Opinie o SILESIA TEAM w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SILESIA TEAM. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SILESIA TEAM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILESIA TEAM w Opole

mlody

Niepoważna firma. NIE POLECAM współpracy

Szopen

Zenada. Stawka beznadziejna. Nie polecam nikomu. Najgorsze biuro z jakim mialem doczynienia.

(usunięte przez administratora)nie polecam!

Wisniewski

Praca jest stala jak sie jest dobrym pracownikiem, ogolnie pieniadze i wyplaty na czas z zaliczkami niema problemu. Polecam firme

Elektryk

Wstępna rozmowa telefoniczna, zaproszenie na rozmowę w biurze w Opolu. Oferta była bardzo atrakcyjna więc podpisałem umowę.

Wiele pytań na podstawie których określili moje umiejętności.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Miron

Ty rudi nie masz nic do gadania bo wielce się podlizujesz i nic nie robisz tylko obgadujesz kto jak robił A Ty sam pijesz na boku i nic nie robisz

Benek

@Lysy A ja nie wierzę, że dobra firma zwolniła pracownika bez powodu!!

Miron

To wolę otworzyć własną firmę niż pracować dla : mb service

Łukasz

Współpracowałem z firmą MB Service podczas pracy zagranicznej i zawsze wszystko było na wysokim poziomie począwszy od pierwszej rozmowy na temat pracy do samego zatrudnienia i zakwaterowania. Jeżeli szukacie agencji, która zadba o Was od przysłowiego a do z to MB Service mogę Wam naprawdę polecić.

Daniel

firma dziadostwo nie polecam kasa marna

Yeziek
@Daniel

Daniel w Polsce żeby zarobić 6000 zł trzeba otworzyć własną działalność albo dawać (usunięte przez administratora) bo wykształcenia i doświadczenia to nie posiadasz. Ale mimo to życzę powodzenia

Józek

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Samochód służbowy, mieszkanie 10 km od budowy, kasa terminowo.

Korzystałem z usług firmy MB Service i jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi w tej firmie., przede wszystkim kiepsko u mnie było z językiem, więc kluczowy był dla mnie kontakt z agencją, która załatwiła wszystkie rzeczy za mnie. Praca w porządku zawsze dostawałem wynagrodzenie w terminie.

Heinz

Polecam osobom, które nie boja się pracy. Sam nie znam języka niemieckiego, dlatego dobrze ze firma wszystko ogarnia, mieszkanie, auto, meldunek. Jak narazie pracuje 4 miesiąc i nie narzekam.

Waldek

Jestem pracownikiem od dwóch lat. Jestem co dwa tygodnie w domu, co do zjazdów można sie dogadać. Wypłatę dostaje w terminie. Na początku poprosiłeś o zaliczkę i nie było z nią problemu. Auto służbowe, wiadomo nie jest to c klasa, ale sprawne, wygodne i z klima. Na budowie dużo się od nas wymaga, ale jeszcze nie spotkałem firmy w której płacili za leżenie na workach. Mam wrażenie, a nawet jestem pewny, ze niektóre opinie piszą osoby,(usunięte przez administratora) Kilku takich tez niestety spotkałem.

@Waldek

Tzn...jakich spotkałeś ????

Krzysztof

Wyjechalem do pracy w Niemczech 3 miesiące temu. Do tej pory wszystko jest w porządku. Pieniążki na czas wpływają na konto, razem z chłopakami dostaliśmy fajne auto służbowe, mieszkanie tez załatwili. Nie można narzekać.

Łysy
@Krzysztof

auto?ten 15-letni szrot?które powinno być dawno zezłomowane?z którym jest więcej problemów jak pożytku ta mieszkacie w 10 jak małpy w klatkach w tych waszych ruderach wszystko darmowe hahahah a gdzie dieta która przysługuje każdemu pracownikowi?zabieraja wam ja zeby oplacic te nory i szroty zebyście mogli na nich zapi3... gdzie wymagana placa minimalna za wykwalifikowanego fachowca a nie zatrudniacie wszystkich jako pomocnikow?poczekaj az zachorujesz badz ulegniesz jakiemus wypadkowi w pracy wtedy pozbeda sie ciebie szybciej niz ci sie wydaje .Nie polecam

Krzysztof
@Łysy

Jeżdżę passatem b6 z 2015 roku. Na chorobowym byłem dwa tygodnie i bez problemu wypłacili. Z tym, ze jestem normalnym pracownikiem, bez problemu alkoholowego.

Nielot
@Krzysztof

Jak już kłamiesz to przynajmniej zobaczył byś w jakich latach produkowany byl model b6 jezdzisz starym rozlatującym sie rzęchem nie byleś na żadnym chorobowym bo jesteś na umowie próbnej i wrobel dawno by cie odlapił bajki to mozesz opowiadac dzieciom na dobranoc Mein Personal teraz szukaj jeleni pod inna nazwa bo wszyscy juz znaja ta pozal sie boze firme

Krzychu
@Nielot

Wiesz czym są przecinki i kropki? Potrafimy czytać?

pracownik MBServid

(usunięte przez administratora).Czy nasze Państwo Polskie nic z tym biurem nie zrobi .(usunięte przez administratora)

@pracownik MBServid

A tobie co zrobili ???

Nielot
@pracownik MBServid

Jedz do Łubnian to zobaczysz

Leszek

Bardzo dobrze pracuje mi się w firmie. Pracuje jako malarz. Kasa jest w terminie. Mieszkanie skromne, ale w porządku. Samochód dostaliśmy na trzech. Mogę powiedzieć, ze jeśli ktoś ma chęci do pracy to jak najbardziej może wyjechać za granice z ta firma. Wiadomo, jak wszędzie trzeba pracować.

Janek

Pracuje od pol roku, wypłaty na czas, kontakt z biurem w porządku. Jeździmy samochodem służbowym, mieszkanie okej. Polecam.

Pracuje od 5 lat. Nigdy z niczym nie miałem problemu. Polecam

Przemek
@Adam

Nie liż du.y im i nie kłam

@Adam

Właśnie Przemek ma racje i się z nim zgadzam

Kowalski
@Miron

Szanowny Panie (usunięte przez administratora) - jak się pan przedstawił w jednej z opinii, widzę że ma pan bardzo nudne życie wnioskując po pana aktywności w sieci. Mysle ze zdrowo mysląca osoba nie brałaby pod uwagę pana opinii, jak widać bardzo skrajne i każdy problem nagle dotyczy tutaj również pana. Myśle ze to cos z panem jest nie tak, skoro nie potrafi pan sie zajac wlasnym zyciem i praca (jesli wogole takowa pan ma) Sam osobiscie przez pana grubo sie zastanowilem zanim poszedlem pracowac do MB, ale na szczescie sprobowalem i jestem zadowolony, wiadomo ze to nie jest praca na stale, ze pojdzie sie kiedys za wiekszymi pieniedzmi, ale nie mam co narzekać, wypłaty mam na czas, jak mam jakiś problem to staram sie go rozwiązać jak człowiek i też tak mnie traktują. Opisuje pan tutaj tylko swoja wersje, ale mysle ze firma ma rowniez swoja i to jeszcze ciekawsza. Polecam robote ludziom ktorym sie chce pracować ! obiboki i alkoholiki niech siedzą w Polsce i użalaja sie na życie.

Weź niepierdziel

Żałosny jesteś

otto
@Kowalski

Jak się komuś nie podoba droga wolna.

@otto

Do kogo te pytanie ????

Kowalski
@Miron

poziom twojej wypowiedzi już świadczy o tym kim jesteś. Żal mi ludzi którzy kierują się Twoimi opiniami. Firma powinna skierować sprawę do sądu za oczernianie, ale niestety w internecie każdy jest bezkarny.

@Kowalski

Bardzo śmieszne , każdy daje takie opinie na jaką sobie firma zasłużyła

Krystian

Pracuje od roku. Wypłaty na czas, samochód służbowy i na co tu narzekać? JA jestem zadowolony

Electric

Jako wieloletni pracownik skwituje te wszystkie opinie tak : Wyplaty płacą szału nie ma każdy się godzi na swoją stawkę lub rezygnuje . Warunki mieszkaniowe są nie raz ciężkie Offenbach.magstadt.koln.frankfurt kto był ten wie Ale no jak by nie było firm je zapewnia Urlopy.świeta.chorobowe.swiadczenia zeitkonto są Ale nie raz trzeba się I swoje upominać. Generalnie firmę polecam ludziom którzy umieją o swoje zawalczyć I się upomnieć. I Przede wszystkim osobą że znajomością języka I fachu który się podejmuje .wtedy powinno być troszkę lżej A i firma bardziej szanuje takiego pracownika

Dk
@Electric

Jeżeli znasz niemiecki i ogarniasz robotę. To trafiłeś najgorzej jak mogłeś. Szkoda waszego czasu na tą firmę. A jeżeli się zwalniasz to musisz to zrobić bardzo dyplomatycznie bo zabiorą Ci całą wypłatę.

Lacky
@Dk

Racja...zgubia papierek z wypowiedzenie m i potraca że zostawiłeś stanowisko pracy z dnia na dzień...oszustwo

@Lacky

Jak widać - masz bardzo podobne doświadczenia z MB Service, co użytkownicy powyżej. Może spróbowałbyś, skoro byłeś ich pracownikiem, napisać coś o ogólnych warunkach pracy, na jakie mogłeś tam liczyć? Chętnie dowiemy się na przykład, czy mieliście tam dostęp do bezpłatnej opieki medycznej. Bardzo Cię zachęcam do dalszej dyskusji.

Żona
@Dk

Jak zachorujesz to dostaniesz wypowiedzenie ,a o wypłacie zapomnij

Jaro
@Żona

to niestety prawda...

@Electric

Panie nie broń Pan tej fałszywej firmy każdy ma prawo dawać swoją opinię o tej lewej firmie...

@Marta

Przestańcie królować ludzi na wypłatach i pracy w Niemczech bo jesteście jednym wielkim dnem

Rudi
@Miron

Wez sie chlopie za robote, bo kojarze cie z budowy leniu

@Rudi

Ja mam pracę i ciekawe niby skąd ???

@Rudi

Ciekawe skąd mnie niby kojarzysz ???

@Rudi

A opinie to każdy może dawać a pan niech mi nie pyskuje

@Rudi

A Ty jesteś chłopem małorolnym i leniwcem

@Rudi

A przepraszam bardzo ale ja sobie chłopie nie przypominam żebyśmy przechodzili na ty ????

On
@Electric

Ogólnie powiem tak o tym cyrku jeżeli jesteś bezdomnym alkoholikiem bez perspektyw do szycia to jesteś najlepszym kandydatem do tej pracy biorą mech i błoto do roboty a noclegi jak im się uda a szef nie odbiera bo ma cię w 4literach i

@Marta

Bardzo ciekawe ale nawet nie odpisujecie na email ani nic nie robicie żeby zachęcić klienta do pracy. w waszej agencji pracy :(

@Marta

Mi wcale nie dali wypłaty ani umowy

@Rudi

Weź (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o SILESIA TEAM - Opole

• Jak się pracuje w SILESIA TEAM?

Zobacz opinie na temat firmy SILESIA TEAM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILESIA TEAM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILESIA TEAM?

Kandydaci do pracy w SILESIA TEAM napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILESIA TEAM
2.6/5 Na podstawie 230 ocen.

SILESIA TEAM