Opinie o Smart Effect Sp. z o. o. w Kraków

Dołącz do naszego zespołu, zdobądź doświadczenie i awansuj w strukturach firmy!

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart Effect Sp. z o. o. w Kraków

ankaszklanka

Byłam na pierwszym dniu, czyli takie przyglądanie się. Moja podopieczna chyba Magda, jesli dobrze pamiętam fajna dziewczyna, uśmiechnięta,wiadomo same pozytywy mówiła niestety w trakcie dnia skręciłam kostkę;/ więc narazie muszę dać sobie spokój z tą pracą. Ale atmosfera fajna, wszyscy zgrani. Miałam promować restauracje, ciekawe miejsca:)

asia

Odpowiedziałam na stanowisko: asystentka do pracy w biurze. Jak wyglądają godziny pracy w administracji? Cały etat czy 1/2? Ile płacą za 1h pracy i co należy do obowiązków? Czy ktoś coś wie?

asia
@asia

Czy ktoś może wie coś odnośnie stanowiska w administracji?

ania
@asia

Pełen Etat Od 10 zł za godzinę Praca jak to w administracji - papierki.

widel

Czy ktoś wie może jak wygląda praca jeśli chodzi o stanowisko księgowego. Znalazłem ogłoszenie i zastanawiam się czy wysłać CV czy jest tam jakiś dział księgowości kadr...jakie zarobki

Pracuje w smarcie od 2 miesiecy i na razie za kazdym razem dostałem tyle kasy ile zarobiłem i w terminie: co piatek prowizje, raz w miesiacu podstawa. Wypłate z pierwszego tygodnia dostałem razem z podstawa po miesiacu, tak jak była mowa na początku pracy. Od drugiego tygodnia już normalnie co tydzień.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
konio

Ja byłem na rozmowie i dowiedziałem się, że mam zajmować się promowaniem 50% rabatów na jedzenie w krakowskich restauracjach (Ratuszowa, Cyklop ...) i na alkohol w clubach (Cień, Schine ....) Fajnie to brzmi i jak dowiem się czegoś więcej to napiszę.

jlk

Czy moze mi ktos jeszcze wytlumaczyc na czym w ogole polega praca w tej firmie?jak ta sprzedaz wyglada? Przez telefon, ulotki? Jak to wyglada?

jlk

tez wczoraj bylam,dokladnie tak to wygladalo. zadzwonili pozniej do mnie i zaprosili mnie na szkolenie w poniedzialek. Do tej pory nic na temat wykonywanej pracy... Czy ktos juz byl na takim szkoleniu,ktos cos moze powiedziec na czym bedzie to polegac?

Byłam tam na rozmowie w sprawie promowania teatrów. Najpierw wypełniało się ankietę osobowosci a następnie zapraszano na rozmowe w parach! która trwała...10 min. Właściwie nie dowiedziałam się dużno na temat pracy bo Pani zanaczyła, że więcej powie na 2 etapie. Także będąc po rozmwie, nie dowiedziałam się niczego konktetnego!

kmm

Do mnie też dzwonili, ale na razie nie decydowałam się na rozmowę i nie wiem czy jest czego żałować. Wydaje mi się że chodzi o roznoszenie ulotek głównie i raczej nie ma zbyt wielu chętnych bo są dość nachalni. Dostałam kilka telefonów i już nie chciałam odbierać, czy dzwonili do Was może z numeru telefonu 665****99? Bardzo zależy mi by zidentyfikować ten numer telefonu. Jeśli ktoś może mi pomóc, to bardzo proszę.

jlk

ja przenioslam rozmowe na jutro. Jakbys byla to koniecznie napisz czego dotyczy ta praca! :)

kp

Też mnie zaprosili na rozmowę na dzisiaj odnośnie kin i teatrów, zastanawiam się czy pójść po tym co tutaj przeczytałam. Mnie interesuje tylko praca dorywcza na sierpień.

jlk

hej ;) zaprosili mnie jutro na rozmowe kwalifikacyjna odnosnie ogloszenie dotyczacego promowania kin i teatrow. Sama nie wiem o co moze dokladnie chodzic,bo w ogloszeniu malo co napisali.Czy to ma byc roznoszenie ulotek? Dzwonienie do ludzi? "W związku z projektem kulturalnym poszukujemy kreatywnych, młodych ludzi ukierunkowanych na awans i rozwój zawodowy. Zapewniamy : - zarobki na wysokim poziomie - pracę w młodym ,kreatywnym zespole - przejrzyste warunki współpracy - pracę na pełen etat ( wolne weekendy ) - udział w najlepszych projektach kulturalnych - efektywny pakiet szkoleń na każdym etapie pracy Jako osoba do promowania krakowskich Kin i znanych Teatrów odpowiadać będziesz za : - budowanie długofalowych relacji z obecnymi jak i przyszłymi klientami - pozyskiwanie klientów poprzez przedstawienie oferty firmy (Kin i Teatrów) - wykonywanie powierzonych zadań "

Pracuje juz troche w Smarcie. Atmosfera jest tutaj zywa i energiczna, zawsze cos ciekawego sie dzieje. Pewnie tez takich pracownikow szukaja. Ja na rozmowie bylem po prostu soba. Na pytania odpowiadalem szczerze, bez zastanawiania sie i z duza pewnoscia siebie, no i udalo mi sie przejsc wszystkie etapy. Wiem, ze teraz poszukuja pracownikow do kilku dzialow, rekrutacja trwa, wiec zapraszamy, kto nie sprobuje ten sie nie dowie. Pozdrawiam

kandydat

Byłem tam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej, razem ze mną było sporo osób, ale nie udało mi się przejść do drugiego etapu. Napiszcie co trzeba zrobić zeby się tam dostać?

Pracowałam prawie 2 miesiące w tej firmie, potem musiałam wyjechać za granicę do pracy, zresztą tak było od początku ustalone. Wypłacili mi wszystko co powinnam dostać, co do grosza na samych premiach i prowizjach zarabiałam w tygodniu ok 200 zł i 300 zł podstawy, co daje 500 a w miesiącu co najmniej 2000, także kasa jest ok. Co do pracy, wiadomo,że w terenie bywa różnie,raz słonce,raz pada,raz niemili ludzie, ale atmosfera w firmie i ludzie super:)Dużo się nauczyłam w tej firmie i bardzo miło wspominam to doświadczenie. Chwilę jestem w Polsce a potem wracam do Anglii, ale gdyby mi coś nie wypaliło tam z pracą na pewno pomyślę o powrocie do nich...

misio

Taak ale zeby dostac 1200 podstawy to trzeba sprzedac 60 umow a z tym pewnie jest roznie bo sprawdzalem oferte i w tauronie jest taniej

@misio

To chyba nie przeczytałeś umowy ze zrozumieniem. Jeżeli sprzedam codziennie po jednej umowie i w miesiącu będę miał ich tylko 20 to też dostanę podstawę 1200. Pozdrowienia dla misia :)

misio
@new reprezentant

i mam uwierzyc ze jestes handlowcem skoro o 14 siedzisz na necie? szukam pracy i juz duzo bajek slyszalem od roznych pracodawcow dlatego dzieki

@misio

Misiu jeżeli nie wiesz to mamy już 21 wiek i każdy ma internet w telefonie. Zdania nie zmieniam i każdemu polecam pracę, a Tobie Misiu życzę abyś co najszybciej znalazł pracę - powodzenia.

mikus24
@misio

Dzien dobry mam pytanie czy rzeczywiscie w firmie Smart Effect jest wszystko ok jezeli chodzi o wyplate pensji bo znajomy od tygodnia tam pracuje i ktos sieje ferment ze nie wyplacaja kasy pozdrawiam

new reprezentant

Współpracuję ze Smart i sobie chwalę. Mają dwa projekty - 50% zniżki oraz energia elektryczna. Gwarantowana podstawa 1200, 1500 lub 2000 (zależna od pozycji) płatną raz w miesiącu + premie płatne co tydzień - kasa zawsze na czas. Rano prowadzą fajne szkolenia i dbają o dobrą atmosferę - w piątki wspólny grill z pracownikami. Dodatkowo widać że maja plan na przyszłość - otwierają nowe biura w Warszawie i Rzeszowie dając możliwość awansu dla najlepszych. Jak dla mnie wszystko jest OK, dlatego praca w sprzedaży mi nie przeszkadza.

nemo2ooo

dostałem propozycje 2 etapu kwalifikacyjnego, bylem na 1 etapie. jednak dalej nie wiem czym sie dokladnie zajmuja, w necie nie ma info na ten temat. jakie sa tam zarobki?

manaman

Czym ta firma się zajmuje?

Niestety nie były to domysły tylko fakty. (usunięte przez administratora). Z resztą rozmowa z nim była tylko o imprezach a jego komentarze o dziewczynach były co najmniej niestosowne. Może gdyby nie to zaczęłabym tam pracę ale jednak zachowanie trenera świadczy o całej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Effect Sp. z o. o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Smart Effect Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Smart Effect Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Smart Effect Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 195 ocen.

Smart Effect Sp. z o. o.