) szukają takiej formy autoreklamy -opłacają i mają ... pacjentów, może bardziej klijentów... I ostatnia rzecz: portal nie podaje prawdzwych danych o "specjalistach" -są tam np. hepatolodzy (takiej specjalizacji nie ma) czy osoby pracujące w np. poradni onkologicznej nie są samo z siebie onkologami, a takie dane są prezentowane.

IT recruitment consultant

ZnanyLekarz Team
@IT recruitment consultant

Cześć, dziękujemy za opinię. Każdy feedback jest dla nas niezwykle ważny. Cały czas staramy się podnosić nasz warsztat i poziom rozmów, dzięki czemu otrzymujemy dużo pozytywnych opinii na temat naszych rekrutacji.

IT Recruitment Consultant
@ZnanyLekarz Team

Widzę, że wszyscy działacie określonym schematem, skoro nawet odpowiedź dostałem z szablonu.

Jola
@IT recruitment consultant

To widać nic się nie zmieniło od ponad 2 lat. Pozdrawiam dział rekrutacji, jeszcze wiele przed wami jeśli chodzi o warsztat i świadomość biznesową.

Luty
@IT recruitment consultant

Ciesz się, że pytania tendencyjne. Ja miałem sytuację, że 2 rozmowy telefoniczne w ustalonym terminie nie doszły do skutku - bo rekrutujący nie zadzwonił.

Hdhd
@IT recruitment consultant

Dzisiaj miałem rozmowę i potwierdzam to k czym piszesz. Porażka.

praca w sprzedazy porazka, cele rzadko osiagane, lekarze wiedza,ze to nie jest warte, teamleader bez zadnego doswiadczenia, szczescie ze juz nie ma SZEFOWEJ, nie polecam, szukam roboty

Zainteresowana

Dlaczego nikt nie pisze? Dobrze się tu pracuje?

Natalia
@Zainteresowana

Cześć, fajnie że pytasz. Pracuję już trochę w ZL i mogę szczerze napisać, że fajnie się pracuje. Młody zespół, fajna atmosfera, niesamowite biuro, które sprzyja pracy. Oczywiście, że każdy ma cele (indywidualne i zespołowe), które musi dowieść, ale czuć tu start-upowy klimat, w którym chce się być i działać. Poza tym dużo sie dzieje w sensie organizacji wydarzeń, spotkań integracyjnych, wspólne śniadania, wyjścia po pracy, piątkowe piwka, aż po akcje typu zbiórka krwi, dzień dziecka i wiele innych. To, co też warto podkreślić, to że pracuje się w środowisku międzynarodowym - nauka języka jak znalazł.:) Dużo wyzwań, nauki i wiedzy, którą można czerpać od innych. Polecam!!!

Pajda Catering
@Natalia

Dzień Dobry Pani Natalio czy mogła by mi Pani pomóc, potrzebuję nr tel. do Pani Łucji na recepcję, pomoże mi Pani?

Ja
@Natalia

Czy osoby, które zamieściły ten komentarz, nie widzą, że jest on sztuczny i na kilometr czuć, że nie pisał go pracownik??? PR się napracowal

Iza
@Natalia

Znaczy się firma elimuje życie prywatne pracowników - albo inaczej życie prywatne tylko w firmie? :)

Stan
Klient

Niestety, ZnanyLekarz.pl jak wiele osób już tu wspomniało, nie ma nic wspólnego z pomocą chorym w odszukaniu uczciwej opinii o lekarzach. Niestety, żądają wyłącznie opinii zgodnych z ich oczekiwaniami zapewne finansowymi. Zdanie o aroganckim lekarzu, który jest chamski i opryskliwy w wieku na oko ok. 65 - 70 lat " Starszy Pan zmęczony życiem i pacjentami" jest niedopuszczalną oceną noszącą znamiona pomówienia.

Helen
@Stan

Przecież ten portal nie ma służyć pacjentom tylko ludziom płacącym abonament, żeby trafiało do nich więcej pacjentów, czyli w praktyce reklama w necie i możliwość umawiania pacjentów przez internet :)

Men

iwonaznanylekarz
@Men

Men, w naszym serwisie opublikowanych jest bardzo dużo negatywnych opinii. Możesz znaleźć je na profilach lekarzy. Wszystkie komentarze (zarówno pozytywne jak i negatywne), które są zgodne z Regulaminem, są przez nas publikowane. Zależy nam na tym, by przyszli pacjenci mogli poznać doświadczenia innych osób i na ich podstawie dokonać wyboru najlepszego specjalisty. Z wyrazami szacunku, Iwona Dziedzic-Gawryś, Znany Lekarz

Midori
@Men

Potwierdzam:)

kawa
@iwonaznanylekarz

Proszę w takim razie linka do tych negatywnych. Chce zobaczyć wzór idealnie napisanego negatywa.

jacek
Klient

Portal dla naiwnego pacjenta.Nie mozna napisac negatywnej opini o lekarzu,wszyscy super i bez skazy.

@jacek

Panie Jacku - niestety nie znam szczegółów Pana sprawy oraz opinii, którą próbował Pan dodać, gdyż nie podał Pan żadnych konkretów, zatem mogę się odnieść bardzo ogólnie do wpisu. Oczywiście, że można, a nawet trzeba, napisać opinię negatywną, ale proszę pamiętać, że na ZnanyLekarz jest moderacja wszystkich opinii, bez względu na ich wydźwięk. Jeśli opinia o lekarzy nie została opublikowana, powinien Pan otrzymać informację od moderatora, dlaczego tak się stało oraz wskazówki, co można zmienić/poprawić, żeby znalazła się ona na profilu danego specjalisty. Pragnę zwrócić Pana uwagę na to, iż średnio każdego miesiąca na ZnanyLekarz trafia 30.000 nowych opinii, a zdecydowana większość to opinie pozytywne, stąd większość opinii to opinie pozytywne. Zachęcam do kontaktu z nami pod adresem: kontakt@znanylekarz.pl lub ze mną bezpośrednio: iwona.dziedzic-gawrys@docplanner.com, postaramy się wyjaśnić Pana sprawę i rozwiać wszelkie wątpliwości. Z pozdrowieniami, Iwona Dziedzic-Gawryś, rzecznik prasowy ZnanyLekarz.pl

nnn
@Iwona

Nie trafiłem jeszcze na tym portalu na opinie negatywna wiec raczej takie nie są publikowane. Proszę nie pisać bzdur.

@Adam

Panie Adamie. Wszyscy lekarze czy specjaliści są traktowani jednakowo i nie ma mowy o płaceniu za opinie i związanymi z tym jakimikolwiek benefitami czy specjalnymi względami. Każdy lekarz może otrzymać opinie zarówno pozytywne, negatywne czy neutralne, które wystawiają sami pacjenci po odbytej wizycie. Jeśli ma Pan jakiekolwiek dowody na to, o czym Pan pisze, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami: kontakt@znanylekarz.pl. Pozdrowienia,Iwona

@Iwona

smieszni jestescie moja opinie usunieto 3 razy i usunieto po zlosci mój profil. a w odpowidzi napisano ze nie potwierdzila linka który wyladowal w spamie dlatego jestem niewiarygodna zaznaczam ze pislam z pelnych danych ,na szczescie wiekszosc ludzi wie jak dizialacie i ze opinie sa niewiarygodne,kazdy ma prawo do wystaiwnia negatywa tym bardziej POTWIERDZONEGO DOWODAMI.i tak na znany lekarz osoba która uszkadza twarz ma same POZYTYWY!!!!!!

@Iwona

Lekarzu zanim podpiszesz umowę zapytaj kogoś z znajomych lekarzy, czy jest zadowolony z poziomu obsługi, jakości kontaktów z pracownikami serwisu. Większość użytkowników nie jest zadowolona z tych aspektów współpracy.

@Iwona

Pani Iwonko, zwot "lekarze lub specjaliści" jest co najmniej niefortunny, gdyż sugeruje, że lekarze nie są specjalistami.

@L

@L - Zwrot "specjaliści" oznacza zawody okołomedyczne. Używamy go własnie w celu rozróżniania lekarzy i w/w specjalistów. Z pozdrowieniami, Iwona Dziedzic-Gawryś

@Iwona

Lepsza jest forma "lekarze oraz inni soecjalisci".

ola
@Iwona

no nie lekarz to specjalista. Specjalista to zawody okołomedyczne? Zatem specjalista ds eventów to zawód okołomedyczny związany z eventami?

Greg
@Iwona

Nie prawda, bo w przypadku pozytywnej żadne uzasadnienie nie jest potrzebne a w przypadku negatywnej jest potrzebne i to rozległe a i tak nie ma gwarancji ze uda się zamiesić, bo ciągle coś nie pasuje albo traktuje wszystkich jednakowo albo nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Ankadox

Potwierdzam ze nadal w 2020 nie ma mozliwosci dodania opinii negatywnej o lekarzu, bez epitetow same rzeczowe i techniczne sprawy - czy zaklamywanie rzeczywistosci to jest metoda serwisu? Chyba jak ktos przez serwis umowi sie do fatalnego specjalisty to tak jak ja kasuje konto i nie wierzy wiecej w te prefabrykacje znanego lekarza????

@Ankadox

@Ankadox - Od początku fukcjonowania serwisu, również w 2020 roku, jest możliwość dodania opinii negatywnej, neutralnej czy pozytywnej. Opinia musi być zgodna z regulaminem serwisu, zasadami dodawania opinii - https://pomoc.znanylekarz.pl/hc/pl/categories/200117347-Dodawanie-opinii. Każdy serwis, a ZnanyLekarz.pl nie jest forum, gdzie każdy może pisać, co chce, podając się za kogokolwiek, opiera się na zasadach, regulaminie czy procedurach, które obowiązują wszystkich użytkowników. Ocena lekarza, która ma służyć innym pacjentom, to nie epitety, ale właśnie merytoryczna ocena danego specjalisty (na pewno opinia - fatalny lekarz nie zostanie opublikowana). Z pozdrowieniami, Iwona Dziedzic-Gawryś

Joanna
@Iwona

Widziałam te opinie negatywne. Wyglądają jak pozytywne, pisane przez lekarza. Czymś takim można komuś odebrać życie. Mam nadzieję, że zdjęcie sobie państwo sprawę. Wszystko da się wykazać, gdy dochodzi do sprawy w sądzie.

Daisy
@Joanna

Nie wiem czy pisane przez lekarzy ale moja negatywna opinia musiala byc wielokrotnie zmieniana i zaakceptowali ja dopiero jak zrobil sie z niej niemal pozytyw.Oczywiscie po jakims czasie zdecydowali sie jednak ja usunac ze strony.Na czyje zyczenie?hmmm

ania
@Ankadox

potwierdzam od 7 dni staram się dodać negatywna opinie o lekarzu dr Grzegorz Kaźmierowski - niestety portal odrzuca moja opinie. nigdy w życiu nie umówię się prze ten portal żenada tak jak i lekarze którzy przyjmują z tego portalu.

@Iwona

A dlaczego opinia że cudowny zostanie opublikowana ? Jak jej wiarygodność ?

Marek
Klient

(usunięte przez administratora) Taką tezę z powodzeniem wysnuwam. Przez telefon nic nie chcą pomóc. Odsyłają do jakiś online treningów, które ogóle nie są intuicyjne (tam też chyba ktoś za karę to robił). Odsyłają na korespondencje emailową. (usunięte przez administratora) (szkoda, że nie mają wskaźników od zamknięcia problemów w jak najkrótszym czasie - powinni się uczyć obsługi chociażby od (usunięte przez administratora)a nie (usunięte przez administratora)). (usunięte przez administratora) Opinie na facebooki wyłączyli aby nie mieć hejtu! Firmę tworzą ludzie czyli pracownicy.(usunięte przez administratora)

Zib
Klient

Ten portal od strony informatycznej to jeden wielki kicz. Chciałem umówić się na wizytę do lekarza, który przyjmuje w Warszawie tylko 2 soboty w miesiącu. W momencie udostępnienia kalendarza przez portal udało mi się wybrać jedną godzinę po czym wyświetla się formularz bez możliwości wyboru typu wizyty a bez podania typu nie da się przejść dalej. Nic nie można z tym zrobić. W tym samym czasie ktoś inny bierze ten sam termin i się umawia, pewnie z poprawnie wyświetlonego formularza. Czekam kolejny miesiąc. Dział IT ze Znany Lekarz - jesteście do niczego!!!

Majka

@Natalia rozumiem że pracujesz w sekcji biurowej szpitala ?

Alona
Klient

Niedawno mi się udało opublikować niegatywną opinie, byłam zaskoczona Oczywiście, że były ciepianie się z wzmiankę "szpital" w kontekście skierowania do szpitala przez lekarza. Kolejnym powodem odrzucenia opinii były słowa "OK" oraz "USG". Parę dni temu napisałam o lekarzu, który mnie zmuszał na wizycie siedzieć w masce z zadyszką, bo wg niego tylko w masce można, nie w przyłbicy. Oczywiście, że mój komentarz jest odrzucany pod wymyślonymi powodami. Kiedy pytam o konkretny punkt, z którym jest niezgodna opinia, odpowiedzi brak. Pytam już drugi dzień :) Wewnętrzne zasadą, bla-bla, a merytorycznej odpowiedzi oraz konkretnego punktu brak. Po prostu śmiech. Nigdy nie czytam pozytywnych opinii o lekarzach, bo są niewiarygodne Niestety od kilka lat ni się nie zmieniło w moderacji tego serwisu.

@Alona

@Alona - niestety nie wiem, o jakiej opinii piszesz i dlaczego jest ona odrzucana przez moderatora bez informacji na temat jej treści czy autora (tu konkretnie adresu mailowego z jakiego była dodawana).Dlatego zapraszam Cię do kontaktu ze mną pod aresem: iwona.dziedzic-gawrys@docplanner.com, postaram się wyjaśnić wszystkie niezbedne kwestie. Proszę pamiętaj, że faktycznie w serwisie są zasady dotyczące opinii - czy to negatywnych czy pozytywnych, które mogą być niezrozumiałe albo trudne do zaakceptowania, np. użycie wielkich liter, dlatego tym bardziej zależy nam, żeby każdy użytownik/pacjent miał jasną informację zwrotną. Z pozdrowieniami, Iwona Dziedzic-Gawryś, rzecznik prasowy ZnanyLekarz.pl.

Daniel
@Alona

Udało Ci się opublikować negatywa bo lekarz przestał płacić za konto

Nie ufaj Znanylekar
Klient

Ten portal to katastrofa, omija, szarpałem się z nimi o negatywny komentarz o Lekarzu, lekarze którzy prowadzą ten portal nie pozwolą zrobić krzywdy swoim po fachu, na szczęście coraz więcej ludzi się już o was przekonało. Cwaniaczki w Warszawki.

@Nie ufaj Znanylekar

@Klient - mylisz się, bo portal nie prowadzą lekarze. ZnanyLekarz to platforma dla lekarzy i pacjentów, która ma służyć jednym i drugim, w zależności od ich potrzeb. Jeśli, jak piszesz "szarpałeś się z portalem o negatywny komentarz" najprawdopodobniej nie mógł być opublikowany w takiej formie, w jakiej chciałeś. Nie jesteśmy forum, gdzie można napisać, co się chce. Każdy użytkownik chcący dodać opnie, musi zaakceptować regulamin portalu i musi się liczyć z zasadami, które obowiązują. Szkoda, że masz taką opinię, chętnie odpowiem na Twoje pytania, wątpliwości ale też zarzuty, Zapraszam do kontaktu: iwona.dziedziic-gawrys@docplanner.com. Z pozdrowieniami, Iwona Dziedzic-Gawryś, Rzecznik prasowy ZnanyLekarz

Zostaw merytoryczną opinię o ZnanyLekarz.pl - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ZnanyLekarz.pl
2/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kolejowa 5/7