Opinie o Szpital Tucholski Sp. z o.o. w Tuchola

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szpital Tucholski Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szpital Tucholski Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Tucholski Sp. z o.o. w Tuchola

Dzień dobry, na jakie warunki może umówić się teraz na spokojnie położna? :)na stronie szpitala widnieje tylko krótki napis przy naborach, że wszystko jest do uzgodnienia na rozmowie. zastanawiam się po jakim czasie można zatrudnić się na umowie o pracę?

Don Lukasjo Nowy wpis

Ten szpital to jakaś pomyłka . Ludzie tam pracujący to jakaś pomyłka . Oddział pediatrii dziecięcej to jakaś POMYŁKA !!! Ci ludzie przez brak wiedzy ,zaangażowania i empatii prawie uśmiercili mi półtorarocznego synka .Tylko antybiotyki a przyczyna leżała głębiej.Ale po co się tym zajmować kiedy można kawkę pić .. gdyby nie nasze przeczucie doszło by do tragedii . I tak zaszły procesy nie odwracalne w ciele syna .Państwo Hrobot ... proszę zamiast pracować w zawodzie ,brać kupę kasy za prywatne wizyty powinniście państwo pracować na bazarze i sprzedawać skarpety . Nie macie pojęcia ,to się wg nie zabierajcie za robotę ! Jak tylko ochłonę i moje dziecko wydobrzeje udam się do prawnika .Zapłacicie mi za cierpienie mojego syna .!!

Amanda Nowy wpis

Ja może tak troszkę z innej beczki ale co z pracą na stanowiskach typowo administracyjnych? widzę, że w większości wypowiadali się pacjenci a moja mama będzie niedługo pracy w Tucholi szukać i zastanawiam się jakby jej się w tym przypadku sprzątało. Ma rzecz jasna doświadczenie. Jakie środki czystości są w praktyce zapewniane i jakie są relacje miedzy administracyjnymi a personelem medycznym?

Pacjent Nowy wpis

Szpital tucholski? Nie życzę pobytu w nim najgorszemu wrogowi. Pacjent nie jest tam bezpieczny Po operacji przez 4 godziny żadna pielegniarka nie sprawdziła stanu pacjenta Zgłosiłam ok 16 godziny przekrwawiający opatrunek rany pooperacyjnej. Ok godziny 20 stej nadal nikt nie zajrzał do pacjenta. Dopiero kiedy zadzwonilam do lekarza dyżurnego-- wymieniono zakrwawioną pościel mojemu mężowi i dołożono guzików do opatrunku pooperacyjnego. Na prośbę męża.czy Pani pielegniarka mogłaby wylać zawartość tzw.kaczora -- odpyskowała.że sam sobie może wylać mocz. Ale przecież według zaleceń lekarza operatora-- nie miał wstawać do rana. Podczas operacji ciśnienie tętnicze wzrosło do 240 --ale potem przez parę godzin nikt nie zadał sobie trudu.by sprawdzić jaki jest stan mojego męża i czy ciśnienie nadal utrzymuje się na niebezpiecznych wartościach Przeżyłam ogromny lęk martwiąc się o stan męża .nie miałam poczucia.że leżąc w szpitalu jest w bezpiecznych rękach i pod nadzorem opieki medycznej. Oddzial chirurgiczny szpitala tucholskiego zawiódł do ostatnich chwil. Przyjechałam po wypis w poniedziałek..i dowiedziałam się.że został on wydany zupełnie obcej mi osobie. Niby "po drodze" Jak ten występek ma się do zasad RODO? Dokumentacja mojego męża w obcych rękach? Czy nie xa bardzo rozpanoszyła się w Tucholskim szpitalu bezkarność i bezwzględność ludzi calkowicie pozbawionych znajomości przepisów i tak bezcennej w takim miejscu EMPATII???

Czy kandydat na stanowisko Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT w firmie Szpital Tucholski Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Sylwia

Na stronie szpitala jest dużo ofert pracy, większość dla lekarzy, ale też ratowników medycznych i pielęgniarek. Co z tego, jeżeli załatwiają to jednym zdaniem: "ratowników medycznych - nr tel." Czy ktoś z pracowników może napisać o pracy w Pogotowiu? Jak się pracuje z koordynatorem? Jakie zarobki są, plusy, minusy?

Pacjent

Nie polecam tego szpitala, a szczególnie pani dr .Aliny S. ,która zarówno do pacjenta jak i najbliższej rodziny jest osobą bezczelną, arogancką, nie posiadająca za grosz empatii.

Katarzyna, Marek Walkusz

Chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować personelowi oddziału kolonoskopii, Panu doktorowi i Paniom asystentkom za miłą, serdeczną,rodzinną i profesjonalną obsługę pacjenta, życzliwie i z uśmiechem na twarzy, że człowiek zapomina po co tu przyszedł. Polecamy ten oddział każdemu kto ma potrzebę przeprowadzić takie badanie.

Oooooo

Porażka,salowe udzielają inf.w sprawie odwiedzin.Do których się nie stosują.W internecie jest harmonogram odwiedzin,do którego również się nie stosuje nikt.Bezczelnosc personelu nie zna granic.Nie polecam tego szpitala,największemu wrogowi.

Bożena
@Oooooo

W jakim sensie one się do tego nie stosują? Chodzi o to, że was nie wpuszczają o określonych godzinach czy jak?

Xxxxx

Nie polecam położnictwa,po tygodniowym pobycie,lekceważą zdrowie niewrodzonego dziecka. Lekarze bez szacunku do osób odwiedzających,o ile wogole wpuszcza na oddział.Omijqjcie ten oddział szerokim łukiem ????????????

admin

Znasz firmę Szpital Tucholski Sp. z o.o. i wiesz czy pracodawca ceni sobie młody zespół czy raczej doświadczonych pracowników? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Tucholski Sp. z o.o. - Tuchola

• Jak się pracuje w Szpital Tucholski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Tucholski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Szpital Tucholski Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Tuchola

Szpital Tucholski Sp. z o.o.