Opinie o DekorShop w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DekorShop. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DekorShop o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DekorShop w Gdańsk

ola

Nie wiem czy są aktualnie jakieś ogłoszenia o pracę u nich, ale z własnego doświadczenia wiem, że można spróbować się do nich zgłosić- może akurat się uda :-) Ja jestem związana z nimi od roku i nie mam na co narzekać

T.

Pracuję dla Perfect Construction jako stolarz. Zawsze dostaję wysokie zaliczki, a płatności są realizowane w terminie. Godna polecenia firma.

Natalia

Jestem zadowolona z pracy u was, zwłaszcza dlatego, że jestem traktowana indywidualnie i czuję się doceniona, a do tego zawsze w terminie dostaję wypłatę. Inne firmy powinny się od was uczyć, bo z tym płaceniem projektantom nie jest tak wesoło jak tutaj...

marek

Wykonuję dla P.C. kuchnie, szafy i zabudowy i jestem szczęśliwy, że mogę być częścią ekipy, która robi wszystko by spełnić wszystkie życzenia klienta. Nie ma dla nas rzeczy, których nie da się wykonać, naprawdę czuję się zmotywowany do pracy. Zlecenia od firmy są częste i regularne, a wypłaty dostaję zawsze na czas.

Architekt Wnętrz

Rekrutacja przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Rekruterka pytała się o moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz ze dwa zadania praktyczne do rozwiązania. Chociaż propozycji zatrudnienia nie dostałam, otrzymałam wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji

Tak jak wyżej

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
piotr

Wróciłem pół roku temu z Londynu i szukałem pracy w zawodzie- teraz mam fajną pracę w zgranej ekipie i spoko atmosferze

Perfect Construction to idealna firma dla każdego kreatywnego projektanta. Nic dodać nic ująć! Więc śmiało wysyłajcie swoje zgłoszenia do nich

perun
@Michał

A czy przyjmują do pracy projektantów cały rok czy tylko raz na jakiś czas, gdy publikują ogłoszenie dotyczące szukania specjalistów? Chętnie bym się do nich zgłosił, bo z waszych wpisów tutaj widzę, że warto.

Adrian81

Pracowałem z nimi dwa lata i wszystko było ok więc możecie śmiało do nich aplikować.

trobik

i co ktoś z was się będzie wybierał na rozmowę o pracę do Perfect Construction? Chyba dziś wyślę do nich swoją kandydaturę- ciekawe czy będzie duża konkurencja :-P

Weronika
@trobik

Ja też się wybieram do nich na rozmowę. Masz już jakieś doświadczenie trobik? Pracowałeś dla podobnej firmy? Ja dopiero zaczynam i nie wiem, czy mnie przyjmą jeśli nie mam bogatego portfolio... Jak myślisz?

bartłomiej

Zatrudniają na stałe jak najbardziej także możesz śmiało się do nich zgłosić. Ja jestem zadowolony z pracy dla nich.

Sylwek

Hej wszystkim! Nie wiecie może czy nie będą oni szukali w najbliższym czasie kogoś na stanowisko dekoratora?

koner
@Sylwek

Ja akurat dekoratorem nie jestem, ale chciałbym także dowiedzieć się na jak długo podpisuje się z nimi umowę- jest szansa na roczny kontrakt czy po prostu zatrudniają ludzi do poszczególnych zleceń? Ktoś coś wie?

R.
@Sylwek

(usunięte przez administratora)własnie pojawiło się ogłoszenie- szukają ludzi do projektowania wnętrz http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/projektant-wnetrz-ogl58492099.html

123Loras

Wolałbym przeczytać coś od podwykonawcy, ale w sumie dobre i to- napisz czy wszystko było zrobione na czas no i jak wyglądało to jakościowo

Daniel11

Ja mogę się wypowiedzieć jedynie jako osoba, której ekipa Perfect C. wykańczała mieszkanie, a nie jako pracownik, ale jeśli was to interesuje to dajcie znać.

Thass

a jakie wymagania stawiają swoim potencjalnym pracownikom? Trzeba przygotować się jakoś specjalnie do rozmowy o pracę?

Kamila87

Słuchajcie tak jak wcześniej pisałam- jeśli jesteście solidnymi pracownikami i wywiązujecie się terminowo ze swoich zobowiązań, to nie macie czego się bać. Jeśli ktoś nie przykłada się do swojej pracy, to nic dziwnego, że potem jest niezadowolony z otrzymanej zapłaty i narzeka na firmę w internecie. ..

123Loras

Podłączam się pod wypowiedzi poprzednich osób i czekam na jakieś info od osób, które z nimi pracowały. Czytałem w internecie różne opinie dotyczace Perfect Construction i szukam jakiś szczerych wypowiedzi...

CC

Zamierzam z nimi współpracować i chętnie poznam wasze opinie na ich temat!

darcos

Radek a Ty u nich pracowałeś czy dopiero wydajesz się na rozmowę kwalifikacyjną?

Kamila87

Wybaczcie mi, że tak długo nie odpisywałam, ale miałam dużo na głowie i zapomniałam tutaj zajrzeć. Podczas rozmowy pytano mnie głownie o moje doświadczenie, chcieli sprawdzić, czy jestem kreatywna i otwarta na nawet najbardziej wymagających klientów. Oczywiście był też poruszany temat oczekiwanego wynagrodzenia- taka standardowa rozmowa kwalifikacyjna.

Kamila87

Dostałam propozycję pracy w tej firmie i po przeczytaniu waszych relacji ze współpracy już się nie martwię o to, czy będą uczciwymi pracodawcami. Jestem już po odbyciu rozmowy i myślę, że się zdecyduję na bycie ich podwykonawcą:-)

Dawidos

Miałem przyjemność z nimi współpracować i byłem bardzo zadowolony z danej mi możliwości. Mogłem robić to, co najbardziej lubię i wykazywać się swoją kreatywnością. Jestem na tak!

Zostaw merytoryczną opinię o DekorShop - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DekorShop?

Kandydaci do pracy w DekorShop napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DekorShop
2.6/5 Na podstawie 399 ocen.

DekorShop