ZnanyLekarz.pl

ZnanyLekarz.pl

Opinie o ZnanyLekarz.pl

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Aga

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Aleksandra Grochowska
@Aga 14.06.2018 09:52

Cześć Aga, jasne - prowadzimy obecnie kilka projektów. Wszystkie szczegóły dostępnę są tutaj: https://www.znanylekarz.pl/kariera Jeśli masz jakieś pytania jesteśmy do dyspozycji :) Pozdrawiam, Ola

wizytator

Nie publikują nieprzychylnych komentarzy, wiarygodność zerowa

IwonaDziedzic-Gawrys
@wizytator 13.06.2018 23:04

Wizytatorze, w naszym serwisie opublikowanych jest wiele negatywnych opinii. Oczywiście, podobnie jak opinia pozytywna, każdy komentarz musi przejść proces naszej wewnętrznej moderacji. Jeżeli jest zgodny z regulaminem, zostaje opublikowany na profilu danego lekarza specjalisty. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu drogą mailową: kontakt@znanyleakrz.pl Z wyrazami szacunku, Iwona Dziedzic-Gawryś, ZnanyLekarz.pl

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się ZnanyLekarz.pl na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Warszawa i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Bogdan

@Genek a czy firma w jakikolwiek sposób rekompensuje brak służbowego auta oddając np. pieniądze na paliwo do własnego auta? Pozostałe warunki pracy jak wyglądają na tle konkurencji? Podziel się swoimi przemyśleniami, będziemy Ci wdzięczni.

Genek
@Bogdan 16.04.2018 19:48

tak, rozliczają się z kilometrówki

Genek

Temat handlowca to jakaś porażka, Brak auta, samemu trzeba dzwonić i umawiać spotkania z lekarzami, na te czasy to słabo to wyglada

Bardzo ceniłam sobie pracę w znanym lekarzu z uwagi na dużą swobodę działania oraz brak sztywnych procedur, które uniemożliwiają próby poprawy pewnych procesów. Była przestrzeń na błędy czy sprawdzanie hipotez, co traktuje jako wielki plus. Atmosfera bardzo luźna i swobodna to kolejny plus. Wiadomo, że czasem zdarzają się jakieś nieporozumienia, ale wszystko do wyjaśnienia. Jeśli ktoś lubi wyzwania i chce mieć wpływ na swoją pracę to zdecydowanie polecam. Pracowałam w znanym trzy lata i nie żałuję - dla mnie po prostu przyszedł czas na kolejny krok w karierze :)

Zainteresowana

Dlaczego nikt nie pisze? Dobrze się tu pracuje?

Natalia
@Zainteresowana 18.02.2018 21:47

Cześć, fajnie że pytasz. Pracuję już trochę w ZL i mogę szczerze napisać, że fajnie się pracuje. Młody zespół, fajna atmosfera, niesamowite biuro, które sprzyja pracy. Oczywiście, że każdy ma cele (indywidualne i zespołowe), które musi dowieść, ale czuć tu start-upowy klimat, w którym chce się być i działać. Poza tym dużo sie dzieje w sensie organizacji wydarzeń, spotkań integracyjnych, wspólne śniadania, wyjścia po pracy, piątkowe piwka, aż po akcje typu zbiórka krwi, dzień dziecka i wiele innych. To, co też warto podkreślić, to że pracuje się w środowisku międzynarodowym - nauka języka jak znalazł.:) Dużo wyzwań, nauki i wiedzy, którą można czerpać od innych. Polecam!!!

Natasza

Hej! ile może zarabiać pracownik biurowy w Zananymlekarzu? Jakie sa widełki. Dziękuję za pomoc.

una

4 raz szukaja na Małopolske w tym roku a dopiero czerwiec. Nie ma szału.

daniel

Może i nie dają samochodów i kasa nie jest jakaś szałowa, ale przynajmniej mówią to od razu podczas pierwszej rozmowy rekrutacyjnej. Nie zdecydowałem się na pracę u nich właśnie z powodu samochodu, ale jak komuś pasuje rozliczenie kilometrówkowe za jazdę własnym autem, to czemu by nie spróbować.

ononaono

Nie dają auta, liczą na własne, płaca za przyjazd do biura na rozmowę. Po kilku latach działalności, chyba nie maja najlepszej opinii wśród swoich klientów, czyli lekarzy. Na managerów i sprzedawców ogłoszenia co kilka miesięcy. Czyli wypstrykasz się ze znajomości i na tym koniec. Zespół młody i prężny.Dużo ruskich, czyli tania siła robocza. Na tym portalu giną negatywne opinie o nich. Sa powiązani z Goldenline, może dlatego.

znowu

Znowu szukają na Małopolskę. Co miesiąc w zasadzie.

Dyr.Kołodziej

Szukam info dot. Account Menago, jakie warunki finansowe,auto,itp

cosnietak

coś z nimi nie tak. Rok temu szukali, teraz tez szukaja na ten sam teren. Sa ewidentnie korporacja ale mówią, że nie są. Mają niby kase ale nie mają własnych aut. Niby tak a jednak nie.

ciekawa

Też bym chętnie poznała szczegóły współpracy z tą firmą.

tester

coz, firma dla.. inteligentnych inaczej...?

kk

nie polecam, jako kontrahenta ani jako pracodawcy, chyba ze chcecie wyjść na tym gorzej niż Zabłocki na mydle. nie będę się rozwodzić jeśli ktoś chce poznać szczegóły zapraszam do kontaktu prywatnie.

ggg
@kk 28.05.2015 20:43

chętnie bym się skontaktował, ale nie mam jak ;)

niedzis

dodałam opinie o firmie znanylekarz.pl i zniknęła:) o czym to świadczy?

Nick
@niedzis 13.03.2015 14:05

Jak zniknęła to napisz jeszcze raz, nie poddawaj się :)

Zostaw opinię o ZnanyLekarz.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZnanyLekarz.pl