Opinie o Szmizjerka Sp. z o.o. w Warszawa

„Szmizjerka” to sieć sklepów z odzieżą używaną oraz innymi artykułami używanymi. W naszej ofercie regularnie pojawiają się również artykuły nowe. Pierwsze sklepy sieci powstały w 2008 roku. Aktualnie na obszarze centralnej, północno-wschodniej i południowej Polski funkcjonuje ponad 60 sklepów.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szmizjerka Sp. z o.o. w Warszawa

Daria

Gdzie aktualnie są wolne miejsca w Warszawie?

@Daria

Na chwilę obecną mamy pełną obsadę pracowników. Jednocześnie jesteśmy otwarci na pozyskiwanie nowych aplikacji kandydatów chcących rozwijać się w Naszej Firmie. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail naszapoczta2022@wp.pl lub Szmizjerkowego fanpage'a - http://www.facebook.com/sklepyszmizjerka Nasi rekruterzy, po analizie aplikacji, kontaktują się z wybranymi kandydatami i przekazują informacje w zakresie proponowanego spotkania. Pozdrawiamy Zespół Szmizjerka

Katrina

Pracowałam w Warszawie i bardzo dobrze wspinam ten czas.... atmosfera super każdy pomocny a kierowniczka zawsze potrafiła wytłumaczyć na spokojnie. Obecnie studiuje ale planuje jeszcze tam wrócić jak tylko będę miała mniej zajęć :)

@Katrina

Dziękujemy za pozytywny komentarz! Powody odejścia bywają różne, jednakże cieszymy się, że myśli Pani o powrocie do Naszej Firmy. Jesteśmy otwarci na przyjęcie takiego pracownika. Pozdrawiamy Zespół Szmizjerka

Biała

Sklep Biala Podlaska bardzo miła obsługa,szczególne podziękowania dla Pani w okularach za pomoc,cierpliwość i uśmiech.Właściwa osoba w tym miejscu.Chętnie będziemy do Pani wracać POZDRAWIAMY

@Biała

Dziękujemy za pozytywny komentarz. :) Pozdrawiamy Zespół Szmizjerka

Od kilku lat pracuje w Naszej firmie. Jak wszędzie czasem jest dobrze czasem trochę gorzej. Każdy po części przecież ma trochę racji. Gdyby naprawdę,było mi aż tak źle,to bym znalazła inna pracę. A nie chce bo tu czuję się bardzo dobrze. Nawet, jeśli kiedyś nie będę tu pracować, to wiem gdzie wrócić po towar dobrej jakości i do miłych,pomocnych sprzedawców :) Pozdrawiam

@pracownik

Dziękujemy za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że tak pozytywnie odbierasz pracę w naszej firmie. Pozdrawiamy Zespół Szmizjerka

Sprzedawca

1.Telefon z zaproszeniem na spotkanie 2.Rozmowa rekrutacyjna. 3. Feadbeack (ok2tyg) - przyjecie do pracy

Co skłodniło cie do aplikowania na dane stanowisko? Ile chcesz zarabiać? Czy jestem dyspozycyjna?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Nowa

Pracuje kilka miesięcy, od stawki 2100 w tym czasie zrobiło się 3000, atmosfera może nie jest idealna, bywa nerwowo jak w każdej pracy, warunki dość ciężkie, ale czego sei spodziewać po sklepie z odzieżą używana, umowa o pracę nadgodziny płatne, jak ktoś po dwóch dniach od przyjścia oczekuje ze zarobi na Ferrari to serdecznie współczuję i polecam znaleźć inna prace.

Katarzyna

Aktualnie firma szuka nowych pracowników?

@Katarzyna

Pani Katarzyno. Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko Specjalista d.s wyceny odzieży, w Siedlcach. / Doradca klienta- Warszawa Zachęcamy również wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszej firmie, do aplikowania CV na adres e-mail : naszapoczta2022@wp.pl . Pozdrawiamy Zespół Szmizjerka

fajne rzeczy można kupić w Szmizjerce w dzień nowego towaru. Polecam

kupuje bo lubię

Miałam przyjemność nie raz być klientką sklepu w Siedlcach i Warszawie . Za każdym razem byłam bardzo zadowolona z obsługi i podejścia personelu. Jeżeli ktoś szuka świetnych ubrań w niskiej cenie to tylko w Szmizjerce .

@kupuje bo lubię

Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupów w Naszych sklepach. :) Pozdrawiamy Zespół Szmizjerka

Obiektywny

Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Firma Szmizjerka?

Owszem! Dajemy możliwość pracy osobom, które nie posiadają doświadczenia :) Pozdrawiamy Zespół Szmizjerka

Łucja
@Pracodawca

Ekstra! Na jakich stanowiskach? :-)

@Łucja

Najczęściej na stanowisku doradcy klienta , sprzedawcy. :)

WITAM. JESTEM PRACOWNIKIEM U MARKA, CZYTAM TE KOMENTARZE I NIE WIERZĘ CO LUDZIE ZA BREDNIE WYPISUJĄ. SZEF JEST WYMAGAJĄCY OWSZEM ALE PŁACI TO WIADOMO ŻE WYMAGA, A PŁACI DOBRZE. I NA CZAS! LUDZIE KTÓRZY WYPISUJĄ ŻEBY OMIJAĆ TĘ FIRMĘ ALBO TU NIGDY NIE PRACOWALI ALBO MAJĄ ZŁYCH INFORMATORÓW. PROSZĘ NAJPIERW SIĘ ZAPOZNAĆ Z PRAWDĄ, A NIE GŁUPOTY I OSZCZERSTWA WYPISYWAĆ.

Firma zatrudnia studentów?

Oczywiście jak najbardziej zatrudniamy studentów! Najczęściej współpracujemy ze studentami w większym wymiarze godzin, niż w formie pracy dorywczej. Pozdrawiamy Zespół Szmizjerka

MM

Firmę oceniam pozytywnie, można się dużo nauczyć i dogadać z ludźmi. Wynagrodzenie też w porządku.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę Szmizjerka Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Zdarza się nam kończyć współpracę, a powody są różne. Każdy pracownik to osobna historia. Jak pewnie zdajesz sobie sprawę nie upubliczniamy szczegółów, obowiązuje nas poufność dot. przekazywania informacji firmowych, a także szacunek do prywatności. Pozdrawiamy Zespół Szmizjerka :)

Czy w Szmizjerka Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób o różnych narodowościach, posiadających pozwolenie na pracę w Polsce, którzy posługują się językiem polskim w stopniu komunikatywnym . Pozdrawiamy Zespół Szmizjerka :)

nick

Rzadko która firma daje informacje zwrotną odnośnie rekrutacji. W moim przypadku była to informacja odmowna, jednak sam fakt poinformowania o wyniku daje mi możliwość wystawienia oceny pozytywnej firmie szmizjerka.

@nick

Dziękujemy za pozytywną ocenę. :) Przykro nam, że tym razem Ci się nie powiodło i życzymy Ci powodzenia w kolejnych naborach. Pozdrawiamy Zespół Szmizjerka

Urszula
@nick

A na jakie stanowisko rekrutowalas? Widzę ze szukają doradcy klienta właśnie :) pamiętasz może czy firma zadawała jakieś konkretne pytania?

@Urszula

@Urszula Pani prowadząca rozmowa była bardzo profesjonalna, ale też bardzo miła. Starała się, by atmosfera nie była stresująca. Głównie mówiła o firmie, o tym czym się zajmują i na czym polega praca na ww. stanowisku. Dalsze pytania dotyczyły mojej obecnej pracy i czemu chcę ją zmienić. " Ile chcesz zarabiac, jak myslisz czym sie bedziesz zajmowac, dlaczego chcesz dostać ta prace? ,"

@Urszula

na stanowisko sprzedawcy

Kupującą.

Nowa starsza Pani sprzedawczyni to jakieś nieporozumienie. Niemiła, opryskliwa, raz zawołałam ją bo nie było nikogo przy kasie a chciałam zapłacić i dostałam odpowiedź że chyba widać że jest teraz zajęta i przyjdzie jak skończy. Szkoda... Kiedyś pracowały tam zawsze miłe, uśmiechnięte dziewczyny. Pewnie zrezygnowały z pracy bo nie wytrzymały z tą nową Panią

Weronika
@Kupującą.

No to mogło wyglądać dość nieprzyjemnie. :( Ale w sumie to co takiego robiła, że była tak bardzo zajęta?

@Kupującą.

w którym sklepie?

@Weronika

Wybierała puste wieszaki z drążków, poprawiała ubrania na wieszakach i przewieszała je z miejsca na miejsce. Długo jej się przyglądałam stojąc przy kasie. Nke była to praca niecierpiąca zwłoki. Wyglądało to bardziej na syndrom natręctw.

OUT

Będę wspominać bardzo dobrze. W Szmizjerce-sklep pracuje się dobrze, oczywiście są czasem trudne momenty i presją czasu ale nie zostaje się z tym samym. Ludzie i atmosfera to największy plus pracy. Zmieniłem pracę bo zmieniam kierunek

@OUT

Cześć, dziękujemy, że tworzyłeś nasz zespół. Cieszymy się, że chcesz się dalej rozwijać :) Życzymy powodzenia! Pozdrawiamy, Zespół Szmizjerka

Berserek

Czytajac opinie wszystkich moge stwierdzic ze kazdy ma racje w zaleznosci od tego co robil w tej firmie. Zawsze mialem i do tej pory mam takie zdanie jesli chcesz pracowac i zarabiac to preacuj a nie gadaj glupot. odnosnie pracownikow to czy atmosfera bedzie ok jest jedynie zalezna od siebie samego jesli jestes czlowiekiem komunikatywnym pracowitym to zawsze bedzie dobra atmosfera miedzy wspolpracownikami. kazdy zwala wine na innych pracownikow a nie widzi winy w sobie. Polecam prace w Szmizjerce w Siedlcach ale jedynie dla osob ktore maja powazne podejscie do pracy a nie chca isc posiedziec i nic nie robic. Moi drodzy to jest ciezka praca ale zarobic da sie tylko o co chodzi : TRZEBA PRACOWAC. Pozdrawiam wszystkich pracownikow ...

@Berserek

Dziękujemy za twój komentarz :) Pozdrawiamy Zespół Szmizjerka

kinia

Cześć! Byłam pracownikiem jednego ze sklepu z Szmizjerce. Poznałam super osoby z którymi utrzymuje kontakt do dnia dzisiejszego. Sama prace również bardzo dobrze wspominam. Elastyczny grafik, fajna stawka godzinowa i premia -oczywiście dla osób które są zaangażowane w swoją prace i chcą dać coś od siebie. Szeff mily. Z kierowniczka zawsze się dało dogadać i dojść do porozumienia. Polecam wszystkim , szególnie studentom którzy szukają pracy! :)

@kinia

Bardzo dziękujemy za Twój komentarz. Cieszymy się, ze miło wspominasz współpracę z Naszą firmą . Pozdrawiamy Zespół Szmizjerka :)

Zostaw merytoryczną opinię o Szmizjerka Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Szmizjerka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szmizjerka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szmizjerka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 20 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Szmizjerka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Szmizjerka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Szmizjerka Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 242 ocen.

Szmizjerka Sp. z o.o.