Perfect Construction

Opinie o Perfect Construction

Kamil S.

Miałem przyjemność współpracować z nimi przy kilku zleceniach. Płatność na czas. Wszystko zgodnie z umową

Florian

Zdobyłem dobre doświadczenie z tą ekipą. Mogę powiedzieć, że pracują tam kreatywni profesjonaliści. Chcę się z nimi spędzać czas i poznawać nowe rzeczy z tej branży! Polecam

kluska

Luźna atmosfera, spoko hajs i tyle.

Ania

Hejooo wszystkim :) wiecie może czy szukają kogoś teraz do pracy? Kształcę się w tym kierunku i pomyślałam o zmianie pracy na właśnie już taką trochę w zawodzie. A do tego słyszałam i teraz tutaj czytam, że dają dobre warunki. Ktoś coś wie? Będą chcieli studenciaka w ekipie?

ejc
@Ania 07.05.2018 14:43

Mój poprzednik dobrze mówi. Najlepiej po prostu spróbować. A ta firma cieszy się dobrą opinią i wśrod praconików i wśród klientów więc mysle, ze jak Cie przyjma to bedzie Ci tu dobrze.

lanister

Perfect Construction ma właśnie bardzo dobrą ofertę budowlaną. Ceny dobre, niewygórowane. Cenię sobie ich usługi.

Karandam

Dobra firma. Zapełniają odpowiednie warunki pracy na które nie da się narzekać. Wypłaty są dobre i wszystko mi się podoba.

Konkret

Ja powiem krótko i konkretnie, żebyście wiedzieli na czym stoicie - profesjonalna firma, dotrzymuje umów i wywiązuje się z tego co proponuje, żadnych machlojek nie robią i każdego kandydata czy pracownika traktują poważnie.

good job

Może długo nie pracuje, ale co nieco już mogę powiedzieć. Fakt, obowiązków sporo, ale do przeżycia. Na start jak najbardziej dobre miejsce.

miętowy

Świetna firma. Dobrze się pracuję u nich i dobrze się zarabia. Klienci ich doceniają, więc chce się tam pracować. Widać, że firma trzyma dobry poziom i poświęca się temu co robi w 100%

MelonMelanżowy

Dzięki za pomoc, dostałem propozycję pracy i się wahałem czy to wgl ma sens. Ale jak są same pozytywy na temat firmy to zaryzykuję, bo może się już taka okazja nie przytrafić.

Weronika Frąckowiak

Wiem, że portal jest o pracy, ale chciałabym się podzielić doświadczeniem współpracy z Perfect Construction. Miałam przyjemność skorzystać z usług firmy i jestem bardzo zadowolona! Tak dobrze w swoim mieszkaniu jeszcze się nie czułam. Dzisiaj z rana się obudziałm po raz kolejny u siebie w mieszkaniu i nie mogłam się napatrzeć. Zaparzyłam sobie kawę i po prostu chodziłam po mieszkaniu i oglądałam wszystko, pewnie już raz 2000-ny. Projekt który firma przedstawiła mi się spodobał. Na obrazku wszystko wyglądało dobrze i mi wszystko odpowiadało, ale kiedy pracy się skończyli, to ja nie mogłam uwierzyć swoim oczom! W rzeczywistości mieszkanie wyglądało w 10 razy piękniejsze niż na obrazku! Przyjemne kolory, wszystko dopasowane idealnie do siebie i materiały bardzo dobrej jakości. Wiecie, nawet zapachu specyficznego nie było, jak to czasami jest po remoncie! Polecam w 100% firmę, bo to na prawdę chyba najlepsza firma na rynku!

Warta Polecenia

Jestem klientem firmy i jak na razie to jestem zadowolony ze wszystkiego. Wykonują wszystko dobrze i przebiega współpraca dobrze. Widząc postęp i wstępne rezultaty to moge powiedziec, że firma warta polecenia!

Titi

Korzystałam z usług, jestem bardzo zadowolona z projektu oraz realizacji! Z czystym sumieniem mogę polecić biuro wszystkim, którzy szukają profesjonalnego podejścia, ciekawych pomysłów i funkcjonalnych rozwiązań :)

Atmosfera

Zarobki ok, wydaje mi się, że podobne jak w innych firmach z tej branży. Obowiązków ilość adekwatna do zarobków, tutaj robotę robi atmosfera, bo jest naprawdę fajnie :)

Poranna

Nie polecam tej firmy

Ignacy R.

Opłacają faktury, dają dobre zlecenia. Rzetelna firma. Pozdrawiam, Ignacy R.

ok..

Praca ok. Zarobki ok. Terminowość wypłat ok. Atmosfera ok. Dla mnie- bardzo OK

PAczko

Ogarnięci ludzie tam pracuja, a to mega ważne. Wiem, bo najpierw byłem ich klintem (zadowolonym) a teraz jestem pracownikiem (też zadowolonym).

MMonic
@PAczko 16.04.2018 14:58

Ja miałam styczność z Panią Martą. Świetna projektantka :) Polecam każdemu

Adam

Wiadomo że każdy ma inne oczekiwania, ale mi Perfect pasowało. Zrobili wszystko w dobrej cenie w terminie. Z czystym sumieniem polecam ich usługi

Dominika
@Adam 18.04.2018 08:55

Oczekiwania, oczekiwaniami, ale na nich złego słowa powiedzieć nie można powiedzieć. W Gański lepszej firmy w tej branży po prostu nie ma :)

ENERGYYY

FIRMA JAKICH MALO PROFESJONALNI KREATYWNI UCZCIWI NIEDRODZY POWINNI TYLKO SIE BARDZIEJ REKLAMOWAC BO TO CO OFERUJA NA PRAWDE POWINNO WIECEJ LUDZI POZNAC MEGA SZACUN

Ewelina
@ta jest! 18.04.2018 13:39

Własnie też jedna firma zepsuła mi mieszkanie i nie wierzyłam, że ktoś potrafi to naprawić i w ogóle bałam się już podobnych firm, ale skorzystałam z usług Perfect Construction i jestem pozytywnie zaskoczona i wdzięczna. Rzetelne i profesjonalne wykonanie

Felicja

Ja jestem zadowolona ze współpracy z firmą perfect construction. Miła obsługa, pięknie zrobione mieszkanie, prace zakończone w terminie.

Ja

Urządzali mi co prawda tylko łazienkę, ale była spora, a chciałem każdy kąt dobrze zagospodarować, nie za bardzo wiedziałem jak... Oni mi dobrze doradzili i to tak, że zmieściłem się spokojnie w moim budżecie, ba, jeszcze troche mi zostało.

Więcej by takich firm

Wykonanie zawsze kompleksowe i solidne, widać że cała kadra posiada wysokie kwalifikacje, bo mimo że jakiejś ogromnej wiedzy o budownictwie nie mam, to widać że nie robią po łepkach tylko dobrze

naro

Praca u nich na plus. Bez rewelacji jesli chodzi o zarobki, ale mozna sie rozwijac i panuje swietna atmosfera.

@Ooo 11.04.2018 13:54

Kasa jak na warunki w Gdańsku bardzo dobre. POLECAM

;)

Niech każdy piszę według własnego rozumu, żeby ludzie wiedzieli jak jest w PC. Ja tam pracowałem koło roku. Było super. DUżo sie nauczyłem, bo jak tam robiłem to większość pracowników to byli ludzie naprawdę znający się na tym fachu. Kasa no cóż nie było źle. Klienta traktują baaardzo dobrze to właśnie jeszcze jedna zaleta, dzięki której świetnie tam się pracowało.

Byly klient

Nie polecam tej firmy

Merytoryka
@Byly klient 11.04.2018 19:32

Bardzo merytoryczna wypowiedź... na prawdę... Ja za to polecam. Za co? Za terminowość wykonania, dokładność, sumienność, uczciwość, w miarę przystępne ceny. I to właśnie jest MERYTORYCZNA wypowiedź.

Zwykły

Dobra, na prawdę Dobra firma. Nic złego nie mogę powiedzieć naich temat. profesjonalnie i z pasją podchodzą do wszystkich projektów. Polecam

Adrian

Wiecie co podpisujecie i na co się zgadzacie, więc nie płaczcie. Ja już nie współpracuję z PerfectC, bo zmieniłem branżę, ale nie miałem z nimi większych problemów. Może idealnie nie było, ale narzekać nie ma co, bo po prostu z innymi firmami bywało 100x gorzej.

medrzec pawel
@Adrian 06.04.2018 12:32

Podpisuje sie pod ta opinia. Ja z nimi tez wspolpracowalem i wiadomo jak to przy kazdej wspolpracy troche wpadek z mojej strony i troche z ich, ale to byly takie problemy w granicach normy. Nic wiekszego nigdy sie nie zadzialo. Miewalem gorszych zleceniodawcow, oj duzo gorszych.

Kajak

Solidna firma wszystko zgodne z podpisana umowa dobre zarobki i warunki pracy. Nigdy nie miałem żadnego problemu z tą firmą. Polecam!

MarekSul.

Spostrzeganie działań tej firmy jest niesamowicie fajnym doświadczeniem!! Z pasją i chęcią podchodzą do swojej pracy i realizacji każdego projektu! Wielu rzeczy od nich można się nauczyć. Mam wrażenie, że dla nich na prawdę nie ma czegoś co nie dało by się zrobić. I jeśli coś zaczynają to musi być to skończone na 100% i tak dobrze jak tylko się da!

Zostaw opinię o Perfect Construction - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfect Construction