Opinie o Universal Agent w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Universal Agent. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Universal Agent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Universal Agent w Kraków

Mia

Majka - 2012-11-05 10:24:30 Ja pracuję od roku w UA i nie mogę słuchać, jak opowiadacie takie bzdury. Każdy dostaje 7 zł. na rękę, chyba, że zrezygnuje zaraz po szkoleniu. Z normą do prowizji faktycznie różnie bywa, ale to zależy od tego, czy ktoś ma talent do sprzedaży. Sugeruję poczytać sobie zasady wynagrodzeń, a nie (usunięte przez administratora) ić.Każdy może mieć swoje zdanie, ja mam takie i go nie zmienię i będę każdemu odradzała pracę w tym miejscu.Jest to miejsce w którym można wyrazić KULTURALNĄ!!! opinię na temat pracodawcy i powinniśmy te opinie szanować są po to żeby osoby poszukujące pracy nie marnowały czasu na bezsensowne rozmowy kwalifikacyjne...

gość

duża rotacja jest dlatego że zgłaszają się do pracy osoby które nie nadają sie do takiej pracy i po pierwszym dniu na słuchawkach rezygnują, po za tym są nowe projekty które sie rozrastają i dlatego jest tak duża potrzeba nowych pracowników. Polecam tę firmę pracuję ok 2 miesięcy na IMP i jestem bardzo zadowolona. jeśli chodzi o zarobki to po odliczeniu podatku wychodzi 7zł za godzinę a moja prowizja w poprzednim mięsiącu wynosiła ok 300 zł myślę że nie jest to mała kwota. M.:)

Majka

Mia

Zapewne jesteś osobą zatrudnioną do pisania pochlebnych komentarzy...Niestety zarobić 8 zł na godzinę w tej firmie jest bardzo ciężko. Skoro na godzinę dają 3,5. A o tym fakcie świadczą codzienne ogłoszenia na gumtree przeglądam więc widzę co się dzieje...Mają niesamowicie dużą rotacje. Myślę że gdyby było tak jak mówisz nie musieliby cały czas przeprowadzać rekrutacji. Moja ocena to NIEDOSTATECZNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Telemarketer

Telefon po wysłaniu cv, umówione spotkanie na następny dzień, brak problemów z dotarciem.

Typowe o dyspozycyjność, nastawienie i motywację, potem sprzedaż kwiatka który stał w rogu, nietypowe zastosowania widelca.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator
nowa

jakie tam sa zarobki? jest jakas podstawa? czy zarobisz tyle i sprzedasz?

Martynka

Świetna firma co najważniejsze rzetelna. Jestem na najfajniejszym projekcie w firmie czyli telewizji N super rozmowy super współpracownicy kierownik i lider którzy zawsze służą pomocą i wiedzą konkursy z nagrodami , jeśli chodzi o zarobki sama sobie jestem szefem bo to ode mnie zależy ile zarobie :) negatywne komentarze wynikają pewnie z tego że osoby które je zostawiają chciały by mieć prace lżejszą od spania :) moim zdaniem lepiej jest siedzieć przy biurku za 8 zl/h niż (usunięte przez administratora) ć w hipermarkecie za 5 zł na godzinę:)

nowy

Powiedźcie mi jacy są liderzy na projekcie z książkami? dostałem propozycje pracy na tym projekcie, a w poprzednim call center miałem napięte stosunki właśnie z liderami, czy można na nich liczyć w każdej sytuacji?

aniom

Może mi ktoś wyjasnić o co chodzi z tymi grami komputerowymi?

Anka T.

Byłam dziś na rozmowie, bardzo dobra atmosfera. Pracowała już w call center i nigdzie nie ma tylu osób na sali, wszedzie pustki, a tutaj widać, że się coś dzieje. Podobno można też szybko awansować na lidera, a mnie to inetresuje, bo studiuję psychologię. Polecam wszystkim, może będziemy razem pracowali ;))

Haha, a ja wyciągam po 2 tysiaki i nie narzeka. Trzeba umieć panie bajerować na majteczkach, to się zarobi, a nie nierzekać, że mało płacą :P

MRN

Szczera Prawda: no zarabialam tam sporo wiecej czasami. Przy wypaleniu- mniej wiecej w tych okolicach. Najszczersza prawda jest taka, ze nigdzie nie zarobi sie porzadnie nie posiadajac wyspecjalizowanego doswiadczenia i umiejetnosci. Telemarketing to kiepska praca za kiepskie pieniadze, dostepna od zaraz dla niemal kazdego. Praca dla osob nie potrafiacych znalezc lepszej- przeciez wokolo jest tak wspanialei tylko wybierac. Lepsza jednak taka praca, niz byc skonczonym frajerem pasozytujacym na rodzicach czy pomocy spolecznej.

Jaro

Jak wypracujesz 80, masz pełną stawkę, a jak mniej połowę stawki.

ciekawa

a może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi 80 godzinami do wypracowania? dostaje się wtedy pieniądze czy jak to jest?

Jaro

Z bazami faktycznie bywa ciężko, ale teraz jest OK. Raz na wozie, raz pod wozem, a praca przecież nie taka zła, bo podstawa jest pewna. Pracuję od końca maja i nie narzekam. Wyszło mi ponad 100 godzin, to jakieś 8 stów już na rękę, do tego prowizja 320 zetka. Jest OK. Polecam.

Krzysiek

Ja byłem na szkoleniu z asertywności. Niezłe!

jar_

zarobisz niecałe 400zł (niecałe czterysta złotych) --- ale majątek!:D

Anka

w tej firmie od zawsze tak było, szukało sie powodów aby obciąc prowizję agentowi. komentarze szybko sie usuwałło, aby ratyować wizerunek firmy....ale uwierzcie na tym i tak sie da zarobić...

Zostaw merytoryczną opinię o Universal Agent - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Universal Agent?

Kandydaci do pracy w Universal Agent napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Universal Agent