Opinie o Perfect Construction

MS

Moim zdaniem współpraca z Perfect Construction jest w porządku. Praca jest w miarę elastyczna, trzeba po prostu robić swoje, jak wszędzie. Istnieją też piony zarządcze przez co obowiązki w firmie są odpowiednio delegowane i każdy pracownik ma swój obszar odpowiedzialności. Ja już pożegnałam się z PC, ponieważ dostałam propozycję od większej marki, bardziej związanej z moją branżą, w innym przypadku bym została. Okres po złożeniu wypowiedzenia też wspominam bardzo dobrze, pracodawca ograniczył wówczas mój zakres bieżących obowiązków do dokończenia zaczętych spraw i standardowych czynności day by day. Jedyny wniosek, jaki mi się nasuwa to ten, że wszystkie negatywne opinie jakie się tutaj pojawiają nie są wyłączną winą pracodawcy. W końcu obie strony obowiązuje umowa. Nie ma co wierzyć plotkom, trzeba sprawdzić na własnej skórze. W PC pracuje zespół świetnych ludzi i atmosfera jest miła, a myślę, że to też wartość dodana dla całego przedsięwzięcia ;). Słowem - polecam pracę w tej firmie, zwłaszcza w marketingu: ciekawe zadania, fajne pomysły, dobra realizacja.

pracodawca

Z przyjemnością informujemy, iż zmieniliśmy siedzibę biura zarządu oraz adres showroomu. Zapraszamy po więcej informacji na podstronie kontakt na naszej oficjalnej stronie WWW.

Alicja

@Jacek widzę, że jesteś zadowolony ze współpracy z Perfect Construction. Mógłbyś powiedzieć co wpływa, że jest ona tak bardzo dobra? Jak firma wyróżnia się na tle innych z branży? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które aktualnie zastanawiają się nad kontaktem z firmą.

Jacek

Bardzo dobra współpraca, dużo zleceń i fachowe podejście!!

Alicja

Zapoznaliście się z wywiadem udzielonym przez Manager Projektu? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,884809,wywiad-katarzyna-kazojc Co Was najbardziej zaciekawiło?

poszła

no wiadomo, że pracownicy firzycznie, własnie tacy zajmujący sie wykonczeniówka zawsze będą potrzebni. Ludzie non stop cos remontuja, zmieniają. Tylko trzeba trafić naprawde na dobrą ekipe, zeby nie popsuli

Jan

Zawsze dostaję same ciekawe zlecenia- idealne miejsce dla każdego projektanta :-)

ola

Nie wiem czy są aktualnie jakieś ogłoszenia o pracę u nich, ale z własnego doświadczenia wiem, że można spróbować się do nich zgłosić- może akurat się uda :-) Ja jestem związana z nimi od roku i nie mam na co narzekać

T.

Pracuję dla Perfect Construction jako stolarz. Zawsze dostaję wysokie zaliczki, a płatności są realizowane w terminie. Godna polecenia firma.

Natalia

Jestem zadowolona z pracy u was, zwłaszcza dlatego, że jestem traktowana indywidualnie i czuję się doceniona, a do tego zawsze w terminie dostaję wypłatę. Inne firmy powinny się od was uczyć, bo z tym płaceniem projektantom nie jest tak wesoło jak tutaj...

Sabina
@Natalia 29.02.2016 14:00

Natalia chciałabym rozpocząć pracę w tej firmie na stanowisku projektanta, bo słyszałam o niej co nieco od znajomych, którzy zlecili im wykończenie mieszkania i byli bardzo zadowoleni. Mam trzyletnie doświadczenie w branży, mam nadzieję, że uda się dostać do ekipy, bo chciałabym tworzyć aranżacje na takim poziomie, jak powstają w Perfect Construction. (oglądałam zdjęcia na ich fb i naprawdę robią wrażenie!)

marek

Wykonuję dla P.C. kuchnie, szafy i zabudowy i jestem szczęśliwy, że mogę być częścią ekipy, która robi wszystko by spełnić wszystkie życzenia klienta. Nie ma dla nas rzeczy, których nie da się wykonać, naprawdę czuję się zmotywowany do pracy. Zlecenia od firmy są częste i regularne, a wypłaty dostaję zawsze na czas.

piotr

Wróciłem pół roku temu z Londynu i szukałem pracy w zawodzie- teraz mam fajną pracę w zgranej ekipie i spoko atmosferze

Michał

Perfect Construction to idealna firma dla każdego kreatywnego projektanta. Nic dodać nic ująć! Więc śmiało wysyłajcie swoje zgłoszenia do nich

perun
@Michał 17.02.2016 16:28

A czy przyjmują do pracy projektantów cały rok czy tylko raz na jakiś czas, gdy publikują ogłoszenie dotyczące szukania specjalistów? Chętnie bym się do nich zgłosił, bo z waszych wpisów tutaj widzę, że warto.

Adrian81

Pracowałem z nimi dwa lata i wszystko było ok więc możecie śmiało do nich aplikować.

trobik

i co ktoś z was się będzie wybierał na rozmowę o pracę do Perfect Construction? Chyba dziś wyślę do nich swoją kandydaturę- ciekawe czy będzie duża konkurencja :-P

Weronika
@trobik 29.01.2016 11:56

Ja też się wybieram do nich na rozmowę. Masz już jakieś doświadczenie trobik? Pracowałeś dla podobnej firmy? Ja dopiero zaczynam i nie wiem, czy mnie przyjmą jeśli nie mam bogatego portfolio... Jak myślisz?

bartłomiej

Zatrudniają na stałe jak najbardziej także możesz śmiało się do nich zgłosić. Ja jestem zadowolony z pracy dla nich.

Sylwek

koner
@Sylwek 09.12.2015 16:21
Hej wszystkim! Nie wiecie może czy nie będą oni szukali w najbliższym czasie kogoś na stanowisko dekoratora?...

Ja akurat dekoratorem nie jestem, ale chciałbym także dowiedzieć się na jak długo podpisuje się z nimi umowę- jest szansa na roczny kontrakt czy po prostu zatrudniają ludzi do poszczególnych zleceń? Ktoś coś wie?

R.
@Sylwek 09.12.2015 16:21

Sylwek własnie pojawiło się ogłoszenie- szukają ludzi do projektowania wnętrz http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/projektant-wnetrz-ogl58492099.html

123Loras

Wolałbym przeczytać coś od podwykonawcy, ale w sumie dobre i to- napisz czy wszystko było zrobione na czas no i jak wyglądało to jakościowo

Daniel11

Ja mogę się wypowiedzieć jedynie jako osoba, której ekipa Perfect C. wykańczała mieszkanie, a nie jako pracownik, ale jeśli was to interesuje to dajcie znać.

Thass

a jakie wymagania stawiają swoim potencjalnym pracownikom? Trzeba przygotować się jakoś specjalnie do rozmowy o pracę?

Kamila87

Słuchajcie tak jak wcześniej pisałam- jeśli jesteście solidnymi pracownikami i wywiązujecie się terminowo ze swoich zobowiązań, to nie macie czego się bać. Jeśli ktoś nie przykłada się do swojej pracy, to nic dziwnego, że potem jest niezadowolony z otrzymanej zapłaty i narzeka na firmę w internecie. ..

123Loras

Podłączam się pod wypowiedzi poprzednich osób i czekam na jakieś info od osób, które z nimi pracowały. Czytałem w internecie różne opinie dotyczace Perfect Construction i szukam jakiś szczerych wypowiedzi...

CC

Zamierzam z nimi współpracować i chętnie poznam wasze opinie na ich temat!

darcos

Radek a Ty u nich pracowałeś czy dopiero wydajesz się na rozmowę kwalifikacyjną?

Kamila87

Wybaczcie mi, że tak długo nie odpisywałam, ale miałam dużo na głowie i zapomniałam tutaj zajrzeć. Podczas rozmowy pytano mnie głownie o moje doświadczenie, chcieli sprawdzić, czy jestem kreatywna i otwarta na nawet najbardziej wymagających klientów. Oczywiście był też poruszany temat oczekiwanego wynagrodzenia- taka standardowa rozmowa kwalifikacyjna.

Kamila87

Dostałam propozycję pracy w tej firmie i po przeczytaniu waszych relacji ze współpracy już się nie martwię o to, czy będą uczciwymi pracodawcami. Jestem już po odbyciu rozmowy i myślę, że się zdecyduję na bycie ich podwykonawcą:-)

Dawidos

Miałem przyjemność z nimi współpracować i byłem bardzo zadowolony z danej mi możliwości. Mogłem robić to, co najbardziej lubię i wykazywać się swoją kreatywnością. Jestem na tak!

pikatchu

Wiecie co, tyle tutaj pytań i nie jasności, ale może nie idźcie na łatwizne, żeby ktoś podał wam wszystko na tacy, wszystkie informacje i odpowiedzi na pytania na temat perfect construction z trójmiasta. Ja powiem wam że oni zajmują się kompleksowym wykończeniem mieszkań to znaczy "pod klucz" a po wiecej informacje serio zajrzyjcie na ich stronę, jest napradwę ładna

gałka pałka

ponawiam w takim razie pytanie poprzednika, a mianowicie jak wygląda realna ścieżka awansu w firmie perfect construction? interesuje mnie w kontekście zatrudnienia przede wszystkim możliwość rozwoju, czy ta firma mi taki zapewni? również interesuje mnie jakie mają wymagania względem nowych pracowników i ile lat doświadczeniz zawdodowego trzeba mieć

pracodawca

Aktualnie poszukujemy: http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/wykonczenie-mieszkan-ogl8367276.html

Perfect Construction

Jeśli ma Pan doświadczenie i zespół (ekipę) zapraszamy do współpracy. Co do "pojawiających" się opinii to są one pisane " w kółko" przez kilka tych samych osób, podszywających się pod "różnych" wykonawców etc z tych samych adresów IP. Niestety internet przyjmie wszystko... i ciężko polemizować z anonimami. :) pozdrawiamy Zespół Perfect Construction

radek

no bez przesady, przeciez praca w Perfect Construction nie należy do jakos bardzo wymagających..na stronie napisali, że Perfect Construction to zespół specjalistów z różnych branż. Mamy wieloletnie doświadczenie nie tylko w budownictwie, ale także i w realizacji dużych oraz mniejszych przedsięwzięć jednorodzinnych.

do Kris

Dzięki za informacje, ale jestem tak zniechęcony szukaniem pracy w okolicy z moim wykształceniem (Filozofia), że mnie perspektywa pracy nie przerasta. Mam nadzieję, że przyjmują młodych, zdolnych.

Irton

Witam wszystkich i dziękuję bardzo za Wasze opinie, bo właśnie rozważałem podjęcie współpracy z PC jako wykonawca. Pozdrawiam i życzę rzetelnych fachowców na drodze do urządzenia własnego mieszkania.

Zostaw opinię o Perfect Construction - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfect Construction