Perfect Construction

Opinie o Perfect Construction

ciekawy

Dobra praca, dobra pieniądze, szanują ludzi, nie wiem jak jest u konkurencji ale tu warto pracować

seef

Jedna z lepszych prac jakie udało mi się złapać i wreszcie coś stabilnego i za dobre pieniądze

Ewww

Podobały mi się ich mieszkania bardzo. Szukałam długo czegoś fajnego i tylko Perfect Construction miało to co mnie interesowało - dobre i czyste i ogarnięte wykończenie w idealnym stylu.

suzana
@Ewww 29.06.2018 08:49

zobaczyłam na ich stronie jakie robią aranżacje i wiedziałam że oni i tylko oni mogą zrealizować moje marzenie o bajkowych wnętrzach

suzana
@Ewww 29.06.2018 08:49

zobaczyłam jakie tworzą projekty na ich stronie i wiedziałam że zrealizują moje marzenie o bajkowych wnętrzach... nie myliłam się. jest bosko

Damian
@suzana 29.06.2018 14:03

Też zobaczyłem tego facebooka, ale nie dla projektów, ale żeby się z nimi skontaktować w sprawie pracy. Może się uda, bo chciałbym tam pracować, bo z tego co widzę mają opinię dobrego pracodawcy.

@Damian 30.06.2018 22:10

Spróbuj, może teraz akurat kogoś szukają.. z tego co wiem można się często załapać

saska_ola

moja siostra pracuje w tej firmie i caly czas chodzi i opowiada jak dobrze trafiła :D ponoć super pracodawca. Koncze ten sam kierunek co ona wiec moze i ja sie tam wkrece ;)

@saska_ola 15.03.2018 14:37

Ten kto się sprawdzi da rade i jest zadowolony :) Jak komuś się uda to raczej zostaje na stałe bo warunki są godne

shibuten

Nie wiem skąd te negatywne komentarze.. Ja tam dobrze wspominam współpracę z nimi :) Żadnych kombinacji z ich strony nie uświadczyłem .

Patrick Lechia
@shibuten 26.06.2018 08:59

Też mam takie spostrzeżenie, że coś z tymi negatywami jest nie ok, bo widać ewidentnie że to konkurencja bawi się w takie zagrywki. PC zrobiło dla mnie dwa mieszkania. Polecam ich. Wiadomo, że nie było idealnie, ale koniec końców byłem zadowolony :)

@Patrick Lechia 29.06.2018 10:35

mamy pewne standardy narzucone i to jest dobre.. trzeba się wykazać i być otwartym na propozycje klientów bo przecież zadowolenie klienta jest najważniejsze

Jarek P

Polecam pracodawce..wyrozumiała ,wypłacalna firma . Szefostwo też w porządku. Gdyby nie przeprowadzka pewnie pracowałbym do dzisiaj.

@Jarek P 11.07.2018 11:47

Też mogę powiedzieć, że firma jest rzetelnym pracodawcą - wypłacalna w 100 % , dba o pracowników i daje dobry socjal

dziku

Też myślę, że niektórzy przesadzają, grunt, że hajs jest na czas i sie zgadza, u mnie nigdy nie było z tym problemu. Atmosfera z chłopakami również spoko, idzie sie z każdym dogadać, polecam

adamus

Kto pracuje w bodowlance ten wie jak to wygląda. Przy remontach bywa różnie bo nie ma dwóch identycznych zleceń. Praca dobrze płatna warunki są w porządku także bez zastrzeżeń-

@adamus 09.10.2018 11:16

Chociaż nie ma nudy jak to mówią :D dobry zespół, ciekawe zlecenia i o to chodzi .. cały czas można się sprawdzać na nowo i podłapać nowe trendy :D

zadowolona

Jako młoda i kreatywna osoba wiem, że ta firma to idealne miejsce dla mnie! Realizujemy świetne projekty i nie ukrywam, że odkąd tu pracuję moja wiedza znacznie się powiększyła, polecam :)

potwierdzam
@zadowolona 21.09.2018 14:23

Mam takie samo odczucie.. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.. firma stawia na rozwój i to widać :)

@potwierdzam 28.09.2018 12:51

Również doceniam tą firmę za możliwość rozwoju. Ale są też inne bardzo satysfakcjonujące aspekty, chociażby wypłata! :D

@pracownik 15.10.2018 15:48

Wypłata na plus - atmosfera również :)

Hejko90

Dzwonili do mnie kilka dni temu i widać, że im faktycznie zależy na pracownikach, bo udzielają wszytkich informacji, chyba się zdecyduję, bo jakoś ta rozmowa mnie przekonała

@Hejko90 22.10.2018 18:19

Też miałem taką sytuację, firma na poziomie.Mogę polecić

Pracuś

Na magazynie praca przyjemna. Dużo zamówień od jakiegoś czasu więc mamy dużo pracy, ale lepsze to niż siedzenie na stołku i mniejsza wypłata. Tak to mamy nawet spoko i nie narzekamy

Nicknick
@Pracuś 22.10.2018 20:09

A jakie godziny pracy ? Dajcie znać

Nome

Dobra firma nie wiem dlaczego tak narzekacie :/ ja pracuje i jak ktoś umie pracować to jest zadowolny, tyle w temacie

@Nome 25.10.2018 11:51

Potwierdzam, wypłata na czas , dobre warunki, praca dobra. Ja nie narzekam

siemano

Płacili na czas jak tam pracowałem. Premie sprzedażowe też były, ale plany też całkiem wysokie i po czterech miechach musiałem zrezygnować. Bo kasa niby ok, ale robota nie dla mnie.

Tomi77

Dopóki się kierownicy nie przykładali to było dno. Kompletna samowolka, ale teraz jest inaczej. Wszystko ustawione i każdy ma swój rewir i swoje zadania które musi wykonać przy produkcji

Zbigniew67

Trzeba wybrać zakład, który dba o pracownika. W tym , w którym teraz pracuję właśnie tak jest. Polecam!

Alek97

Zmianówki są w porządku. Nie ma rozbicia, że jeden dzień po południu, potem rano czy nocki. Można sobie ustawić czy to pracę czy jakąś dodatkową szkołę jak ktoś chce. Lubię atmosferę w Perfect Construction za: Na tle zakładów w jakich miałem okazję pracować to wypadają naprawdę dobrze. Nie ma jakiejś presji, szczerze ich polecam

rekrutacja@suomi24.fi

Witam, Poszukujemy do pracy w Finlandii pracowników produkcyjnych jak również konstruktorów. Dyplomy, certyfikaty lub inne zaświadczenia nie są wymagane. Liczą się umiejętności oraz doświadczenie. Umiejętność podstawowe dla pracowników produkcyjnych: - podstawowe umiejętności czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji produkcyjnej - obsługa maszyn CNC do metalu (prasy krawędziowe, tokarki, wycinarki laserowe) - umiejętności montażowe (rury, elektryka) - umiejętności spawalnicze - inne umiejętności produkcyjne (np. malowanie proszkowe) Umiejętności dla konstruktorów: - Doświadczenie z oprogramowaniem CAD 3D/PLM (Catia v5 + Enovia, Catia v6, Solid Edge, Solid Works, Autocad, Inventor, Microstation, ProE (CREO), Vertex, AVEVA, 3DMax itp. -Doświadczenie w tworzeniu modeli 3D i wizualizacji -Doświadczenie w tworzeniu szerokiej gamy dokumentacji konstrukcyjnej 2D. -Doświadczenie w PDM, VPM, ERP, -Doświadczenie w przemyśle ciężkim (przemysł okrętowy, maszyny do papieru) -Doświadczenie w przemyśle lekkim (meble i urządzenia nierdzewne dla gastronomii) -Podstawowa znajomość języka angielskiego -Prawo jazdy Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenia oraz pakiet socjalny. Zapewniamy zakwaterowanie, zwrot kosztów podróży, opiekę medyczna, szkolenia oraz pełną pomoc podczas pobytu za granicą. Proszę przesyłać CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@suomi24.fi

Bruno

Kiedy otwarcie nowego salonu w Metropolii? Czy będa przyjmowani nowi pracownicy?

Perfect Construction
pracodawca
@Bruno 10.10.2018 15:16

Otwarcie jeszcze w Październiku. Rekrutacje trwają

Tommy
@Perfect Construction 11.10.2018 11:41

Jakiś czas temu miały być zwolnienia I wszyscy strzeli garściami, a przyszedł nowy miesiąc I wypłaty się podniosły, grafik uległ zmianie. Lepsze godziny pracy sa teraztakze jak ktos myśli czy startować, to polecam.

Tommy

Dobra ekipa pracuje tam teraz. Ja jestem akurat od niedawna, bo dopiero trzeci miesiąc, ale idzie się dogadać, żeby nie było spin. Jak się spędza współnie prawie 8h dziennie to trzeba jakoś funkcjonować wspólnie.

Marek

Pierwszy raz się spotkałem z tym, że agencja nie gra na zwłokę tylko ogarnia bieżące kwestie na tyle sprawnie, że nie trzeba czekać tygodniami na odpowiedź Lubię atmosferę w Perfect Construction za: Zdeeeecyyydowanie polecam tą agencję! Pozdro dla chłopaków z roboty!

zadziora

Pracuję i chwalę, uczciwy pracodawca, wypłacalny, można dobrze zarobić, zleceń nie brakuje, polecam

sajgonka

Pracuję dla firmy Perfect Construction już od ponad roku i chwalę sobie. Praca w wykończeniówce nie jest mi obca, dobrze zarabiam i firma wywiązuje się w warunków umowy.

Praca na pewno jest ciekawa, dla osób kreatywnych szczególnie polecam

pracujący
@pracownik 12.10.2018 13:49

Powiem Ci, że bardzo zachęciłeś mnie do wysłania CV, firma wygląda na taką, w której naprawdę można wiele osiągnąć :)

POLAK

Też myślę, że było warto się tu zakręcić, nie ma problemu z hajsem, pracę też wykonuję najlepiej jak potrafię, więc nigdy nikt do mnie nie miał jakichś pretensji. Jakbym miał drugi raz wybrać pracę to z bez wątpienia przyszedłbym tu

rocki

Solidna i godna polecenia firma, pracuję dla nich już od 3 lat i nigdy nie było problemu z wynagrodzeniem czy też przestrzeganiem warunków umowy

Alicja

@potwierdzam, zarówno twój wpis jak i @zadowolona docenia możliwości rozwoju w firmie Perfect Construction. Czy możecie napisać jak wygląda program szkoleń w tej firmie? Czy każdy z pracowników ma określoną ścieżkę rozwoju i swojego opiekuna w postaci doświadczonego pracownika? To mogę być dla innych ważne informacje.

pracapc

pracuję w wykończeniach i mogę wam powiedzieć , że trzeba mieć głowe na karku i znać się na tym co się robi.. można liczyć na dobre pieniądze i normalne warunki zatrudnienia

anonymous

Robota w wykończenióce każdy kto pracuje wie jak wygląda, od siebie mogę tylko dodać, że PC to dobra firma, realizujemy ciekawe projekty, na nudę nie ma co narzekać, ale na pensję również

zadowolony
@anonymous 30.08.2018 14:35

Dokładnie, nie ma nudy, zawsze się coś dzieje :) Wiadomo co to lubi, ale ja nie zamieniłbym pracy na inną.. Firma w pełni wypłacalna

Alicja

@zadowolona, może chciałabyś napisać coś więcej o projektach jakie realizujesz w firmie Perfect Construction? Na czym dokładnie polegają twoje obowiązki w tej firmie? Warto o tym napisać, ponieważ twój opis pracy może wnieść dużo więcej do obrazu firmy niż zwykłe ogłoszenie o pracę. Każda z Waszych opinii może przekonać niezdecydowane osoby.

anonymous

robota dobra ale tylko jak sie robic chce - niema w tej pracy miejsca dla leni bo jednak trzeba troche popracowac ale wszystko jest rekompensowane dobra kasa zawsze w terminie - jak dla mnie w porzadku

Zostaw opinię o Perfect Construction - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfect Construction