Opinie o znanylekarz.pl - ZnanyLekarz w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ZnanyLekarz.pl. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZnanyLekarz.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZnanyLekarz.pl w Warszawa

Już nieznany lekarz

Jako specjalista korzystający z tego serwisu zawiodłem się całkowicie. Ja i moi znajomi po fachu od lat zbieraliśmy opinie, niektórzy mieli ich po 300 i jednym ruchem je straciliśmy w ramach walki z fałszywymi opiniami. Piszecie o weryfikacjach, a chyba jej nie było, tak jak pytań nas o udokumentowanie tego, że są prawdziwe. Nie było też informacji, że to zrobiliście i gdyby nie pacjenci, nie wiedzielibyśmy o tym. Usuneliście nam masę prawdziwych, potwierdzonych opinii, z dokumentacją i zweryfikowane przez P1, gdzie nie da się wpisać losowych danych, bo system wykrywa nawet literówkę. Szykujcie się na pozwy grupowe, bo ludzie się już ze sobą zgadują. Pisałem o tym, że mam dowody i ludzi skłonnych to potwierdzić, bo już o tym wiedzą. Pozostało to bez odpowiedzi. Ciekawostka: Znajomy miał 7 negatywnych opinii z ponad 350. Usunięto wszystkie. Negatywy też sobie kupił?

taktak
@Już nieznany lekarz

całkowicie zgadam się z tą opinią jako specjalista i nie płacący tzw abonamentu portalowi znany lekarz mam blokowane opinie pozytywne z powodu jakiegoś tam algorytmu i jakiegoś tam moderatora, komercyjny portal i obiektywność coś tu nie pasuje pozdrawiam

Kinga

Neurolog Dr Karolina Dzieżyc-Jaworska Ul. Nowowiejska Warszawa Chciałabym się podzielić swoją opinią o mojej nowej Pani Doktor, do której trafiłam trochę przez przypadek, ale na pewno już nie będę szukać innego lekarza. A chciałabym dodać, że mam za sobą już nie jeden konflikt ze służbą zdrowia i zaledwie kilku lekarzy godnych polecenia. Pani Dr jest bardzo miła, sympatyczna, kontaktowa-co poza wiedzą medyczną również jest bardzo ważne. Jest też kompetentna, dokladna(prócz wywiadu, zaleciła też badania).Zapewnia tez(w razie potrzeby) - dodatkowy kontakt ze sobą by pacjent czuł się bezpiecznie i komfortowo. Nie Chce się rozpisywać, ale z czystym sumieniem poleciłabym Panią Dr i sama pozostanę wdzięczną pacjentką.

Opinia
@Kinga

JEDNĄ GWIAZDKA TO I TAK ZA DUŻO. Byłam pacjentka tej lekarki w Instytucie Psychiatrii i Neurologii gdzie, będąc w trakcie specjalizacji lekarskiej, pomagała i przyjmowała w klinice ambulatoryjnej. Zgłosiłam się na badanie przysadki. Lekarka wykazała się bardzo organiczona wiedzą na temat przysadki mózgowej (jednego z głównych organów neurologicznych, a lekarka jest neurologiem). Sama przyznała, że specjalizuje się głównie w rzadkiej chorobie Wilsona. Informację te łatwo zweryfikować online. Wówczas lekarka, niejako na pocieszenie, wykazała się faktycznie sporym poziomem empatii (ale było to dekadę temu). Od tego czasu lekarka ukończyła specjalizację, a ją, zgodnie z jej sugestią, skontaktowałam się z nią w sprawie pilnego problemu neurologicznego. Mimo kilkunastu prób kontaktu, lekarka nie zareagowala. Całkowite zaprzeczenie jakiejkolwiek empatii. Być może dla pacjentów z choroba Wilsona nie ma w Polsce innych alternatyw. Dla pacjentow z każdą inna choroba neurologiczna - polecam każdego innego neurologa. Po umieszczeniu przez mnie opinii na innym portalu, lekarka uzyskała, niezgodnie z Regulaminem portalu, moje dane osobowe. Przesłała mi 9 wiadomości email jednego dnia, dodając komentarze prywatne i zadając usunięcia zgodnej z faktami opinii - w przeciwnym razie sugerowała złożenie pisma przedprocesowego. Jednocześnie publicznie lekarka życzyła mi “duzo zdrowia” i radziła “zgłoszenie na SOR” w razie problemu neurologicznego. Nie po to korzysta się z usług prywatnych lekarzy, aby jeździć na SOR. Lekarka poleciła mi jednocześnie publicznie lekturę innych recenzji. Cóż, jeśli pacjent-autor każdej z negatywnych opinii otrzymał 9 wiadomości na chroniony adres email, wiadomości mogących być uznane za krzywdzące, mogę zrozumieć, że taki pacjent/pacjenci mogli się zdecydować swoje opinie usunąć.

Obsługa klienta Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jak oceniam ZnanyLekarz? zależy gdzie się trafi. Szczególnie nie polecam pchać się do obsługi klienta, chyba że jara was typowe korpo z nawijaniem makaronu na uszy. Nikt nigdzie nie robił ze mnie czuba jak tam. Liderzy są żywcem wzięci z callcenter więc tak właśnie prowadzone są zespoły powiązane z obsługą klienta. A szkoda, bo sama firma jest mega pozytywna, przyjazna i nastawiona na budowanie zdrowych relacji. Chyba że rezygnują z tego na rzecz wyników, które w tym dziale zdają się być ważniejsze.. ZnanyLekarz tworzy fajną społeczność, pełne benefitów i dobrej atmosfery miejsce pracy, po prostu nie wszędzie.

Kinga

Opinia Nowy wpis
@Kinga

Lala247 Nowy wpis

Ja tam jestem zadowolona! Mogę polecić,miła atmosfera i super miejsce…

Czy ZnanyLekarz.pl oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZnanyLekarz.pl odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Toruń
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy Communication Manager
Equinix Poland Sp. z o.o.

Czy to były za duże dawki witaminy D? Bo aby były takie sensacje to trzeba brać coś co podnosi odporność za bardzo.czy może Pani napisać coś więcej? Właśnie niedawno zaczęłam się u tej lekarki leczyć!

Oszpecona
@Anna

Nie. Wpisała w historie choroby, że mam wole guzowate, którego sześciokrotnie wykonane USG tarczycy nigdy nie wykazało w ciągu ostatnich trzech lat. Przepisała mi toksyczne dawki leków, które doprowadziły do zatrucia mojego organizmu, a w konsekwencji m. in. dotkliwego oszpecenia twarzy.

A.

Okropna marketingowe narzedzie wprowadzajace w blad pacjentow. Aplikacja regularnie sie zacina, uniemozliwiajac kontakt z pacjentami. Moderacja zatwierdza wszystko jak leci, lacznie z fałszywymi opiniami lub pisanymi przez osoby niepoczytalne. Mam wrażenie, ze pracuja tam (usunięte przez administratora). Nie polecam absolutnie placic za kalendarz tylko po to zeby zniszczyli ci firme, bo nie da sie tego inaczej opisac.

Czy w ZnanyLekarz.pl są szkolenia zewnętrzne?

Już nieznany lekarz

„Moderator”
@Już nieznany lekarz

Blokują opinie uczciwych pacjentów, manipulują nimi, zasłaniają się pseudo regulaminem. Ludzie poprawiają teksty bez końca i ciągle spotykają się z odmową. Pacjenci nie wiedzą że ich specjalista jest na czarnej liście, bo im nie płaci ile chcą. Wszystko jest ustawione i pod ścisłą kontrolą. Przestajesz płacić - wypadasz z tego biznesu.

A
@Już nieznany lekarz

Mam identyczny problem. Gdzie można się zgadać na wspólny pozew?

Voo
@A

Z jakiego miasta jesteś i jaki zawód/specjalizacja? Usunęli Ci wszystkie opinie?

Adrianna
@Już nieznany lekarz

Zgadzam się z Panem. Piszą, że są tacy prawi i sprawiedliwi, a w rzeczywistości nie specjalnie tak to wygląda. Ktoś "na górze" podjął bardzo złą decyzję dla wizerunku ZL. Pokazał brak szacunku dla swoich klientów. Oby szybko pojawiła się konkurencja dla ZL wtedy zaczną - będą musieli- w końcu szanować swoich klientów.

taktak

Tomasz Kuza

Jak widzę ten żałosny portal z prawdą nie ma nic wspólnego. Publikuje tylko te opinie, które mu pasują. Mój komentarz odniósł się tylko i wyłącznie do opisu wizyty i kontaktu z lekarzem. W dodatku udowodniłem to nagraniami i podpisałem własnym nazwiskiem. I oto co mi odpisali: Dzień dobry, Tomasz, z przykrością informujemy, że Twoja opinia (ID: 4442316) o Mateusz Radwański nie jest zgodna z naszymi zasadami publikacji. Poniżej znajdziesz wyjaśnienie od naszego Moderatora: Wskazówki od moderatora: W takiej formie nie możemy opublikować opinii, ponieważ komentarz w swojej treści może odnosić się tylko i wyłącznie do opisu wizyty, kontaktu z lekarzem czy opisu zaproponowanego leczenia. Twoja opinia: Radzę uważać na tego lekarza. Mi rozwiercił zęba bez mojej zgody. Tu jest link do rozmowy z nim w tej sprawie (usunięte przez administratora)tu do sprawy w sądzie (usunięte przez administratora) a tu do apelacji, która się faktycznie nie odbyła, bo ją utajniono (usunięte przez administratora) Zapewniamy Cię jednak, że Twój komentarz jest dla nas istotny, dlatego też postaramy się, żeby feedback przekazany w opinii, trafił do specjalisty. Wierzymy, że skłoni go on do przemyśleń. Dziękujemy jeszcze raz za poświęcony czas oraz zaufanie. Mamy nadzieję, że następnym razem będziemy w stanie lepiej Ci pomóc. Pozdrawiamy serdecznie Zespół User Care

Zizi

Cześć Robią na tym portalu co chcą- jak pani dr nie otrzymała żadnej opinii po wizycie, to potem trudno było się do niej umówić. Ten portal, jak wiele innych jest stworzony do zarabiania pieniędzy. Przecież został sprzedany przez jakiegoś /fagota/ kogoś za 50 milionów dolarów / info-okładka w gazecie/. Jak nie napiszesz opinii - to firma nie ma procentu od ew wizyty, jak napiszesz złą, to mniej ludzi będzie się rejestrować i też kaski nie ma. No to co trzeba złe opinie wywalać / ale za opłatą od lekarza/ żeby zwróciły się koszty- czyli brak tych % za zarejestrowane wizyty. Lekarze płacą - dużo wizyt - dużo kasy. Nie zapominajcie o tym,że każda jak się zapisze - to jej dane ma kto ??- oczywiście znany lekarz. A to są już duże pieniądze - baza danych kto do kogo za ile i ile razy, z jakiego miejsca do jakiego miejsca ! Wow Chyba 50 baniek $ już się dawno zwróciło. Za zbieranie takich danych serwerownie pewnej wieeeelkiej firmy od smartfonów wywalili z Niemiec poza granice UE. Śpijcie spokojnie moje drogie i tak nic nie znaczycie. To nie znaczy, że faceci mają lepiej :-)))))))

Czy firma ZnanyLekarz.pl w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Lili

Ja także próbowałam wystawić kilka negatywnych komentarzy które wg mnie nie obrażały nikogo i nie zostały dodane- nawet do kilku nie dostałam zwrotnej info czemu nie ... dodam ze pozytywne tez wstawiłam i bez problemu dodano .. w ogóle od jakiego czasu mozna zauwazyc ze lekarze maja 5/5 gwiazdek a wcześniejsze zwłaszcza te pierwsze komentarze u co poniektórych sa mega słabe ... i nagle końcowa ogólna ocena 5 na 5 gwiazdek no HIT !!!

@Lili

Lili - przykro nam, że Twoje opinie nie zostały opublikowane. Zależy nam na każdej opinii i każda jest dla nas wartościowa, bo jest ważnym głosem pacjenta i daje innym pacjentom rzetelną informację. Dlatego w serwisie obowiązują zasady dot. dodawania opinii, funkcjonuje dział moderacji, który czyta wszystkie opinie, sprawdzając czy są one zgodne z regulaminem serwisu czy w/w zasadami. Jeśli Twoje opinie nie zostały opublikowane, powinnaś otrzymać wyjaśnienie drogą mailową od moderatora, jeśli tak się nie stało, zachęcamy Cię do kontaktu z nami, postaramy się to wyjaśnić: kontakt@znanylekarz.pl. W kwestii gwiazdek, to pacjent może ocenić danego profesjonalistę w skali od 1 do 5 gwiazdek. Jedną gwiazdką wyrażasz duże niezadowolenie, natomiast 5 gwiazdek oznacza bardzo pozytywne doświadczenia. Aby określić całkowitą ocenę danego lekarza, używamy średniej arytmetycznej, do której wliczane są tylko opinie z ostatnich 4 lat. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu z nami.

Dorota

Od jakiegoś czasu Znany Lekarz zaczął weryfikować specjalistów. I bardzo dobrze ponieważ zdarzały się sytuacje (i zdarzają nadal, że jako specjaliści widniały osoby bez odpowiedniego przygotowania). Z zawodu jestem psychoterapeuta. Mój zawód wykonuję od około dziesięciu lat. Wysłałam mój Certyfikat Psychoterapeuty pochodzący z jednego z najbardziej renomowanych towarzystw psychoterapeutycznych. Certyfikat wieńczy moje czterolotenie całościowe szkolenie, referencje od superwizorów, lata własnej psychoterapii, dorobek zawodowy oraz uzyskaną wiedzę teoretyczną i praktyczną. W odpowiedzi zostałam poproszona o dosłanie dyplomu ukończenia wyższej uczelni psychologii lub resocjalizacji. Wysłałam dyplom z UW z resocjalizacji. Niestety został on odrzucony przez ZL ponieważ jako oficjalna nazwa kierunku widniej politologia ze specjalizacją resocjalizacji. - Całe środowisko zatrudniające osoby po resocjalizacji wie, że na UW właśnie w taki sposób wygląda dyplom po resocjalizacji. Ale ZL ani osoba (usunięte przez administratora) , które weryfikowała moją aplikację nie zadała sobie trudu by to sprawdzić ani nie zareagowała na moje wyjaśnienia. Jako wykwalifikowany psychoterapeuta z dość sporym stażem, z najwyższym stopniem uznania w postaci utrzymania certyfikatu zostałam odrzucona!!! To jest kpina co uprawiacie, brak szacunku do specjalistów i popis Waszej niewiedzy i ignorancji. Bo drodzy Państwo, by zostać psychoterapeutą nie trzeba tylko i wyłącznie ukończyć studiów na psychoterapii czy resocjalizacji ale jeśli komisja danej szkoły uzna, że kandydat spełnia różne kryteria i wykazuje się pożądanymi cechami to w wyjątkowych sytuacjach może być przyjęta osoba również, która ukończyła np. ekonomię bądź rolnictwo. Nie mówiąc o całej grupie kierunków humanistycznych (pedagogika, filozofia), których w swoim ciasnym i wynikającym z braku wiedzy regulaminie również nie uwzględniliście. Tymczasem bez problemu widnieją jako psychoterapeuci osoby, którzy nie tylko nie ukończyły szkolenia ale nawet tacy, którzy go nie rozpoczęli! Być może dlatego, że taka osoba zapłaciła za wykupienie abonamentu premium, którego cena jest absurdalna i w chwili obecnej sięga ok. (usunięte przez administratora) - A może ten portal funkcjonuje tylko i wyłącznie dla zysków finansowych. Pewnie gdybym wykupiła opcję premium to "wszystko by przeszło". Kiedyś zresztą miałam wykupioną tę opcję i uważam, że cena jest zupełnie niewspółmierna do zysków i do tego co macie do zaoferowania. Liczę na to, że ktoś przytomny zajmie się moim zgłoszeniem i zweryfikuje mój profil i moje dokumenty.

@Dorota

Pani Doroto, Weryfikacja zarówno lekarzy jak i specjalistów w ZnanyLekarz obowiązuje już od dłuższego czasu. Odbywa się ona jeszcze przed wykupieniem jakiegokolwiek abonamentu, jego wartość nie ma tu żadnego wpływu. Jeśli chodzi o zawód psychoterapeuty, ze względu na brak ustawy dot. tego zawodu, nasze wytyczne są oparte na Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 19 czerwca 2019 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień, w którym zostały wymienione takie dyplomy magisterskie, jakie posiadamy w naszych wewnętrznych wytycznych (“Tytuł zawodowy lekarza lub tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa, lub magistra po ukończeniu studiów na kierunku psychologii, pedagogiki, resocjalizacji, socjologii albo spełnia warunki określone w art. 63 ust. 1 ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów”). Pisze Pani o innych specjalistach, którzy nie mają uprawnień, jeśli ma Pani taką wiedzę, zachęcamy do zgłaszania nam takich przypadków na adres: kontakt@znanylekarz.pl,  będziemy je jeszcze raz weryfikować.  Pragnę podkreślić, że  jesteśmy w trakcie weryfikacji Pani dokumentów i tak szybko, jak ona zostanie zakończona, otrzyma Pani od nas ostateczną decyzję. Z pozdrowieniami, Iwona Dziedzic-Gawryś

kasia
@Iwona

Dokładnie, zgłosiłam ZN osobe która nie ma nic wspólnego z osteopatia, znam ja osobiście i nie kończyła szkoły. Ale widnieje jako zweryfikowany przez portal osteopata na podstawie jakis szkoleń z technik osteopatycznych- tak, to NIE daje uprawnień do nazywania sie osteopata. Ta osoba nie ma zielonego pojecia o tym co to jest osteopatia i pracuje jak typowy fizjoeterapeuta. Psujecie opinie sobie i osteopatii.

nickk

Z przykroscia stwierdzam, ze ten portal kasuje nieprzychylne komentarze Mialem bardzo nieprzyjemne doswiadczenia z psychiatra z Lodzi, i szukalem opinii na jego temat na stronie rankinglekarzy.pl ma opinie 3,2/5, opinie dobre i zle, w tym moja. Na znanylekarz ma 5.0 i same dobre opinie, ani jednej pojedynczej negatywnej. Widzialem tez wyszukujac "znanylekarz" ze mozna kupic komentarze https://kup-komentarze.pl/produkt/znany-lekarz/

Kacper Jackowicz

Urolog ,,Wolodyjowski skalpela jasne rzeczowe porady ma duzo pacjentow poniewaz jest naprawde dobry w swoim fachu. Godny polecenia. Zadowolony pacjent Wojciech Skrobot

Małgorzata

Nie można ufać żadnym opiniom zamieszczonym na ZnanyLekarz.pl. Portal manipuluje opiniami. Lekarze mają możliwość kupienia pakietu opinii pozytywnych oraz wykasowania opinii negatywnych. Wiele prawdziwych opinii pacjentów nie jest zamieszczanych.

Klara
@Małgorzata

Tak, zgadzam się z tym. Pacjenci, którzy nie zapisali się przez ZL mają duże trudności żeby dodać opinię, z automatu są one odrzucane. Właśnie jestem w takiej sytuacji... Wiadomo, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi zpewnie o pieniądze...

BAR

TEN PORTAL USUWA NEGATYNE OPINIE O LEKARZACH.POWINNO SIE GDZIES TEN FAKT ZGLOSIC JEST TO PORTAL NIEWARYGODNY BO AKCEPTUJE TYLKO POZYTYWNE OPINIE!!!!

@BAR

@BAR Portal ZnanyLekarz nie stosuje praktyk usuwania opinii, nie jest to zgodne z regulaminem oraz wewnętrznymi zasadami. Jeżeli opinia, bez względu na jej wydźwięk, spełnia wszystkie zasady jest publikowana w serwisie. Użytkownik, który chce dodać opinię powinien zapoznać się z regulaminem: (usunięte przez administratora) oraz zasadami dodawania opinii -(usunięte przez administratora) Do każdej opinii lekarz/specjalista ma prawo zgłosić nadużycie. Wówczas opinia pacjenta razem z uzasadnieniem trafi do moderatorów, którzy poprowadzą proces dalej. Jedną z możliwości jaką dysponuje Moderator, jest poproszenie autora opinii o jej potwierdzenie. Jeśli w ciągu 7 dni nie zostanie ona potwierdzona, może zostać usunięta z serwisu. Jeśli Pacjent potwierdzi swoją opinię, zostanie ona na profilu. W przypadku potrzeby dodatkowych wyjaśnień, wątpliwości, zapraszam do kontaktu z nami pod adresem: kontakt@znanylekarz.pl. Z pozdrowieniami, Iwona Dziedzic-Gawryś.

Midori
@Iwona

Zgadzam się z Bar Znany lekarz nie zamieszcza negatywnych opinii o lekarzach od ponad 2 lat, opinie tam zamieszczone są przez to niewiarygodne

@Midori

@Miodori - Portal ZnanyLekarz nie zamieszcza opinii, które są niezgodne z regulaminem serwisu oraz zasadami dodawania opinii. Każda opinia jest moderowana przez specjalny dział moderacji i jeśli nie jest publikowana, to właśnie dlatego, że jest niezgodna z w/w zasadami. Ponadto użytkownik otrzymuje za każdym razem wyjaśnienie od moderatora, dlaczego jego opinia nie została opublikowana, W każdej sytuacji skrupulatnie wyjaśniamy, wskazujemy nawet miejsca, gdzie opinię należy poprawić opierając się wyłącznie na naszym regulaminie oraz zasadach dodawania opinii. Zapraszamy do kontaktu pod adresem: kontakt@znanylekarz.pl i wyjaśnienia konkretnego przypadku. Pozdrowienia,Iwona Dziedzic-Gawryś

Ana
@Iwona

zarty i paranoja mam nadzieje ze ten portal przestanie istnieć a czemu pozytywnych sie nie potwierdza co? takie tlumaczenie to dla kretynów

Ana
@Midori

oni je usuwają i wyslają linki które trafiają do spamów,a jak sie uprzesz i bedziesz kolejno wysylac nowe negatywne opinie usuną twoje konto.. kwestia zcasu az ktoś powienien zrobic program na ten temat..i zglosic to poniewaz jest duzo ludzi i huczy juz na internecie o tym.

P
@Iwona

Znany lekarz publikuje również opinie niezgodne z regulaminem. Dział moderacji ogranicza się do zdania: jeżeli użytkownik potwierdzi opinie, to nic nie możemy z nią zrobić. Może Pan co najwyżej skomentować opinie. Po co regulamin, skoro pracownicy go nie przestrzegają. Współpraca że znanym skończy się skargą do UOKiK (praktyki monopolistyczne) i pewnie wypowiedzeniem umowy. Niestety pracownicy firmy idą w zaparte i ignorują własny regulamin. Zdecydowanie nie polecam. (usunięte przez administratora)

T
@P

Jestem w podobnej sytuacji. Nie są skłonni reagować nawet jeśli komentarz składa się niemal jedynie z oczerniania cech osobistych specjalisty. Tego typu komentarzy można zobaczyć całe mnóstwo.

N
@T

Niestet, znany lekarz pozwala na wszystko w wystawianych opiniach. Należy wypowiadać umowy i składać skargi do UOKiK - to są praktyki monopolistyczne. Nie polecam tego portalu.

Jacek
@Iwona

Moderatorzy sami nie przestrzegają regulaminu, którego najprawdopodobniej nie znają. Odpowiadają na maile wybiórczo nie odnosząc się merytorycznie do zgłoszonych uwag. Grają na znudzenie - nie dajmy się pracownikom znanego lekarza, łapmy ich za słówka i walczmy o swoje zdanie do skutku.

J
@T

Pani Iwono, proszę skomentować ważne kwestie poruszone w tej wypowiedzi.

@Jacek

@Jacek - Panie Jacku z przyjemnością się odniosę do Pana wpisu. Pozwoli Pan, że na wstępie podkreślę, że to forum jest miejscem, gdzie zamieszczane są opinie o pracodawcach, jak ktoś wcześniej zauważył, a nie o opiniach, serwisie, etc. Niemniej jednak wywołał mnie Pan do odpowiedzi i chcę podkreślić, iż dział moderacji, a konkretnie moderatorzy, znają doskonale, wręcz jest to obowiązek, regulamin, procedury i zasady obowiązujące w serwisie. Są to niejako fundamenty, na których w/w dział się opiera. Jeśli ma Pan odmienne zdanie. ale poparte faktami, które możemy zweryfikować i ewentualnie odnieść się do merytorycznych zarzutów, poproszę o kontakt na adres: kontakt@znanylekarz.pl. Z pozdrowieniami, Iwona Dziedzic-Gawryś

@Iwona

Nie ma sensu zgłaszać czegokolwiek moderatorom, którzy nie czytają opinii, odpowiadają z gotowych szablonów - nie odnosząc się merytorycznie do naruszeń regulaminu.

Jarek
@P

Pani Iwon, popisuje się pani nieznajomością regulaminu, w którym jest punkt, że każda opinie niezgodną z regulaminem możecie usunąć.

@Iwona

Pisałam 3 razy na ten adres, zawsze niemerytoryczna odpiwiedz, aby znudzić i zniechęcić do dalszej korespondencji.

L
@Iwona

Czyli potwierdza pani, że łamiecie własny regulamin, w którym są punkty mówiące o tym, że każda opinie niezgodna z regulaminem możecie usunąć w dowolnym momencie.

Prof. dr. Umberto Wolfonii
@BAR

Niestety musze to potwierdzic- Portal nie zamieszcza negatywnych opini o lekarzach. i to bez wzgledu czy opinia jest zgodna z regulaminem portalu czy tez nie.

Iwona

@er - Drogi Anonimowy Użytkowniku. Informuję, iż do moich obowiązków a tym bardziej etycznych zasad nie należy i nie będą należały działania, które zostały wymienione, tj, usuwanie czy też dodawanie czegokolwiek. Informuję, iż traktuje to jako pomówienie, które zostało już zgłoszone. Z poważaniem, Iwona Dziedzic-Gawryś

@BAR

Tak, zgadzam się z takim twierdzeniem! Właśnie dzisiaj zamieściłem negatywną opinię o specjaliście, którego jako człowieka uważam za bardzo przyzwoitego. Natomiast, jako o specjaliście, mam już negatywne zdanie, za sprawą poważnego powikłania, jakiego doznałem w czasie operacji. I portal, zamiast opinię opublikować, bo jest zgodną z prawą, to opinię zablokował. Natomiast na poczcie napisał mi informację, że opinia jest niezgodna z zasadami portalu oraz nie dotyczy mojej osoby!!! Szok! To w końcu wysłałem im mailem wyjaśnienie, a nawet fotki części dokumentacji medycznej. Mało tego, bo zaproponowałem im przedstawienie całej dokumentacji i siebie samego, jako dowód, że specjalista poważnie mnie uszkodził. Oczywiście, logowałem się na portal z konta Facebook, co sprawia, ze mój wpis jest wiarygodnym! Przeto mam poważne wątpliwości do tego portalu, czy jest on wiarygodnym, a jego rola nie ogranicza się przypadkiem do drukowania laurek, z jednoczesną likwidacja opinii negatywnych o danym lekarzu. A to już jest najzwyklejszą manipulacją!

Daisy
@Jacek

Prawda.Ja zmienialam tyle razy komentarz,ze o malo nerwicy nie dostalam.A oni cynicznie twierdzili,ze moj komentarz moglby zaszkodzic pacjentom!!

Lech
@Iwona

Bzdura! Zamiesciłem a właściwie chciałem zamieścic dwie opinie o lekarzach, którzy zasługiwali jedynie na negatywna opinje..Arogancja, niechęć do wypisywania recept, wypraszanie z gabinetu nie wiadomo z jakiej przyczyny(usunięte przez administratora) z portalu ciagle żądali poprawienia czegoś..Zaznaczam ,iz nie było w moich opiniach nic niegrzecznego ani poniżajacego..(usunięte przez administratora)

@Lech

Proces dodawania opinii na platformie ZnanyLekarz podlega pewnym zasadom oraz opiera się na regulaminie, które każdy użytkownik, chcący dodać opinię, akceptuje. Jeśli opinia nie spełnia określonych kryteriów, jest odsyłana z informacją, do autora, dlaczego w takiej formie nie może zostać opublikowana - (usunięte przez administratora) Pan takie wyjaśnienie powinien również otrzymać, drogą mailową. Jeśli z jakiś przyczyn nie otrzymał Pan takiej wiadomości, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami: kontakt@znanylekarz.pl lub ze mną: iwona.dziedzic-gawrys@docplanner.com, postaramy się wyjaśnić sytuację. Z pozdrowieniami, Iwona Dziedzic-Gawryś, PR Manager w ZnanyLekarz

ola
@Iwona

cha, cha kilkadziesiąt pozytywnych choć lewych opinii za to nie wzbudza waszego zainteresowani?

monia
@Iwona

a oskarżenie że w żaden sposób nie kontrolujcie tego że osoba dajaca komentarz w ogole byla u danego lekarza też Pani zglosi jako pomówienie? Opinie może oddawać każdy i nie jesteście w stanie zweryfikować czy to prawda. Byle agencja poradzi sobie z tym i radzi sobie od lat i od lat nic nie robicie.

Anita
@BAR

To prawda. Wystawiłam negatywna Opinie lekarzowi, której moderator nie zaakceptował. Co ciekawe wysłałam ją trzykrotnie bez zmian i dostałam 3 różne uwagi z jakiego powodu nie została opinia dodana. Jeszcze ciekawsze jest, iż niektóre uwagi nie dało się nawet skorygować, bo nie bylo ich zawartych w komentarzu. Po kilku próbach i poprawkach zrezygnowałam, wiec opinia nie widnieje na profilu lekarza. Profil nie jest godny zaufania, Opinie lekarzy wybiórcze, publikowane wyłącznie pozytywne.

eedffff
@Anita

zgadzam sie mnie nekali telefonami, chcieli wyjasnien co do negatywa a do tego grozili i chcieli podac moje dane lekarzowi a ten mnie chcial pozwac o znieslawienie mimo ze kazde slowo bylo prawda - (usunięte przez administratora) nie lekarz, nie mozna rzetelnej opinii wystawic nikomu! tylko pozytywne portal sprzedaje wiec nasze dane i bierze kase za dobre opinie a lekarze sie ciesza, zenada... widac po osobach tu komentujacych ze to jest notoryczne a nie wymyslone ta firma powinna przestac istniec

greg
@Iwona

Ale regulamin macie taki że albo opinia jest pozytywna i ja dodajecie albo negatywna i jej nie dodajecie. Jeśli negatywna jest nie uczciwa to niech sobie zainteresowany ja zgłosi do serwisu w celu weryfikacji. Meteorytyka opinii nie ma nic do rzeczy, wiec co to za dziwny i nie życiowy regulamin i co to za wiarygodność. Teatr lekarskiej adoracji.

anon
@Iwona

Tak, no i po tym "moderowaniu" opinia jest publikowana (jeśli w ogóle), a następnie po cichu usuwana, czemu zaprzeczacie. To też jest "regulaminowe"? To jest w ogóle przedziwna sytuacja, gdy strona trzecia - najmniej poinformowana - występuje w roli arbitra / cenzora, który na dodatek często przyznaje, że nie wie, co się działo. Powołujecie się na regulamin z założeniem, że wymanewrujecie sporą liczbę naiwnych opiniodawców poprzez zmęczenie, co dowodzi braku wyobraźni, bo sytuacja może wymknąć się spod kontroli. No i, pani Iwono, wpisy, pod którymi się pani podpisuje, nie znikną.

an
@Iwona

Pani Iwono, to jest spora gimnastyka to powtarzanie wielu użytkownikom, że nie mają racji w swoich opiniach, i powoływanie się przy tym na etykę. Z jakiegoś powodu (żerowanie na naiwności niedoinformowanych użytkowników?) unikacie praktyki witryny rankinglekarzy, gdzie regulaminowe zastrzeżenie o możliwości usunięcia każdej opinii bez podania powodu skutkuje praktycznym ich brakiem.

Jacek
@BAR

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "znanylekarz kup opinie" i wszystko staje się jasne.

dxz
@BAR

to prawda mi grozili że podadzą moje dane lekarzowi że go oczerniam ????????????????

Niezapominajka
@BAR

To prawda. Chciałam dodać negatywną opinię o laryngologu (dr Krzysztof Cecherz) z Warszawy. Nie można tego zrobić, ponieważ moderator ciągle każe mi ją poprawiać i zawsze jest zła. Opinia była kulturalna bez wyzwisk. Żeby ją dodać musiałabym mieć wyrok sądu. Żenada. Lekarz, ten wykonal nie prawidłowo konchoplastykę i mam Zespół pustego nosa. Mam wycięte zbyt dużo małżowin. Czuję się fatalnie, jestem tak osłabiona, że ledwo chodzę do pracy. Do tego wiele innych objawów. Niestety choroba jest nie do wyleczenia. Zabieg był prywatnie.

Marmal
@BAR

to prawda nie dopuszczają negatywnych opinii

Ona
@BAR

Potwierdzam,mi tez blokuja wystawienie negatywnej opini o lekarzu.

@Ona

Dzień dobry. Publikujemy wszystkie opinie, zarówno pozytywne, jak i negatywne, pod warunkiem, że są one zgodne z zasadami Na pewno otrzymała Pani od nas e-mail z wyjaśnieniem i wskazówkami od moderatora, co zrobić, żeby opinia mogła się ukazać. Warto pamiętać, że w ZL obowiązuje moderacja, jeszcze przed publikacją, każdego komentarza. Zachęcam Panią do kontaktu z nami i do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości, pod adresem: kontakt@znanylekarz.pl lub na adres podany w korespondencji mailowej. Z pozdrowieniami, Iwona Dziedzic-Gawryś, rzecznik prasowy, ZnanyLekarz.

Pacjent
@BAR

Strona kup-komentarze. pl, można sobie kupować komentarze na znanylekarz.pl A i moderatorzy siedzą na tym portalu do "ocen" i pewnie też je piszą razem z "lekarzami". Cóż, moderator też człowiek, musi mieć na piwo i papierosy, więc będzie nawet wpie**alał kał jeśli trzeba, byle tylko zarobić. Pozdrawiam "lekarza" od odbytu Marcina Nowaka z Bielska-Białej, to być wybitny lekarz z kulturą i powołaniem. "Muszę się babrać w gownie!"

Korekta
@Iwona

Portal ZnanyLekarz stosuje praktyk usuwania opinii, jest to zgodne z regulaminem oraz wewnętrznymi zasadami. Jeżeli opinia, bez względu na jej wydźwięk, spełnia wszystkie zasady jest publikowana w serwisie. Użytkownik, który chce dodać opinię powinien zapoznać się z regulaminem: (usunięte przez administratora) oraz zasadami dodawania opinii -(usunięte przez administratora) Do każdej opinii lekarz/specjalista ma prawo do usunięcia opinii. Wówczas opinia pacjenta razem z uzasadnieniem trafi do moderatorów, którzy poprowadzą proces usuwania. Jedną z możliwości jaką dysponuje Moderator, jest poproszenie autora opinii o jej usunięcie. Jeśli w ciągu 7 dni nie zostanie ona usunięta, może zostać usunięta przez lekarza. Jeśli Pacjent potwierdzi swoją opinię (tylko pozytywna). W przypadku potrzeby dodatkowych wyjaśnień, wątpliwości, zapraszam do kontaktu z nami pod adresem: oplućpacjenta@pl

Malgosia
@BAR

Dokładnie to prawda ,miała dokładnie taka samą sytuację.

Malgosia
@Iwona

To jest kłamstwo. Dobrze napisane ale w praktyce jest zupełnie inaczej. Same kłamstwa i publikują tylko same pozytywne opinie nie liczą się z negatywnymi i zawsze odmawiają jej publikacji.

enka

enka
@Iwona

Nie, no skąd. Wy po prostu nie akceptujecie negatywnych opinii jak moja o lekarce, która odmówiła przyjecia mnie

Magda
@BAR

Zgadzam sie. Poszlam dwukrotnie do specjalistow. Opinie byly jak zloto. W obu przypadkach ze zdumieniem powtornie, po wizycie przecieralam oczy ze zdumienia.. nie wdajac sie w szczegoly, w praktuce kompetencje byly dratyczne..i same zlote opinie..wrecz parzy w oczy w kontekscie doswiadczwn

Ola
@BAR

Identyczne doświadczenia. Nieistotne, jak sformułować opinię - żadna negatywna nie przejdzie, bo wszystko "może być pomówieniem".

Mariusz
@BAR

Miałem sytuacje gdzie godzinę przed wizyta odmówili mi spotkania z lekarzem.

Krzysztof

Ludzie obudzicie się lekarze i specjaliści płacą portalowi "znanylekarz.pl" aby być na tej liście. To jak mogą później publikować negatywne opinie o nim. Zamówiła by Pani/Pan później taką usługę gdzie lokowania produktu tu lekarza, specjalisty aby ten portal akceptował później negatywne opinie o nim. Co innego lekarz, specjalista może napisać wszystko o pacjencie i to jest zgodne z regulaminem "znanylekarz.pl"

Krzysztof

Tak jak wcześniej wspominają inne osoby, portal chroni specjalistów i lekarzy. Nie pozwala na zamieszczenie negatywnych opinii. Osoba moderatora skrupulatnie sprawdza to co pisze pacjent i gdy opinia jest negatywna to jej niepublikuje. Natomiast jak już się uda zamieścić opinie negatywną to specjalista może napisać wszystko co tylko chce szczególnie nieprawdę i tego moderator już nie weryfikuje. A zatem prawdziwa opinia można postawić tutaj. Nie polecam Pani psycholog Pani Mart Łepek z Bydgoszczy do pracy z dziećmi gdyż może i ma szkołę skończona 22.01.2022 ale ma za małe doświadczenie aby pracować z dziećmi.

Mariusz

A ja mam pytanie nieco z innej beczki niż ostatnia dyskusja. Mianowicie pojawiło się ogłoszenie do pracy na stanowisko młodszego specjalisty ds. obsługi klienta biznesowego. Warto aplikować? W ogłoszeniu podali, że 4500 brutto i możliwe 900 brutto premii każdego miesiąca. Ktoś wie jakie warunki trzeba spełniać, aby co miesiąc łapać się do najwyższego pułapu?

Zostaw merytoryczną opinię o ZnanyLekarz.pl - Warszawa

• Jak się pracuje w ZnanyLekarz.pl?

Zobacz opinie na temat firmy ZnanyLekarz.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZnanyLekarz.pl?

ZnanyLekarz.pl
1.7/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Kolejowa 5/7
    01-217 Warszawa