counter
3 399 255 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 73 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie DekorShop? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Marek Nowy wpis

Polecam firmę. Dobry pracodawca. Nie ma się za bardzo do czego przyczepić

Cezary Nowy wpis

Jeśli ktoś nie ma dowodów na jakieś zarzuty to nie powinien zamieszczać ich na takim forum.

Jarek P

Polecam pracodawce..wyrozumiała ,wypłacalna firma . Szefostwo też w porządku. Gdyby nie przeprowadzka pewnie pracowałbym do dzisiaj.

@Jarek P

Też mogę powiedzieć, że firma jest rzetelnym pracodawcą - wypłacalna w 100 % , dba o pracowników i daje dobry socjal

Stefan Nowy wpis
@Pracownik

Skor jest wyplaclna to dlaczego jest tyle ich dlugow na gileldzie? Jak to jest?

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Stefan

Polecam program uwaga w TVP, przedstawiono "dokonania" tejze firmy. Oraz opinie w guglu na temat perfect construction. Prokuratura skierowala do sadu akt oskarzenia.

Tak1Nie
Laura

Czy weekendy i święta są wolne od pracy?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 477 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w DekorShop obstawiają najmłodszymi stażem?

Pracowałem dla nich

To samo co Perfect Construction nie polecam (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Tak7Nie
ok.

Ok. :)

ambitnie

zaczynałem powoli ale teraz jestem doceniany jako fachowiec i dostaje dobre projekty za dobre pieniądze

Tak1Nie4
antek
@ambitnie

Ja tez nie narzekam , fajnie, że ktoś wreszcie mówi jak jest :)

Młoda
@ambitnie

Dla osób, które chcą się czegoś nauczyć, ale mają już wiedzę tylko chcą ją rozwijać i są pełne pomysłów to ta praca jest świetna!

@ambitnie

Jak się znasz na robocie, to nie masz problemu z pracą

kogo
@Budowlanka

Zgadzam się :) Firma docenia jeśli się starasz

B
@kogo

Pod warunkiem, że się starasz. :)

Fachowiec
@B

Ze samego staranie, nie ma dobrej pracy :)

Dagmara

Praca jak praca. Uważam perfect construction jest na prawdę dobrym pracodawcą

ooo77

Wdług mnie dobra firma-pewna umowa, elastyczne godziny pracy, wynagrodzenie

jajo

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) Stała praca, wynagrodzenie ekstra. Są ludzie którzy pracują tam ładnych parę lat i nigdzie się nie wybierają a to o czymś świadczy

mateuuuuuuusz

Firma na prawdę rzetelna, szefostwo wyrozumiałe i pieniądze w porządku

Miniek

Wszystko bardzo w porządku. Ja najbardziej tam lubiłem atmosferę

okey

Firma o której można mówić w samych pozytywach

TakNie4
zadowolona

Jako młoda i kreatywna osoba wiem, że ta firma to idealne miejsce dla mnie! Realizujemy świetne projekty i nie ukrywam, że odkąd tu pracuję moja wiedza znacznie się powiększyła, polecam :)

potwierdzam
@zadowolona

Mam takie samo odczucie.. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.. firma stawia na rozwój i to widać :)

@potwierdzam

Również doceniam tą firmę za możliwość rozwoju. Ale są też inne bardzo satysfakcjonujące aspekty, chociażby wypłata! :D

@pracownik

Wypłata na plus - atmosfera również :)

@zadowolona

Trzeba tylko znac się na swoim fachu a nie udawać specjaliste

Ewww

Podobały mi się ich mieszkania bardzo. Szukałam długo czegoś fajnego i tylko Perfect Construction miało to co mnie interesowało - dobre i czyste i ogarnięte wykończenie w idealnym stylu.

suzana
@Ewww

zobaczyłam na ich stronie jakie robią aranżacje i wiedziałam że oni i tylko oni mogą zrealizować moje marzenie o bajkowych wnętrzach

Tak2Nie3
suzana
@Ewww

zobaczyłam jakie tworzą projekty na ich stronie i wiedziałam że zrealizują moje marzenie o bajkowych wnętrzach... nie myliłam się. jest bosko

Damian
@suzana

Też zobaczyłem tego facebooka, ale nie dla projektów, ale żeby się z nimi skontaktować w sprawie pracy. Może się uda, bo chciałbym tam pracować, bo z tego co widzę mają opinię dobrego pracodawcy.

@Damian

Spróbuj, może teraz akurat kogoś szukają.. z tego co wiem można się często załapać

@Pracownik

Szukają, szukają

Marcus

Moja opinia o Perfect Construction jest jak najbardziej pozytywna. Według mnie warto dla nich pracować, gdyż dbają o m.in. o dobre relacje z pracownikami. Krótko mówiąc, nie mam powodów by narzekać na tego pracodawcę.

Marek

Ogólnie to nie ma na co narzekać, mi się dobrze tam pracowało

Tak1Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o DekorShop - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

DekorShop
3/5 Na podstawie 399 ocen.