Opinie o Consultor sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Consultor sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Consultor sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Consultor sp. z o.o. w Lublin

Lolek

kadrowe i księgowe uciekają jedna za drugą

Michał Nowy wpis
@Lolek

Ciekaw jestem czemu tak dużo osób się zwalnia. Wiem, że to starszy komentarz, ale chciałem zapytać czy rotacja dalej jest na tak wysokim poziomie? Co jest powodem? Pewnie kierownictwo - relacje? A może kasa?

Lolek Nowy wpis
@Michał

wazelina, donosy, manipulacja

Czy pracownicy w Consultor sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Znany Nowy wpis

Tak dogadują się między sobą dzwonią do klienta i straszą go z prywatnych numerów tel że się nic nie należy .na pisma nie odpowiadają wogule itp .chce pozdrowić serdecznie panią N.... Państwa nękania na mnie nie araguja . Sprawy z państwem nie zostawię tak naglosnie medialnie gazeta,tv i sąd oczywiscie

Poldek

Jeśli firma jest dobrym pracodawcą to jest właśnie taki spokój na forum pracowniczym

MC

"Nadrzędnym celem CONSULTOR Sp. z o.o. jest przeciwdziałanie bezrobociu wsród obywateli" Jak Unia da na projekt i budżet będzie na tyle wysoki, żeby można było nakręcić dobry wałek. Darmozjady i łaskawi rozdawacze pieniędzy z obywatelskich pieniędzy, gdzie połowa utyluzuje się przez powiązane(usunięte przez administratora) Tyle hajsu idzie bokiem a garniaki masz Pan jak z caritasu. (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Szkolenie i Staż - Kucharz, pomoc kuchenna w firmie Consultor sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Grzesiek

Zupełnie zbytecznie wyśmiewacie się z innych osób!!!

Zwłaszcza te, które zerwały um

A jak te LILIPUTY INTELEKTUALNE radzą sobie jako organizatorzy szkoleń- podzieli się ktoś opinią? Mile widziene opinie osób i instytucji współpracujących z nimi obecnie i w przeszłości.

Stella

Chyba jednak mocno przesadzacie z narzekaniem!!

tmk

Odradzam zcałego serca, zmarnowany czas i zdrowie

Feliks

Może dowiem się na forum czy Consultor sp. z o.o. ma również propozycje pracy za granicą? Czy możecie podpowiedzieć coś w tym temacie? Słyszałem o nich dobre opinie.

V

Odradzam w 100% omijać z daleka szkoda nerwów zero zorganizowania sobie pracy bałagan

yellow

Widocznie nie pokazują się u nich żadne oferty pracy, bo każdemu odpowiadają warunki finansowe, ale czy wypłata jest adekwatna do powierzanych obowiązków? W końcu wazne jest żeby było wszystko na czas.

już dawno poza

consultor - smutne wspomnienie po przepracowanych 2 latach 'w bazie' serdecznie nie polecam (chyba że jako cenne doświadczenie jak nie powinna wyglądać praca) opinia będzie pełniejsza, kiedy dodam: zła atmosfera pracy, wykaz obowiązków nieadekwatny do faktycznie powierzonych zadań, darmowe, ale obowiązkowe nadgodziny i weekendy, brak zwykłego 'dziękuję' za dobrze wykonaną pracę, brak sensu (czyli 'przewalanie' dużych pieniędzy, które nikomu nie pomagają) i inne praktyki niezgodne z prawem pracy

pytanie?

Naprawdę? Naprawdę trzeba pisać posty na polecenie służbowe by starać się zatuszować te poprzednie - niewygodne ? Kto to w ogóle pisze? Chciałabym się dowiedzieć. Na pierwszy rzut oka widać od razu, że te posty są "podkładane". Niestety autor chyba nie może pochwalić się dobrą składnią :)

Płock

Tak jak napisałem powyżej - możecie mi skoczyć ;) Każdy, kto pracował w tej firmie wie, kto zamykał biuro w Płocku ;) Także nawet za bardzo nie muszę się ujawniać. Zwolnienie od psychiatry, które dostałem na miesiąc po 15sto minutowym opisie warunków w jakich pracuje mówi samo za siebie. BTW: Prezes musi być wyjątkowym fakirem, czy hipnotyzerem skoro trafiają się w firmie ludzie, którzy za MARNE srebrniki wychwalają go pod niebiosa na forum. PO KL się skończył, to i korytko się skończyło, więc macie teraz mnóstwo czasu na monitorowanie, czy ktoś przypadkiem nie ma innego zdania.

och jak ochotnik :)

@och hahahah. Nie ma wątpliwości że och i pięć to albo jedna i ta sama osoba albo osoby z wewnątrz firmy. A więc ludu składaj czeka na was baaardzo dobra ofert. A na 51 wpisanych tutaj komentarzy to te 37 negatywnych o niczym nie świadczy. Większość komentarzy (pomijajać te neutralne i pozywytne -5 hahah 5 pozytywnych komentarzy)o czymś świadczy. Ludzie no chyba nie sądzicie że to wszystko to twór jednej osoby że to przypadek? Też kiedyś popełniłam ten błąd i myślałam że ta firma jest spoko. Okazuje się że nie jest. A najgorsze jest to że wtedy było znacznie mniej negatywnych komentarzy niż teraz. Chrońcie się przed takim czymś. Bo nawet tego firmą nazwać nie można.

asystka

@Płock - jesli juz kogos posadzasz o podszywanie to wypadaloby rowniez sie ujawnic. Poza tym jak dla mnie jasne jest dlaczego te osoby nie podaja swoich imion czy nawet nazwisk. Podejrzewam ze w obawie przed nieprzyjemnościami. Potwierdzaloby to fakt sytuacji wewnatrz firmy. Bo jak inaczej to wytlumaczysz? I dlaczego sam swoich danych nie podaleś? Oskarzanie innych i postepowanie tak jak oni to czysta hipokryzja :) A Ty @pięć. Uwazam ze post brzmi nienaturalnie i zacheca do aplikowania. A moze jest pisany na zamowienie firmy po to by przekonac o tym ze jest dobrze? Oznaczaloby to ze jest wrecz fatalnie skoro firma i jej pracownicy muszą robic takie rzeczy. Mam przejscia z takimi sytuacjami i osobiscie wyglada mi to nienaturalnie z obu stron. wydaje mi sie ze jest cos co lezy na rzeczy w tej firmie bo przeciez tyle negatywnych postow nie jest napisanych bez powodu i tez o czyms swiadczy.

@asystka

Możecie mi skoczyć ze swoimi nieprzyjemnościami ;)

Płock

Elka, Ewelina, czy Grzesiu, przestańcie się podszywać pod innych użytkowników tego forum i się bronić przed konkretnymi, prawdziwymi argumentami!

lala

Skoro tak piszesz, to proponuję jednak aplikować i przekonać się samemu. Z pewnością będzie to dobra szkołą jak unikać niewłaściwych miejsc pracy :)

lala

nie jest źle ? hehe chyba, że chcesz być zarządzana przez psychopatę, poniżana i gnojona za trochę lepsze pieniądze to fakt nie jest źle :)

Zostaw merytoryczną opinię o Consultor sp. z o.o. - Lublin

Consultor sp. z o.o.