Atos Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Atos Sp. z o.o.

Einstein

Kto wie ile jednostek wojskowych, obiektów należących do MON i ile firm zbrojeniowych ochrania przyjaciel? Kto wie jaki przychód z ochrony za rok 2017 ( duże duże stawki mają ) będzie miał przyjaciel MON i jaki procent tego przychodu stanowią wynagrodzenia netto szeregowych pracowników ochrony? Gdzie reszta?

Zdegustowany

,,Dobra Zmiana" wkracza do Grodu nad Brdą - Bydgoszczy. Zaprzyjaźnione z Mon-em PHO bierze wszystko co spotka na swojej drodze...

Mistrz
@Zdegustowany 22.11.2017 05:44

Robert nie żartuj wzięte 1,2 przedsiębiorstwa. Potęga. A MON to wie że ma takiego przyjaciela? bo na pewno o tym nigdy nie mówił.

Buc

Połowę ZUS płaci pracownik, połowę pracodawca. Takie mamy prawo i już, a jak nie wiedziałeś to po co się wymądrzasz?

czas
@Zulwik 20.11.2017 22:17
Tak właśnie Tak. Firmą ma prawo dochodzić pieniędzy na drodze sądowej jak nie dostanie ich dobrowolnie. Jeżeli Ty rozumiesz to...

Jeśli chodzi o zarobione pieniądze nie ważne czy się ze mnie śmieje. Ja nie muszę się znać. Czyli rozumiem że mogę się spodziewać wezwania do zapłaty tej różnicy składek ?

Spokojny bo madry
@czas 20.11.2017 22:26

Najpierw zus musi ustalić ( o ile to zrobi ) wysokość tego co jego zdaniem mu się należy. Tam będzie wielkość składki po stronie pracownika i pracodawcy. To zus w innych firmach pisał ile ma zapłacić pracownik. Poszukaj w Internecie o babce z TVP ( no głupi a raczej nie był a ) jaka kasę musiała zapłacić do zus bo złożyła skargę że chce mieć większy zus. To zus napiszę ile chce żebyś wybulil i co myślisz że kto za Ciebie założy Adam czy kto? Jak nie płacisz czynszu za mieszkanie spółdzielnia sama musi zapłacić za ogrzewanie prąd na klatce i tak dalej, ale potem idzie do sądu i Ty masz kiepsko. Jak nie płacisz alimentów to żona musi płacić za wszystko dla dzieci ale podam idzie do sądu itd . Bo Ty masz swój wskazany kawałek do zapłaty i to się nie różni tutaj. Urzędnik z Twojego kawałka też dostanie trochę na salę gimnastyczną , na prywatne przychodnie i premie a ty będziesz Bukiel. Jak taka masz nadzieję. Ja się nie zgadzam firmą mnie zatrudniła i taka jaką miałem umowę tylko tyle należy się zus i wszyscy poza pazernym urzędnikiem będą szczęśliwi ( Państwo nie oszukuje to robią ludzie) . Ty w swojej głupiej zawiści która prezentujesz tu cały czas chcesz na złość komuś teraz nawet zapłacić na złość. Zenada

Mama

Rany co tu piszecie jakie sprawy. Są cebulę co po sądach chodzą całe życie a Prezes i Mecenas się ciesz. Wariaci

Madra

Czytać że zrozumieniem, poproś dziecko z 5 albo 6 klasy niech Ci przeczyta Pismo z ZUS i z Silesia. Sam doniose że oczerniasz że Silesia czegoś nie zapłacił a bo twojej bystrosci nie da się znieść.

Inteligentny

Gdzie się podział zawistny komentator spraw Atosa. Głupio tak nie ma po co zaglądać na forum nic się nie dzieje.

WieloNICK
@BUC 18.11.2017 17:37
Ja też dostałem takie pismo ale rozumie troche inaczej, kłopoty z zus to nie problem tego czy tamtego prezesa. To kłopoty nas,...

A dostawałeś co miesiąc paski z SILESI?, te na których było wyszczególnione ile zarobiłeś i ile składek i jakich odprowadzono? NIE!, a jak nie dostawałeś to jak mogą Cię obciążać za coś o czym byłeś przekonany, że firma odprowadza/bo oczywistym jest, że powinna odprowadzać/, a jeśli tego nie robiła to całość kosztów jakie są do pokrycia obciąża SILESIĘ. Jedno co wynika z tego pisma to to, że prezio się wystrachał i chce tym pisemkiem wywrzeć na cieciach jakąś uległość wywołaną strachem przed ponoszeniem kosztów po połowie. Olej tą korespondencję tak jak ja i się nie przejmuj - i tak będą musieli zapłacić całość.

Bucok
@WieloNICK 19.11.2017 19:50

Dalej nie rozumiesz, dostajesz przelew i co ma pasek do tego. Wziąłeś kasę? Przeczytaj kilka razy Pismo z ZUS i od prezia albo od razu poproś kogoś kto umie czytać że zrozumieniem. Silesia zapłaciła i to za dużo. Masz pomysły, tylko że weryfikacja będzie nas bolała udowodnisz że to nie twoje konto? Sprawdza ile na koncie ile w ZUS i mają wyliczone. Trzeba było zapytać kogoś mądrzejszego wcześniej teraz poszukamy sposobu żeby pieniądze oddał ten co chciał takich zmian.

Arek z Jelonek.

Dziadostwo.

Bury

Znalazłem : "Mesko SA, potentat z branży zbrojeniowej, na koniec roku może mieć nawet 50 mln zł straty. To efekt przede wszystkim opóźnień w realizacji wartego ok. 240 mln zł kontraktu na dostawę amunicji do czołgów Leopard 2."

Stary Ciec

Poczytajcie prasę Mesko będzie miało stratę w roku 2017 i to 50 mln złotych. Atos chyba zdazyl przed klopotami tylko co z nami? Będą nam płacić pensję na czas?

Informator

Chodzą takie słuchy, że to gra z Impel w tle. Kto dla nich pracuje i za ile?

Emeryt mentalny

Zona Maxia ma na imię ZUS ia, zabiera mu kupę kasy a w zamian zdradza go z urzędnikiem. Wyliczenie koszt pracodawcy 2774,03 zł z tego 474,03 pracodawca wpłaca do ZUS zostaje 2300 brutto z tego Maxiowi pracodawca potrąca kolejne 630,95 zł i wpłaca do ZUS. Maxiowi zostaje 1669,05 zł. Pracodawca wypłaca 2774,03 Maxiu dostaje 1669,05 ZUS dostaje 1104,98 zł. Maxiu pracuje co najmniej 30 lat to powinno się odłożyć 397.792,80 zł. Maxiu dostanie jakiś 1.000,00 zł emerytury miesięcznie to Polak żyje średnio 98 lat? Koś powie ale jeszcze składka zdrowotna, tak płacimy ją z każdej umowy, a dwa razy szybciej nie dostajemy się do lekarza każdy wie że jak nie posmaruje to kiepsko. Renty ZUS odbiera zwolnienia kontroluje i zabiera. Wałesa ma mi oddać obiecane 100.000,00 zł ktoś podał go do sądu i okazało się że nie musi. Kogo podamy do sądu za te dwie setki ZUS, który bankrutuje zasilany jest z budżetu ( mimo wielu podwyżek dla pracowników i wielkich biur nie brak ) . Głośno się mówi że ZUS ma być " zrestrukturyzowany" a emerytury wypłaci budżet to gdzie pójdą nasze składki np. 1104,98 zł Maxia co miesiąc?

Bolek
@Emeryt mentalny 05.11.2017 17:53

emerycie mentalny zapomniałeś, że pieniądze na emeryturę czekają latami i ZUS nimi obraca to jeszcze trochę odsetek nam się należy.

Dobry

Kto to jest " Maxiu"? Czy jest tak durny ochroniarz? Za rok dowiemy się że zarobki w ochronie wzrosły o 30 może 40 % , tylko że te pieniądze trafia do budżetu a nam zostanie niewiele. Kto to ogłosi ten co dzisiaj daje nam niby podwyżki? Zlikwidować śmieciowej to my chcemy nie po to żeby tylko budżet zarobił. Liczny pieniądze na koncie nie na wirtualnej umowie.

maxiu

Rysio
@maxiu 03.11.2017 16:54
2300zl brutto : 168godz w miesiącu = ok 14zl/h

2300 to Brutto z tego zus. Zostaje tylko 1669 godz to 9.9 zlocisza do ręki. W SK związki nie bardzo o nas walczyły . Atos się postawił i wygrał ale tylko 23 KP. Kasę dostaje PHO i oni dzielą związku zabierają składki i mają nas za towar

Rysio
@maxiu 03.11.2017 16:54

Jak nie zadbamy o siebie sami to zostanie nam 1700 i koniec

Rysiu

Z druga umową są problemy ZUS łapie i tak każe dopłacać, będzie słabo 168 godz to marna pensja.

Łapka

Pytanie czy zakaża pracy gdzie indziej? Jak masz gdzie dorobić to dobrze by było, płacą cały ZUS to inni wezmą chętnie. U nas nic SUFO nie ma więcej to kiepsko jak choroba.

Łapka

9,90 na reke dają

@Łapka 03.11.2017 13:41
9,90 na reke dają

to słabiutko

Jaśiek

Podobno PHO nie bierze ochroniarzy z gr inwalidzkimi ?

Borys

Jeśli to prawda to szału nie ma.

Slazak

jak pensje pod nową firmą? różne plotki krążą...tak jak "Bury byk" 1700 PLN

kwalifikowany

Patrzę na to wszystko i się śmieję. PHO działa. Wiele stanowisk prezesów, dyrektorów, kierowników już obsadzone, koledzy, rodziny, znajomi Ktoś musi na to zarobić. Sadząc po treści ogłoszeń, wymaganiach to fachowcy ale nie od ochrony. Szukają teraz ludzi którzy na to będą pracować, W SK proponują Paniom sprzątaczką pracę na posterunkach bez broni. Na górze przepychanki o dużą kasę, dla nas na dole ochłapy. Tak czy siak my musimy na nich zarabiać. Wolę Atosa, mam tu chociaż możliwość wyboru ile godzi chcę pracować, w jakich dniach oraz to, że mogę na początku miesiąca wiedzieć ile kasy mi przeleją 10/15 każdego miesiąca. Życzę wszystkim powodzenia. Kwalifikowany

Maniek
@kwalifikowany 12.10.2017 19:06

Idz do Atosa, na dwie albo nawet trzy Umowy

Mistrz
@Maniek 01.11.2017 08:08
Idz do Atosa, na dwie albo nawet trzy Umowy

Ja liczę kasę w kieszenie ty umowy. Pogadamy niedługo będziesz prosił o umowę na której możesz dorobić. Tylko niciewo nie budjet

Bury byk

Skarżysko - czy to prawda że macie mieć 1.600 + 127 za nocki razem 1700 (na związki trzeba dać ). I FAJNIE !!!!

Robert

Mamy w Skarżysku pierwszy sukces art. 23 . I kto nie trzyma się razem? teraz każde wypowiedzenie od zaraz trwa 3 miechy, staże i wszystko ciągniemy. Pora spojrzeć na zdrajców co podsuwali nam papierki żebyśmy się zwalniali.

mońka
@Robert 26.10.2017 20:21

Kto Wam podsuwał jakies papierki do podpisania naprawde debile tak mówią niech każdy popatrzy na siebie nie osądza innych .

faja bolo

A czy wiecie ze najwięksi wrogowie zostali przyjaciolmi ..... Leo i Agus wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!!

Kielich

A Kaśka Co?

rudy

Zamienią starego grzyba Czesława na młodą grzybiare? 400 godzin to powinna być przeszłość odrobić swoje i do domu. jak by mi dali 3000 brutto to styka.

gosiaczek

Alfiku laleczko to źle ze się ma aspiracje ? Zazdroscisz czy jak? Powiem tak wisi mi to co dzieje się u was na Śląsku!!! Każdy postępuje jak uważa, jak źle ci w ochronie to zmień pracę i wtedy będziesz zarabiał godnie, bo w ochronie nigdy nie bylo zarobków chyba że (usunięte przez administratora) 400 godzin hehe! Korpulentna blondynka pozdrawia bye bye

Lampar

jak to prawda ze maja dostawać 30 zeta na godzinę to nam powinni wybulić 18 netto to z pełnymi zusami jest 27 , a przecież dużo z nas pracuje gdzie indziej i ma całe odliczenie to dowód jak zostaje kupa. Chcą żeby firmy podniosły im o 10 od teraz a oni nam 1 zeta netto co za śmiech. Eksperci bezpieczeństwa i inne śmiesznie brzmiące fuchy biorą niezłą kasę. Zbędny zus jeżeli płacą to w czyim imieniu, ja chce kasę i tyle. Na jednostce jest o 1/3 mniej i mamy 15 netto. Dusić i niech płacą.

Maniek
@Lampar 24.10.2017 09:37

To najlepiej niech Ci płacą pod stołem gościu. Nie Wiesz co to jest zwolnienie lekarskie? Z czego utrzymać rodzinę jak zdarzy się choroba?

rympal
@Maniek 01.11.2017 07:50

maniek siantrapo na zwolnieniu jesteś cały czas, ile masz tego zwolnienia w roku. a co miesiąc kilkaset złotych mniej załatw sobie tyle zwolnienia. Kto ci takie głodne kawałki wciska jesteś agentem ZUS to wiedz że cie zdradził czepia się każdego zwolnienia

Alfik

"Debile "dlatego ,ze nigdy nie trzymaliscie się razem a oni robią z Wami co chcą. Mogliście wywalczyć więcej a tak nie macie nic. W jedności siła. My na Slasku trzymamy się razem.Słyszeliśmy ze korpulentna blondynka ma aspiracje na szefa ochrony

Hayer

Dlaczego od razu "debile"?

Alfik

Debile ze Skarżyska nie umiecie trzymać się razem

Stary Cieć

W pionkach dostaliśmy informacje że Atos da 5 zł na godz. każdemu. Napisali pismo że PHO ma dostać dużo oni chcą mniej i dają 5 w góre. Czekamy co zrobi Mesko. Atos to trochę kicha ale lepiej 5 w góre u nich niż 1 w PHO.

@Stary Cieć 19.10.2017 08:47

Zapytaj się cześka jak i co do płac. Ten zawsze miał fantazje. Obiecywał,a później sie wypinał na Wszystkich.????bo mial nas w du...

Tyliczek

Ciekawe ? Pewnie Pan Prezes PHO zarabia kilka razy tyle co Pani Prezes Atos, pewnie na jednego robiła przypada kilka razy więcej biurowych w PHO niż w Atos, na pewno mają kosztować Mesko około dwa razy tyle co Atos to ile razy wzrośnie naszą pensja ?

Roman

Idą ogłoszenia bo namawiają nas żeby się zwolnić z Atosa i na nowe umowy. Wtedy masz 2 tyg wypowiedzienia i mogą Cię siupnac jak znajdą następcę. Tych nowych znowu moga siupnac wiec beda musieli siedziec cicho.

Las

30 dostaje PHO właśnie na dyrekcję. Kiedyś jak wozilem faktury to wiem ze Atos mialo 18. 12 zł podwyżki na godzinę a co z tego dla nas .NIC jeszcze godz zabiorą.

Borys
@Las 13.10.2017 06:23

To jak to wreszcie jest ten PHO wchodzi na obiekty czy nie bo ogłoszenia dalej dają?

ciec

a u nas proponowali poniżej 10 zł na rękę a sami biorą ponad 30

Hajer

Śląsk. Jak nie wierzysz popytaj a poza tym na chwilę dali takie ogłoszenie i zdjęła cwaniacy.

Hajer

Mają Was kaperowac w Skarżysku do przejścia do PHO. Nam dawali 2500 brutto powiedzieliśmy nie i nie wchodzą mają dać 3000 jak obiecali. Dajcie im wybór 3000 albo nie. I będą musieli się ugiac bo nie mają szans. Narazie mają mało ludzi i nawet dowiem nie dadzą rady. 3000 i twardo. Damy rade :-)

Bolek
@Hajer 10.10.2017 19:52

"Nam" tzn. komu?

Marcin
@Hajer 10.10.2017 19:52

Tak. Twardo się trzymajcie. Zatrudnią spokojnie nowych a Wy zostaniecie z niczym :) Tak dalej trzymać.

Maja

@Dominikto dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Atos Sp. z o.o. Czy powiesz dlaczego czujesz się dobrze? Jakie są plusy pracy w tej firmie? Właśnie firma poszukuje stażystki do działu HR. Może ktoś jest chętny na taki staż?

Dominik

Ja polecam, ale ja czuje się dobrze gdzie jest dobrze. Pewnie będą tacy co powiedzą że jest źle bo to zdradza ich podświadomie oczekiwania sami są porażką jak skurczybyk. Poważnie polecam kasa normalna, zawsze w terminie jedyny problem że trzeba pracować. Polecam dla takich co to chcą pracować.

Lolek

W Skarżysku zgodnie z zarządzeniem "mądrego" pracownika przejmuje WSO kierowane przez Cześka i Grześka albo Bolka, a z nimi szefował będzie Kolka przyjaciel Lolka? Czyż się pomyliłem?

Harry

Jaka firma was przejmie w Skarżysku?

Bikcyc
@Harry 25.09.2017 21:41
Jaka firma was przejmie w Skarżysku?

A skąd wiesz że wogóle ktoś przejmie ?

Maja

@Developerwidzę, że byłeś niezadowolony z pracy. Czy nie rozmawiałeś z pracodawcą o podwyżkach, co powiedział? Nie było możliwości awansowania? Czy ktoś jeszcze podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Atos Sp. z o.o.?

Mateuszek

Analfabeta to jakiś automat. W PHO w Warszawie umowa o prace 15 - 16 zlotych brutto 168 godz, nie ma nadliczbowych i zakaz konkurencji . W terenie zeta nizej i dalej szukaja ze srednim. Zatrudnili sztab kontrolerow i administracji zeby sprawdzac co robimy. Mysla ze jak dadza 15 to wystarczy 168 godzin i każdy się będzie pchal a oni będą przebierać.

B

Śpi na nockach, jak się wyspie rano ma sens. Ale co to wnosi?

Analfabeta

Informatyk oczekuje podwyżki a myli fora ;)

A
@Analfabeta 05.09.2017 06:05
Informatyk oczekuje podwyżki a myli fora ;)

Ciec zawsze jest wyszczekany ????

Developer

Atos nie polecam. Obiecują premię że będą za miesiąc mija pół roku gdzie powinna być już druga premia a tu cisza. Nikt nie ma odwagi powiedzieć że nie ma premii. Podwyżki - żart. Projekty padają bo najlepsi odchodzą. Pracowałem tam 3lata. Dawne AMG to była firma ale nawet najlepsza firmę można zepsuć przez zle decyzję. Ktoś naprawdę się musiał postarać.

Robert

Jak Mesko będzie stało twardo to grozi im utrata uprawnień i sprawa.

Japa

A ogłoszenie PHO?

wampir

a WSO miało być? to było przecież pewne? może niech pisze ktoś zorientowany i szczery. Zmiana nie jest pewna nie ma podpisanych umów. Nie może być godzin nadliczbowych!!!

stary

nic się nie zmieni oprócz pracodawcy i osób zarządzających.

Zostaw opinię o Atos Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atos Sp. z o.o.