Thomann-Hanry

Bydgoszcz

Opinie o Thomann-Hanry

Edyta
użytkownik zarejestrowany

Czy pracował ktoś w Thomann-Hanry i wie jakie są premie? Taka informacja będzie ważna dla osób aplikujących.

fhg
użytkownik zarejestrowany

no bez przesady @miro że wswzędzie dostaniesz najniższą krajową, teraz to naprawde mocno przesadziłeś. Jak dobrze poszukasz to naprawde można znaleźć ciekawe oferty pracy. trzeba tylko szukać i trafić

pirat

zarobków ??? o czym ty mówisz ,w tej firmie maciejowski płacił najniższą krajową swoim ludziom przez kilka miesięcy w konia ich robił ,że wyrównania na koniec roku i premie a chłopaki dostali marne grosze na święta w wysokości od 1500 do 2500zł i to ma być wyrównanie i premia ?!!! w tej firmie sie już tyle ludzi przewinęło ze szok ! ale jeden wierny pracownik z Opoczna dalej czyści bez względu na wszystko. do domu nie ,bo poco lepiej zostać w delegacji na weekend i poczyścić ,chociaż jak dostawałbym takie pieniądze pod stołem to też bym pracował w tej firmie. tak trzymaj Pała :)

Mandarynka

Czyli najwidoczniej w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byłeś i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] widziałeś ! Nie płaci ! Taka jest prawda !!! Nikt za najniższą krajową nie będzie pracował ! I nie wpisuj tu bzdur bo firma liczyła na to że wszyscy zostaną ale się przeliczyła. Ile można tyrać za te grosze !

SAMA PRAWDA !!!

31.12.2014 przepraszam za pomyłkę.

SAMA PRAWDA !!!

z dniem 31.12.2015 skończyły sie umowy o pracę większości osobą i nikt nie chciał tam zostawać na dłużej. odeszło 6 osób. ile można pracować było za 1237 zł miesięcznie. Śmierdziel Pała ,Pałczyński ,Pałkinson został bo dostaje od wujka kaskę. ja pierd..ę ile w tej firmie się ludzi przewinęło to Bogdan nawet nie ma tyle włosów na głowie. i po czasie wszyscy odchodzą bo widzą co tam sie dzieję. Ale Opocznianin twardo czyści dalej dla wujka. Jeleń Pała !

HWD TH I HBM

To podnoś i krzuż na droge I powodzenia Przyszykuj sie na djetke cód HAHAHA Pałka i bodzio ci to załatwią

dobry pracownik

Właśnie założyłem swoją firmę, jestem dobry w tym co robię, ale długo sie stresowałem czy podołam. Teraz tak po sezonie mogę powiedzieć, że podołałem. Sam robię i nie zatrudniam nikogo. Na ich plus w tej firmie jest to, że oni zatrudniają oficjalnie!!!!! Tam nie ma że bokiem bez świadczeń. I to jest francuska firma, a nie polska, bo tam właścicielami są francuzi. Z tego co wiem, to wszyscy, którzy odchodzili od tej firmy to pozakładali swoje firmy prywatne. Więc chyba funkcjonując na swoim są zadowoleni jak ja. Niezadowoleni to chyba ci, co chcieli dostawać czy się stoi czy się leży, tylko, że jak ktoś nie chce pracować to ani u kogoś, ani na swoim nic nie osiągnie. Taka tam refleksja. W sumie to chyba nie pomogłem... Ale ja bym jednak uważał na te firmy które każą robić bez świadczeń za tygodniówki czy tam dniówki, bo wtedy to się nie wie co bedzie jutro.

majster

nie polecam pracy w tej firmie bo szef to jest jeden wielki wyzyskiwacz i nie płaci tak jak powinien. nie dajcie się mu zbajerować !

klient

taka prawda

były pracownik

to jedź do pracy do Warszawy to się przekonasz jak i ile się pracuję. Najlepiej w sezonie letnim jak są długie dni. W szoku będziesz !!! w internecie są podane godziny otwarcia biura.

Brejniak

Czemu niektóre wątki są usuwane Choć nie są niecenzuralne .Niech Administrator tego nie us€wa Ludzie chcą wiedzieć coś o tych oszustach

ktoś

W tej firmie pracowałem ,i nic poza niskimi pieniędzmi nie otrzymywałem. Zero prywatności ,tylko praca ,praca i najlepiej nie zjeżdżać do domu bo po co. Lepiej przyjechać na bazę i tam się przespać i przy okazji popracować. Praca po 14 ,15 godzin dziennie nawet w weekendy się pracowało ,niedziele do nocy a korzyści majątkowych żadnych. Nie dajcie się owinąć wokół palca właścicielowi i nie wierzcie w jego obietnice bo to oszust i kłamca!!!

lis witalis
użytkownik zarejestrowany

Witajcie - chciałbym uzyskać informacyjki na temat pracy w tej firmie. mozecie mi cos wiecej powiedziec praca jest ciezka czy nie ? powiem szczerze tak na prawde ze interesuje mnie cos gdzie bym zarobil na rpawde duzo pieniedzy i to czy da sie tam dobrze zarobic czy niestety musze poszukiac pracy dalej ?

Szef wszystkich Szefów

Niech wam ziemia lekką będzie

brejnak
użytkownik zarejestrowany

wyróżnienia to Thomann-Handry dostaję akurat nie od klientów, więc nie sugerowałbym się tym kryterium

Antek
użytkownik zarejestrowany

Na stronie Thomann-Hanry jest nawet sporo opinii oraz wyróżnień, więc raczej klientów mają bardzo zadowolonych.

smiechu warte

napewno szukaja tylko takich ktorym nie zalerzy na kasie i na zyciu osobistym wiec jesli chcesz dolaczyc i powiesz to na wstepnej rozmowie to z miejsca zostaniesz pracownikiem roku tylko nie zapomij wziac pare drobnych na paliwo bo za cos musisz dojechac do pracy cos tez trzeba zjesc a i sprzet stawiaj tak by windykatorzy go nie widzieli bo na czym bedziesz pracowac jak zabiora lobuzy jak oni moga ;) a te pozdrowienia to nie dla firmy tylko dla ludzi ktorzy tam pracowali i tworzyli fajna atmosfere w swoim gronie mimo tego co sie dzialo z boku ale kiedys trzeba powiedziec STOP.......................................................................... PATOLOGIA

Czarek

Witam wszystkich i pozdrawiam starych znajomych.No szkoda że tak sie stało bo praca fajna i tych z którymi tam pracowałem takich drógich nie ma napewno. Super było i szkoda że to już nie wróci bo wspomnień masa.Pozdrawiam wszystkich starych pracowników!!

darek

siemanko bylem tu i ja. I szczerze fajnie bylo ale wiecie czemu tylko i wylacznie ze wzgledu na ludzi pozdrawiam (usunięte przez administratora) jak by niebylo robilismy kawal dobrej roboty i bez zalu dla was pozdrawiam i zycze powodzenia LUDZIE bo najwazniejsze dla czlowieka byc czlowiekiem szkoda ze nie wszystcy o tym pamietaja. A tak wogole u mie wszystko wporzadku i niczego nie zaluje widac mozna zyc bez TH pozdrawiam dawnych dobrych znajomych

???

PERFEKCYJNA PANI DOMU BY SIE TU PRZYDAŁA!!!!!

TYFUS

Jeszcze i jemu panu (usunięte przez administratora) i pani(usunięte przez administratora) sie ukropu w tyłki nawlewa to tylko kwestia czasu....(usunięte przez administratora) na fordonie czekają HAHAHA!!!!!!!

BYŁY!!!!!!!

POZDRAWIAM wszystkich starych Niech wam sie wiedzie !!!!!!!!!A swoją drogą ciekawe co mu teraz zabiorą z budowy WINDYKATORZY!!!!!!!!To w tym roku sie (usunięte przez administratora)Aja jestem za .Tylko (usunięte przez administratora)ZOSTALI JUŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRO (usunięte przez administratora)

rafal

kolejna osoba odeszla powodzenia (usunięte przez administratora) to nie firma to wielka porazka(usunięte przez administratora) bedzie lepiej ale nie dlawas pozoranci

Ziombel

(usunięte przez administratora) oni to trzymali wszystko w kupie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pozdrowienia dla chłopaków!

podróżnik

tak ekipa była dobra i zgrana...zwłaszcza od starszych pracownikó mozna było sie wiele nauczyc zawsze pomogli..szkoda tylko ze wszystko sie rozpieprzyło..KASA!!!!

tomek

tak jak piszecie sami sie pozwalniali a nie zwolniono ich a to duza roznica i strata wiem duzo na ten temat bo doskonale znam temat takich lydzi jacy byli juz nie bedzie ok niema ludzi niezastapionych ale w tym przypadku zmiany tylko na gorsze pozdrowienia dla dawnych znajomych

gall

Firma typu Robić Robić Ale co do przysłowiowych PINIĘDZY!! to zapomnij bo po co ci kasa!!!A ci pozwalniani to tkurzy?Bo ci co byli naprawde wartościowymi pracownikami to sami sie pozwalniali bo tak jak zaznaczyłeś byli niewygodni i poprostu chcieli walczyć tylko o swoje!!! I to sie obróciło przeciwko nim .Znawcy tej firmy napewno wiedzą o jakich chłopakach pisze!!

gall anons

Jaka stara ekipa Gościu?!Z kąd tyś sie urwał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja

jesli chodzi o paczke to moze fajna ale firma do niczego nie placi na czas wszystko to pozory dla oka ktos kto nie jest w srodku nie widzi tego ale ogolnie porazka firma krzak gdzie nie mozesz miec swojego zdania bo jestes niewygodny sztuczne usmiechy POZORANCI

Jeśli już to stara ekipa została a każdy dochodzący odpadł bo się nie nadawał do pracy tylko na wystawę - dziwów. to naprawdę dobra firma i super paczka .

Zostaw opinię o Thomann-Hanry - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thomann-Hanry