Opinie o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

Klientka

Dzis bylam świadkiem bardzo przykrego zajścia jakie miało miejsce pod sklepem Topaz w Kałuszynie przy ul Warszawskiej. Pod owym sklepem siedziała staruszka okolo 90letnia która sprzedawała jagody. Zbulwersowało mnie zachowanie kierowniczki tego sklepu. Owa Pani wyskoczyła z ,,gębą'' do staruszki ze nie ma prawa w zadaszonym miejscu chroniącym od słońca sprzedawać jagod, straszyła policja, była bardzo nerwowa i nie dala sobie nic powiedzieć... szkoda, że jeszcze z rękoma nie wyskoczyła. Panie Paczuski, kogo Pan zatrudnia?!?! Rozumiem wszystko ale z tak nieczula osoba juz dawno się nie spotkałam. 30 stopni na dworze a ludzie nie mogą spokojnie schronić się w cieniu, sprzedać darów przyrody by zarobić na chleb czy lekarstwa. Wstyd!!!!

@I co jesZcze???

Witam, Bardzo dziękuję za wypowiedź, jest idealnym przykładem poziomu i podejścia do pracowników,atmosfery jaka panuje.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

@Agata

Donosicielstwo (na każdym poziomie) na każdego ( żenada), Co do wykonywania obowiązków, jeżeli oczekuje się od pracownika zaangażowania na kilka działy to może warto to uwzględnić w wynagrodzeniu. Jeśli pracujesz w tzw. biurze mając wgląd na każdy sektor pracy i mimo to zadajesz tak beznadziejnie pytanie ,to wybacz jako pierwsza powinnaś zostać zwolniona . Najważniejsze że jest brak jakich kolwiek szkoleń . Osoby pracujące nie nie potrafią się wzajemnie szanować,czy to odżywianie się,utrzymanie porządku. No cuż wszak ryba psuje się od głowy.

Nela

Topaz Lubartów - nie polecam pracy jako kasjer, głównie przez rażącą niekompetencję pracownikow "biura" . Jeśli nie chcecie ciągłej rotacji, zróbcie coś z tym.

@Irena

Są 'kontrole ', Wystarczy spojrzeć obiektywnie i wszystko jasne.

Ja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Jakie szkolenia przechodzą pracownicy.

Pseudo kierownik Nowy wpis

@Pracodawca W sklepach nie powinni być zatrudniane osoby spokrewnione. Szanowna Pani kierownik która pracuje w biurze i jej rodzina na sklepie, jak to rodzina nigdy nie powie nic złego i kryje(usunięte przez administratora)co by się nie wydarzyło. Inni pracownicy są traktowani jak byle kto, bo przecież nie jesteś rodziną kierowniczki. Jeśli nie chodzisz i nie donosisz do biura to długo miejsca nie utrzymasz. Urlopy które nigdy się nie kończą, brane kilka razy w roku. Brak obecności w pracy kilka razy w miesiącu a na koniec miesiąca obecność 100% na liście pracownika i zatwierdzone przez kierownictwo. Ktoś powinien temu się dokładnie przyjrzeć. Zwolnienia lekarskie brane "na tzw katar" jak najbardziej tolerowane bez żadnego "ale" inny pracownik po wzięciu L4 z powodu choroby jest traktowany jak wróg bo jak mógł zachorować raz do roku. Taki pracownik nie jest potrzeby i trzeba go zwolnić.

Filipek Wyszków

Nie polecam płacy w topazie w Wyszkowie na Sowińskiego fajne dziewczyny ale pan prezes topazu powinien poważnie zastanowić się nad zwolnieniem p kierownik gdyż nie jest osobą nadająca się na to stanowisko przyjmuje po znajomości nie jest komunikatywna a co najważniejsze u kadr kierowniczej bo nie dotrzymuje słowa danego pracownikom

Lola
@Filipek Wyszków

Nie polecam pracy w Topaz Górzno. Kierowniczka fałszywa, nie przyzna się do swojego błędu. Nie podpisujcie się pod niczym co wam podsunie.

@Lola

Również nie polecam, przez tę panią, odeszło z pracy wiele osób. A to wiadomo jak przekłada się na funkcjonalność sklepu. Naprowadza na straty właściciela sieci.

Mmm Nowy wpis
@Lola

Jakieś brednie, jestem byłym pracownikiem i Pani kierownik ma bardzo dużo w sobie życzliwości a to że dostaje rozkazy od góry i musi je zrobić to nie jej wina. "polecenie służbowe" to się tak nazywa.

Niestety nie polecam pracy w firmie Topaz . Oczekiwania są nie adekwatne do wynagrodzenia.

Agata

Nie? :( A przybliżysz w takim razie jakie są, że tak stwierdzasz?

Niezadowolony

Nie polecam ! Kierownictwo ma braki w kompetencji , na sklepie jest (usunięte przez administratora) pomimo zatrudniania kolejnych osób .(usunięte przez administratora)-kierownictwo, mobbing -regionalna, (usunięte przez administratora)załoga sklepu

@Niezadowolony

Tutaj nie ma co.mardzudzic, tylko szukać innej pracy. Tutaj tak było i będzie, tym co się na takie warunki godzą to tylko współczuć.

Maja

A napiszesz dokładniej co to za warunki? Jaka płaca? Bo to co pisaliście wcześniej to raczej atmosfera, o warunkach nic nie wyczytałam?

Pracowałam jako kasjer . Nie polecam Wyzysk. W Ferio Wawer to jest tragedia nie polecam

Były

Zgadzam się, w każdym sklepie Topaz jest tak samo. Gnębienie psychiczne i fizyczne. przez personel i kierownictwo. Praca za 2-3 osoby. Odradzam skladać CV, porażka. Szkoda zdrowia ostracyzm, zniewolenie. Nikt z zewnątrz tego nie zauważy. Trzeba tam być, aby ujrzeć od środka. Właściciel o tym nie wie co dzieje się w Jego sklepach. Warto by było podpowiedzieć, może zmieniło by wiele na lepsze dla wielu. .(usunięte przez administratora)

Xxx

Nie

Nie znam

Nie polecam pracy w Topaz Węgrów ul Wyszyńskiego,nie nie i jeszcze raz nie ,istny (usunięte przez administratora) ,pani kierownik ma swoje zasady i nie ważne czy one są zgodne np z kodeksem pracy ,twierdzi że na okresie próbnym nie można zgłosić dziecka do ubezpieczenia ,a guzik ! Można i to od pierwszego dnia ale trzeba pani przypomnieć jakiś jest prawo bo ona ma swoje własne i według niego traktuje pracowników ,dziewczyna na swój własny ślub nie dostała kilka dni wolnego ,przez co się zwolniła oczywiście ,nie można się napić na sklepie zaznaczę że socjalny jest na piętrze a ludzi w kolejkach jak zawsze .... dużo.Moglabym tak jeszcze pisać ale co to da ?! .Mówią że to najgorsza kierownik w Topazie i z czystym sumieniem potwierdzam !

Była
@Nie znam

Stwierdzam, że nie tylko w Węgrowie są takie osoby zarządzające. We wszystkich punktach, szczególnie wiejskich. Część osób, połowa personelu rzetelnie pracuje, druga połowa, (spoufalone, wiadomo z kim) wysługuje się, donosi zazwyczaj informacje nie zgodne z prawdą. Obydwu stronom taka sytuacja bardzo na rękę, lecz nie właścicielowi. Odchodzą z tej pracy zazwyczaj osoby, rzetelne, lojalne, nikt nie jest w stanie wytrzymać takiego traktowania . Połowa personelu nie spofalona z Paniami kierowniczkami, jest gnębiona.

Klientka

Witam byłam dzisiaj w sklepie w suchożebrach dwie panie przy stoisku mięsnym ok godz 18 udawały że wykładają wędlinę a nie zwracały uwagi na klientów ,czekałam kilka min zeby łaskawie mnie obsłużyły

Ala
@Maja

Praca, porażka , gorąco nie polecam Zapomnij o wykonywaniu tylko swojej pracy w ramach działu. Uczciwość, sumienność to cechy nie porządane w pracy. Obgadywanie,gumowe uszy, brak kontroli jak i niechęć do zobaczenia nieprawidłowości. Nigdy nie spotkałam się z taką nie kompetencją (usunięte przez administratora) Liczy się tylko kasa, nie człowiek, Patrząc na srebrny ekran szeroko otwierajcie oczy nie tylko na personel, szybko znajdzie 'nieprawidłowości '. Gdyby właściciel był zainteresowany człowiekiem już dawno by to zmienił. Reasumując nie polecam pracy w zespole.

Robocik

Nigdy nikomu nie polecę pracy w tej firmie Brak kompetentnego kierownictwa, układy wśród personelu, za donoszenie na współpracowników bardziej przychylne spojrzenie kierownictwa Jeszcze nigdy nie pracowałem w takim miejscu Nie polecam Wręcz odradzam

Ja Nowy wpis
@Agata

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Sprzedawca działu mięsno - wędliniarskiego.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

I co jesZcze???
@Klientka

A czy owa Pani chociaż zapytała czy może sprzedawać te jagody w tym miejscu?? Chyba tak by wypadało... Pozatym to forum dla pracowników także nie rozumiem po co Pani to tutaj pisze....

Jacek
@Klientka

Przepraszam bardzo ale znam dobrze pana paczuskiego i jest to naprawde miły chłop nieudaje biznesmena itd to co się stało to wina pracownicy a nie jego znam go i jest ok i niepozwolil by na takie hamstwa L

@Jacek

Jakby było ok to by nie informował 5dni przed kasjerów że otwiera w niedziele ale jak sb chcą stali pracownicy co po 10lat robili już się zwalniają a studenci nawet tu nie chcą dorabiac to chyba o czymś świadczy znikąd tak niskie oceny się nie wziely już. Nie wspominajac o kierownictwie

@I co jesZcze???

życzliwy

Długo się zastanawiałem czy napisać ten komentarz , myślę że opinia będzie obiektywna przynajmniej dla osób które miały ,,zaszczyt " pracować w ciastkarni firmy Topaz. Praca jak praca może była by i ok ale zachowanie psełdo kierowniczki pani Urszuli , która stosuje po prostu (usunięte przez administratora) i proszę mi uwierzyć słowo (usunięte przez administratora) jest w tym przypadku na miejscu , ponieważ co wyprawia ta pani z pracownikami nadaje się do prokuratury a na pewno do Sądu (usunięte przez administratora) Pracownicy którzy są mniej odporni na stres wytrzymują najdłużej do pierwszej wypłaty. Sprawy zaszły tak daleko że byli pracownicy mają sprawę zgłosić do PIP. oraz wystosować oficjalne pismo do właściciela firmy Topaz p. Zbigniewa Paczóskiego z zapytaniem dlaczego ta długo przymyka oczy na zachowanie swojej podwładnej.

Tpd
@życzliwy

Widzę że taka polityka zatrudniać na wyzsze stanowiska osoby które beda umiały xxxxx pracowników za byle co na dwóch sklepach siedleckich to samo kierownictwo do wymiany Masciwe towarzystwo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jakie są zarobki na stanowisku magazyniera ?

Emka

To co się aktualnie dzieje to tragedia. Brakuje ludzi do pracy, starzy pracownicy się zwalniają a nowych nie widać. A wszystko przez "genialny" pomysł otwarcia sklepu w niedziele nie handlowe. Zmiany po 10 godzin więc cały dzień zmarnowany a płacą za to marne grosze. Klientów bardzo dużo a obsada jest ograniczona. Nie ma szans, żeby zamknąć kasę i zejść do łazienki czy coś zjeść, trzeba wołać koleżanki na podmianę a często nie ma kogo zawołać. Klienci zdenerwowani czekaniem w dużych kolejkach lub brakiem towaru na półkach wyżywają się na pracownikach. W tygodniu nie jest lepiej bo dziewczyny, które pracowały w niedzielę odbierają sobie dzień wolny, więc mamy powtórkę z rozrywki. Znów mało ludzi na zmianie, braki na półkach bo nie ma ich kto uzupełnić. Kasjerki "przywiązane" do kas i przemęczone. Jedyne co mnie jeszcze trzyma w tej firmie to sentyment do koleżanek z pracy bo to fajne dziewczyny, zarówno te na sklepie jak i w biurze. Kierowniczka też jest w porządku, nie wyżywa się na ludziach i robi co może, żeby jakoś ogarnąć ten bałagan.

Hah
@Emka

Nie nie wyzywa się wcale,zwalniają się głównie przez atmosferę, ty akurat jesteś jedna z tych co biegnie do biura i skarży na koleżanki na 100%a wiadomo że z taką nikt nie chce pracować rowniez, I praca jest 11 godz To było niepotrzebne grafik rozjechany a ludzie w niedzielę przyjdą ale początek tygodnia ich mało widać także moim zdaniem wraz na to samo im wychodzi ale coz

Jolanta

To prawda że w Siedlcach otworzyli wypożyczalnie sportowego sprzętu i teraz w każdą niedzielę otwarte do 22?i że pracownikom podobno powiedzieli dopiero tydzień przed pierwszym otwarciem?

Emka
@Jolanta

Tak, jest wypożyczalnia. Czynne w każdą niedzielę od 9:00 do 20:00.

Zdołowany klient

Sfrustrowany niedzielną pracą personel w Łochowie. Już kolejny raz spotykam się odpychającym zachowaniem personelu sklepu Topaz w Łochowie. Unikałem zakupów w tym sklepie od dłuższego czasu ale dziś, w niedzielę, 25.02.2024, musiałem coś kupić. W sklepie było zaledwie kilkoro klientów a moje kolejne interakcje z kolejnymi pracownikami sklepu wskazywały na to, że jestem intruzem, który bezczelnie śmie prosić o wyjaśnienie kwestii dotyczących rodzaju i dostępności towaru, zasad płatności itp. Może te panie mają taki styl bycia ale w sklepie wymagana jest chociaż odrobina już nie tylko kindersztuby ale chociaż minimalna ludzka życzliwość. Z zapakowanym do koszyka towarem szukam jakiejkolwiek obsadzonej kasy. Kasjerek nie było. Kasa samoobsługowa zablokowała się przy drugiej pozycji, automat wzywał obsługę. No i wówczas pani odblokowująca kasę pokazała że moja obecność w tym sklepie to był zły wybór. Na żadne ze spokojnie zadawanych pytań nie odpowiadała a przez zęby sączyła polecenia udania się do kasy z kasjerką. No ale nie mogłem tak zrobić bo kasjerek na kasach nie było. Jak się z zaplecza pojawiła inna pani to też dała pokaz pogardy dla klienta. Wydawała polecenia i oschle strofowała za złe ułożenie towaru na taśmie kasy. Wyszedłem ze sklepu z towarem którego potrzebowałem ale z myślami - dlaczego z nami Polakami jest coś nie tak? Dlaczego panie które żyją ze swojej ciężkiej przecież pracy robią to co robią? Doszedłem do takiej konkluzji. Wychowania już ich nikt nie nauczy a robią co robią - bo mogą. Bo nikt im tego nie zabrania. Smutne i irytujące.

Beata

Już po raz kolejny kupiłam w sklepie Topaz rybę mrozoną,i po raz kolejny w trakcie smażenia wszystko się rozpadło i powstała kasza na całej patelni,nie wiem czy ryby po prostu są stare czy były rozmnażane i zamrażane 20 razy?

witpol
@Beata

Dzisiaj kupiłem mirune 1.2 kg mrożoną beż tzw. glazury. Po rozmrożeniu okazało się że zakupiłem tylko 0.74 dag - czyli za kilogram zapłaciłem ok. 50zl zamiast 29.99 w promocji. Jawne (usunięte przez administratora) W innych marketach przynajmniej nie ukrywają ze jest spora ilość glazury

Adek
@witpol

Gościu już kłamiesz nie ma czegoś takiego jak ryba bez glazury bo by przez pół Polski nie przejechała w dobrym stanie znad morza, wszystko nazmyslaja abu tylko na ich było i po co to zmyslac

@pracodawca

W każdym sklepie Topaz jest to samo. Pseudo kierowniczki traktują tak, pracowników czyli (usunięte przez administratora), bo mają na to przyzwolenie. To są osoby, które nie mają żadnych kompetencji do zarządzania pracownikami. Brak im kultury, ogłady. Wybierane są wewnętrznie. Wiadomo, nie może to być osoba, kierująca się tym, czym powinien się kierować człowiek. Gnębienie, poniżanie, zastraszanie u tych osób jest normalnością. Mają swoich pupili, donosicieli, którzy niewiele pracy wykonują. Aby oddalić od siebie, donoszą na innych. Kierowniczki nie muszą na sklep wychodzić, wszystko "Judasze im przyniosą." Przyjeżdża "kontrol", ci którzy przychodzą pić kawę, i siedzieć w biurze, pracować potrafią.....

Nomi

A druga sprawa ostatni kasjer liczony po 22 grubo po czasie dopiero się wychodzi liczy ktoś się z tym? To jest akceptowalne? Bo do czasu pracy nie jest policzone

@@pracodawca

Gdzieś już to słyszałem. Wg mnie kierownictwo każdego sklepu powinno być wybierane z zewnątrz, żeby nikt nikogo nie znal , żeby nie bo mowy o żadnych znajomościach i układach miedzy pracowniczych Kierownictwo powinno być neutralne i kierować się sprawiedliwościa i uczciwością A nie pokazywać pracownikom że wśród nich są lepsi i gorsi , jednym wolno więcej a drugim mniej

@Nomi

Dokładnie , w pracy musisz być gotowy do liczenia kasetki najpóźniej 15 min przed pracą , i wychodzisz około 15 minut po czasie to już jest 30 minut dziennie To razy 20 dni w miesiącu daje nam 10 godzin Czyli cala dniówka w plecy co miesiąc , razy 12 m-cy daje nam prawie dwa tygodnie pracy za darmo Czy ktoś zwrócił na to uwagę ?

Too
@Robocik

Rozliczenie ostatniej kasetki powinno się mieścić w czasie pracy skoro po 22 nie ma się doliczonego czasu, żarty jakies?no nie wiemtakie rzeczy nie uregulowac Druga sprawa że ciężko też się wyrobić jak panie z biura przy złym humorze każą palety rozłożyć po godzinie 21 gdzie już powinno się porządkować sklep

@Too

Skoro tak jest to znaczy że jest zła organizacja pracy , a praca po 22 jest praca w porze nocnej Chyba już więcej nie muszę tłumaczyć

Czy firma P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Dafne

Na żadne. Mają cie za nic, ty masz tylko zasuwac i to szybko a jak nie to powiedzą ci-nie ma ludzi niezastąpionych. ciekawe tylko czemu z biur tak nie wywalacie tam już są tacy niezastapieni? Druga sprawa dziwnie lepiej traktują osoby innej narodowosci

Irena
@Nela

No dobra a coś więcej powiesz? W jaki sposób ta rzekoma niekompetencja rzutuje na pracę kasjerów i rotację na tym stanowisku?

@Nela

Taka sama sytuacja jest w Topaz Górzno. Rotacja pracowników ogromna. Nie szukajcie winy w ludziach którzy podejmują pracę. Jest tak jak opisała Nela.

Xxx
@Były

Dokładnie, zwalniają ludzi bo asysten kierownika kogoś nie lubi i nie chce żeby pracował. Niektórzy milczą bo nie chcą stracić pracy. Asystent kierownika nie dość że nadużywa swojego stanowiska to jeszcze (usunięte przez administratora) nad pracownikami których nie lubi. Da się to odczuć. Pracownicy którzy się jej przymilaja tak jak ona chce to są najlepsi mimo tego że mało co robią na sklepie. Oczywiście ma plecy więc robi co chce. Mimo tego że osoba wyżej wie o wszystkim. Asystent kierownika bez żadnych kompetencji na stanowisku kierowniczym. Śmiech na sali. Nie życzę powodzenia. A osoby które chcą tam aplikować radzę się porządnie zastanowić. Płaca średnia a wymogi co do pracownika to najlepiej żeby pracował za 3 osoby. Bez przerwy.

@Xxx

Taka jest rzeczywistość, prawda - praca za 3 osoby. Płaca najniższa krajowa, z wyliczeń wynika, że niższa, pracując każdego miesiąca powyżej 160 godzin czyl: 170-176. To o czym opisałaś jest nagminne, widocznie w wielu punktach. Ulubienice przychodzą pogwiazdorzyć, pozostała część pracownic jest zmuszona pracować za przyjaciółki kierowniczek, czyli dwie osoby muszą ogarnąć obsługę klienta, rozładowanie palet, donoszenie towaru, sprzątanie, fejsowanie itp Jest możliwość zaprzestania takich sytuacji aby ukrucić takie postępowanie. Faworyzowanie, kolesiostwo oraz wykorzystywanie podwójne innych. Jest monitoring, wystarczy obserwować w telefonie i wyłapywać takie sytuacje. Skoro byli pracownicy umieszczają takie opinie, to oznacza, że jest to wołanie o inetrwencję o zaniechanie takich poczynań, krzywdzących znaczną część personelu. Oraz po to aby przestrzegać osoby, które zamierzają podjąć pracę. Może osoby wybrane jako zarządzające nie zdają sobie sprawy, że miejsce pracy nie jest ich prywatną firmą. Koleżanki donoszą, chcąc oddalić od siebie, zarządzające zadowolone, pozostali cierpią, następnie odchodzą.

@Irena

Są 'kontrole ', Wystarczy spojrzeć obiektywnie i wszystko jasne.

@pracodawca

To śmiech na sali żeby pracownicy sklepów Topaz nie dostawali paczek świątecznych dla siebie i swoich dzieci. Dostają marne bony które mogą wydać tylko w sklepie, a tak się firma oferuje że może przygotować paczki "dla Twoich pracowników" szkoda że oferuje to innym firmą aby zarobić a o swoich pracowników nie dba. W innych marketach pracownik dostaje paczki z zabawkami,słodyczami oraz akcesoriami dla siebie, na każde święta a tu raz do roku na Święta Bożego Narodzenia pracownicy nie są doceniani.

Xxc
@@pracodawca

Dokładnie to jakaś nie wiem wgl polski sklep a ściąga jakaś chińska przemysłowke za grosze ziemniaki z Egiptu pomidory z Hiszpanii drożdże z Ukry to już nie wspomnę etc jaki z tego polski sklep no ludzie

@Xxc

Dokładnie , kiedyś w topazie były bardzo fajne rzeczy teraz jest cięcie kosztów z każdej strony , w tym poprzez kiepski towar

Praca w topazie to jakaś totalna porażka dają ci umowę na długi okres po czym po paru miesiącach zwalniają pod pretekstem redukcji etatu a rąk do pracy ewidentnie brakuje wnioskując po wyglądzie i estetyce sklepu . Dodam że po przepracowaniu kilku miesięcy pracodawcy nawet nie było stać na zwykły gest podarowania bonu świątecznego dla zwolnionego z ich winy pracownika i zostawienia go na lodzie tuż przed świętami bez środków do życia.

Savio

Jest 15 a ja dalej bonu nie zobaczyłem...

Tola

Sklep Stoczek Łukowski, dział mięsny. Pani Edyta jest bardzo nieprzyjemna, wędlinę kroi grubo i aby odwalić, pakuje nieestetycznie.

Pani starsza

Witam serdecznie. A ja bardzo jestem zadowolona z obsługi w topazie na Piłsudskiego w Sokołowie podlaskim. Tam pracuje pani przy pierwszej kasie szczuplutka z czarnymi włosami. Jest tak przemiła osoba serdeczna, że chce się do niej stać pomimo dużych kolejek. Nie robi tego z przymusu widać po niej że jest dobra osóbką te ciepło aż od niej bije. Serdecznie pozdrawiam panią z pierwszej kasy Pani M.

Jak wygląda kwestia awansu w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Kasjer?

Ptysia

Pracujesz za kilka osób dopuki się nie zwolnisz . Awans Ha Ha dobre skoro nie stać ich na podwyżki, proszę.

Klientka

Dziś od CHYBA uczącej się pracownicy, która bardzo długo mnie obsługiwała dostałam 5 na 6 szt starych pomarszczonych parówek. Pani która mnie znała sprzątała podpowiadała że parówki sa w chlodni ble ble ble gdzie leża. Dostałam JEDNA świeżą. Nie popowiedziała żeby dac WSZYSTKIE świeże. Szynka z okropnym pierwszym plasterkiem też trafiła do klientki, wędlina bardzo lużno zapakowana cud ze przy kasie nie wypadła z opakowania. Jestem bardzo rozczarowana i liczę na to że nowe pracownicę będą szkolone lepiej, a nie jak się nauczysz tak będzie!!?

@Klientka

Super że są tak wykwalifikowane osoby,powiedz gdzie pracujesz to z przyjemnością skorzystam z doświadczenia może jako klient

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski - Sokołów Podlaski

• Jak się pracuje w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 0 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski
1.9/5 Na podstawie 65 ocen.

P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski