Opinie o DekorShop w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DekorShop. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DekorShop o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DekorShop w Gdańsk

rocki

Solidna i godna polecenia firma, pracuję dla nich już od 3 lat i nigdy nie było problemu z wynagrodzeniem czy też przestrzeganiem warunków umowy

Alicja

@potwierdzam, zarówno twój wpis jak i @zadowolona docenia możliwości rozwoju w firmie Perfect Construction. Czy możecie napisać jak wygląda program szkoleń w tej firmie? Czy każdy z pracowników ma określoną ścieżkę rozwoju i swojego opiekuna w postaci doświadczonego pracownika? To mogę być dla innych ważne informacje.

pracapc

pracuję w wykończeniach i mogę wam powiedzieć , że trzeba mieć głowe na karku i znać się na tym co się robi.. można liczyć na dobre pieniądze i normalne warunki zatrudnienia

Robota w wykończenióce każdy kto pracuje wie jak wygląda, od siebie mogę tylko dodać, że PC to dobra firma, realizujemy ciekawe projekty, na nudę nie ma co narzekać, ale na pensję również

zadowolony
@anonymous

Dokładnie, nie ma nudy, zawsze się coś dzieje :) Wiadomo co to lubi, ale ja nie zamieniłbym pracy na inną.. Firma w pełni wypłacalna

Architekt Wnętrz

Rekrutacja przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Rekruterka pytała się o moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz ze dwa zadania praktyczne do rozwiązania. Chociaż propozycji zatrudnienia nie dostałam, otrzymałam wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji

Tak jak wyżej

logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Alicja

@zadowolona, może chciałabyś napisać coś więcej o projektach jakie realizujesz w firmie Perfect Construction? Na czym dokładnie polegają twoje obowiązki w tej firmie? Warto o tym napisać, ponieważ twój opis pracy może wnieść dużo więcej do obrazu firmy niż zwykłe ogłoszenie o pracę. Każda z Waszych opinii może przekonać niezdecydowane osoby.

robota dobra ale tylko jak sie robic chce - niema w tej pracy miejsca dla leni bo jednak trzeba troche popracowac ale wszystko jest rekompensowane dobra kasa zawsze w terminie - jak dla mnie w porzadku

ok

Nigdy nie miałem problemu z wynagrodzeniem, zawsze wszystko na czas, ale nigdy też nie było zastrzeżeń do mojej pracy. Współpraca z firmą układa mi się dobrze i oby tak pozostało, mogę polecić

Tomasz

Pasuje mi praca dla tej firmy. Robię w wykończeniówce i pieniądze mamy wypłacane regularnie co tydzień, ogółem warunki są dobre, nie trzeba załatwiać materiałów, ani prowadzić rozmów z klientem bo oni się już tym zajęli.

Dobra praca za dobre pieniądze, miałem przyjść na chwilę, ale zostałem na dłużej bo warunki mi bardzo odpowiadają

miła

Pracuję w części biurowej i jest bardzo pozytywnie. Sama praca mi odpowiada, zarobki są odpowiednio wysokie, a umowa na jasnych i stabilnych warunkach :) nie mam na co narzekać, atmosfera jest bardzo przyjazna

Alicja

@zdecydowany, czy możesz napisać coś więcej na temat rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Perfect Construction? Jak oceniasz jej przebieg, czy pytania jakie usłyszałeś zaskoczyły Cię? Czy udało Ci się poruszyć temat wynagrodzenia? Dzięki Twojej opinii, inne osoby, które do tej pory wyłącznie obserwowały wątek może włączą się do dyskusji.

zdecydowany

Dostałam propozycję pracy w PC i po przeczytaniu opinii nie martwię o to, czy okażą się uczciwym pracodawcą. Jestem już po rozmowie i myślę, że się zdecyduję się na współpracę z nimi.

Alicja

@ciekaw, czy możesz doprecyzować swoje pytanie dotyczące firmy Perfect Construction? W ten sposób inni pracownicy będą mogli łatwiej i szybciej odpowiedzieć na twoje pytanie. Co masz na myśli pisząc tak o swojej poprzedniej firmie? Czy miałeś może na myśli terminową wypłatę wynagrodzenia?

ciekaw

Może ktoś jeszcze coś powiedzieć o warunkach pracy przy wykończeniówce? W różnich miejcsach robiłem i wiem jak to czasami jest dlatego nie chce znów trafić na to, że firma będzie nie lojalna w stosunku do pracownika..

Pracowanik

Jak zaczynałem to nie było tak kolorowo, bo wiadomo człowiek trochę nie przyzwyczajony. Teraz już jest wszystko dobrze, dobre pieniądze i nie ma na co narzekać.

ciekaw
@Pracowanik

Jakie są godziny pracy? Praca po godzinach wchodzi w gre? Dajcie znać..

Alicja

@nickk, czy w firmie Perfect Construction pracownicy mają szansę na premię? Jakich obecnie specjalistów poszukuje ta firma? Może chcielibyście napisać coś więcej, kilka osób na pewno zagląda tu od czasu do czasu, a niektóre z tych osób być może staną się wkrótce waszymi nowymi kolegami w pracy? Warto więc im pomóc.

fiodrowicz
@Alicja

Nie jestem specjalistą, ale co to za problem sprawdzić ogłoszenia na stronie... Z tego co wiem poszukują ekip takich jak moja - remontowo-budowlanych. Sama praca to tak jak nazwa mówi, można się domyślić, ale jeśli mam ocenić to powiem, że jest w porządku i mogę polecić współpracę u nich. Po więcej informacji radzę się jednak kontaktować z nimi.

nickk

Po prostu trzeba robić co swoje, a nie narzekać.. A jak dobrze pracujesz to cię docenią

Bogdan

wypłacalny pracodawca, hajs zawsze jest tak jak sie umawialiśmy a to dla mnie najważniejsze

Arturo

Dużo się u nich nauczyłem, myślę, że mogę się nazywać fachowcem :) polecam pracę w PC

Alicja

@norberto, jeżeli zdecydowałeś się na kontynuowanie współpracy z firmą Perfect Construction, to znaczy, że jesteś zadowolony. Z którego aspektu pracy jesteś najbardziej zadowolony? Czy wypłaty są realizowane na czas? Bieżący opis sytuacji w firmie, może być pomocny dla przyszłych i obecnych pracowników tej firmy.

norberto
@Alicja

Jasne już mówię :) jestem nawet bardzo zadowolony , hmm najbardziej podoba mi się chyba forma pracy. Wypłaty jak najbardziej realizowane są na czas i wszystko się zgadza.

Zostaw merytoryczną opinię o DekorShop - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DekorShop?

Kandydaci do pracy w DekorShop napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DekorShop
2.6/5 Na podstawie 399 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042