Opinie o Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy w Bydgoszcz

Administrator Nowy wpis

Praca w firmie Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy się opłaca? Podobno można zarobić nawet 6000 PLN. Czy to prawda?

Ryszard C Nowy wpis

Bardzo serdecznie dziękuje za wspaniałą opiekę, bardzo miłe i uczynne pielęgniarki. Jestem w pełni zadowolony z pobytu i opiekę leczniczą. Pozdrawiam

Andrzej Rucinski

Bardzo Dziękuję całemu personelowi na oddziale Klinicznym Chorób Płuc i Nowotworów i na oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii za opiekę za nie kłamaną empatie za każde dobre słowa które usłyszałem podczas trudnego dla mnie czasu jakim było zachorowanie na Covid 19 i sam pobyt w szpitalu, z racji że był to mój pierwszy raz moja wiedza na temat szpitala była ograniczona do wizyt u bliskich w przeszłości ,nie mam skali porównawczej dlatego moja opinia o pobycie w waszym szpitalu jest subiektywna ale rzetelna, od pierwszego dnia bardzo intensywnie ratowano moje życie niby nic wielkiego bo przecież jest to statutowy obowiązek każdego szpitala Moją miarą było stosunek personelu do mnie i innych pacjentów a także spełnianie procedur które były spełniane każdego dnia bezwzględnie myślę tu o zabezpieczeniu procedur medycznych ,higienę gdzie myto nawet ściany po przez posiłki o których słyszałem przed pobytem w szpitalu w niezbyt dobrych opiniach tu zderzyłem sie zupełnie z czymś odwrotnym było wystarczające i smaczne wiem że to brzmi jak laurka dla szpitala i może ktoś ma inne odczucia z pobytu w tym szpitalu i to uszanuje bo jak wcześniej pisałem jest ocena subiektywna tak czy inaczej jestem bardzo wdzięczny za to że los skierował mnie do tego szpitala i że opiekowali się mną profesjonaliści w każdym calu czyli jednym słowem dla wszystkich z którymi miałem przyjemność spotkać na swojej drodze w szpitalu DZIEKUJĘ

Pacjent Nowy wpis
@Andrzej Rucinski

Zero szacunku do pacjenta

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy w miejscowości Bydgoszcz? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Powyrzucali starsze pielęgniarki emerytki które chciały by jeszcze pracować ale pani wałecka tymczasowa naczelna ? Nie przedłużyła im umów bo nie wiedziała jak ? A teraz przyjmuje pielęgniarki ze szpitala Jurasza bo stamtąd była wywalona za (usunięte przez administratora) nie idźcie tam bo robi to samo co w Jurasza wiele pielęgniarek przez nią się zwolniło z naszego szpitala

Amelia

Bo tonprawda

Barbara
@Amelia

"tonprawda"? Chciałaś odpisać, że to "bo to nie prawda" czy "bo to prawda"? Bo się pogubiłam

Amelia Nowy wpis
@Barbara

Literowka To orawda ze zwoluje swpich ludzi z Jurasza Za chwilę to nie będzie ten szpital co kiedys. Juz nie jest

Firma Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU CENTRALNEJ STERYLIZACJI I DDD - TECHNIK STERYLIZACJI MEDYCZNEJ (NR 2067). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Pielęgniarka KPCP

Przypadkowo trafiłam na portal. Jestem pracownikiem Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy. Wszelkie możliwości zatrudnienia są uzgadniane na rozmowach rekrutacyjnych sadzę, że jak w każdym szpitalu. Nie jest dobrym rozwiązaniem podejmowanie tak ważnych decyzji zdalnie. W szpitalu panują dobre relacje ze współpracownikami i przełożonymi. Warto respektować proste zasady, takie jak: wzajemny szacunek, uczciwość oraz zaangażowanie do pracy, ponieważ wiele zależy od nas samych . Pani Dyrektor ds. Pielęgniarstwa posiada wiele cech, jakie powinien mieć szef. Pokłada wszelkie starania, aby człowiek chory czuł oparcie w nas pielęgniarkach. Polecam pracę w tym szpitalu!

Amelia
@Pielęgniarka KPCP

Ponprostu... Mam zgoła inne odczucia.

Barbara
@Amelia

A możesz je proszę opisać? Co innego myślisz?

Wiktoria

Jak obecnie wygląda możliwość zatrudnienia się w placówce? Jakie wyglądają etapy rekrutacji, czy rekrutacja odbywa się zdalnie? Czego można oczekiwać od warunków umowy i pracy w tym miejscu? Może pojawią się opinie konkretnie o dział obsługi pacjenta.

Czy w szpitalu nie szukają pielęgniarek?

Zostaw merytoryczną opinię o Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy?

Zobacz opinie na temat firmy Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy?

Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy
  • Seminaryjna 1