Opinie o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Atos Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Atos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Biurwa zdrowa

A i jeszcze, uwierz tylko takie wyjątki jak ty, myślą ze ochrona zmierza w kierunku bambusowego kija i to bez kamerek.

Biurwa

To potwierdza twoja wiedzę na temat firmy i tego co robi. Nie wiesz nic konkretnego i nasi pracownicy nie są tacy głupi żeby dać się nabrać. Nie tyko pracownicy z biura łatwo zauważa twój polot i wiedzę.

Papaj

Ci z biura to mają gadane. Owszem, nie przeczę, były jakieś wyróżnienia za innowacyjność ale co z tego jak produkt nie wychodzi na rynek, nie ma chętnych na takie "cuda" OBROwej roboty. Kraków też nie od razu zbudowano, trwało to kilkaset lat - możliwe, że i Wy się przebijecie na rynek za kilka... , za jakiś czas. Powodzenia życzę.

Pp

A ja wiem, kto ma firmie na złość i nie ma pojęcia o nowoczesnych technologiach. Wywalili go między innymi za to.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Kijek samobijek

Sadzać po tekście jesteś około 3 lat na aucie, albo słuchasz opowieści gościa z wiedza z przed co najmniej 3 lat. Jesteś tez leniem bo nawet nie zaglądasz na stronę. Dzisiaj Atos wrócił z Targów w Ostródzie pokazywali kompletny system współpracy kilku dronów z łącznością cyfrowa ( radyjka ) z obiektów. Ubiegły rok to system Twierdzą X nagroda Lider innowacyjności na Targach Służb mundurowych. Przekazana do KGP - Sztab generalny czerwiec 2016. 2015 to ASOO zaawansowana analityka obrazu itp. 2014 to rzeczywistość rozszerzona i projekt Perseusz nominowany do nagrody Defender na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego. Nie wiem co masz na myśli, mówiąc o kamerkach na kiju to pewnie jakaś rzecz będąca twoim maximum kompetencji. Co do zbrojeniowki tez masz jakieś bardzo ogólne mgliste pojęcie pewnie nie odróżniasz firm i grup kapitałowych. Kim jesteś odpowiedz sobie sam bo narazie to nie wiesz. ;)

Geniusz

Durniu napisz obiekt i swoją stawkę, jak chcesz mi coś zarzucać to mądrze. Wątpliwa przyszłość, ja sobie poradzę ale każdy pracownik ma to w (usunięte przez administratora).. bo co to za różnica która będzie firma ochraniała kogo. Smutne jest ze w każdej firmie takie (usunięte przez administratora)kombinują bo ich dopadli. Niech zmieni się firma, a nowa przychodzi na małej stawce i co daje podwyżki ???

Papaj

"Robi" robi z Was głupców - jakie 14,50???, chyba , że brutto!! ATOS nie ma takich stawek w Warszawie i nie będzie miał w swej najbliższej(wątpliwej) przyszłości. Pewnie to ktoś z biura usiłuje zbagatelizować wieści.

Ciekawy
@Papaj

Najbliższej( wątpliwej) przyszłości. Może cos więcej kolego ?

@Ciekawy

O tym, że firma ATOS wypada ze zbrojeniówki mówi się już oficjalnie, a ich sztandarowy produkt czyli kamerka na kiju nie ma wzięcia-totalna porażka. Ciekawych odsyłam do artykułów publikowanych w necie. Kto chce na pewno znajdzie.

Robi

Z jakiego PHO, pracuje w Warszawie i żadnego PHO nie ochranialismy. Ja od kwietnia pracuje na nowym obiekcie kolejna firma zbrojeniowa. Mam 14.5 na godzinę. Pewnie jesteś z konkurencyjnej firmy i próbujesz mieszać w głowie, każdy ma swój rozum i głupich szukaj gdzie indziej.

kolega

Koledzy ze Skarżyska co słychać u Was w Atosie podobno wywalili Atosa z PHO Warszawa ciekawe kiedy ich wywala z reszty spółek przemysłu obronnego

BYŁY

cz MR to ten słynny szef z Wawki

Były dowódca

no to powiadomię Łódź żeby sprawdzili kto miał urlop na życzenie i L4 w Święta. Zobaczymy jaki będziesz mądry jak cie wywalą.

Jasio

Skarzysko w Gliwicach a w Skarzysku kto??? Komedia wysyla sie ludzi na Gliwice a z braku chetnych na Wielkanoc tutaj wpisuje sie w sluzbe Szefa Ochrony Mesko....tylko szkoda ze fizycznie nie zapier...lal po posterunkach skoro juz byl wpisany do sluzby. W ksiazkach wpisany bo ma do nich dostep zeby to niby wszystko sie zgadzalo a czy byl fizycznie...??? Jest na szczescie monitoring:) Komedia....kancelaria tajna na Mesko nie byla przez dlugi czas chroniona w pelni bo sie serwisu z Atosa doprosic nie mozna....ludzie slupy do sluzby wstawiani no plus szef ochrony....a Mesko za to placi... :)

harry Potter
@Jasio

w Skarżysku zawsze były czary mary i zawsze był stan . Może ktoś wreszcie się za to weźmie.

flustrat

Flustrat pozostaje, ot, co!

Ola

Na Śląsku są miejsca dzisiaj się załapałam, 13 + za godz. na zleceniu. Mają jeszcze miejsca, duży zakład Gliwice, zobaczę jak będzie bo trochę nie mogę się połapać. Są układy jak wszędzie ale pare grupek musze ogarnąć. Na zlecenie jak wszędzie.

Górnik

Atos szuka ludzi do pracy? Czy udaje ?mam wpis i broń odpowie mi ktoś

Centralny

Słaba firma skoro zatrudniają takich psychicznie chorych jak twórca postów kadrze i kolegach. Zatrudniają wszystkich jak leci i jeszcze ich trzymają. Chociaż z tonu wynika ze coś z zatrudnieniem kolegi się posypało. Jak to czytam to myślę że powinien zadać pytanie Kiedy mogę przyjść do pracy tj kiedy zwolnią wszystkich świrów.

Koszulka

Były żołnierz niskiego stopnia udowadnia że zawsze myśli nisko, nie trzeba mówić "(usunięte przez administratora)" bo to oczywista oczywistość.

Górnik

Nie pytam jak płacą wszyscy pytam ile w Atos kretynie!!!!!

Tamburynek małego Miecia

Atos, zmierzająca ku upadkowi firma, patodoradcy i psychoporażone kadry. Płacą jak wszyscy, zadna rewelacja, denna moralność przywódców.

Rama

Urząd Wojewódzki w Łodzi, pracowałem kiedyś w Atosie teraz tylko 2 i to specjalne, podpowiektoś czy są przyjęcia na medyku albo na uniwersytecie. Na wojewódzkim zostane jeszcze miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o Atos Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Atos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos Sp. z o.o.