Milk Hydrosan

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 20 ocen.

Milk Hydrosan
2 20 6 1

Opinie o Milk Hydrosan

Administrator

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Milk Hydrosan? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

Andrzej

W tej firmie męczyło mnie zawsze to że szef Cię nie szanuje i ma Cię gdzieś mimo że się starasz i przynosisz dobre wyniki. Dla młodych mogę tylko powiedzieć. Trzymajcie się z daleka.

Tomek

Moja praca dla tej firmy to całkowity błąd. Główny szef to bezwzględny tyran nie liczący się z ludźmi. Inżynier w tej firmie jest nikim i nie może nic mówić bo inaczej straci wynagrodzenie. Jeżeli ktoś to czyta to napiszę abyście poszukali sobie pracy w innej firmie a jest ich dużo na rynku. Ja tak zrobiłem i póki co jestem zadowolony.

tomcio

Czytam zamieszczone tu opinie i muszę powiedzieć , że ciekawa lektura. Z wyżej tu napisanych opinii , w zasadzie tylko nie można się z godzić co do wypłat. Bo były na czas. Na pozostałe opinie mogę powiedzieć, że się zgadzają w pełnym znaczeniu. jest dosłownie tak jak tu inni rozmówcy napisali. pracowałem tam dłuższy okres . I dokładnie tak jest jak piszecie. Tylko został jeszcze pominięty pan M. Panoszący się i wcinający się we wszystkie prace . wszystko musi być tak jemu się w rudej głowie ubzdura. nie ważne czy jest wszystko jak najlepiej. Nie ważne ,że ktoś inny pojechał na rozruch i po swojemu robi. On przyjeżdża i się wcina do wszystkiego. Stąd ma nazwę MICHAŁ MILK. Atmosfera w firmie ,czy w biurze , czy na warsztacie tragiczna. szczególnie żal tych pracowników co tam jeszcze kilku zostało. Są niedoceniani, ucinają im godziny pensje. Mają NALOTY na robocie , kamery za byle co potrącane pensje. Jest odgórny przykaz od szefa szefów żeby w delegacji wynajmować im najgorsze i najtańsze nory. Ale za to im taniej im znaleźliśmy, to my mogliśmy w o wiele lepszych spać ze śniadaniem . kierownicy mają zakaz spoufalania się, rozmawiania z pracownikami itp... Trochę się dziwie, że jeszcze tam siedzą .Większość już odeszła. Zostało tam chyba ze trzech ludzi. Znających się na robocie i na spawaniu . A pozostali to emeryci z łapanki. Przed aplikacją radzę się dobrze zastanowić , bo to może być błąd życia. Pozdrawiam. BYŁY PRACOWNIK

Zostaw opinię o Milk Hydrosan - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milk Hydrosan