Ekolab Sp. z o.o.
0 0 18 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy zdarzają się nadgodziny w Ekolab Sp. z o.o.?

Becia Nowy wpis
@Pytanie

Kiepska firma i bardzo duży mobbing. Kierownictwo uważa że wszystko jest cacy a pracownicy niszczą się wzajemnie, brak szacunku. Nadgodziny są ale za free, chyba że ze wszystkim się wyrabiasz. Niektórzy pracownicy mając miesięczne zaległości mają fory, ale z jakiej racji niewiem. Generalnie jak nie podpasujesz pracownikom to lecisz, nieważne że masz wiedzę.

Małgorzata Nowy wpis
@Becia

Czyli, Twoim zdaniem, mobbing w Ekolab jest między pracownikami, a nie ze strony przełożonych? I pracodawca nie reaguje na ten mobbing, o którym piszesz? Nie ma żadnego wsparcia z ich strony?

Filip

Może byli słabi i nie dali rady utrzymać się w firmie, dlatego odeszli??

Tak1Nie1
Alojzy Nowy wpis
@Filip

Byc moze masz racja. Byc moze równiez jak napluli im na glowe to nie udawali ze deszcz pada..

;D

Pani kierownik Pracowni Pomiarów Środowiska Pracy siedzi w biurze z założonymi na uszy ochronnikami sluchu :D :D

Tak5Nie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Ekolab Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ranking
Ty

Co można sądzić o firmie z której uciekają starzy pracownicy do konkurencji i to za mniejsze pieniądze ???

Tak7Nie

p
@Ty

Można dostać mniejsze pieniądze ?

Ty
@p

A jednak...

Tak1Nie

Ja

Pracowałam w tej firmie na stanowisku analityka - oceniam tylko pracę na tym stanowisku, innych działów nie znam, może jest inaczej. Podstawa marna, premia miesięczna w teorii do 100% podstawy, w praktyce niezależnie jak bardzo wypruwa się żyły to dostaje się stałą premię na poziomie max 50% podstawy. Praca zmianowa (7-15, 12-20), roboty mnóstwo, atmosfera kiepska, jest bardzo podział na "lepszych", którzy potrafią dobrze podlizać się górze i którzy mają dobrze w firmie i "gorsi", którzy mają własne zdanie i przez to są wręcz mobbingowani. Po zmianie kierownika laboratorium jeszcze gorzej - nie daje rady, dużo zamiata pod dywan, nie walczy o swoich pracowników przed prezesem firmy. Nie ma żadnych świadczeń dodatkowych, pakietów medycznych czy kart sportowych. Dużo nadgodzin, szczególnie jak zbliża się audyt (również weekendy), oczywiście nikt za to nie płaci, bo "jak się nie podoba to wypier... jest dużo osób na to miejsce". Rotacja olbrzymia. Umowa o pracę , ale czasowa jak długo tylko się da. Przy nowych umowach delikatna podwyżka podstawy, ale odbija się to na niższej premii, więc wychodzi na to samo. Tak jak ktoś wcześniej napisał - firma dobra tuż po studiach, nałapać doświadczenia (a doświadczenia można naprawdę dużo nałapać - dużo nowoczesnego sprzętu, duże wymagania - to wielki plus!), ale szybko szukać czegoś innego i wiać jak najdalej.

Tak12Nie

Mikołaj

Cześć, chciałem wysłać CV do tej firmy. Napiszcie jaki jest system zmianowy, na jaką stawkę można liczyć jako analityk, czy są premie, jakieś dodatki np. świąteczne i ludzie są w porządku? Z góry dziękuję za pomoc

anonymous
@Mikołaj

W laboratorium masz od 7 do 15 i od 12 do 20. Premia jest niby od wypracowanego zysku laboratorium a w praktyce słabo wyglada z premią. Jako analityk bedziesz miał duzo pracy, mało czasu na wyrobienie się ze wszystkim i mało adekwatną pensję do tego co zrobiłeś. Żadnych dodatków nie ma.

Tak1Nie

!?
@Mikołaj

Polityka firmy jest taka: mała pensja podstawowa plus duża premia (teoretycznie nawet 200%). Firma raczej nikogo nie zwalnia tylko przestaje płacić premie, zarabiasz 2x mniej od reszty personelu i po czasie sfrustrowany sam się zwalniasz.

Tak3Nie

Vistula
@Mikołaj

Powodzenia. Pracowała tu do niedawna dziewczyna której nie chceli wiecej niz 1800 płacić....

?!

Firma nastawiona tylko i wyłącznie na dobry wynik finansowy. Jeżeli pragniesz mieć zapłacone za nadgodziny to sobie daruj tą firmę. Warto wspomnieć że jest ich dużo. Premia oparta od wypracowanego zysku przez pracownika i od tego czy wpadniesz kierownikowi w oczy. Duży mobbing i presja.

Tak5Nie

?!

Zgadzam się co do wypłacania wynagrodzeń w terminie, nabrania doświadczenia i braku wzajemnego szacunku. Warto też dodać że w firmie prowadzi się politykę "gorszego sortu" która była widoczna podczas otwierania Pracowni Bielawy w województwie Kujawsko- pomorskim. Pracownicy tej pracowni dostawali wypłatę zbliżona do najniższej krajowej lub też nieco wyżej podczas gdy reszta zespołu dostawała pensje kilkukrotnie wyższą.

?

Dobra firma dla osób wkraczających na rynek pracy. Gwarantuje wypłacanie wynagrodzeń w terminie, możliwość poznania zaawansowanej aparatury pomiarowej, możliwość szkoleń. Na pewno warto nabrać tu doświadczenia i uciekać do innych firm, które mają bardziej nowoczesne podejście do zarządzanipersonelem. Jeśli odczuwasz potrzebę wzajemnego szacunku w pracy, to nie jest to firma dla Ciebie.

Tak14Nie

Zostaw opinię o Ekolab Sp. z o.o. - Kobylnica

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie