Milk Hydrosan

Milk Hydrosan

Opinie o Milk Hydrosan

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Milk Hydrosan? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

Andrzej

W tej firmie męczyło mnie zawsze to że szef Cię nie szanuje i ma Cię gdzieś mimo że się starasz i przynosisz dobre wyniki. Dla młodych mogę tylko powiedzieć. Trzymajcie się z daleka.

Tomek

Moja praca dla tej firmy to całkowity błąd. Główny szef to bezwzględny tyran nie liczący się z ludźmi. Inżynier w tej firmie jest nikim i nie może nic mówić bo inaczej straci wynagrodzenie. Jeżeli ktoś to czyta to napiszę abyście poszukali sobie pracy w innej firmie a jest ich dużo na rynku. Ja tak zrobiłem i póki co jestem zadowolony.

tomcio

Czytam zamieszczone tu opinie i muszę powiedzieć , że ciekawa lektura. Z wyżej tu napisanych opinii , w zasadzie tylko nie można się z godzić co do wypłat. Bo były na czas. Na pozostałe opinie mogę powiedzieć, że się zgadzają w pełnym znaczeniu. jest dosłownie tak jak tu inni rozmówcy napisali. pracowałem tam dłuższy okres . I dokładnie tak jest jak piszecie. Tylko został jeszcze pominięty pan M. Panoszący się i wcinający się we wszystkie prace . wszystko musi być tak jemu się w rudej głowie ubzdura. nie ważne czy jest wszystko jak najlepiej. Nie ważne ,że ktoś inny pojechał na rozruch i po swojemu robi. On przyjeżdża i się wcina do wszystkiego. Stąd ma nazwę MICHAŁ MILK. Atmosfera w firmie ,czy w biurze , czy na warsztacie tragiczna. szczególnie żal tych pracowników co tam jeszcze kilku zostało. Są niedoceniani, ucinają im godziny pensje. Mają NALOTY na robocie , kamery za byle co potrącane pensje. Jest odgórny przykaz od szefa szefów żeby w delegacji wynajmować im najgorsze i najtańsze nory. Ale za to im taniej im znaleźliśmy, to my mogliśmy w o wiele lepszych spać ze śniadaniem . kierownicy mają zakaz spoufalania się, rozmawiania z pracownikami itp... Trochę się dziwie, że jeszcze tam siedzą .Większość już odeszła. Zostało tam chyba ze trzech ludzi. Znających się na robocie i na spawaniu . A pozostali to emeryci z łapanki. Przed aplikacją radzę się dobrze zastanowić , bo to może być błąd życia. Pozdrawiam. BYŁY PRACOWNIK

xyz
@tomcio 24.09.2017 18:12

witam , tak przypadkowo trafiłem tu na opinie o tej firmie i tak czytam i dochodzę do wniosku że ta praca w tej firmie to wygląda jak w jakimś (usunięte przez administratora) totalna porażka ja to bym się zaraz zwolnił no i tak przy okazji coś tu "tomcio" pisze że mus się jakiś pan M "wcina " ja prowadziłem prace w kilku miejscach i muszę panu tomciowi napisać że praca przy realizacji jakiś projektów to nie gotowanie rosołu na niedzielę że sobie robi jak mu się podoba po to są wibierani ludzie na stanowiska kierownicze żeby pilnować że by robota była realizowana zgodnie ze sztuką a jak się komu podoba za to ma płacone kierownik , majster czy brygadzista i " robol " ma wykonywać polecenia bo za to dostaje pieniądze inna sprawa że w polskich firmach na wymienione przeze mnie stanowiska powyżej przeważnie zatrudniani(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Milk Hydrosan - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milk Hydrosan