Opinie o Stowarzyszenie Rajska Szkoła

Potrzebuję się dowiedzieć czy w Stowarzyszeniu można pracować na innym stanowisku niż nauczyciel. Myślę o pracownikach administracyjnych. Trudno mi było odszukać ofertę, a po adresie widzę, że do Tuchowskiej byłoby mi blisko. Gdzie są dodawane ewentualne oferty?

Renata Nowy wpis

Dzień dobry, Moje dziecko od roku chodzi do Rajskiej Szkoły i najlepszą opinią jest jej pytanie "Mamo dlaczego tak późno mnie tu przepisałaś" :-) .Oczywiście wszędzie śa różnego rodzaju problemy, ale śa one na bieżąco wyjaśniane rozwiązywane, tzw akcja-reakcja :-) Mam porównanie z inną szkołą i nie zgodzę się że poziom jest niski . We wrześniu moje dziecko było daleko w tyle z angielskim , pani stanowcza wymagająca, dużo pracy włożonej w naukę ,ale efekty są już po pierwszym roku. Pierwszy raz spotkałam się z tak niesamowitym zaangażowaniem nauczycieli\(chociaż w poprzedniej szkole część też była mocno zaangażowana ale niestety mniejszość ) . Wspaniała jest ta innowacyjność w szkole , projekty i wiele innych rzeczy w które dzieci mogą i chcą się zaangażować . Nauczycielom i Dyrekcji po prostu się chce ,to ludzie energiczni ,uśmiechnięci ,. Lekcje na FB i online świetne , ojj dużo bym tu mogła pisać pozytywów :-). Pozdrawiam i życzę udanych wakacji Mama uczennicy Rajskiej Społeczności :-)

zaneta Nowy wpis

Pracowałam na zastępstwie tylko rok w edukacji wczesnoszkolnej kilka lat temu, kiedy był inny skład Dyrekcji. Nie wiem jak jest teraz, słyszę dobre opinie,ale wtedy było dobrze. Miła atmosfera, w klasie mniej niż 20 uczniów, sale przestronne, więc komfort pracy był.

Co wchodzi w socjal Stowarzyszenie Rajska Szkoła?

Nie ma pakietu socjalnego. Każdy dostaje inne wynagrodzenie, zależne od sympatii dyrekcji.

Dyrekcja Nowy wpis
@pracownik

Nie prowadzimy dyskusji z Anonimami. Jest to nasza ostatnia forma wypowiedzi do osób, które się nie podpisują imieniem i nazwiskiem - Pracowniku. Wykształcenie (kursy, ilość przedmiotów), zaangażowanie w pracę jest istotną częścią wynagrodzenia, które w każdym wypadku przekracza stawki ministerialne (o sympatii nic nie wiemy). Pakiet socjalny w PZU (medyczny, dla chętnych), dofinansowanie posiłków (od 1 lutego), nagrody, etc. Pozdrawiamy. Siłę Rajskiej Szkoły budujemy na zespole i jego sile! Szanując Pracowników. Oczywiście są sytuacje, w których kilka lat temu (o czym jest informacja poniżej) dokonaliśmy zmian, celem poprawy jakości, pozytywnych zmian u nas. Co do szatni (informacja) poniżej to fakt, jest tłoczno, tylko podczas 1 przerwy, ale to zjawisko całkiem normalne - nawet w dużych szkołach. Budujemy i zmieniamy się jednak każdego dnia. Wkrótce powstanie również mini sala gimmastyczna, zaplecze socjalne, dzieje się. Szafki dla Klas 0 są już zamówione. Dziękujemy za tą opinię. - komentarze anonimowe będą usuwane na bieżąco. Również dzisiaj. - skoro nie ma ogłoszeń o pracę to znaczy, że nie mamy wolnych etatów.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Stowarzyszenie Rajska Szkoła się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Marzena

Dzień dobry, czy stowarzyszenie oferuje świadczenia pozapłacowe dla pracowników?

@Marzena

Witamy serdecznie, Stowarzyszenie Rajska Szkoła nie jest stroną umów o pracę. Stowarzyszenie jest jedynie organem prowadzącym, kontrolującym, nadzorującym. Stronami umów są: Szkoła Podstawowa Rajska Szkoła, Gimnazjum Rajska Szkoła oraz Publiczne Rajskie Przedszkole. Wyżej wymienione jednostki stosują świadczenia pozapłacowe, ale informacje takie są dostępne tylko i wyłącznie dla Stron umów o pracę. Zawarte są m.in. w Wewnętrznych Regulaminach Wynagradzania, Pracy. Pozdrawiamy

@Marzena

Zdecydowanie nie. Istnieje jedynie goła pensja.

Dorota

Współpracuję z Rajskim Przedszkolem już od ponad roku a że szkołą kolejny miesiąc jestem bardzo zadowolona,faktury opłacone w terminie. Współpraca układa się doskonale. Mam porownanie z innymi placówkami w KRK (również prywatne szkoly) oceniam Rajską Szkołę i Przedszkole bardzo wysoko i polecam:)

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

Jakub
@Tomek

Też mnie interesuje ten temat, ale nie znalazłem żadnej aktualnej oferty pracy w Stowarzyszenie Rajska Szkoła. Najlepiej by było, gdyby ktoś z pracowników się wypowiedział i wspomniał też właśnie o systemie pracy i zarobkach. Mogę o to prosić?

Fajny

Szkoła jest ogólnie mała jest dużo uczniów.Nauczyciele w większości są fajni. Po piątej godzinie lekcyjnej nie ma miejsca w szatni, poniewaz szkola liczy ponad 270 uczniow. I wszystkie lekcję odbywają się rano. Dziękuję Pozdrawiam

Zabawa
@Fajny

Dziwne,że opinia nie jest usunięta skoro nie dotyczy relacji pracownik pracodawca.Natomiast wszystkie inne opinie negatywne są szybko usuwane przez szkołę.Rodzice przekonają się szybko ,że poziom szkoły weryfikuje się niestety póżniej,kiedy dzieciaki idą do szkoły licealnej lub zawodowej. Braki wychodzą u wszystkich. Trzeba sobie prywatnie poza szkołą zorganizować sporo korków,aby podnieść poziom nauczania. Niestety po Rajskiej Szkole nie czeka dzieciaki rajskie życie.Smutne

Nik

(usunięte przez administratora) Gratuluję odwagi cywilnej. Brawo.

Dyrekcja
@Nik

Mówimy o odwadze cywilnej... Podpisujmy się proszę zatem pod komentarzami. Często nie mającymi nic wspólnego z naszą pracą, działalnością. Pozdrawiamy.

Jolka

Co kilka lat następuje niemal zupełną wymiana kadry, co dla dzieci nie jest dobre. Jakość kształcenia pozostawia wiele do życzenia. Najważniejsze, żeby się dobrze bawić i mieć co wrzucać na Facebook. Co więcej, pracownik nie jest tu szanowany ani doceniany. Jeśli nie jest na każde zawołanie dyrekcji, pozbywają się go, często niezgodnie z prawem.

Dyrekcja
@Jolka

Kadra zmieniła się mocno dokładnie 3 lata temu, podobnie jak cała wizja i sposób pracy szkoły. Był to jedyny raz. Kadra Szkoły i Przedszkoli zmienia się bardzo rzadko, praktycznie jedyną kwestią kiedy dochodzi do zmiany (zastępstwa) są kwestie kiedy Panie zakładają rodzinę. Ocena jest więc mocno niesprawiedliwa, powiedzielibyśmy fałszywa. Facebook jest 1/10 tego, co dzieje się w szkole pod względem edukacyjnym, projektowym, sportowym, etc. Zgadzamy się z tym, iż zależy nam na tym, aby opinia publiczna widziała co i jak robimy. Wyniki, konkursy, etc pokazują jednak jak bardzo się Pani myli. Stawianie się na zawołanie Dyrekcji - nie skomentujemy. Jedno jest jednak pewne tworzymy zgrany Zespół, który od 3 lat funkcjonuje dobrze, powiększa się. Nie chcąc wchodzić w szczegóły, gdyż domyślamy się autorstwa (autora) tej opinii / pozdrawiamy serdecznie.

Stowarzyszenie Rajska Szkoła

Dziękujemy za opinię. Naszym zdaniem Rajska Szkoła: Dyrekcja wraz z Organem Prowadzącym Szkołę, realizuje wieloletnią wizję szkoły. Wizja oparta na wysokim poziomie nauczania, bardzo dobrej nauce językow obcych, innowacyjności, atmosferze obroni się sama. Dobro Dzieci jest dla nas priorytetem. Na pokaz nie robimy nic, jesteśmy jednak z pewnością placówką łącząca nowoczesność i tradycję nauki. Co do remontów to wszystkie prace wykonywane są na bieżąco, w miarę naszych możliwości, a jeśli rozłożone w czasie to tylko w taki sposob, aby podnosić jakość miejsca (naszych budynków), ale przede wszystkim przy zachowaniu pełnej płynności i szacunku dla naszych możliwości finansowych. Szkoda i zarazem dziwne jest to, ze takie opinie ukazują się teraz, kiedy szkoła zaczęła osiągać sukcesy edukacyjne, itp. Najwyraźniej komuś zaczyna to przeszkadzać. Serdecznie pozdrawiamy.

Rumcajs

Dziwne,że wszystkie negatywne opinie o szkole zostały usunięte. A jak wynika z rozliczeń były bardzo pomocne w ocenie szkoły.

@Rumcajs

Ponieważ nie dotyczyły relacji pracownik - pracodawca. Były opiniami personalnymi.

Tak, Zapraszamy do kontaktu z Dyrekcją Szkoły :)

Filip

Zastanawiam się dlaczego nikt z nauczycieli nie wypowie się o pracy w szkole?

Martyna

Słyszałam o stowarzyszeniu bardzo dobre opinie!!

@Martyna

Dziękujemy - cieszy nas ten fakt. Staramy się wypełniać naszą misję edukacyjną w najlepszy możliwy sposób, sposoby. Przykładamy się do naszej pracy i wykonujemy ją z pasją. I nie są to puste słowa. Pozdrawiamy. /dziwi nas natomiast ta dyskusja o szkole na portalu związanym z pracą, a nie edukacją oraz to, że kiedy szkoła nie rozwijała się tak jak w tej chwili nie mówiło się nic, nikomu brak długofalowej wizji nie przeszkadzał. Teraz - nagle, gdy odnosimy sukcesy edukacyjne (nasi Uczniowie), rekrutacja stoi na wysokim poziomie, szkoła pięknieje w oczach (na miarę naszych możliwości), jest bezpieczna, tworzymy unikatowe projekty to zaczynamy przeszkadzać (czytamy o sobie różne dziwne rzeczy)... Dziękujemy zatem za wszystkie ciepłe słowa, a konstruktywną krytykę będziemy analizować.

Anita

Czy szkoła potrzebuje od nowego roku szkolnego pracowników?

Kuba

Współpracuje z Rajską Szkołą od ponad roku, do tej pory opłacili wszystkie faktury (8), być może ktoś napisał negatywny komentarz, ponieważ jest niesolidnym wykonawcą/klientem, lub konkurencja... Na pewno nie pomoże obsmarowanie w komentarzach. Trzeba rozmawiać i solidnie wykonywać swoją pracę.

7 Trade House

Widać że zdania są podzielone :) My współpracujemy z Panem Marcinem już od dłuższego czasu, i jesteśmy bardzo zadowoleni. Płatności są na bieżąco uregulowane i nigdy nie było żadnego problemu w tej kwestii ! Serdecznie polecamy !

Logarte - Roman Tracz

OPINIA BARDZO POZYTYWNA! Zupełnie nie zgadzamy się z powyższą opinią. Ze Stowrzyszeniem, Szkołą i Przedszkolem - współpracujemy od conajmniej dwóch lat. Zrealizowaliśmy wspolnie bardzo dużą ilość zleceń. Współpracowaliśmy na różnych płaszczyznach - od drobiazgów po bardzo skomplikowane i duże realizacje - Pan Marcin to bardzo rzeczowy i konkretny człowiek i absolutnie nie ma mowy o jakichkolwiek zaległościach ze strony placówek  którymi zarządza. Nasze doświadczenia ze współpracy są bardzo pozytywne i uważamy powyższą (tak na marginesie - anonimową) opinię za bardzo niesłuszną i krzywdzącą.

Maxim Dominik Korpała

Od kilku lat współpracujemy z Rajską Szkołą, wszystkie faktury mamy opłacone. Zaległości nie ma - opinia jak najbardziej pozytywna. Działamy dalej

Ireneusz Klimas

Opinia jak najbardziej pozytywna! W dniu dzisiejszym(wtorek 12.06.2018) dzwoniono do mnie z Rajskiej Szkoły. Powód dosyć nietypowy, a mianowicie padło pytanie czy nie przeoczyli płatności dla mojej firmy. Z ciekawosci zapytałem skąd taki telefon, bo zazwyczaj to firmy upominają się o spóźnione płatności za FV. Dowiedziałem się, że ktoś anonimowy podał informację szkalującą szkołę i Pana Marcina Szewczyka, a szkoła szuka firmy, której być może przypadkiem nie zapłacili jakiejś faktury... Uważam, że osoba, która umieściła taki wpis postąpiła wyjątkowo nieuczciwe pisząc takie rzeczy bez podania tożsamości. Od wielu wielu lat(ok 9-10) współpracujemy z Rajską Szkołą, faktycznie zdarzyły się przez tyle lat jakieś opóźnienia w płatnościach, ale zawsze były regulowane bez problemów wraz z ewentualnymi odsetkami. Pan dyrektor Marcin Szewczyk wkłada całe serce w rozwój szkoły, co zresztą widać na każdym kroku w tej pięknie położonej i dynamicznie rozwijającej się szkole. Irek Klimas Rabakom I. Klimas Sp.j.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Rajska Szkoła - Kraków