Opinie o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Atos Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Atos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Normalny

Wyjdzie na jaw kto chciał osiągnąć awans działaniem na szkodę spółki Atos. Dobrze że się nie udało bo osoba ta zasługuje na coś zupełnie odwrotnego i mam nadziej że go to spotka. Miałeś nadzieję że uda się odpuścić Zarząd Mesko? Załatwię Atosa i udając uczciwego załatwię sobie robotę, dobra posadke?

Atos Sp. Z o.o.

Informuję Admistratora, że treść wiadomości z 13.07.2017 roku pod Nickiem Kasia narusza dobra osobiste osob i Atos stanowi przestepstwo i bez wskazania sprawcy obciaza Wydawce. Proszę o pilny kontakt że spółką Atos Sp. Z o.o pod adresem atos@atos.pl. w celu dokonania przez Państwa stosownej archiwizacji do celów wdrozonego dziś postępowania sądowego karnego w tym zakresie.

Normalny

Jak kierowca spakowany do Łodzi?

Strzelba

Od kiedy to związki stoją po stronie pracodawcy a nie po stronie pracowników?Czy to nie EWENEMENT?!

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
idzi

NOOOO nie potrzebny pracodawca Atos, nie potrzebne związki ??? Nowe idzie, nie trzeba będzie pracować. Wszyscy dostaną pieniądze i to dużo. Nie będzie kierownika i przychodzić na godzinę do roboty. Mesko zapłaci za spanie i takie tam. Tylko po czyjej kontroli polecą głowy, była jedna i już nie będzie? A POLSKĄ WALCZĄCĄ GĘBY NIE WYCIERAJ !!!

myślący

Ludzie nie bądźcie naiwni , to że mamy umowy to nie zasługa jakiś tam związków tylko tego że w tamtym momencie była nas duża grupa A związki mogą co najwyżej potrącić ci składkę

Lolek

Chciałeś umowy bo zasuwasz na busie bez zusu i chciałeś żeby Atos bulił. Jak byś był w porządku to byś do dzisiaj był dowódcą. Masz kolegów w nosie tych którzy chcą zarobić jak pracują w ochronie. Zobaczymy czy nam się poprawi dzięki twojemu zagraniu. A ty spał w pracy nie będziesz BO TO JEST NIEZGODNE Z PLANEM OCHRONY wszyscy tego dopilnujemy.

Lolek

Panie kierowca może odrobine szczerze nikt z nas nie chce z tobą być na zmianie dlaczego. Dlaczego nie chciałeś iść na zmianę tego dowódcy? Nie pisz sam w swojej obronie. Bronił cie nasz szef a ty na niego plujesz jak polecisz wszyscy się ucieszą. Przeczytaj Kodeks Pracy i zrozumiesz jak jest z oddelegowaniem mogą kazać nam jeździć i nie płacić za paliwo a tym bardziej za auto. Sam idź do inspekcji tylko spojrzyj w portfel przed i po. Ty nigdy nie zmądrzejesz. Nie wiem czy jeżdzą z tamtych obiektów to ich sprawa, policz sobie ilu nas będzie potrzeba jak przestaniemy jeździć i na zwolnienia nie dadzą chodzić. A tak szczegółowo to Czesiek ukrywał gdzie jeździsz na busach ze skręconą nogą powinieneś mu dziękować nie zawsze się czepiasz chłopa wstydż się obrońco uciśnionych. Gadaj za siebie, mnie możesz pocałować z tym podpuszczaniem. To że napiszesz nie zmieni tego jaki jesteś i my o tym wiemy. Idź to PIP-u jak napisałeś i czekaj efektów. Jutro porozmawiam z chłopakami i niech cie zabierają do Łodzi my nie chcemy twojej osoby. Pensje miałeś na czas, kto chciał dorobił sobie pare złoty jak to zniszczysz to wiesz .....

Pan kierowca
@Lolek

Lolus nie bede sie znizal do Twojego poziomu.... Jak Cie to tak boli powiedz mi w oczy hehe i pokaz mi dowod na to ze to ja (usunięte przez administratora)...no tak na to trzeba miec odwage. Zeby o czymkolwiek pisac trzeba miec tego podkladke...ja na wszystkie powtarzam wszystkie Twoje argumenty mam. Przyjdz to Ci udowodnie w jakim bledzie jestes....

Jasio

Tak to prawda ten kierowca busa bardzo wielu skrzywdzil...masz racje kolego...Krzywde zrobil ze sie odezwal pare lat temu i dzieki temu ja czy i Ty robisz na umowe o prace a nie (usunięte przez administratora)zlecenie jak i wielu innych. Skad pewnos ze to on podpier..lil co? Dziwne bo w skarzysku z osob oddelegowanych nikt cieplo i radosnie sie nie wyraza o sytuacji z Gliwicami wszyscy z checia i duma dzielnie pakuja torby aby wyruszyc na jakze cudowna sluzbe w tamtym miescie. Z tego co.wiem gosc juz dawno moglby to zrobic ale ma (usunięte przez administratora)na ta co sie dzieje i nie poszedlby do mesko z placzem ze w atosie zle sie dzieje tylko duzo wyzej tak aby nie mozna bylo tego zamiesc pod dywan. Nie robcie z niego kozla ofiarnego bo dzieki niemu i Solidarnosci macie umowy. Kazdy kto jezdzi na Gliwice i mu cos nie pasuje moze sie zglosic do PIPu w czym problem? Tylko ze kazdy z Was sie boi to zrobic. Masz racje dowodca dobry i uczuciowy bo wyslal w konwoj goscia nie patrzac na to ze w placu ma braki...jakiez to szlachetne...powinni mu Nobla za to dac albo chociaz pomnik postawic...Szef zmeczony? To na emeryture niech idzie sam narobil balaganu puszczajac dowodcow na samopas to do kogo miec tu pretensje.... Radom i Pionki nie jezdza do Gliwic a tez dorabiaja.... kiedys bylo inaczej... Wszyscy w skarzysku sa zastraszeni mozliwoscia bezrobocia wiec szefostwo robi z nimi co chce a dowodcy pomagaja....

Maja

Przypominam, że komentarze nie mogą naruszać zasad regulaminu. Wątek ten służy między innymi do zostawiania ocen na temat tego jakim pracodawcą jest firma Atos Sp. z o.o., nie jest to miejsce na kłótnie i wzajemne wyzwiska. @Geniusz Prawdziwy Może mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Co możesz doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do niej?

judasch

Dzisiaj na Mesko dwie wizyty z Łodzi, ktoś musiał (usunięte przez administratora), że nie ma stanu, bo ludzie są w Gliwicach. Ale na MESKO dają radę Terminatory, nie wychodzom z roboty po 36 godzin. Taki dobry szef potrafi zmotywowac kazdego do pracy. Ale co on moze, biedny, Łódź karze a on biedny nie ma wyjscia. Az szkoda czlowieka..

G

Piszecie o wszystkim tak obok. A może ktoś chce pracować w Atosie? Bo po to prowadzona jest ta strona, są wolne miejsca.

Hajer

Mysle ze w tym przypadku umowy są mało ważne. W tle korupcja itp.. Podobno w maju jedna z ważnych służb cofnęła im uprawnienia. Kto zatrudnia kierowcę bez prawka nawet jak jest umowa . Jak wybuchła afera z łapówkami dla PZPS właścicielem udziałów tej firmy była inna znana śląska firma ochrony mieli 70% udziałów. Teraz będą pytali jeszcze o nich jaki nadzór i jakie korzyści z tego wszystkiego. Gadali z nami z TV pewnie będą tez na innych obiektach.

Alpaka
@Hajer

No, no ciekawe, ciekawe ile w tym prawdy a ile pobożnych życzeń

Hajer

Są podobno powody , ze spółka ochrony opuści w trybie pilnym strzeżone obiekty wojskowe i podobne.

Proza życia
@Hajer

Umów należy dotrzymywać. Więc chyba nie tak szybko się to stanie.

Hajer

Niektórzy próbowali na tym forum osmieszac Atosa i kłamiąc ze idą za chlebem na Toszek albo Andersa. Mam nadzieje, ze taka postawę potwierdza pod koniec czerwca. O ile już nie wiedza co się dzieje.

Fircyk

A co się dzieje?

Geniusz Prawdziwy

Każdego pracownika interesuje rozwój firmy. Jeżeli firma w której pracuje rozwija się i zarabia to i pracownik ma szanse zwrócić się o podwyżkę i ja uzyskać. Marzenie o tym by firma traciła w ustach pracownika jest co najmniej zastanawiające - jaka może mieć z tego korzyść ? Czy firma lider ( to znaczy najlepsza) ma większe szanse zarabiać i dawać zarobić? Na tym forum powinno się pisać o tym jaka to firma, co otrzymują ludzie itd. W Atosie jak pracownicy chcą podwyżki to spotykają się z Zarządem jak dotychczas zawsze udawało się dogadać. W Atosie pracują rozsądni pracownicy i Zarząd się z nimi dogaduje. Mniejszy sens ma wykorzystywanie związków zawodowych pracownicyaja prawo i wole należeć do takich organizacji których w firmie jest 5 wtedy tez się dogadujemy, pracownicy i tak nie dostają więcej bo to dyktują możliwości. Firma upatruje zasadności udziału związków w negocjacjach dopiero jak są kłopoty z dogadaniem. Od opluwania firmy nie uzależnia się podwyżek, tak w Atosie i pewnie w innych firmach tez, napewno za wpisy na tym forum nikt podwyżki nie otrzymał. Opluwany Zarząd tez mniej chętnie dogaduje się z ludźmi. W czyim imieniu i jakim celu tak nierozsądne wpisy?

Babochlop

Nasz dyletant techniczny ma także kłopot z kultura. Autoprezentacja ci nie wychodzi. Firmy powinny oczyszczać się z takich jak ty. Niebawem wprowadza urządzenia wykluczające czatowanie po alkoholu. Kolejny krok to czat tylko dla prawdziwych pracowników.

Super laska

Pomyłka nie ma kobiecej odmiany tego imienia , próbuj dalej.

Biurwa 5

Nie ośmieszaj czekam na jakieś merytoryczne zdanie z twojej strony , nieważne jakim nickiem się posłużysz tym razem. Np. O czym pisze wskazując projekty chociaż po jednym systemie z każdego z nich. Bo może są na obiektach ale nie wiesz o co chodzi. Pozostaje jeszcze możliwość wskazania rozwiązań które w tym czasie opracowała inna firma ochrony i te z kolei wskażesz ze pracują. ???

Biurwa

A i jeszcze 2, jaki produkt nie wchodzi w życie ? Atos to firma usługowa!

Zostaw merytoryczną opinię o Atos Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Atos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos Sp. z o.o.