nevadent

Łódź

Opinie o nevadent

3erf

no wiesz teraz to niestety skonczyly sie te oferty dla przedstawiciela handlowego..a szkoda o zarobki dobre sa

hallo

Umowa zlecenie polega na tym: mowa jest o prowizji 16% od obrotu, czyli na rękę dostajesz 11%. Samochody są bo jest brak handlowców. Słabe szkolenia. Jak nie zrobisz 30000 obrotu netto to zarobisz niewiele. Właściciel mało elastyczny i strasznie dużo obiecuje . Na umowę zlecenie nie polecam tylko umowa o pracę .

gregor

Widze ze znowu Nevadent szuka jeleni.Miałem nieprzyjemność pracować tam 2 tyg bo zrozumiałem że to strata czasu.Konkrety-zatrudnienie na umowę zlecenie.Kwota-500zł netto!System premiowy-żenada.Musisz sprzedać towaru na 60 tys żeby dostać jakąś śmieszną premię.aHA,TA ŚMIESZNA FIREMKA NIE MA NAWET AUT SŁUŻBOWYCH-JEZDZISZ SWOIM AUTKIEM ,DOSTAJESZ 500ZŁ NA PALIWO MIESIECZNIE-WIEC ZBYT DUŻO NIE POJEZDZISZ-CHYBA ZE SAM ZA SWOJE ZALEJESZ!!NIKOMU NIE POLECAM,STRATA CZASU.TAKIE FIREMKI POWINNI ZAMYKAĆ ZA WYKORZYSTYWANIE I OSZUKIWANIE LUDZI!!

gregor
@Benia 17.02.2015 12:47
Witam wszystkich, Pozwolę sobie nie zgodzić się z opinią Gregora. Pracuję w tej firmie już prawie 4 lata. I po pierwsze - nie...

widze ze chyba Robert sam pisze takie bzdety nt swojej pseudo firemki bo coraz trudniej znaleźć jelenia.Renaul Clio to w tej firmie były może 2 i to wiekowe,więc może ktoś je dostał.Karta paliwowa?Ciekawe od kiedy ją masz bo na pewno nie od 4 lat??A tak apropos,jaki masz limit na tej karcie-200,300,400zł???A później pewnie musisz prosić "pana" R o pieniążki na paliwo,oczywiście musisz uzasadniajc dlaczego chcesz więcej kasy na paliwo. Pisząc o kwocie 500zł miałem na myśli kwotę wynagrodzenia za umowę zlecenie,a nie prowizji co sugerujesz,więc czytaj ze zrozumieniem.Przestan pisać bzdury wychwalając tą beznadziejna firme.

mila

w tej pseudo firemce nie ma szans na nic...Szuka naiwnych którzy dadzą się nabrać na fantazje przygłupawego właściciela na zarobienie pieniędzy.Potwierdzam,umowa zlecenie-500zł,nie masz auta-jeździsz swoim,oczywiscie opowieści w stylu jak się wykażesz i będziesz miał super zamówienia to załatwimy auto,są na porządku dziennym.Na paliwo dostajesz 300-500zł,w zależności jak ci się uda wyprosić.Ogólnie oradzam wszystkim,omijac szerokim łukiem bo to strata czasu!A najlepsze jest pseudo szkolenie merytoryczne i słuchanie bredni grubasa,o tym ile można zarobić,itd.Tylko że wszystko się zmienia jak dostajesz do podpisania umowę zlecenie,oczywiście dostajesz ją na końcu i przeczytasz na jaką kwotę musisz sprzedać towaru żeby dostać jakąkolwiek prowizję ....Widać rotacja jest ciągła bo nikt normalny tam nie chce pracować za darmo..Naiwniakom życzę powodzenia.-))

tomeko

z tym atrakcyjnym systemem wynagrodzeń to chyba uważałbym na te słowa bo wlasnie sam nie wiem co oznacza ale domyslam się że ta stawka bedzie odpowiednia dla obu stron ..pewnie ogłaszają się pod słowem atrakcyjne zeby jak najwiecej ludzi wysłalo Cv sam nie wiem czy warto tam wysyłać czy może spróbować...

kamil oburzony

widziałem tez to co niby oferują ale to jednak jest wciąż wiele ogólników, np. co to precyzyjnie znaczy "atrakcyjny system wynagrodzeń"? Szczegoły please. co to znaczy praca na samodzielnym stanowisku, że niby posadzą mnie leśniczówce w środku puszczy? jeśli uzyska satysfakcjonującą odpowiedź na te pytania to wyślę tam cv

Romek

W ogóle ile jest prawdy w tej ofercie? Czy szkolenia rzeczywiście występują w pakiecie i czesto sie odbywają, czy to raczej rzadkość, jesli chodzi o fajne szkolenie i nie pamiętacie, kiedy było ostatnio jakieś? Jak tez bardzo grafik jest elastyczny, skoro oferują samodzielne zarządzanie własnym czasem pracy?

dejan

tak widziałem to ogłoszenie. Oferują: -ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku -narzędzia pracy do realizowania wyznaczonych celów -samodzielne zarządzanie własnym czasem pracy -atrakcyjny system wynagrodzeń -atrakcyjny pakiet szkoleń Tylko co kryje się pod pojęciem atrakcyjne to wiedzą tylko chyba oni...

?

Juz wiem. Pierwsze 3 miesiace sama prowizja potem imowa i prowizja... Problem w tym ze dalej nie wiem jakie auto:-(

rekrutowany

witam... niskie zarobki tzn jakie? Jestem zaproszony na rozmowę i chciałbym się dowiedzieć o jakich kwotach rozmawiamy, autach itd

Ciągłe poszukiwanie pracowników wynika z faktu, że atmosfery w firmie i żenująco niskich zarobków, nawet przy tak dużym bezrobociu, nie sposób wytrzymać na dłuższą metę i stąd ucieczka pracowników, a swoją drogą gdzie podziały się negatywy

anonim - 2011-07-12 22:26:11 zarobki marne tzn. jakie?

zarobki marne

Bardzo miła atmosfera w pracy. Fakt, nie ma czasu na GG itp.

bm - 2010-11-11 16:52:42 Do bani nie polecam nikomu tam pracy dlaczego?

bm

Do bani nie polecam nikomu tam pracy

Zostaw opinię o nevadent - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nevadent