Opinie o Obi w Łódź Rokicińska 192

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Obi. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Obi o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obi w Łódź Rokicińska 192

Czy w Obi występują paczki/bony świąteczne?

Obibok

Nie ma imprez integracyjnych

Czy w Obi występują paczki/bony świąteczne?

Obik

Paczki o wartości ok 180.zl (słodycze, alkohol, herbata, itp) lub bon w podarunkowa do Obi za kwotę 180

Iwona
@Obik

czemu akurat 180 pln a nie jakoś bardziej okrągło? I tak co roku jest? A na wielkanoc też coś dają w razie czego?

Obik

W Wielkanoc nic nie ma

Obik Nowy wpis

Dlaczego 180 nie wiem. Ktoś tak wymyślił

Iwona Nowy wpis
@Obik

Ciekawe, może ktoś inny będzie wiedział to odpowie. A jeśli już o alkoholu była mowa to integrujecie się tu jakoś bardziej czy po pracy raczej każdy w swoją stronę idzie? Chyba, że obi robi imprezy jakieś?

Obibok Nowy wpis

Nie ma imprez integracyjnych

boberek Nowy wpis

Praca w Obi jest uznawana za prestiżową więc większość pracowników nie zmienia się od parunastu lat. Warunki finansowe nie są takie złe a jak ktoś ma inne wymagania to niech szuka pracy zgodnej ze swoimi wymaganiami i wykształcenie System zatrudnienia w kraju jest tak zorganizowany, że zawsze można gdzieś dorobić

Dzisiaj byłam w sklepie Obi jestem miło zaskoczona obsługą pracownnika. Pani Wiola z dzialu zasłony firany bardzo miło mnie obsłużyła. Jestem bardzo zadowolona oby wiecej takich pracowników.

tymek

Odradzam tego pracodawce. Mało płacą do zawyżonych wymagan . Praca dla ludzi z pośredniaka lub dla małolatów zaraz po szkołach . Kiepska sztuczna atmosfera z naciskiem na konfidenctwo.Towarzystwa wzajemnej adoracji w której uczestniczą sami błaźni i pajace tytułując się kierownictwem. Panujące ogólne szyderstwo i arogancja.

Elwood
@tymek

Wiem, byłem, pracowałem. Wieniawskiego, Łódź. Jak palisz i donosisz na innych, "będą z ciebie ludzie". Przerwa 15 minut, odbijana kartą. Palacze bez ograniczeń, bez karty. Kadra kierownicza to farsa, ludzie bez odpowiedniego przygotowania, pełni pogardy dla pracowników i zakłamania. Porządnych policzyć można na palcach dwóch dłoni. Ludzie pomocni, choć trzeba uważać co się mówi i przy kim. Dyrektor na to pozwala. Wszystko o czym tutaj piszę,. dotknęło mnie osobiście. Nie wolno mieć swojego zdania, inaczej odpadasz.

Wiktoria
@Elwood

A z jakiej racji palacze mieli taki przywilej, że nie musieli odbijać karty? Naprawdę nikt tego nie kontroluje?

Elwood
@Wiktoria

Odbijają na wejściu i wyjściu z pracy. Posiłek to nie nałóg, więc jest kontrolowany. Palenie już niekoniecznie. To jest śmieszne, w pracy czysto fizycznej, masz ledwie 10 minut by coś zjeść. 5 min. to droga na stołówkę i z powrotem, no może jeszcze herbatę zaparzysz, ale kto potrafi pić wrzątek. Palarnia jest na zewnątrz przy magazynie i ludzie którzy idą tą drogą wszystko widzą jak na dłoni. Kamery firmowe też, ale jak już napisałem, palacze w OBI to grupa uprzywilejowaną. Chyba wszyscy kierownicy, ich zastępcy palą, to już mówi samo za siebie. Nikt tego nie kontroluje, bo jedyną osoba która to może zmienić, jest dyrektor, a jemu to pasuje. Na palarni załatwia się różne sprawy, kto pracuje, kogo zwolnić bądź szykanować. Wiem co piszę

Iwona
@Elwood

Ja tam słyszałam kiedyś powiedzenie, że "bierne palenie to też palenie", czyli czysto rekreacyjnie ktoś też mógłby sobie tak chodzić tam dla towarzystwa? Bo skoro inni tak robią, to czemu by nie? :/

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Obi? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Joanna

Obi masakra rodzice zamówil meble kuchenne pod wymiar raz że przyszły nie taki wymiar to gdzieś zgubili zawiasy które nie kosztowały mało a jak mama dzwoniła do nich to pani powiedziała że mogą Jeszcze raz wysłać zawiasy tylko trzeba za nie zapłacić tylko nie wiem z jakiej racji skoro w zamówionych szafkach na fakturze zawiasy były zapłacone a tak naprawdę zawiasów brak i musieli zapłacić dwa razy za to samo (usunięte przez administratora) nie polecam

Agata
@Joanna

Współczuję Pani rodzicom, radość z nowych mebli została przykryta tą niemiłą sytuacją. Zastanawiam się jednak, dlaczego tak łatwo odpuścili, skoro mieli dowód w postaci faktury? Skoro nie zgadzał się również wymiar mebli, nie warto było zgłosić reklamację?

Natalia

Witam. Dwa tygodnie temu niestety kupiłem w tym sklepie płytki. Zamówiłem drogą elektroniczną z dostawą do domu. Zoplacilem fakturę za materiał i transport. Płytki okazały się w dwuch odcieniach(oni pokowali) Po zareklamowaniu dostałem propozycję odwiezienia. Towaru na własny koszt. Fachowiec na którego czekałem trzy miesiące poszedł na inną robotę. Najgorszy sklep z jakim miałem do czynienia.

Joanna
@Natalia

Pani Natalio to jest mało powiedziane że najgorszy

Ile jest zmian w Obi?

Sucha

3 zmiany, rano, środek i popołudnie. 3 soboty i 3000brutto na dzień dobry.

3 zmiany,rano,środek i popołudnie

Mirosław
@Sucha

To podstawa sama jest? Do tego jakieś premie dochodzą?

@Mirosław

premia?haha,nie ma,no chyba ze market wypracuje ,co sie rzadko zdarza to jest200 zl

Benek
@Mirosław

Pracuje sie 8 godzin i 15 minut,nie 8 ,no bo trzeba odpracować przerwę,co w skali roku daje 2Tygodnie pracy za Darmo!!!

Najgorsza firma. Nie polecam.

Mają sie za niewiadomo kogo, a pracodawca ma gdzies pracowników. Rob kilka rzeczy naraz za kilka osób.(usunięte przez administratora) Praca na poziomie najniszej krajowej. Premii brak od 3 miesiecy. A podwyzki dla pracownikow po roku 100zl brutto smiech na sali. Obraz nędzy i rozpaczy a pracodawca powinien sie wstydzic skoro tak docenia pracowników. Bo ich nie stac! Tak bardzo obi.(usunięte przez administratora)

Sucha

Praca bez klimy, koszmar, dramat. Taki wielki pracodawca a nie założy klimy dla pracowników. Klienci też narzekają, że są okropne warunki do robienia zakupów.

On2021

Szczere mówiąc szkoda czasu, chyba że przychodzisz jako student na wakacje dorobić. Praca ciężka, mnóstwo donosicieli a pieniądze bardzo słabe.

Zorba

Trudno oczekiwać dobrej opinii jeśli brakuje chęci do pracy a firma jest dobra lecz wymagająca.

Witam ja chcąc się podzielić swoją opinią na temat tego miejsca . 1. Miej twarda dupę żeby tam pracować 2. Bądź robotem bo 55 zadań na zmianę 3. Cierpliwość do kierowników 4. Uważaj na podpiera... 5. Nie przejmuj się swoją rolą bo taki i tak . Cię wyp...... . 6. Miej zawsze włączony fejs bo po pracy też musisz odpowiadać na pytanie kierowników bo inaczej notatka . Detektor cham i prostak dając wymówienie pracownikowi nawet nie umie powiedzieć cZemu . Brak szacunku do pracownika palą z Tobą papierosa a później na dywanik do dyrektora Wzięli tarcze by niby biedna firma a po tarczy spadaj bo już nikt nie jest potrzeby. ZALETY.... JAK JESTES LIZUSEM TO WARTO TAM SIEDZIEĆ MASZ AWANS I PRZEDŁUZONĄ UMOWE. Jak lubisz posiedzieć poudawć że robisz też warto . Szczerą jesteś osobą też idź bo lubią pośmiać się z ludz. A jak weźmiesz zwolnienie to twierdzą że to nie szpital tylko praca. Byłem w tej firmie osoba pracowita sumienną odpowiedzialna szczerze ta praca nauczyła mnie że warto mieć to gdzieś . MASZ ZADANIE RÒB JE PO MAŁU NIE WARTO GNAĆ . Bo ty pracujesz a inni siedzą. Pozdrawiam Oni i mam nadzieję że jakiś kierownik to poczyta i zastanowi się nad tym żeby zaczęli szanować dobrych pracowników którzy chcą pracować i nie są lizusami. JESTEM ROZCZAROWANY JAKO BYLY PRACOWNIK TEJ FIRMY . Bo chwalili i wywalili. Może tu jest taka zasada. Szczeze powiem że nie zgadzam się z tym co się stało .

Izabela

Obi w Łodzi chce teraz zatrudnić doradcę klienta (dział ogród). Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć: zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie, aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach i dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI. Jak myślicie - warto byłoby spróbować tam swoich sił?

Prawdeusz
@Izabela

Na profesjonalistę was nie stać.. Możecie ewentualnie z pośredniaka jakąś lebiege zatrudnić.

małgorzata

na swoje nieszczęście kupiłam w obi kompakt wc firmy INTER - ROCO MODENA..Totalny bubel,po tygodniu przestała działać spłuczka.Reklamacja złożona 26.08 do dzisiaj nie załatwiona,MIgają się jak mogą.Zakup w sklepie OBI,ROKICIŃSKA ŁÓDŻ

AS

Naburmuszony pracownik, brak minimalnej chęci pomocy. Kolejny raz potwierdziła się moja teoria, że nie powinnam robić zakupów w OBI Łódź ul. Rokicińska.,

Barbara
@AS

DO pracowników nie miejcie pretensji skargi odrazu do kierownika który gra w trambambulke i ma w zadzie co się dzieje na sklepie i że jeden pracownik obsługuje sam 3 stanowiska. Pełne biuro nierobow a na markecie 2 doradcow. To jak ma to dobrze funkcjonować i jak ma być klient zadowolony. Wszystkie skargi na Dyrektora proszę kierować a nie na zwykłego pracownika marketu jak on biedny żuczek nie jest niczemu winien. Jakie zarządzanie taki sklep. Nie dziwcie się że pracownik który jest sam może być niezadowolony bo i z czego. Postawcie się na jego miejscu.

Szczęśliwy pracownik .

Powiem tak . Atmosfera jak się zatrudniasz jest ok ale po miesiącu Pani ( Kierownik ) pokazuje na co ją stać , notaki służbowe , straszenie , i wiele innych spraw . Nie umie zrozumieć ze człowiek jest po pracy że ma dość dnia bo Ciągle ma zły dzień . Uważa że pracownik to maszyna No Cóż . Nie pamięta wół jak cielęciem był . . Niby zarządzanie ludźmi skączyła nie wiem czy uczą tam straszenia pracowniķów . . Bo to jej najlepiej wychodzi . Ale żeby się wyżyć przychodzi do pracy , umie robić po złości pracownikowi i pokazywać jaką jest Panią .Papierek nie świadczy o człowieku jakim jest tylko Jakim jest człowiekiem dla 2 ...... . Mówię o Wieniawskiego . Ale doceni to kiedy ludzie się zwolnią i zacznie sama pracować . A tak to atmosfera jest fajna Tylko zależy od działu na jaki się trafi . Tam gdzie umieją docenić pracownika a nie psy wieszamy ciągle .

Szczęśliwy pracownik .
@Szczęśliwy pracownik .

Zapomniałem dodać Łódź

Kasika

Mogę napisać o Lesznie nie na temat sklepu lecz pracowników tam doprawić się pracownika o pomoc to jest łaska do nich raz poprosiłam do paneli o pomoc to potrzeba powiedział ze sprawdzi coś w komputerze i tyle go widziałam po paru dniach pojechałam ponownie stało cztery osoby pytam czy ktoś mi pomoże nikt jeden na drugiego idź ty w końcu nie podszedł nikt oni pracują byle 8 godzin i koniec nie polecam nikomu odwiedzać obi w Lesznie bo tam nie można liczyć na pomoc poprosiłam kierownika to usłyszałam ja właśnie skończyłem prace śmiechu wart

Darek

Niedawno kupowałem kilka produktów potrzebnych do remontu domu w obi na Rokicińskiej w Łodzi i na Brzezińskiej,w jednym markecie nie dostałem wszystkiego ale poinformowano mnie że wszystko to co chce dostanę na Brzezińskiej wiec pojechałem tam,niestety po kilku godzinach okazało się że wszystkiego jednak nie dostanę wiec część kupiłem na Brzezińskiej a część na Rokicińskiej dodam że w życiu nie spotkałem się z tak nieprofesjonalną obsługą,mało że nikt nie udzielił mi jakiejkolwiek rady dotyczącej zakupu to jeszcze z wielką łaską i wulgaryzmem zamienił mi towar(drzwi)które wybrałem ale za które jeszcze nie zapłaciłem.Po wybraniu drzwi 3 godziny czekałem na dopasowanie klamki,niestety brak komunikacji między pracownikami,dodam że gdy zapytałem o różnicę między drzwiami powiedziano mi żebym sobie przeczytał informacje na nich.Po zakupie zamówiłem transport do domu z wniesieniem za który zapłaciłem,parę dni później przyjeżdża starszy pan,pytam się go kto mu pomoże z wniesieniem,on tylko się uśmiechnął i powiedział że nikogo nie mam i muszę mu pomóc,niestety byłem po operacji i nie mogłem mu pomóc,wezwałem pracowników którzy remontują mój dom,dodam że musiałem za to zapłacić dodatkowo.Następnego dnia powiedziano nam że to firma transportowa za to odpowiad,więc ja się pytam z kim robię interes?Komu płacę ?Oczywiście Obi więc to oni są za to odpowiedzialni.Na marginesie napiszę że zostawiłem tam ok 10000,dobrze że nie więcej to był mój ostatni raz z Obi radzę 3 razy się zastanowić zanim podejmiecie decyzję o zakupach w tym markecie.Niezadowolny klient

Lopez
@Darek

10000 co tak mało

Zostaw merytoryczną opinię o Obi - Łódź

• Jak się pracuje w Obi?

Zobacz opinie na temat firmy Obi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obi?

Obi