DekorShop
3 399 255 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w DekorShop?

Marek Nowy wpis

Polecam firmę. Dobry pracodawca. Nie ma się za bardzo do czego przyczepić

Cezary Nowy wpis

Jeśli ktoś nie ma dowodów na jakieś zarzuty to nie powinien zamieszczać ich na takim forum.

Jarek P

Polecam pracodawce..wyrozumiała ,wypłacalna firma . Szefostwo też w porządku. Gdyby nie przeprowadzka pewnie pracowałbym do dzisiaj.

@Jarek P

Też mogę powiedzieć, że firma jest rzetelnym pracodawcą - wypłacalna w 100 % , dba o pracowników i daje dobry socjal

Stefan Nowy wpis
@Pracownik

Skor jest wyplaclna to dlaczego jest tyle ich dlugow na gileldzie? Jak to jest?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Stefan

Polecam program uwaga w TVP, przedstawiono "dokonania" tejze firmy. Oraz opinie w guglu na temat perfect construction. Prokuratura skierowala do sadu akt oskarzenia.

Laura

Czy weekendy i święta są wolne od pracy?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 145 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w DekorShop obstawiają najmłodszymi stażem?

Pracowałem dla nich

To samo co Perfect Construction nie polecam (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Tak6Nie
ok.

Ok. :)

ambitnie

zaczynałem powoli ale teraz jestem doceniany jako fachowiec i dostaje dobre projekty za dobre pieniądze

Tak1Nie3
antek
@ambitnie

Ja tez nie narzekam , fajnie, że ktoś wreszcie mówi jak jest :)

Młoda
@ambitnie

Dla osób, które chcą się czegoś nauczyć, ale mają już wiedzę tylko chcą ją rozwijać i są pełne pomysłów to ta praca jest świetna!

@ambitnie

Jak się znasz na robocie, to nie masz problemu z pracą

kogo
@Budowlanka

Zgadzam się :) Firma docenia jeśli się starasz

B
@kogo

Pod warunkiem, że się starasz. :)

Fachowiec
@B

Ze samego staranie, nie ma dobrej pracy :)

Dagmara

Praca jak praca. Uważam perfect construction jest na prawdę dobrym pracodawcą

ooo77

Wdług mnie dobra firma-pewna umowa, elastyczne godziny pracy, wynagrodzenie

jajo

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) Stała praca, wynagrodzenie ekstra. Są ludzie którzy pracują tam ładnych parę lat i nigdzie się nie wybierają a to o czymś świadczy

mateuuuuuuusz

Firma na prawdę rzetelna, szefostwo wyrozumiałe i pieniądze w porządku

Miniek

Wszystko bardzo w porządku. Ja najbardziej tam lubiłem atmosferę

okey

Firma o której można mówić w samych pozytywach

TakNie3
zadowolona

Jako młoda i kreatywna osoba wiem, że ta firma to idealne miejsce dla mnie! Realizujemy świetne projekty i nie ukrywam, że odkąd tu pracuję moja wiedza znacznie się powiększyła, polecam :)

potwierdzam
@zadowolona

Mam takie samo odczucie.. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.. firma stawia na rozwój i to widać :)

@potwierdzam

Również doceniam tą firmę za możliwość rozwoju. Ale są też inne bardzo satysfakcjonujące aspekty, chociażby wypłata! :D

@pracownik

Wypłata na plus - atmosfera również :)

@zadowolona

Trzeba tylko znac się na swoim fachu a nie udawać specjaliste

Ewww

Podobały mi się ich mieszkania bardzo. Szukałam długo czegoś fajnego i tylko Perfect Construction miało to co mnie interesowało - dobre i czyste i ogarnięte wykończenie w idealnym stylu.

suzana
@Ewww

zobaczyłam na ich stronie jakie robią aranżacje i wiedziałam że oni i tylko oni mogą zrealizować moje marzenie o bajkowych wnętrzach

Tak2Nie2
suzana
@Ewww

zobaczyłam jakie tworzą projekty na ich stronie i wiedziałam że zrealizują moje marzenie o bajkowych wnętrzach... nie myliłam się. jest bosko

Damian
@suzana

Też zobaczyłem tego facebooka, ale nie dla projektów, ale żeby się z nimi skontaktować w sprawie pracy. Może się uda, bo chciałbym tam pracować, bo z tego co widzę mają opinię dobrego pracodawcy.

@Damian

Spróbuj, może teraz akurat kogoś szukają.. z tego co wiem można się często załapać

@Pracownik

Szukają, szukają

Marcus

Moja opinia o Perfect Construction jest jak najbardziej pozytywna. Według mnie warto dla nich pracować, gdyż dbają o m.in. o dobre relacje z pracownikami. Krótko mówiąc, nie mam powodów by narzekać na tego pracodawcę.

Marek

Ogólnie to nie ma na co narzekać, mi się dobrze tam pracowało

robotny

Lubię pracę w tej firmie, szanują ludzi, ich czas i ciężką prace. Nie mam sie do czego przyczepić bo pieniądze zawsze mam na czas

dziku

Też myślę, że niektórzy przesadzają, grunt, że hajs jest na czas i sie zgadza, u mnie nigdy nie było z tym problemu. Atmosfera z chłopakami również spoko, idzie sie z każdym dogadać, polecam

zniesmaczona
@dziku

Ludzie lubią narzekać, taka już nasza natura, ale dobrze, że są też ci, którzy piszą obiektywnie i potrafią docenić pozytywne strony współpracy z PC ;) ja jak najbardziej jestem zadowolona i polecam, zaufani i rzetelni ludzie!

ciekawy

Dobra praca, dobra pieniądze, szanują ludzi, nie wiem jak jest u konkurencji ale tu warto pracować

seef

Jedna z lepszych prac jakie udało mi się złapać i wreszcie coś stabilnego i za dobre pieniądze

saska_ola

moja siostra pracuje w tej firmie i caly czas chodzi i opowiada jak dobrze trafiła :D ponoć super pracodawca. Koncze ten sam kierunek co ona wiec moze i ja sie tam wkrece ;)

@saska_ola

Ten kto się sprawdzi da rade i jest zadowolony :) Jak komuś się uda to raczej zostaje na stałe bo warunki są godne

shibuten

Nie wiem skąd te negatywne komentarze.. Ja tam dobrze wspominam współpracę z nimi :) Żadnych kombinacji z ich strony nie uświadczyłem .

Patrick Lechia
@shibuten

Też mam takie spostrzeżenie, że coś z tymi negatywami jest nie ok, bo widać ewidentnie że to konkurencja bawi się w takie zagrywki. PC zrobiło dla mnie dwa mieszkania. Polecam ich. Wiadomo, że nie było idealnie, ale koniec końców byłem zadowolony :)

@Patrick Lechia

mamy pewne standardy narzucone i to jest dobre.. trzeba się wykazać i być otwartym na propozycje klientów bo przecież zadowolenie klienta jest najważniejsze

adamus

Kto pracuje w bodowlance ten wie jak to wygląda. Przy remontach bywa różnie bo nie ma dwóch identycznych zleceń. Praca dobrze płatna warunki są w porządku także bez zastrzeżeń-

@adamus

Chociaż nie ma nudy jak to mówią :D dobry zespół, ciekawe zlecenia i o to chodzi .. cały czas można się sprawdzać na nowo i podłapać nowe trendy :D

Hejko90

Dzwonili do mnie kilka dni temu i widać, że im faktycznie zależy na pracownikach, bo udzielają wszytkich informacji, chyba się zdecyduję, bo jakoś ta rozmowa mnie przekonała

@Hejko90

Też miałem taką sytuację, firma na poziomie.Mogę polecić

Pracuś

Na magazynie praca przyjemna. Dużo zamówień od jakiegoś czasu więc mamy dużo pracy, ale lepsze to niż siedzenie na stołku i mniejsza wypłata. Tak to mamy nawet spoko i nie narzekamy

Nicknick
@Pracuś

A jakie godziny pracy ? Dajcie znać

Nome

Dobra firma nie wiem dlaczego tak narzekacie :/ ja pracuje i jak ktoś umie pracować to jest zadowolny, tyle w temacie

@Nome

Potwierdzam, wypłata na czas , dobre warunki, praca dobra. Ja nie narzekam

Zostaw opinię o DekorShop - Gdańsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie