Opinie o Smart Effect Sp. z o. o. w Kraków

Dołącz do naszego zespołu, zdobądź doświadczenie i awansuj w strukturach firmy!

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart Effect Sp. z o. o. w Kraków

Kamil

Spoko robota. Dobra podstawa, niezłe premie.

depek

pracowałem tam kilka dni i nie polecam,straszne ciśnienie na wyniki (usunięte przez administratora)

Praca biuro

Byłem kiedyś na I i II etapie w Smart i nie doszło do współpracy. Po miesiącu zadzwonili do mnie, że zapraszają mnie do nowego projektu: - obsługa stałych klientów firmy Joy Ticket Wiem, ze praca jest w biurze,(usunięte przez administratora)oraz to że mam kontaktować się telefonicznie i emailowo z obecnymi klientami w celu przedłużenia wykupionych usług. Czy ktoś pracował już na tym projekcie? Dziękuję za odpowiedź.

WRC

Czy ktoś wie jak wygląda praca w oddziale Wrocławskim?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Przemyśl

Smart Effect otworzył nowy oddział w Przemyślu i jestem jednym z pierwszych pracowników. Ze swojej strony jestem na chwilę obecną zadowolony z panującej atmosfery, prowadzonych szkoleń oraz warunków finansowych. Wiem, że są to dopiero początki, ale liczę że wraz z pierwszym rozliczeniem zarobię dobre pieniądze.

Tomasz Stachowicz

(usunięte przez administratora)to tylko moje subiektywne odczucia na temat rozmowy kwalifikacyjnej w Krakowie, nie mam pojęcia jak wygląda praca, lecz rozmowa rekrutacyjna nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Mam nadzieję, że Państwo czasami czytają wpisy zamieszczane na tej stronie, warto zainwestować w szkoleniach z działu HR i rekrutacji... Ocena tylko dotyczy rozmowy rekrutacyjnej. Nie wiem jak działa firma od "wewnątrz"

Smart Effect
@Tomasz Stachowicz

@Tomasz Stachowicz - sprawdziliśmy datę Pana rozmowy, dziękujemy za informację, podejmiemy odpowiednie działania. Pozdrawiamy, SE.

Byłem na rozmowie i zrobili na mnie dobre wrażenie. Biuro w centrum Krakowa z łatwym dojazdem, Pan Manager też byl ok, projekt z 50% rabatem wyglada interesujaco wiec ciekawy jestem jak wypadnie 2 etap u klientów w poniedzialek. Napisze wtedy cos więcej.

Bono

Hej przeszedłem gładko I i II etap rekrutacji i byłem na płatnych szkoleniach. (usunięte przez administratora) Jak dla mnie wszystko było jak należy: atmosfera rano i wieczorem na 5+, szkolenia były ciekawe i przydatne i co najważniejsze miałem dobrego Kierownika, który pokazał mi świetna pracę. Bez względu na Kanał lub Branżę do jakiej się trafi/ aplikowało jest gwarantowana podstawa, premie i prowizje. Dodatkowo w przypadku delegacji do klienta zwracają koszty przejazdu. Z tego co wiem będą teraz otwierali biuro w Warszawie więc jak tylko będzie możliwość to wracam. Pozdrowienia dla dobrych chłopaków(usunięte przez administratora)z projektu E2 :)

biuro

Witam. Czy ktoś pracował w Smart w Administracji? Mam rozmowę na stanowisko weryfikatorki umów. W ogłoszeniu było, że płaca 13 zł/godzina, ile godzin dziennie?

Krzysiek

Pracowałem tam w wakacje, ale zrezygnowałem, bo wyjeżdżam z Krakowa. Odnoszę wrażenie, że nie podoba się tylko tym, których nie zatrudnili. Ale chyba na całym Go Worku tak jest. Żal... Mi pracowało się dobrze. Nie miałem doświadczenia, ale jestem wygadany, więc przyjęli mnie i cóż: praca, jak praca. Robisz, masz kasę, nie robisz - nie masz. Ja polecam.

pink

Idę dziś na rozmowę i na www znalazłam proces rekrutacji. Przynajmniej wiadomo, czego można się spodziewać. Pozdrawiam Pink Etapy rekrutacji Prowadzimy przejrzystą rekrutację opartą o jasne zasady: 1. Wyślij CV Chcesz podjąć współpracę ze Smart Effect? Wyślij CV na hr@smarteffect.pl. Jeżeli będziemy zainteresowani Twoją kandydaturą zadzwonimy do Ciebie w ciągu 2 dni z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. 2. Rozmowa kwalifikacyjna Podczas rozmowy zadamy Ci kilka pytań, które pozwolą nam lepiej Cię poznać i ocenić Twoją kandydaturę. Przedstawimy Ci także informacje o firmie. 3. Etap zadaniowo-szkoleniowy Najbardziej interesujące osoby zaprosimy do udziału w 2 etapie rekrutacji, który prowadzony będzie w formie szkoleniowo-ćwiczeniowej. Z najlepszymi osobami podejmiemy współpracę i zaprosimy je na tygodniowy okres szkoleń. 4. Tygodniowy płatny okres szkoleń W trakcie okresu szkoleń poznasz nasz zespół oraz dowiesz się, w jaki sposób pracujemy. Zakończenie okresu szkoleń wiąże się z otrzymaniem certyfikatu i podpisaniem umowy. 5. Witamy na pokładzie!

krzycho

Jak można iść na rozmowę nie wiedząc nic na temat firmy. Przecież wystarczy wejść na ich stronę www i tam w zakładce Praca są informację. Kogo szukamy? Smart Effect zapewnia przyjazne środowisko do zdobywania nowych umiejętności oraz rozwój w obszarach sprzedaży, organizacji pracy i zarządzania. Szukamy osób przebojowych, komunikatywnych i nastawionych na własny rozwój. W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na stanowiska: Manager Projektu Product Manager przedstawiciel handlowy Konsultant Telefoniczny Pracownik Administracji Kontroler ds. jakości Promotor Kurier Co oferujemy? Gwarantowana podstawa + prowizje i premie płatne w formie tygodniówek Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Rozbudowany System Szkoleń z zakresu sprzedaży i motywacji Możliwość awansu uniezależniona od stażu pracy Praca w entuzjastycznym i zmotywowanym zespole Znakomita atmosfera pracy

Dla informacji

Przed rozmową sprawdziłem w jakich branżach pracują i myślę, ze bedzie to innym pomocne: Zakupy grupowe Dla naszych partnerów prowadzimy działania z zakresu organizacji i wsparcia kampanii zakupów grupowych. Kampanie te opieramy o skuteczne techniki marketingowe i sprzedażowe. Każdą z nich dostosowujemy do potrzeb Partnera. W wyniku prowadzonych akcji wzrasta spontaniczna rozpozna-walność współpracujących z nami marek. Partnerzy zyskują nowych klientów, którzy odznaczają się wysoką lojalnością i chętnie ko-rzystają z proponowanych usług. Każdego roku docieramy do kilkuset tysięcy osób. W wyniku tych działań Partnerzy poprawiają swoje wyniki finansowe, a klienci zyskują presti-żowe usługi za połowę ceny. Energia elektryczna Po deregulacjach w sektorze publicznym Smart Effect stał się jednym z liderów w zakresie pośrednictwa energetycznego po-między naszymi Partnerami i Klientami. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu Klientów dla firm z sektora energetycznego. Naszym Partnerom oferujemy rożne kanały dotarcia, koncentrując się zarówno na klien-tach indywidualnych, jak i bizne-sowych. Naszą pracę charakteryzuje dbałość o najwyższą jakość usług. Kon-trolujemy każdą transakcję i zapew-niamy dostęp do pełnej informacji dotyczącej podmiotów, które z nami współpracują. Finanse Naszym klientom dostarczamy optymalne rozwiązania i edukujemy ich w zakresie produktów finansowych. Współpracujemy z Partnerami posiadającymi doświa-dczenie i cieszącymi się najlepszą opinią na rynku. Zdajemy sobie sprawę, że wiedza dotycząca finansów w naszym społeczeństwie nie jest wystarcza-jąca. Dlatego stawiamy na wykwalifikowany zespół specjalistów. Nie tylko nawiązujemy relacje, ale doradzamy również w zakresie wyboru najodpowiedniejszych usług. Stawiamy na sprawdzone rozwią-zania i dbamy o zadowolenie tych, którzy z nami współpracują. Z tego powodu świadczymy szeroki wachlarz rozwiązań dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

tunri

byłam a rozmmowie i to tyle... Praca dla typowych no-life'ów po 10 godzin dziennie.. a na rozmowie odniosłam wrażenie, że facet mojego cv nawet nie widział. Szkoda czasu.

kwaseek

niechodzci tam na rozmowe ..(usunięte przez administratora)

Mesut

Pracuję już jakiś czas w Smarcie, miałem bardzo dużo obaw przed podjęciem tej pracy, bo naczytałem się opinii tutaj. W ogóle miałem nie iść na 2 etap, ale zdecydowałem się i bardzo się cieszę, bo okazało się, że firma jest świetna. OK, praca nie jest łatwa, trzeba się uodpornić na głupich klientów, ale zarobki to wynagradzają. Jak się uczciwie pracuje to miesięcznie można spokojnie wyciągnąć ponad 2000 na rękę + co piątek pizza party albo grill, fajna atmosfera i dobre szkolenia. Może i wpisy tutaj są pomocne, ale trzeba je mocno przefiltrować i najlepiej wyrobić sobie swoją opinię.

Karol

Mam spotkanie w Smart Effect odnośnie stanowiska grafika komputerowego. Czy może ktoś wie ile płaca. Czy ktoś robił dla nich jakieś projekty Czy jest to praca stała czy jako freelancer i mogę ja wykonywać w domu? Czy poza znajomość programu corel draw jest wystarczająca? Dzięki za odpowiedź.

Smart

Smart Effect jest oddziałem między-narodowej organizacji działającej na terenie całej Polski, Słowacji, Czech i Ukrainy. Prowadzimy wiele projektów skoncentrowanych w ramach rozmaitych obszarów gospodarki, wykorzystując różnorodność metod dotarcia do Klienta. W zakres naszych kampanii wchodzą badania opinii publicznej, promocja i marketing, reklama oraz sprzedaż prowadzona za pośrednictwem różnych kanałów. Współpracujemy z firmami z różnych sektorów gospodarki. Do każdego Partnera podchodzimy indywidua- lnie, wspólnie określając zakres prowadzonych działań promocyjnych i sprzedażowych. Dzięki temu możemy poszczycić się znakomitą skutecznością i zleceniami prowadzonymi dla najlepszych Partnerów w Europie Środkowej.

Smart

Smart Effect jest oddziałem między-narodowej organizacji działającej na terenie całej Polski, Słowacji, Czech i Ukrainy. Prowadzimy wiele pro- jektów skoncentrowanych w ramach rozmaitych obszarów gospodarki, wykorzystując różnorodność metod dotarcia do Klienta. W zakres naszych kampanii wchodzą badania opinii publicznej, promocja i mar- keting, reklama oraz sprzedaż prowadzona za pośrednictwem różnych kanałów. Współpracujemy z firmami z różnych sektorów gospodarki. Do każdego Partnera podchodzimy indywidua- lnie, wspólnie określając zakres prowadzonych działań promocyjnych i sprzedażowych. Dzięki temu mo- żemy poszczycić się znakomitą skutecznością i zleceniami prowa-dzonymi dla najlepszych Partnerów w Europie Środkowej.

ankaszklanka

Nie podopieczna tylko osoba zajmująca się mną czyli "szefowa" :)

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Effect Sp. z o. o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Smart Effect Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Smart Effect Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Smart Effect Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 195 ocen.

Smart Effect Sp. z o. o.