ZnanyLekarz.pl

Opinie o ZnanyLekarz.pl

Natasza

Hej! ile może zarabiać pracownik biurowy w Zananymlekarzu? Jakie sa widełki. Dziękuję za pomoc.

una

4 raz szukaja na Małopolske w tym roku a dopiero czerwiec. Nie ma szału.

daniel

Może i nie dają samochodów i kasa nie jest jakaś szałowa, ale przynajmniej mówią to od razu podczas pierwszej rozmowy rekrutacyjnej. Nie zdecydowałem się na pracę u nich właśnie z powodu samochodu, ale jak komuś pasuje rozliczenie kilometrówkowe za jazdę własnym autem, to czemu by nie spróbować.

ononaono

Nie dają auta, liczą na własne, płaca za przyjazd do biura na rozmowę. Po kilku latach działalności, chyba nie maja najlepszej opinii wśród swoich klientów, czyli lekarzy. Na managerów i sprzedawców ogłoszenia co kilka miesięcy. Czyli wypstrykasz się ze znajomości i na tym koniec. Zespół młody i prężny.Dużo ruskich, czyli tania siła robocza. Na tym portalu giną negatywne opinie o nich. Sa powiązani z Goldenline, może dlatego.

znowu

Znowu szukają na Małopolskę. Co miesiąc w zasadzie.

Dyr.Kołodziej

Szukam info dot. Account Menago, jakie warunki finansowe,auto,itp

cosnietak

coś z nimi nie tak. Rok temu szukali, teraz tez szukaja na ten sam teren. Sa ewidentnie korporacja ale mówią, że nie są. Mają niby kase ale nie mają własnych aut. Niby tak a jednak nie.

ciekawa

Też bym chętnie poznała szczegóły współpracy z tą firmą.

tester

coz, firma dla.. inteligentnych inaczej...?

kk

nie polecam, jako kontrahenta ani jako pracodawcy, chyba ze chcecie wyjść na tym gorzej niż Zabłocki na mydle. nie będę się rozwodzić jeśli ktoś chce poznać szczegóły zapraszam do kontaktu prywatnie.

ggg
@kk 28.05.2015 20:43

chętnie bym się skontaktował, ale nie mam jak ;)

niedzis

dodałam opinie o firmie znanylekarz.pl i zniknęła:) o czym to świadczy?

Nick
@niedzis 13.03.2015 14:05
dodałam opinie o firmie znanylekarz.pl i zniknęła:) o czym to świadczy?

Jak zniknęła to napisz jeszcze raz, nie poddawaj się :)

Zostaw opinię o ZnanyLekarz.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZnanyLekarz.pl