Opinie o 10 Wojskowy Szpital Kliniczny Z Polikliniką w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 10 Wojskowy Szpital Kliniczny Z Polikliniką. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie 10 Wojskowy Szpital Kliniczny Z Polikliniką na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 10 Wojskowy Szpital Kliniczny Z Polikliniką w Bydgoszcz

Zuza

Pobyt w szpitalu na oddziale ortopedii i chirurgi urazowej oceniam na źle . Wręcz bardzo źle . Pielęgniarki pracują tam chyba za karę oczywiście nie wszystkie ale większość. Poproszenie o co kolwiek graniczyło z cudem a jak już zostało to zrobione to albo tysiąc pytań albo wielkie pretensje . W szpitalu powinniśmy czuć się dobrze a nie wręcz tragicznie i pod strachem. I nie podobało mi się wyśmiewanie pielęgniarek z osób starszych . To jest nie do pomyślenia . Te panie też kiedyś będą przepraszam stare i będą potrzebować pomocy

@Zuza

Tragedia. Niektóre pielęgniarki są tutaj chyba na skazaniu a kazde udzielenie pomocy osobie starszej graniczy z cudem. Za to lekarze z górnej półki

Majka Nowy wpis

W każdym przypadku zatrudnienia w szpitalu umowy o pracę są kolejno na 3,12,12 msc tak jak ktoś wspomniał? Mąż tworzy CV żeby aplikować na stanowisko Operatora Urządzeń Bloku Cieplnego, dlatego pytam. Interesuje nas jeszcze jak ze zmianami, po 8 h, 12 h, jak to jest?

Ja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Z daleka od tego szpitala. Kardiochirurg wykonał operacje mojemu ojcu po czym zniknął z grafiku na tydzień, bez jakiejkolwiek rozmowy co się wydarzyło podczas operacji????Jego koledzy mówili nam to, co zdarzyli przeczytać na daną chwilę! Później na OIOM - ie dawali złudne nadzieję i kazali cierpliwie czekać.... Na koniec usłyszeliśmy-przykro nam!!!!

Szpital na tą chwilę szuka pielęgniarek i podaje wymiar czasu pracy jako pełen lub część etatu. Czy 3/4 etatu też jest możliwe? W ofercie akurat nie jest to napisane, ale na jaki oddział trafi się po złożeniu cv? Ciekawe czy jak oferują elastyczny czas pracy to zawsze idą pracownikowi na rękę.

takie są fakty Nowy wpis

w 2016 roku ordynator urologii X Wojskowego Szpitala Bydgoszcz na ulicy Powstańców Warszawskich Marcin Miklas przez rażące zaniedbania doprowadził do zarażenia starszej pacjentki uro sepsą co doprowadziło do zgonu pacjentki. Zanim pacjentka ta zmarła powiedział, że ta pacjentka wyzdrowieje, że będzie z nią lepiej. Marcin Miklas za swój błąd lekarski NIE PONIÓSŁ ŻADNYCH KONSEKWENCJI. Powyższa informacja to NIE żart. Powyższa informacja jest całkowicie zgodna z prawdą i sprawdzona.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie 10 Wojskowy Szpital Kliniczny Z Polikliniką? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku KONSERWATOR INSTALACJI GAZÓW MEDYCZNYCH (NR 2765)?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.

Po jakim czasie technik elektroradiolog może przejść na tę umowę na czas nieokreślony, orientuje się tutaj ktoś? W ogłoszeniu napisali bardzo tajemniczo, że "domyślnie". No pytanie, ile trzeba tak to przepracować na mniej stałej umowie, czego się spodziewać mam?

HR

........ 3-M-CE, 12-M-CY, 12 M-CY, NIEOKRESLONY

@HR

Czyli nic nie szybciej, niż przewiduje ustawodawca? A, czy widać na co dzień w zachowaniach, by atmosfera w pracy była otwarta i przyjazna? Chwalą się tym w ogłoszeniu, to wolę dopytać, czy słusznie.

@HR

Zdarza się w wyjątkowych sytuacjach, że można drugą umowę już dostać na stałe? Te pierwsze trzy miesiące są traktowane jako okres próbny? I co jest głównym czynnikiem decydującym o przedłużeniu umowy?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w 10 Wojskowy Szpital Kliniczny Z Polikliniką? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Odradzam

Pierwszy raz widziałam tak nie pszyjemnych ludzi pielęgniarka z (usunięte przez administratora) a lekarz ciemnogrodu wyciągnięty..odział okulistyka ....nigdy w życiu...

Pacjent
@Odradzam

Niestety nie mogę się zgodzić personel pszyjemny i jedzenie też pszyszne ????

Na stronie internetowej szpitala znalazłam ofertę pracy na stanowisko inspektora ds. ochrony środowiska. W ogłoszeniu oferują zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. A na jak długo? Można liczyć na uop na czas nieokreślony? Poza tym, co jeszcze wchodzi w skład pakietu socjalnego? Pomijając już dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego dzieci oraz pożyczki pracownicze. Dajcie znać, bo chcę aplikować.

Pacjent1233

Jako pacjent chirurgii ogólnej uważam ten oddział opieki za fatalny. Niektóre pielęgniarki są tutaj chyba skazane (usunięte przez administratora).. Znajomości i tylko znajomości. Gdy prosisz o pomoc w bólu szczególnie na nocce to jakbyś że ściana gadał. Nie polecam i napewno będę omijał ten oddział przez podejście niektórych pielęgniarek. Za to lekarze z górnej półki profesjonaliści

Antosia

Będę aplikować na stanowisko pielęgniarki ale najpierw chciałam uzyskać kilka konkretnych informacji. Mianowicie ile wynosi podstawowe wynagrodzenie? Jaka atmosfera pracy sprzyja temu miejscu? Ogólnie praca ok?

Hania
@Antosia

Nie polecam. Chyba że jest się wazeliniarą i potrafi słodzić vszefksteu. Uwielbiaja takie osoby, a ludzie konkretni, z własnym zdaniem są traktowani byle jak. Pracowałam tam 18 lat, żałuję przynajmniej 14 które przepracowałam na jednym z oddziałów. Jedna druga w łyżce wody by utopila.Paskudna atmosfera. Uciekaj z wojskowego gdzie się da.

@Hania

To ludzi nie są zatrudnieni na podstawie swoich kompetencji? Czy żyjąc w konfliktach mieliście jakieś nagrody? Komu trzeba słodzić, chciałabym jeszcze wiedzieć przed rozpoczęciem pracy?

Zuza

Gośka
@Zuza

Czemu piszesz że za karę? No nie wiadomo właśnie, jakie tam mają warunki pracy i czy to nie ma związku. Czy nie pracują po dużo godzin przypadkiem?

Maga
@Gośka

Pielęgniarka to chyba powinna być pełna empatii. Każdy ma lepsze i gorsze dni, warunki pracy większość z nas ma nie takie jak by chciała, ale dlaczego pacjent ma ponosić konsekwencje?

Franek

Szpital szuka magazynierów (m.in. na infopraca.pl). Ktoś wie, jakie są widełki zarobków? I o co chodzi z "odpowiedzialnością materialną za powierzone mienie"? Są jakieś kary umowne za braki magazynowe?

Iza

Na stronie szpitala znalazłam ogłoszenie o pracę na stanowisko pielęgniarki. Jestem po studiach, szukam pracy. Mam możliwość przyjechania do miasta jednak rozglądam się najpierw za mieszkaniem. W ogłoszeniu jest informacja na temat możliwości zamieszkania w Domu Medyka po pozytywnej opinii komisji. Jakie warunki trzeba spełniać aby mieć taką możliwość? Czy możliwość mieszkania jest odpłatna czy darmowa? Proszę o więcej informacji w tym temacie

Antyfanka
@Iza

Najgorszy szpital jaki znam. Atmosfera okropna, pielęgniarki są tam traktowane beznadziejnie. Na każdym kroku próbują udowodnić ze (usunięte przez administratora) wiesz i jesteś nikim. Kto mądry i ma własne zdanie ma przekichane. Najlepiej tam karierowiczkom i wazeliniarom. Najgorszy oddział pod względem atmosfery to psychiatria. Nikomu nie polecam pracy vw tym miejscu. Są tam trzy pielęgniary które są zakałąvi antyreklamą tego zawodu. Pani ordynator bardzo miła i w porządku czego nie można powiedzieć o dwóch poprzednich "panach".

Co sądzisz o atmosferze w firmie 10 Wojskowy Szpital Kliniczny Z Polikliniką? Ile można tam zarobić?

Misia

Widziałam na stronie szpitala ogłoszenie o pracę dla kucharza. Był ktoś już na rozmowie? Pisali że praca jest zmianowa, wiadomo w jakich godzinach? Umowa o pracę to 8 godzin /, a czy jakieś nadgodziny trzeba pracować?

Joanna

Pani w rejestracji na oddziale ratowniczym bardzo niemiła. Podnosi głos na Pacjentów, jest nie uprzejma.

Barbara N

Leżałam na oddziale gastroenterologii. Od chwili rejestracji na termin przyjęcia do samego wypisu profesjonalizm na każdym etapie. Personel kompetentny, miły, życzliwy. Nie mam słów uznania dla całego personelu począwszy od lekarzy, pielęgniarek, sekretarek, opiekunek czy ekipy sprzątającej. Tak powinno wyglądać podejście do pacjenta. Wielki szacunek dla lekarza usuwającego kamień z przewodu wątrobowego a także personelu asystującego. Nie ma żadnego porównania ze szpitalem na Kapuściskach. Tam pacjent powinien od progu przepraszać że raczył się zgłosić na leczenie. Jednym słowem koszmar. Jeszcze raz wielkie dzięki. Z poważaniem wdzięczna pacjentka.

Kasia Kasiunia

Byłam pacjentką szpitala miły zespół medyczny jestem zadowolona aby było więcej takich szpitali

N ch

Bardzo dziękuję całemu zespołowi za zabieg mojego męża na oddziale n ch w tym szpitalu obsługa na Bardzo wysokim poziomie.

Agnieszka

Z tego co widzę Wojskowy Szpital Kliniczny aktualnie rekrutuje pracowników na stanowisko pielęgniarki. Czy ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się na temat samej pracy? Po jakim czasie można dostać umowę na stałe?

Baśka
@Agnieszka

Na internie jest bardzo ciężko, głównie ze względu na oddziałową (atmosfera i brak szacunku do pielęgniarek, stąd tak duża rotacja) i brak odpowiedniej organizacji pracy (kilka opiekunek na jednej zmianie siedzących i plotkujących, a na innej zmianie np. tylko jedna lub dwie opiekunki). Fatalny grafik (jedni mają prawie same dniówki, a pupilki prawie same nocki oczywiście spokojniejsze i ekstra płatne). Na tym oddziale pracuje pielęgniarka z Uk....y, która nie posiada odpowiedniej wiedzy, doświadczenia, umiejętności i którą próbują czegoś nauczyć (starsze stażem pielęgniarki), jednak bezskutecznie. Do tego jest mało ambitna, bezczelna i pyskata (źle znosi krytykę, nawet tą konstruktywną i perfidnie kłamie, że wszystko robi prawidłowo, mimo, że łatwo można udowodnić jej rażące uchybienia). Przydałby się audyt z zewnątrz i to w trybie pilnym.

Małgorzata
@Baśka

Możesz dodać jak płatne są dniówki a jak nocki ? Ciekawi mnie jaka jest różnica, bo piszesz, że nocki extra płatne. Czy można jakoś wpłynąć na ustalany grafik np poprosić o interwencję w tej sprawie?

Zostaw merytoryczną opinię o 10 Wojskowy Szpital Kliniczny Z Polikliniką - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w 10 Wojskowy Szpital Kliniczny Z Polikliniką?

Zobacz opinie na temat firmy 10 Wojskowy Szpital Kliniczny Z Polikliniką tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

10 Wojskowy Szpital Kliniczny Z Polikliniką
  • Powstańców Warszawy 5 lok. BRAK