Ekolab Sp. z o.o.

Opinie o Ekolab Sp. z o.o.

Filip

Może byli słabi i nie dali rady utrzymać się w firmie, dlatego odeszli??

Alojzy
@Filip 24.11.2018 10:40

Byc moze masz racja. Byc moze równiez jak napluli im na glowe to nie udawali ze deszcz pada..

Małgorzata
@Alojzy 04.12.2018 13:09

Jakie jest Twoje zdanie dotyczące pracy w Ekolab? Czy pracowałeś w niej i zechcesz podzielić się z użytkownikami swoimi spostrzeżeniami odnośnie aktualnej sytuacji firmy? Zachęcam Ciebie do rozwinięcia wypowiedzi w taki sposób, żeby okazała się przydatna na forum.

;D

Pani kierownik Pracowni Pomiarów Środowiska Pracy siedzi w biurze z założonymi na uszy ochronnikami sluchu :D :D

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Ekolab Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ty

Co można sądzić o firmie z której uciekają starzy pracownicy do konkurencji i to za mniejsze pieniądze ???

p
@Ty 19.03.2018 13:31

Można dostać mniejsze pieniądze ?

Ty
@p 19.03.2018 17:24

A jednak...

Ja

Pracowałam w tej firmie na stanowisku analityka - oceniam tylko pracę na tym stanowisku, innych działów nie znam, może jest inaczej. Podstawa marna, premia miesięczna w teorii do 100% podstawy, w praktyce niezależnie jak bardzo wypruwa się żyły to dostaje się stałą premię na poziomie max 50% podstawy. Praca zmianowa (7-15, 12-20), roboty mnóstwo, atmosfera kiepska, jest bardzo podział na "lepszych", którzy potrafią dobrze podlizać się górze i którzy mają dobrze w firmie i "gorsi", którzy mają własne zdanie i przez to są wręcz mobbingowani. Po zmianie kierownika laboratorium jeszcze gorzej - nie daje rady, dużo zamiata pod dywan, nie walczy o swoich pracowników przed prezesem firmy. Nie ma żadnych świadczeń dodatkowych, pakietów medycznych czy kart sportowych. Dużo nadgodzin, szczególnie jak zbliża się audyt (również weekendy), oczywiście nikt za to nie płaci, bo "jak się nie podoba to wypier... jest dużo osób na to miejsce". Rotacja olbrzymia. Umowa o pracę , ale czasowa jak długo tylko się da. Przy nowych umowach delikatna podwyżka podstawy, ale odbija się to na niższej premii, więc wychodzi na to samo. Tak jak ktoś wcześniej napisał - firma dobra tuż po studiach, nałapać doświadczenia (a doświadczenia można naprawdę dużo nałapać - dużo nowoczesnego sprzętu, duże wymagania - to wielki plus!), ale szybko szukać czegoś innego i wiać jak najdalej.

Mikołaj

Cześć, chciałem wysłać CV do tej firmy. Napiszcie jaki jest system zmianowy, na jaką stawkę można liczyć jako analityk, czy są premie, jakieś dodatki np. świąteczne i ludzie są w porządku? Z góry dziękuję za pomoc

anonymous
@Mikołaj 22.12.2017 23:21

W laboratorium masz od 7 do 15 i od 12 do 20. Premia jest niby od wypracowanego zysku laboratorium a w praktyce słabo wyglada z premią. Jako analityk bedziesz miał duzo pracy, mało czasu na wyrobienie się ze wszystkim i mało adekwatną pensję do tego co zrobiłeś. Żadnych dodatków nie ma.

!?
@Mikołaj 22.12.2017 23:21

Polityka firmy jest taka: mała pensja podstawowa plus duża premia (teoretycznie nawet 200%). Firma raczej nikogo nie zwalnia tylko przestaje płacić premie, zarabiasz 2x mniej od reszty personelu i po czasie sfrustrowany sam się zwalniasz.

Vistula
@Mikołaj 22.12.2017 23:21

Powodzenia. Pracowała tu do niedawna dziewczyna której nie chceli wiecej niz 1800 płacić....

?!

Firma nastawiona tylko i wyłącznie na dobry wynik finansowy. Jeżeli pragniesz mieć zapłacone za nadgodziny to sobie daruj tą firmę. Warto wspomnieć że jest ich dużo. Premia oparta od wypracowanego zysku przez pracownika i od tego czy wpadniesz kierownikowi w oczy. Duży mobbing i presja.

?!

Zgadzam się co do wypłacania wynagrodzeń w terminie, nabrania doświadczenia i braku wzajemnego szacunku. Warto też dodać że w firmie prowadzi się politykę "gorszego sortu" która była widoczna podczas otwierania Pracowni Bielawy w województwie Kujawsko- pomorskim. Pracownicy tej pracowni dostawali wypłatę zbliżona do najniższej krajowej lub też nieco wyżej podczas gdy reszta zespołu dostawała pensje kilkukrotnie wyższą.

?

Dobra firma dla osób wkraczających na rynek pracy. Gwarantuje wypłacanie wynagrodzeń w terminie, możliwość poznania zaawansowanej aparatury pomiarowej, możliwość szkoleń. Na pewno warto nabrać tu doświadczenia i uciekać do innych firm, które mają bardziej nowoczesne podejście do zarządzanipersonelem. Jeśli odczuwasz potrzebę wzajemnego szacunku w pracy, to nie jest to firma dla Ciebie.

Zostaw opinię o Ekolab Sp. z o.o. - Kobylnica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekolab Sp. z o.o.