Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

spawalnik

zarobić to wszędzie można (nawet w czape na ulicy), pytanie ile? i czy taki kierat wart jest tych pieniedzy

xx

praca jest na okrągło po 12 h zarobić można

spawalnik

Witam, orientujecie sie panowie ile zarabiają inspektorzy NDT albo spawalnicy w Angli w Harris pye ? oraz czy rzeczywiscie praca jest na okraglo od pon do niedzieli po 12h bez zadnych dni wolnych >?

tadek

dzięki za informacje miłej pracy zyczę

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
wert

jedzie ktos do angli jako monter ,jakie warunki ?

tadek

do kiedy będziecie w kamerunie

elek

Są tu jacyś elektrycy? Wiecie coś o jakimkolwiek wyjeździe?

xxxxx

i słusznie ze firma karze przepisy trzeba wszędzie przestrzegać kolego pozdrawiam

cv

za nie przestrzeganie BHP to obojętnie z kąd do domu Cię zwioza, a nie tylko z harris pye

Tacy właśnie ludzie tam pracują Wyzywać potrafi a przedstawić się to zapomina (usunięte przez administratora) Ja w odpowiednim czasie przedstawię się

prac

myslę ze to rusztowaniacy szum już robią ja znam inną wersje wiem ze jest ok a na co ci tyle kasy tam po co ci ta kasa po co tam jechałeś jak ci tak zle

vx

co tam znow się dzieje ze jest hallo znow?????????

elek

Aha to dosyć sporo czasu jak na firmę na która tak narzekaja wszyscy.... A ile czasu najdłużej czekales na wyjazd?

nn

rok

elek

Dzięki wielkie za info, długo u nich pracujesz?

nn

prawda jest taka firma jest wyplacalna gorzej z terminami jest i czekaniem gdyby praca ciagle była to nie jest zła firma

elek

Szkoda że nie zaglada tu nikt kto pracuje dłużej i mógłby się wypowiedzieć jak to naprawdę z tymi kontraktami wygląda. Mi powiedzieli że nie tylko europa tam gdzie będzie zapotrzebowanie tam pojadę czekam "dopiero" tydzień ale mam nadzieję że nie powtórzę losów chłopaków którzy pisali że czekali 2-3 miesiące :/

Jeszcze nic nie podpisywałem, chce wybadać teren, bo firma przez telefon jest bardzo tajemnicza. ja działalność prowadzę od dawna i wiem co to znaczy jak coś podpisze, tutaj trafiłem przez przypadek i zapaliła mi się lampka, tutaj wszyscy tylko o jednym kontrakcie i to raczej nie w przyjaznym tonie, co to za historia z tymi paszportami? i w ogóle to mnie opowiadają, że przede wszystkim europa wchodzi w grę a widzę, że dyskusje o azji i afryce.

elek

A jako kto masz jechać i gdzie? Dawno podpisywales umowę wstępną?

elek

A jako kto masz jechać i gdzie? Dawno podpisywales umowę wstępną?

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji