Opinie o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Atos Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Atos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Szczery

Atos Łódź to jakiś śmiech???? Dają najniższe wynagrodzenie za wysoką odpowiedzialność. Hry żyją własnym życiem i nic nie wiedzą. Droga awansu to tylko słowa podczas rozmowy. Obudźcie się ludzie. Zróbcie glinta i dobra ankiete wśród pracowników bo chyba nie wiecie co się dzieje.

Czarny
@Szczery

Znam ludzi którzy tam pracowali.

Roman

Mam zamiar zatrudnić się w Atosie i dlatego wszedłem na te opinie. Nie rozumie jeden pisze ze traci obiekty, drugi pisze ze wchodzą na obiekty i trzeba pracowac 400 godzin. Może ktoś napisze czy Atos poszukuje pracownikow bo takie ogłoszenia czytałem? Zapytam tylko ilu jest ochroniarzy którzy przez miesiąc pracują 168 godzin, ja chce normalnie 240 moze 280 zeby nie latać po obiektach i myślę że to normalne. Płacą w terminie?

@Roman

Atos to najbardziej (usunięte przez administratora)firma w Łodzi Pani prezes najpierw przyjeżdża na obiekt skamle żeby przejść do nich jak przejęli obiekt a później miała pracowników glebowo w (usunięte przez administratora).Nie przestrzegają kodeksu pracy do kadr dodzwonić się to prawdziwy cud.Zabieraja ludziom pieniądze i nigdzie nie jest to ujęte ani w pasku płacy ani w picie.Omijac bardzo szerokim łukiem.

Eliza Nowy wpis

Hej, czemu jest tak, że na stanowisku o ten samej nazwie czyli kwalifikowanego pracownika ochrony na terenie stolicy wymagają dopuszczenia do prazy z bronią a w Łodzi już nie? W jakim stopniu zmienia to stawkę? Partner nie ma jeszcze wyrobionego legitymacji i zastanawiam się ile na tym teraz traci

Szczery

Elton

Dotyczy Atos Polska z Łąkowej

Czarny Nowy wpis
@Szczery

Znam ludzi którzy tam pracowali.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy w Atos Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Roman

Były pracownik Nowy wpis
@Roman

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

To czekacie jak ja mam teraz rozumieć ten ostatni wątek? Czy ktoś niżej nie stwierdził pod komentarzem o zarobkach ze dotyczy on innej firmy? bo jeśli tak a było napisane, że płacą najniższa, to jak teraz z tym jest? są nieco wyższe stawki? I czy coś w ogóle się zmieniło względem tego nowego roku?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Atos Sp. z o.o.?

Zdzisiek

Słyszałem że Atos wygrał EC1 W LODZI czy ktoś pracuje-wal jak tam jest

Dan
@Zdzisiek

Atos jest od 15 października 2022. Wynagrodzenie na czas, obowiązków więcej, stawka taka sama jak rok temu. Od 1 stycznia minimalna stawka to 22.80 brutto, mniej być nie może.

@Dan

i co z tą całą wygraną poruszaną w wątku? jak to przełożyło się na aktualne warunki? zmieniło to cokolwiek? były prowadzone nabory? odnosicie się do finansów a co z pozostałymi warunkami pracy?

Pof123456

Omijać Atos szerokim łukiem. Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Zero kontaktu z pracownikiem. Załatwić jakąś sprawę w biurze, graniczy z cudem. A co do osoby pani prezes, w cenzuralnych słowach nie da się opisać.

Wart-nik

Arogancja, zachłanność zarządu wobec pracowników doprowadziła do utraty obiektów w oddziale warszawskim i bardzo dobrze to jest skutek za brak szacunku pracowników biura i szefostwa do pracowników ochrony zarabiających na ich utrzymanie.

Gdańsk były pracownik.
@Wart-nik

Miałem przyjemność pracować w tej firmie ponad rok grudzień 2020 do styczeń 2022 ,przez ten okres nie miałem przyjemności poznania kogoś z kierownictwa w tej firmie. Składając wszystkie potrzebne dokumenty i zaświadczenia , które stwierdzały mój dotychczasowy okres zatrudnienia .Gdy otrzymałem umowę o pracę było wykazane 20 dni przysługujący mi urlop a powinien być 26 dni , ponieważ był wysłany dokument potwierdzający przepracowanych 22lata. Były trudności na kontakty telefoniczny bo jak się udało dodzwonić to nie było nikogo w biurze. Pod koniec naszej współpracy okazało się że dokument potwierdzający przyznanie 26 dni urlopu - brak . Wysłałem dwa razy kopię tego dokumentu , okazuje się że znowu dokument zaginął chociaż poczta Polska dostarczyła . Wysłałem trzeci za pobraniem . Kadry pani Specjalista ds kadr i płac nie uznaje tego dokumentu. Jest arogancka w połowie rozmowy wyłącza telefon inni z kierownictwa nie odbierają telefonu . Przekazałem sprawę Inspekcji Pracy. Jak dobrze że ta firma straciła obiekty. Jak to mówił jeden z polityków nie ważne jak się zaczyna ważne jak się kończy. Pozdrawiam

@Wart-nik

jestem ciekaw ile czasu tam pracowałeś?

Solidna firma
@Gdańsk były pracownik.

To niezłe numery firma odwala, gubienie cudzych dokumentów to poniżej poziomu (usunięte przez administratora). Druga ulubiona zagrywka to obiecywanie wyższych stawek niż są potem wypłacane. Omijać szerokim łukiem.

@Solidna firma

Ta wspomniana obietnica to na umowie czy tylko tak słownie to przytaczasz? Pytam ,bo to trochę różnica i tak pzt piszesz z własnego doświadczenia, tak? To jakie konkretnie te rozbieżności miałyby być?

Solidna firma
@Olga

Niestety umowy dostaliśmy po czasie, dlatego trzy tygodnie byliśmy przekonani że stawka jest taka jaką objecano. Oczywiście to wina sytuacji na rynku, wojny na wschodzie, cyklistow i podstępnej konkurencji inspirowanej przez wrogie ośrodki.

@Solidna firma

cyklistów? to nie napiszesz rzędu ilu pln była to różnica? i tak z ciekawości to kogo oni sami uznają za własną konkurencję? ciekawa byłabym porównania warunków pracy

Atos łódź

Ta firma to totalny bałagan. Jak coś takiego może zatrudniać pracowników? I te ich ogłoszenia zatrudnię kwalifikowanego pracownika ochrony ale z grupą niepełnosprawność!!!! Gdzie w tym wszystkim jest WPA Łódź??? Totalne (usunięte przez administratora)

Franek

Druga firma Druga firma się przydaje taka co płaci pod stołem alimenciarzom itd. I tu Atos się nie łapie.

Dan
@Franek

Jak ludzie godnie zarabiają to i druga firma jest niepotrzebna, ale tu rzeczywiście Atos się nie łapie.

Krystian

Atos wygrał jednostki dali jedna umowę i duże stawki, zobaczymy o co chodzi. Ciekawe czy będzie wystarczająco dużo godzin z tą jedną umowa. Podpucha przed wejściem niewiele brakowało i pozbawiła by nas roboty. Może coś wiedza o łączonych umowach i wychodzą z tego?

@Krystian

17 zł na rękę bez dodatku za pracę w godzinach nocnych,a Ty piszesz że to "duża stawka" Nie bądź śmieszny.W dodatku komendant ochrony który co chwila o coś się czepia i przepytuje wartowników z prawa użycia broni i tabelarycznych posterunków.Rygor i dryl jak w Zasadniczej Służbie Wojskowej,dobrze że nie każą jeszcze oddawać honorów do logo Atosa

WWF
@Alvaro

Coś z jakiejś historii, dobrze piszesz nie znasz stawek i brak znajomości to widać twój staly problem. Nie znasz przepisów o przypadkach i zasadach użycia broni i chciałbyś ja dostać z zasobow Atos. Co to zasadnicza służba wojskowa ?

@Alvaro

Człowieku od kiedy komendant Ochrony jest z firmy ochraniającej.Skoro tak dobrze wiesz co się dzieje i jakie są stawki to napisz w której jednostce pracujesz?

@Aramis

Komendant ochrony nie musi być pracownikiem agencji ochrony by mieć uprawnienia do kontroli KPOF zatrudnionych na etacie- wartownik.To jest tzw. specjalista do spraw ochrony na etacie żołnierza zawodowego,ponadto w specyfikacji (planie ochrony) jest umieszczona klauzula informująca że J.W. jako organ zatrudniający zastrzega sobie prawo do kontroli i nadzoru nad prawidłowym przebiegiem pełnienia służby na podległym terenie przez podmiot wykonujący świadczenie na ich rzecz (czyt. agencja ochrony) Zacytowałem tu praktycznie oryginalny zapis który widnieje w planie ochrony. A pracuję w W.C.K.M. na 6 sierpnia.

@WWF

O czym ty bredzisz,zatrudniając się tu byłem przekonany że odpytywania z prawa użycia broni i tabelarycznych posterunków mam już dawno za sobą,a okazuje się że tutaj jest to standard.Mam znajomego który także pracuje w agencji ochrony na jednostce w Tomaszowie Maz. i twierdzi że u nich jest identycznie,aczkolwiek jest zatrudniony przez inną firmę ale to akurat nie ma znaczenia.Piszesz że nie znam stawek- człowieku 17 zł to na tym etacie żadna rewelacja biorąc pod uwagę że pełnisz 24 godzinne służby,czyli co się z tym wiąże pracujesz w nocy, niejednokrotnie w weekendy i święta.Że już nie wspomnę o zmiennych warunkach pogodowych,a 3 (czasem 4) godziny na posterunku na mrozie bądź w upale daje się czasem we znaki.Aktualnie rozglądam się za nową pracą i mam nadzieję że długo tam miejsca nie zagrzeję,więc póki jeszcze tam pracuję wolę pozostać anonimowy.

Jaro
@Alvaro

Wiesz dobrze gadasz ją słyszałem że jeden dyrektor ze Stekopu to pozwalał leżeć całą służbę. Połowa ludzi to do roboty nie przychodziła i mieli po 20 na rękę. I szkoda ze się obudzę i (usunięte przez administratora) tak dobrze nie bylo

Jurek
@Krystian

Katastrofa. Wypłata jak PRL. 2300. 180 godzin katastrofa. Już nikt nie chce pracować.

Tom
@WWF

Z zasobów Atos? Ma firma poczucie humoru. Brak grupy interwencyjnej, brak patroli, średnia wieku pracowników to 70,większość niepełnosprawni. Fajne te zasoby.

Bumar

Jeden (usunięte przez administratora) na bramie wiecznie wydzwania do swojego przełożonego w Łodzi brak hierarchi w firmie dowódca zmiany nic nie wie!!! Co z rodo ?!!! Powinny zająć się tym odpowiednie służby

Wiktoria
@Bumar

Ale po co dzwoni … w sensie relacjonuje co się dzieje? Czemu Ci to przeszkadza?

Olga

a tak dla jasności to ten zapewniony powód odnośnie nietykalności to jaki by był? chyba, że napisałeś ale coś urwało?

Jan

Atos to totalna kaplica. Kadry nie potrafiły wysłać do ZUS druku Z 3 ponad 30 dni po wygaśnięciu zatrudnienia. Pani kadrowa je przy własnym biurku. Masakra. Sprawa miała miejsce w Łodzi. Najpierw masakra w czasie pracy a później druga masakra oo wygaśnięciu zatrudnienia. Nie odpowiadali na wezwanie ZUS w sprawie Z 3. Omijajcie szerokimi łukiem firmę ATOS. NIE POLECAM w 100%.

Franciszek
@Jan

A co ma jedzenie do wysłania druku? Myślisz że nie wysyła bo zajęta jest drugim śniadaniem? Oczywiście żart. Udało ci się w końcu uzyskać ten dokument czy nadal się prosisz?

Jurek
@Franciszek

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. 180 godzin 2300 na rękę z bronią.

@Jurek

W którym roku takie zarobki?

Franciszek

Wiadomo, ale chyba jest kontrola nad pracownikami i zajmują się robotą a nie jedzeniem. Ty tu pracujesz i masz podobne doświadczenia?

Gonzo
@Franciszek

Kontrola jest cały czas.

Ewelina
@Gonzo

i jak ona wygląda? Chyba nie stoją i nie patrzą się na ręce cały dzien?

Zośka

Mówią na rozmowie rekrutacyjnej, że odpowiedź zarówno negatywna jak i pozytywna będzie w ciągu 2 tygodni. Ale niestety nie udzielili informacji zwrotnej.

Jan

Jak dla mnie Atos to firma do niczego. Pracowałem na posterunku. Zero zainteresowania pracownikiem. Sprawdzanie czy nie śpię oczywiście że tak. Ale zero zainteresowania przełożonego. Dwa tygodnie bez osobistej szafki. Posterunek przechodni (oczekujący klienci). Toaletka około 50 metrów. Zostawiasz swoje rzeczy idąc do toalety. Dokładanie godzin pracy bez pytania a to nie dozwolone. Nie polecam w 100 procentach.

Ewelina
@Jan

Chociaż dobrze płacili za te dodatkowe godziny?

Jakie są mocne strony pracodawcy Atos Sp. z o.o.?

Kacper

Pytanie raczej powinno brzmieć: jakie są słabe strony tej firmy...

Beata
@Kacper

To jakie są?

Szczera

Niestety bardzo negatywnie oceniam tę firmę przez pryzmat tylko jednego pracownika. To co się dzieje na Bumarze w Gliwicach w ostatnim czasie to istny cyrk. Może Pan S. nareszcie poniesie konsekwencje swojego zachowania? Kim on jest? Nieślubnym synem osoby na wysokim stanowisku? Co jest grane! Niech ktoś z tym coś zrobi...

Pionier

W Atosie jest dużo lepiej iż w innych firmach wiem bo pracowałem w wielu . Pieniądze na czas i zgodnie z umową. Nie potrącają za nic, a w innych zabyle (usunięte przez administratora) i kasa zabrana.

IWONA

OD 3 LAT PRACUJĘ W "ATOS" ŁÓDŹ NA STANOWISKU PORTIER.. CIESZĘ SIĘ, ŻE MAM PRACĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY..WYPŁATY ZAWSZE NA CZAS 10-GO KAŻDEGO MIESIĄCA.. SZEF-KAMIL MŁODY CZŁOWIEK, BARDZO GRZECZNY I KULTURALNY.. MIŁA ATMOSFERA.. MAM NADZIEJĘ PRACOWAĆ TAM DO EMERYTURY TJ.JESZCZE 7 LAT..

Waldek
@IWONA

Ta firma to porażka, katastrofa. Omijajcie ją. Wygrywa przetargi kosztem ludzi co pracują po 400 godzin. A na chleb nie mogą zarobić.

Aramis

Z tego co wiem to Pani w biurze na dole nie ma na imię Iwona a dyrektor nie nosi sygnetu.Jeżeli o czymś się pisze to trzeba mieć o tym pojęcie .

Postepowy
@Waldek

Jesteś chory i Ok, moze inna firma liczy na Twoje P ale nie pisz tutaj bo to jest żałosne.

Mariusz F.
@Aramis

A coś ty taki niby dobrze poinformowany? Pewnie sam tam cieciujesz,albo jesteś jednym z tych krawaciarzy którzy tam pracują.

Zostaw merytoryczną opinię o Atos Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Atos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos Sp. z o.o.